Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

12 Apr 2021
2 898 564 Aufrufe

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► instagram.com/mevlanshaba/
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit/
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► instagram.com/stine_records/
✔️ Connect with Estia FILM :
instagram.com/estia_film/
✔️ Connect with GRAZIA:
instagram.com/grazia__official/
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

KOMMENTARE
 • 💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

  xhulia bajollarixhulia bajollariVor 5 Minuten
 • P

  Zanarabja ZanarabjaZanarabja ZanarabjaVor 17 Stunden
 • Bravooooo mevlan

  lina kalolina kaloVor 22 Stunden
 • Mevli ka zë te omël 😍😎

  Albioni BossiAlbioni BossiVor 22 Stunden
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetitVor Tag
 • Aaaaaaa juli sibon

  Eljesa QajaEljesa QajaVor Tag
 • Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

  Anna23 Anna23Anna23 Anna23Vor 2 Tage
 • O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

  Seldi SeldiSeldi SeldiVor 2 Tage
 • On fire juli

  Antonio GodajAntonio GodajVor 2 Tage
 • Dayfske

  Roksana RoksanaRoksana RoksanaVor 2 Tage
 • Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

  Klevis BeqirajKlevis BeqirajVor 2 Tage
 • Lum si ti mevli

  Elsida RrucajElsida RrucajVor 2 Tage
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  blerim bardhiblerim bardhiVor 2 Tage
 • Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

  Andrin HoxhaAndrin HoxhaVor 3 Tage
 • Ytyy56655h0

  Adis DautiAdis DautiVor 3 Tage
 • Vazhdoni kështu

  Kanina KaninaKanina KaninaVor 3 Tage
 • 😁😁😁👌 Shum te mir

  egi egushiegi egushiVor 3 Tage
 • 2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

  Constantine The GreatConstantine The GreatVor 3 Tage
 • Nevlan Juli jeni me specialet

  Bledi ShahoBledi ShahoVor 3 Tage
 • Mevlan ledjana mevlan antonela

  Donika ZanaDonika ZanaVor 3 Tage
 • 😍😍😍

  Lume MeminiLume MeminiVor 3 Tage
 • 😎

  Amarildo SkarraAmarildo SkarraVor 3 Tage
 • dehave.info/down/fISHnKmzaYbMsag/video

  Olsi DeejayOlsi DeejayVor 4 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥

  Selavdi NevzadiSelavdi NevzadiVor 4 Tage
 • Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

  Hello BroHello BroVor 4 Tage
 • Super

  Edi KukeliEdi KukeliVor 4 Tage
 • Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

  Bleonë BilalliBleonë BilalliVor 4 Tage
 • Start janzoa

  Samsung EljonSamsung EljonVor 4 Tage
 • Esht keng shume e bukur

  Violeta VioletaVioleta VioletaVor 4 Tage
 • Qq

  Reshat RuciReshat RuciVor 4 Tage
 • Shumë bukur

  Kela AllaKela AllaVor 4 Tage
 • Jeni te papar kshtu vazhdoni

  Vlore VloreVlore VloreVor 4 Tage
 • Shikoni flokë e julit në minutën e 2

  Edin IseniEdin IseniVor 4 Tage
 • O juli shikoi pak floket

  Eminemin Behluli12Eminemin Behluli12Vor 4 Tage
 • Hahhahahahhahaha

  Alba HyskajysyyahshAlba HyskajysyyahshVor 4 Tage
 • 👏👏👏👏😍

  Rea TenezhdolliRea TenezhdolliVor 4 Tage
 • Bravo çuna

  Lani MalkaLani MalkaVor 4 Tage
 • Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

  Mina StasiMina StasiVor 5 Tage
 • Bravo Mevli❤

  Sibora GashiSibora GashiVor 5 Tage
 • Cuna varikarsa julit si falet

  Cim IbrahimCim IbrahimVor 5 Tage
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Nazmi KalloNazmi KalloVor 5 Tage
 • Super

  Shuke DociShuke DociVor 5 Tage
 • O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

  saimiri fiersaimiri fierVor 5 Tage
 • 👏👏👏👏👏

  Enkelejda PjeciEnkelejda PjeciVor 5 Tage
 • Super keng

  don xhon fanndon xhon fannVor 6 Tage
 • Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

  erkida mhillierkida mhilliVor 6 Tage
 • Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

  Keli LlojkuKeli LlojkuVor 6 Tage
 • #50K

  ST BRUDAST BRUDAVor 6 Tage
 • Super

  Ilda HoxhajIlda HoxhajVor 6 Tage
 • ,.tvvfvv

  Ela TatejEla TatejVor 6 Tage
 • Kot fare.

