Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

20 Nov 2020
1 660 994 Aufrufe

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

KOMMENTARE
 • Ju bekofte i madhi Zot , na knaqet shpirtin , kete vit ja keni marre ne kthese tanve , 🇦🇱👌❤️💰hope 20+ mil you tube , love nga Shodranet 🙏❤️🇦🇱😍❤️

  edi zaedi zaVor 49 Minuten
 • Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

  niduoe streniduoe streVor 3 Stunden
 • Дечанске Хрисовуље, потпуно прилагођене савременом СРБСКОМ језику и писму. Тапија на свету СРБСКУ земљу!!! dehave.info/down/qaqih5fUnYO5uGk/video

  Vlado NikVlado NikVor 5 Stunden
 • Oj BI citi mollat mbas 25 vjete ,qe je trime oj kali marre t,koft

  bigboss bigbossbigboss bigbossVor 12 Stunden
 • Sa zanin e mir dhe i mir Asim 😍😍😍

  Xhana DoganiXhana DoganiVor 14 Stunden
 • E mira e kesaj kenge eshte zeri i Asim Gashit Leonora kurr nuk ka pasur ze te kendoj live......po ne Playback ....

  Besford GashiBesford GashiVor 17 Stunden
  • Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉

   niduoe streniduoe streVor 3 Stunden
 • Pershendetje nga norvegjia zerat mate bukur kombinim profekt

  Zirap BerishaZirap BerishaVor Tag
 • 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🕺🏻🔥👏🏻👏🏻❤️

  Sadiku SadikuSadiku SadikuVor Tag
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Sadiku SadikuSadiku SadikuVor Tag
 • Jje ma e mira 💝

  Hanife AdemiHanife AdemiVor Tag
 • I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

  bofooit gojobofooit gojoVor Tag
 • I will Subscribe to you once I have enough people subscribe to me first since youtube has cut me off until I get more. nice video. Helped you with your watch hours for whole video pls if you can return the favor when you can I be so appreciated :) help each other grow.

  victory yesvictory yesVor 2 Tage
  • Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

   mikin liroumikin lirouVor Tag
 • 7:51 min.Pause shkoj dora ku sduhet , Leonorë mos para kamerave,ke qenë para 20 vjetësh vajzë e ndershme në Gjermani.Sidoqoft koha e bënë të veten ,duet I mrekullueshëm dhe që të dy zërin të veqantë .Veshja 👍 Mërgimtari Gjermani

  Gjergj Elez AliaGjergj Elez AliaVor 2 Tage
  • Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

   mikin liroumikin lirouVor Tag
 • qy qy ku mrrini Asimi deri te Leonora :)

  TinkyWinky05TinkyWinky05Vor 2 Tage
  • Super keng bravo jeni shummm te mire

   bofooit gojobofooit gojoVor Tag
 • Bravo 🌟🌟

  Zana KolatZana KolatVor 2 Tage
 • Mirë.

  no nameno nameVor 3 Tage
 • B

  Duraku ArlindaDuraku ArlindaVor 3 Tage
 • Leonora Jakupi. Nje dive e kenges, nje artiste e vertete qe nuk i mungon asgje, as zeri, as bukuria, as qiltersia. Kengetarja e luftes qe aq shume e duam.

  Bushi NdueBushi NdueVor 3 Tage
 • 👏

  Its_meIts_meVor 3 Tage
 • Leonora class si gjithmone - Perfect te dy. P.s., nji repart infermieresh po lujne me kangen tuaj opaaa 😉

  Besiana ManiBesiana ManiVor 3 Tage
 • Bravo shum tmir dyt duet me vend dhe muzikt shum tmira💪💪

  Artan MalokuArtan MalokuVor 3 Tage
 • ju lumt teper mir

  Erjon GashiErjon GashiVor 3 Tage
 • 8:32 min oppaa Patjeter ni ren duhet mu dalldis😂

