Sindi dhe Melisa shpërthejnë kundra njëra-tjetrës, Melisa le studion - Përputhen, 30 Nëntor 2020

30 Nov 2020
1 414 390 Aufrufe

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
 • Ja ka fut sindi melises ktu hallal

  Jimin_mochis ArmyJimin_mochis ArmyVor 4 Stunden
 • S'po kuptoj perse u ofendua Melisa kur shoqja tha te verteten 🤣🤣🤣

  Markel DudaMarkel DudaVor 8 Stunden
 • Sindi me se e dret

  Toni KlintoniToni KlintoniVor 3 Tage
 • Melisa mos ik nga studjo sepse je shum e shum e bokur!?

  Edisoni EdisoniEdisoni EdisoniVor 7 Tage
  • Melissa mos ik te lutem

   Edisoni EdisoniEdisoni EdisoniVor 7 Tage
 • Sindi bukurosheee♥️♥️

  Fitore GashiFitore GashiVor 8 Tage
 • Mbasi u qu prej karikes dmth koka e vertet hahahah

  denis j.denis j.Vor 9 Tage
 • Melisa e.tepron.me.ofendimet,dhe.le.te.mos.hidherohet kur e ofendojne.te.qerat

  Drenita_elkajan DrenitaDrenita_elkajan DrenitaVor 10 Tage
 • Ate beni ju eshte turp mi

  ZadeZadeVor 12 Tage
 • Sindi nekaut melisen rundin e 12 😂😂

  Hamit HajraHamit HajraVor 14 Tage
 • O melisa kape per flokesh ate sindin

  Lirim ElmadhiLirim ElmadhiVor 15 Tage
 • Shume gabim morali osht shum i shejt bravo sindi

  Laurent MorinaLaurent MorinaVor 15 Tage
 • Sindi turp. Te rroftë shkolla. Je pa edukate pa lidhje.

  Γιολαντα ΚοδεληΓιολαντα ΚοδεληVor 16 Tage
 • shko moj e virgjer u bere ti ti thuash ashtu melisses ik m bjeri vjolines

  BatBoiBoxer 3DBatBoiBoxer 3DVor 16 Tage
 • Pse e shajte ashtu Melisen te gjith tufa shkoi mas Melisses

  Zaim ElshaniZaim ElshaniVor 20 Tage
 • 🤣🤣🤣

  Valentina BeguValentina BeguVor 24 Tage
 • Sindi pa' lidhje..kalama..esht e pasigurt ne vetvete

  KaterinaSalKaterinaSalVor 25 Tage
 • Them se Sindi gaboi me ato llafe te renga qe i tha Melises .Jam e sigurt qe foli pa u menduar as vet ajo se kuptonte cfare thoshte!!

  Sonia ToliSonia ToliVor 26 Tage
 • sindi nuk di se qka thot

  Anisa MakicaAnisa MakicaVor 26 Tage
 • Mesisa u😪

  Xhuljan ReciXhuljan ReciVor 26 Tage
 • O sindi shume mir ja bere

  Cicoovocxi TzitoztziotzztoCicoovocxi TzitoztziotzztoVor 26 Tage
 • Sindi ti je fut ne mes ulkonjave 🤪🤪🤪

  Arturo XheliArturo XheliVor 27 Tage
 • Kjo sindi sikur te han buken ben thuj ti se ka kap qellin me dor ik mi ik gjej naj nje vetem ik qe aty jo per gje po edhe nga yotube qe ndjekim kete emision e di sa te urrej pz vdekja ime femrat llastica si ti

  megi megimegi megiVor 27 Tage
 • po je ti e virgjer une do varem te ura mifolit

  Refit MysliRefit MysliVor 28 Tage
 • me emisjon i degjenerum ska ca sboni per audjenc po ju lumt kur vin ato vajza te ju

  Refit MysliRefit MysliVor 28 Tage
 • Sindi ma xi se melisa jqr

  RRexhepii rexhoowRRexhepii rexhoowVor 28 Tage
 • E coni ne romani se sban per shpi

  Andreea AlleaAndreea AlleaVor Monat
 • E ofendoi duke thënë se : Di të bëjë vetëm make up Melisa ! Melisa bën shkollën e mjeksisë dhe është balerinë . Ajo është një yll aty ✨✨🌟

  Orjada StafaOrjada StafaVor Monat
 • Ajo Sindi flet pa lidhje

  Orjada StafaOrjada StafaVor Monat
 • Melisa ka të drejtë

  Orjada StafaOrjada StafaVor Monat
 • 40:20 momenti per te cilin erdhen te gjithe

  Nearda QosjaNearda QosjaVor Monat
 • Bravo sindi ashtu e meritoi melisa se plehre eshte si kjo si ana 1 si ana 2

  next nextnext nextVor Monat
 • Sa kot

  Bekim MenxhiqiBekim MenxhiqiVor Monat
 • per +25 i keni emisionet jo me +18 , turp turp

  Arban ShakjiriArban ShakjiriVor Monat
 • Oo mir je bani Melises !!