  Yo YoYo YoVor 6 Tage
 • se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

  Johnny JohnnyJohnny JohnnyVor 6 Tage
 • 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

  Korc KorcKorc KorcVor 6 Tage
 • Gabime

  Enea AlbajramiEnea AlbajramiVor 6 Tage
 • ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Alma FetahajAlma FetahajVor 6 Tage
 • Ddsmfndnfm

  Kevi XhebrajKevi XhebrajVor 6 Tage
 • Super

  Nazmi HidriNazmi HidriVor 6 Tage
 • Yll te dy ju lumt goja

  Altin AlmadhiAltin AlmadhiVor 6 Tage
 • ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

  Ardjana MenaArdjana MenaVor 7 Tage
 • Shume kenjg e bukur 😜😍😘

  Mani HoxhaMani HoxhaVor 7 Tage
 • Bukur shum my shqipe 🇦🇱

  Altin DedaAltin DedaVor 7 Tage
 • Bravo juli mevli

  Besjan AvdoBesjan AvdoVor 7 Tage
 • Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

  Rinora MetajRinora MetajVor 7 Tage
 • Juli i kapet emocionet

  Arbiensa ShahiniArbiensa ShahiniVor 7 Tage
 • Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

  Selca EdonisSelca EdonisVor 7 Tage
 • MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

  BONA KEVINBONA KEVINVor 7 Tage
 • So zjarr eshte vertet

  Kejsi SadikajKejsi SadikajVor 7 Tage
 • Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

  Imarius CiliImarius CiliVor 7 Tage
 • 🥰🥰🥰🥰🥰

  Esmeralda MyslymiEsmeralda MyslymiVor 7 Tage
 • Ky juli do te behet si mr. Bin😂

  Ela ElaEla ElaVor 7 Tage
 • Shum keng e bukur🥰🥰🥰

  Donalda NdreajDonalda NdreajVor 8 Tage
 • Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhhTori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhhVor 8 Tage
 • Vini rripat o rrypaa

  Jonny boyJonny boyVor 8 Tage
 • Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

  alketa tashialketa tashiVor 8 Tage
 • Ju jeni ye fare

  Bardhule ElmaziBardhule ElmaziVor 8 Tage
 • Kur do beni ndonje keng tjeter

  Arjon MarraArjon MarraVor 8 Tage
 • Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Ona TopiOna TopiVor 8 Tage
 • Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

  Yll UkperajYll UkperajVor 8 Tage
 • ☝️

  Amarildo SkarraAmarildo SkarraVor 8 Tage
 • 💯

  Amarildo SkarraAmarildo SkarraVor 8 Tage
 • mevli shume bukur👑💖💖

  shpresa allushishpresa allushiVor 8 Tage
 • 🇦🇲🚺👞

  Antoneta BletajAntoneta BletajVor 8 Tage
 • Fhgtujvhyyuy🤩

  albania albaniaalbania albaniaVor 8 Tage
 • Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

  Ona TopiOna TopiVor 8 Tage
 • NaSn

  Mario MartinMario MartinVor 8 Tage
 • Hdue e a e

  Kamer MalokuKamer MalokuVor 9 Tage
 • Ne durres😐😐😐

  FF BENARD GAMERSFF BENARD GAMERSVor 9 Tage
 • - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

  Asllan JonuziAsllan JonuziVor 9 Tage
 • Shumirjulbhmes

  Papi MusajaPapi MusajaVor 9 Tage
 • Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

  Vjollca LumajVjollca LumajVor 9 Tage
 • Jdbgd nbsjkwg🌹jd

  Bona MollaBona MollaVor 10 Tage
 • 🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏

  Deo BiciDeo BiciVor 10 Tage
 • Enina AllkurtiEnina AllkurtiVor 10 Tage
 • Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit

  Nermina BytyqiNermina BytyqiVor 10 Tage
 • Bravo 2 shja me e mir ❤️❤️

  Jola LimajJola LimajVor 10 Tage
 • O sat bura I ke këti këngë

  Petrit NdociPetrit NdociVor 10 Tage
 • A12ju

  AlbanianXgamesAlbanianXgamesVor 10 Tage
 • 🤣🤣🤣🤣🤣😍✌

  Lejla TaraLejla TaraVor 10 Tage
 • 👏👏👏👏

  Griselda TGriselda TVor 10 Tage
 • Mevlan dhe juli jeni te papare

  Kleo MuraciKleo MuraciVor 11 Tage
DEhave