  Sommer SommerSommer SommerVor 3 Tage
 • Bravo Bravo Fantastik te dy 👑🦅💞❤️🇦🇱

  Lek TomaLek TomaVor 3 Tage
 • Tu ha zemren 10p her e degjoj kte keng

  fklb 0000fklb 0000Vor 4 Tage
 • Kështu kallen këngët dhe performancat nga zemra e Shqipes origjinale , pa "petulla" e kulturës Turke .( Disa pjesa instrumenteale në këtë duet janë influencuar nga muzika Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

  Nora MujajNora MujajVor 4 Tage
 • Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

  tonni41tonni41Vor 4 Tage
 • 👌👍🥇

  Marash NjebzaMarash NjebzaVor 4 Tage
  • wow! super nice?

   soinhu foitusoinhu foituVor 3 Tage
 • Super keng bravo jeni shummm te mire

  olivia Bociolivia BociVor 4 Tage
 • Kukuku sa keq po knojka ky djali e qiti qafen pi venit ...🤣🤣🤣🤣🥰

  ema emaema emaVor 4 Tage
  • Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

   soinhu foitusoinhu foituVor 3 Tage
 • Kurr sko dit moj leonor me kcy ..

  ema emaema emaVor 4 Tage
 • Me pelqen shum siete fantastici, urime 🌹🌺🌺🌹♥️ da Merita Italia

  Merita SmoqiMerita SmoqiVor 4 Tage
 • Bravissima urime 🌹🌺🌻 ju lumte kenga shum e bukur urime 🌹🌺😘 siete fantastici auguri da Merita Italia

  Merita SmoqiMerita SmoqiVor 4 Tage
 • 🌺

  Ela CelikuEla CelikuVor 4 Tage
 • Suudsuxuuxux

  Murat HasaniMurat HasaniVor 4 Tage
 • miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

  bowen voowybowen voowyVor 4 Tage
 • Bravo ju lumte goja ❤❤

  Emanuel XheleshiEmanuel XheleshiVor 4 Tage
 • Albina kelmendi

  Bahrije DurmishiBahrije DurmishiVor 5 Tage
 • 🔥🔥🔥👍👍👍 Respekt shum bukur e Kendume👍 sidomos Leonora Bukuroshe si tanaheret👌

  Egi 22 Eggs 22Egi 22 Eggs 22Vor 5 Tage
  • @Imrije Rrustemi ?

   Egi 22 Eggs 22Egi 22 Eggs 22Vor 20 Stunden
  • Oi7oiio7ķ

   Imrije RrustemiImrije RrustemiVor 20 Stunden
 • LEONORA KRALICE JE ME TE VERTETE SKA CHYSH ME KOMENTU MA TEPER

  NASH DALENASH DALEVor 5 Tage
  • O DRENIC O KALLENE

   bowen voowybowen voowyVor 4 Tage
 • leonora zerin pushk, shum e fort, kesaj ska kush ja kalon, i lumte..

  Ubi ServinaUbi ServinaVor 5 Tage
 • veshja e saj kot kot pa lidhje

  Fatmir VokrriFatmir VokrriVor 5 Tage
 • Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 5 Tage
 • Shum bukur

  Avni EleziAvni EleziVor 5 Tage
 • Shum bukur

  Avni EleziAvni EleziVor 5 Tage
 • 10:22 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Florim ShehuFlorim ShehuVor 5 Tage
 • Asim gashi woo qfar zani mega👌🏻launara din me kan bashkunon vitin e kalum me sabrin fezuallahin e ket vit me asim gashin

  M BM BVor 5 Tage
  • Hey!! Great vid!!