  Val GjoniVal GjoniVor Monat
 • Pasha Allahun melisa esht ma e mira ne cdo video gjith here kom deshir ti them e duaaa

  G BerishaG BerishaVor Monat
 • Ju lutem mos e lollni trunin se kto. Pasoje do i keni mos flitni para trunit se damtoni veten tuaj

  Marklelaj555 Mark1Marklelaj555 Mark1Vor Monat
 • Emisjoni ka faj mos e lollni trunin shum se kto pasoja do i keni ne tru

  Marklelaj555 Mark1Marklelaj555 Mark1Vor Monat
 • Kķñkknm f*** dich f*** dich

  Memet JakupiMemet JakupiVor Monat
 • O melis mos u merr me kta qe ta kan inat e sidomos kjo budalloqk

  Erlisa KrasniqiErlisa KrasniqiVor Monat
 • Fatjon dil ne takim me Anen

  Ejup IsmajliEjup IsmajliVor Monat
 • I lumte Sindit👏. Është ajo që e përsos një femër dhe jo ta bej pis si Ana, Tea, Melisa... E ruan virgjërin e saj dhe eshte krenare per kete👏👏👏 Nuk e ruan cdokush kete si Sindi❤

  Leoresa ZhabariLeoresa ZhabariVor Monat
 • Melisa esht baxhelle nga ato qe shkon ne tualet te mbaroj pune tjetri.Pse e mburrni kot

  Ina IsenajIna IsenajVor Monat
 • Ju lutem largojeni Sindin nga emisioni like komentin kush mendon kshtu

  Dafina ZeqiriDafina ZeqiriVor Monat
 • Per nje ore ne marrim 1.3M shikimie waw ca rekordi idiot! Bota 1 sekond 5M shikime imagjino 24ore! Shqiptaret me ca e kalojne kohen!

  AsiaAsiaVor Monat
 • Sindy me me Mevlanin shkojn

  Hope NewHope NewVor Monat
 • Te drejt ka

  Hope NewHope NewVor Monat
 • Sindi ka shummmmmmm te drejt bravo sindi je me e mira

  Marjo PellumbiMarjo PellumbiVor Monat
 • Sindi thu tkam vu kamen nbak eee eee . Thu kam shkolle Po je njeri i Pa formu acaruse .Ma mire mos komento idiote??

  lina lindalina lindaVor Monat
 • Hahahhahahahhahahshshshshsshshahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Kreshnik TahirajKreshnik TahirajVor Monat
 • sa mir qe zien dy te dashur ok shum mir lle mua me pelqen 🤴👸🇦🇱🇧🇪😛😛😘😘😘😘❤❤👏👏👏👏👏👏👏

  Kastriot AsaadKastriot AsaadVor Monat
 • po kto jan veq reklama me neveritin keto gjera te pa vlera

  Blerim LikaiBlerim LikaiVor Monat
 • Check this song 🎧🤗😍 dehave.info/down/g61kf6aVpnunr3Y/video

  Football InternationalFootball InternationalVor Monat
 • Check this song 🎧🤗😍 dehave.info/down/g61kf6aVpnunr3Y/video

  Football InternationalFootball InternationalVor Monat
 • Milas shum mir por mevlani nuk din shka flet

  Adnan SaitovskiAdnan SaitovskiVor Monat
 • Ana drejtuar melises:shuj mos kaj se un ka me ta jep fatjonin ty shuj💔

  garena free firegarena free fireVor Monat
 • Pershendetje miq flm per mbeshtetje kjo esht faqja ime reale rsp kush ben sub ju rujt zoti ❤️ ❤️ ❤️ ✅🔥

  Bʟᴀcᴋ 777Bʟᴀcᴋ 777Vor Monat
 • Ana ma emira

  Lela SkerajLela SkerajVor Monat
 • program koti gjith aktor jeni !!