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 5 Tage
 • Bravooooo

  Gjyle PjetriGjyle PjetriVor 5 Tage
 • Ju rujt zoti

  Gjyle PjetriGjyle PjetriVor 5 Tage
 • ❤❤

  Radije AliliRadije AliliVor 5 Tage
 • Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

  Ana AnushkaAna AnushkaVor 5 Tage
 • Jesus still loves you...HE is the Lord...He is the Alpha and Omega...HE is the beginning and the end...He is the first and the last...He is the King of kings.. HE is Lord of lords...repent from alkahol, pornography and prostitution, drugs and read the BIBLE and accept Jesus as your Lord and you Will have eternel live...Jesus will come back soon, very soon, maybe 2030 or 2031 according to 2 BIBLEVERSES : HOSEA 6.2 and 2 Peter 3.8 ...after two days he will revive us...1 day is like 1000 years...we think that Jesus had left this world in the year 30 or 31 and Jesus said, that he will come back as he left. We can calculate : 2 × 1000 + 30 or 31 = 2030 or 2031. Another very important message : the darkness is the last sign (Luke 21.25) before the arrival of our Lord Jesus on the clouds (Luke 21.27). After the arrival of Jésus on the clouds there will be the rapture (Luke 21.28). Are you ready for the Kingdom of Heaven? REPENT SO YOU WILL BE READY !!!gg

  Jesus 2030Jesus 2030Vor 5 Tage
 • oh zemra jukendoft dyve shum shum mir dyt Po kendoni kendofshit gjithmon se bashku👏👏. oj Leonora Si rrush oj kukell po Samir kendon e kercen Si Ballan je oj princesh. Si shyhrete behluli dhe Mahmut Ferati Leonora jakupi dhe Arsim Gashi 💕👏👏👏

  mimoza gjermanimimoza gjermaniVor 5 Tage
 • O DRENIC O KALLENE

  Riza BehramiRiza BehramiVor 6 Tage
 • O prite DRENiCE prite

  Riza BehramiRiza BehramiVor 6 Tage
 • kaher skam ni ze ma te mir ju lumt

  Shyhrete GashiShyhrete GashiVor 6 Tage
 • Kengen mate miret e vitit dy mate miret Respekt 👌👌👍👍✊✊

  Enver AzemiEnver AzemiVor 6 Tage
 • Ze Brillant..!!! PERFEKTO...!!!👍🇦🇱🇦🇱

  Bekim SkenderajiBekim SkenderajiVor 6 Tage
 • m.dehave.info/down/c3Z0hJSvsWSvu5w/video 😍😍😍😍

  Behar BajramiBehar BajramiVor 6 Tage
 • Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

  soinhu foitusoinhu foituVor 6 Tage
 • Shum bukur suksese

  Denis RexhepiDenis RexhepiVor 6 Tage
 • Shumm mir Asimmm...po me kon e paske baaaa

  Besnik SylejmaniBesnik SylejmaniVor 6 Tage
 • hallall

  Astrit Brahimi HajdarmatajAstrit Brahimi HajdarmatajVor 6 Tage
 • O zot qfar zani mahënitës ⭐👍 ju lumt. Sukseset mos ju mbarofshin kurr krenohem me ju vendasët e mij. DRENICA LEGJENDARE 🇦🇱🇦🇱

  Shehri OsmaniShehri OsmaniVor 6 Tage
  • vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

   soinhu foitusoinhu foituVor 6 Tage
 • Spo qohet në kam askush për ju zonjë u pëlake pasna harru që ti je dikun

  Dashurije GashiDashurije GashiVor 6 Tage
 • miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

  Celine DiorsCeline DiorsVor 7 Tage
 • Këngetarë yje në pamje e interpretim 👏👏!

  Arjeta MuhajArjeta MuhajVor 7 Tage
 • Shume duet i mire, po ju ka hije me bashkpunu gjithmone se po pershtateni shume..

  Aurora HoxhaAurora HoxhaVor 7 Tage
 • Ju lumte dueti me i mir 2021 💖

  Elsa SylejmaniElsa SylejmaniVor 7 Tage
 • Moti skom ndegju potpuri ma te mire! Ju lumt...

  e,a.o. gashie,a.o. gashiVor 7 Tage
 • Asim vazhdo me ket stil te muzikes, ke nje ze te mahnitshem, shum unik

  robert likajrobert likajVor 7 Tage
 • Oj Adelina. Spot vjen inati Drenicakja. Tka fut ner saq

  Afsch CkyfvyAfsch CkyfvyVor 7 Tage
 • Yll yll yll. Bote. Lenore si. Bionc.

  Afsch CkyfvyAfsch CkyfvyVor 7 Tage
 • Asim Gashi fjalen dy sun ta bon kush per ZOoo 🏆

  Elife SherifiElife SherifiVor 7 Tage
 • Dueti ma i mire qe kam degju najher zerat ma te mire te estrades shqiptare nje big like

  Xhevrije Sulejmani XheladiniXhevrije Sulejmani XheladiniVor 7 Tage
 • Bravooo drenicake si❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  mikin liroumikin lirouVor 7 Tage
 • vm.tiktok.com/ZSgYXTu8/

  BADMENINO •BADMENINO •Vor 7 Tage
 • kjo nuk del kurre nga moda ,big like e keni te dyy 🥰💫👌

  Luljeta AdemiLuljeta AdemiVor 7 Tage
 • 😘❤️🥰😵😍🥳☺️😂🇽🇰💜🦋🍀🥺🙏🎃😱🇦🇱🙂😭🌻😀😥😽👧🏽🙀😹😻😼😡😜so ist sie

  Valentina RamaValentina RamaVor 7 Tage
 • Q

  Genita GenitaGenita GenitaVor 7 Tage
 • Ju lumte zemra se na kenaqet shpirtin🥰🥰❤️

  ᗰᗴᒪᗩᗰᗴᒪᗩVor 8 Tage
 • Jeni ma te miret e kosoves👏👏

  Gjejrane Berisha-SchlickGjejrane Berisha-SchlickVor 8 Tage
 • BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  Roland PriniRoland PriniVor 8 Tage
 • Bravo , ju lumtë që të dyve. Duet fantastik. Veqse me pas vazhdu edhe pak paska pas me lëshu zemra Asimin afër Leonorës 😉

  Neri C.Neri C.Vor 8 Tage
 • Ju lumt jau mundsoft allahu kofshit e knofshit gjithmon

  LA LILA LIVor 8 Tage
 • Hajde Hajde 👏👏

  berat Halilajberat HalilajVor 8 Tage
 • Kenget e vjetra jon me te bukura gjithmon ju lumt Leonora dhe Asim si gjithmon te mrekullueshum ju pershendes nga Gjermania

  nijuo joingnijuo joingVor 8 Tage
 • Vend shume i bukur ja vlen te vizitohet >>> dehave.info/down/dp1jZZKXpazQkaQ/video

  BennyBennyVor 8 Tage
 • 👏👏👏🌠🌠

  Eduarta GegaEduarta GegaVor 8 Tage
 • rrespekt bravo bravo bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Bekim HasaniBekim HasaniVor 8 Tage
  • Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

   nijuo joingnijuo joingVor 8 Tage
 • Zemra ju kendoft 🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

  Vjollca KulliVjollca KulliVor 8 Tage
 • tfyfd

  Hello BroHello BroVor 8 Tage
 • Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  ArdianLimanmeraOfficialArdianLimanmeraOfficialVor 8 Tage
 • Leonora e Arsim shum mir suksese 👏👏❤❤

  Lule LuleLule LuleVor 9 Tage
 • Super duet ! you knofte zemra gjithmone

  klajdicanadaklajdicanadaVor 9 Tage
 • Respekt Per asim gashin super ⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰

  Albin UseiniAlbin UseiniVor 9 Tage
 • ❤️❤️✨✨😘🙏

  Feride JakupiFeride JakupiVor 9 Tage
 • Ma e keqja osht qi perfundon respekt osht diqka fenomenal 👍

  senni bgonsenni bgonVor 9 Tage
 • mos vet per kto veshje zoti narujt

  Halime GashiHalime GashiVor 9 Tage
 • Komplimente per dukjen Leonora, shume në form je,me siguri ushtron se sikur Jennifer Lopezi!Asimi zerinsikur bilbil!

  Zana JanuzajZana JanuzajVor 9 Tage
  • Ju kendofte zemra!

   senni bgonsenni bgonVor 9 Tage
DEhave