  Albert KosovaAlbert KosovaVor Monat
 • Kush mendon se Sindi esht budalle sdi qa flet 🤬

  Diana HelenaDiana HelenaVor Monat
 • Fund te fundit sindi e perkran te gjithe kir u grit respekt...po ti melisa qek nje kokerr kirve qe se ki iden po ine dhe te kolupja me qenin nuke te fus ty te besh seks se shum femr dele 🐏🐏

  Soni AliaSoni AliaVor Monat
 • O mevlan hajde te blej 1 pale koshe se le name me ato cica si ne 1997 dhe 1 vethe do ta coje ne hunde 😂

  Soni AliaSoni AliaVor Monat
 • Ky program po tregon vetem degradimin e shoqeris shqiptare! Nje femer qe thot nje gje te till un ja Kisha shkul nje nga nje krejt floket, pervec ksaj pse i djeg ksaj, s’esht e thene se cdo muhabet qe ben melisa esht per ket.. femer injorante...

  Edona DodaEdona DodaVor Monat
 • Aja ka vlera sipet deri per ni kafe respekt......

  Naser BajraktariNaser BajraktariVor Monat
 • emision fantastik dehave.info

  Keshilla te dobishmeKeshilla te dobishmeVor Monat
 • Shikoj që sa herë dikush fillon ngacmon ndjenjat e tjetrit, të tjerët fillojnë e gjykojnë me soj soj epitetesh. Këto ngacmime sigurisht që e stepin gjithkënd në atë pozitë dhe e vendosin përpara tabelës së qitjes për t`a "ri-edukuar" sic bëhej në kohë të komunizmit. Vet dashuria nis nga një lojë dashurie, dhe pikërisht nga këto ngacmimet/flirtrimet. Mendoj që në vend që cdokush aty që diskuton duke drejtuar gishtin tek tjetri, le ti bëjë përpara se të llapi pyetjen vetes: sa i ndershëm është në radhë të parë me ndjenjat e veta? Vetmashtimi vjen si pasojë e mohimit të të drejtës së vepruari sic e ndjen dhe në dashuri nuk kërkohet shumë filozofi por ndjesi. Ka patur shumë raste që pikërisht këto gjykime e kanë bërë një cift aty të zbehet me njëri tjetrin dhe më e keqja e kanë bërë personin edhe të gënjejë veten duke mohuar atë që ndjen. Shoqëria shqiptare është një shoqeri që akoma nuk është cliruar nga prangat e së kaluarës dhe nëse ky grup fillon drejtohet me "moralin" e publikut, të gjitha zgjedhjet që do të bëjnë janë te gabuara që do të kenë pasojë në të ardhmen. Jini të sinqertë me veten dhe respektoni revierën e cdokujt aty, pa i cenuar të drejtat themelore si ajo se si duhet të ndjejë apo si të afrohet. Për Sindin do të thosha që të paktën në aspektin e dashurisë është më mirë të dëgjojë dhe eksperimentojë sesa të kontribojë në diskutim, sepse të gjithë ata që kanë eksperiencë e kuptojnë sa të thata janë mendimet e saj. Për Melisën në botën perëndimore stili i saj erotik është krejt normal, por ndaj edhe bën një kontrast të madhe me atë grup aty sepse ajo sillet si europiane, jo shqiptare. Një vajz europiane di cfarë do dhe di si e kërkon atë, pa dredha. Tea ka frikë të jetë vetvetja, ndaj edhe është aty ku është. Të paktën Tea e kuptoi që nuk ka shumë eksperiencë për të ditur qartë se cfarë kërkon, ndaj edhe eksperimentoi. I uroj të respektojë më tepër veten jo duke dëgjuar fansat por ndjenjat we saj. Ana e parë ka qënë dhe është vajza ime e preferuar e grupit. Kuptohet, sepse që në fillim dinte cfarë donte duke dëgjuar ndjenjat e saj, dhe prap lufton për lumturinë e saj. Ana e dytë, është më mirë ti vëri syrin ndonjë djali dhe kur del në takim ti ngacmojë pak ndjenjat e jo ta bllokojë me filozofi koti. Miqësisht.

  luljavioletluljavioletVor Monat
 • Wat 1.M por qka por lop po njez lop😂😂😂😂

  Muharrem 15Muharrem 15Vor Monat
 • o ana e re qe po i thua mevlanit i njejti me te gjitha vajzat , si deshe te jet fake te ndryshoj personalitete me secilen prej vajzave ?

  laka sitrolaka sitroVor Monat
 • So si diskutim se çdo herë ajo dhe të tjerët e ofendojnë tek pjesa e virgjërisë

  Linda BaqajLinda BaqajVor Monat
 • E meritoi

  Linda BaqajLinda BaqajVor Monat
 • Bravo sindi

  Linda BaqajLinda BaqajVor Monat
 • Po ik moj Sindi shko piqu se ske pik truri lere ket emisjon se nuk esht per ty

  Claudia StephanClaudia StephanVor Monat
 • Melisa dhe fatjoni shkojn si par

  shy_wolfUwU 054shy_wolfUwU 054Vor Monat
 • Shume e keqe kjo ana e shemtuar

  shy_wolfUwU 054shy_wolfUwU 054Vor Monat
 • Me kan e vergjer nuk del aty dhe nuk flet kaq kollaj per s.. lopa niher

  Ide AziIde AziVor Monat
 • JAM KENAQ ME ANEN ISHTE SUPER KUR ANA JA FUTI SHPULLE FATJONIT ESHT LOTTT

  Dea VasiliDea VasiliVor Monat
 • SIND MOS BEJ KEQ.....PO EDHE KJO MELISA ESHTEB E LLASTUARR.POR O SINDI PSE FLAT PER VIRGJRIN O ZOT

  Dea VasiliDea VasiliVor Monat
 • Ore qfare turpi ku kemi mbet flasin per virgjeri para te gjitheve pa pik turpi. Ku po shkojm me ket bote keshtu mor te flasin tema te turpshme para te gjitheve pa pik turpi haj medet sa analfabeta

  Leo DardaniaLeo DardaniaVor Monat
 • ❤️🥰💎

  Lorena FerrajLorena FerrajVor Monat
 • dehave.info/down/qauPmcSVq4a0pWk/video

  AJLA CHANNELAJLA CHANNELVor Monat
 • Tgjithe nacot dolen me I dhane nga nje kafe #Melises 🤣🤣🥵

  salsano cashsalsano cashVor Monat
 • Emri melisa ne gjuhen Greke mund ta parkthet si (MELI)-SA ose ME-(LISA) 😉🤣🤣

  ber bsber bsVor Monat
 • Ni kojshi i jemi e ka ni delme hahaha qe doni me ndrru me anen veq duhet me ja jep edhe do pare ati kojshis hahahhahha

  Adrian KokosAdrian KokosVor Monat
 • Turp m’kishte ardh me dal ne emision si puna e ktyre , zoti kond se ka lon pa nafaken e vet , po na shqiptart jena tu shku drejt fundit. Per kto shkaqe bohen edhe terrmetet edhe na mbyt varferia dhe ne fund bishtin nalt .skom pa kshtu fukara e bishtin te nalt bravoo veq perpara hahahahha luva baboo hahahaha edhe qat anen kap ndrrone me naj kuder e kish ndreq emisionin hahahah melisa hajde ne kosov martohesh neser

  Adrian KokosAdrian KokosVor Monat
 • Sikur tu kapnin pėr flokèsh Melisa dhe Sindi,do mernin dhe mè shumè se 100,000 klikime,e humbèn rastin kot😎

  Lali SinaLali SinaVor Monat
 • Plz me ndihmoni me nje subscribe

  Art WorkArt WorkVor Monat
 • Turp Sindi! Turp!

  cristalcristalVor Monat
 • Moj sindi moj k... me patent qe ben si e virgjer

  Laurela DervishiLaurela DervishiVor Monat
 • You are the stand ??

  Valdano LulajValdano LulajVor Monat
 • Tamon gabelic kjo sindi tybe kjo virgjer msa nena jem tregon fjalori has errugave 😂🤣

  Leona LeonaLeona LeonaVor Monat
 • Sindit esht teper gabim .. melisa eshte gabim edhe budallace se sja ka kersit ndonje shpull. Edhe tja fikte dritat

  Florin PjetriFlorin PjetriVor Monat
 • Please subcribe me!! Ja vlen😊

  Dim Gjithcka Per MakinatDim Gjithcka Per MakinatVor Monat
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaVor Monat
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaVor Monat
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaVor Monat
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaVor Monat
 • si rri memeci aty gsti per ngrohtesi qirje tpameshirshmr sindit 😂😂😂😂

  the real worldthe real worldVor Monat
 • Kto jan humorista tgjith

  Noel ArapiNoel ArapiVor Monat
 • Pershendetje Miq Kjo eshte adresa ime e vetme ne DEhave , Subscribe qe te kapim 1000 subscribers 😊

  Bora ZemaniBora ZemaniVor Monat
 • Per zotin mjaft mir ia ktheu per mendimin tim, perderisa “virgjeria” e Si dit osht bo objekt diskutimi aty ne studio, kur skam ca thon ato kapen tek vitgjeria dhe ne ate moment fapp lindi debati dhe kalojme minutat e gjitimit se vrj jan bo gati 2 muj aty skan ca tthon te shktretit mo🙄😫

  flor lapallariflor lapallariVor Monat
 • Emision aktrim asgje fare

  Endrit BahtiriEndrit BahtiriVor Monat
DEhave