Fjalët e ndjera, nga surpriza, bëjnë Anën të qaj - Përputhen 27 Tetor 2020

27 Okt 2020
910 149 Aufrufe

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
 • Arian ke te drejt kur thua si marrin dhurata aç kollaj kto goca shiptare Ana nuk duket e sinqert i do gjerat siq do vet fundi jep shemtim nese ke nji femer te atill ne jet.

  L ML MVor Tag
 • ky Bearti duhet te ketë mungu ate dite kur osht msu germa ‘A’ ne shkolle 😂

  Erblin RracajErblin RracajVor Tag
 • Marisi esht gay

  Albania IdiocracyAlbania IdiocracyVor 2 Tage
 • ana :pulapula123

  arber gamingarber gamingVor 2 Tage
 • Po shqipja ne ca emison largohet

  isabell queenisabell queenVor 3 Tage
 • Si pranojn dhurata pa kur far kuptimi femer marrse deris sa are nuk e she si person qe deshiron ta kesh ose qe sta don zemra pse Ta marresh dhurat kaq te shtrejt un per veti Se kisha pranu kurr.

  Ferrari AktivFerrari AktivVor 4 Tage
 • o fjorela o rosak

  inner childinner childVor 8 Tage
 • Mevlani dhe Ervini cuna njesh per momentin

  Burak A&JBurak A&JVor 13 Tage
 • Oo izet nale pak se vec ti po flet.... mos u plaksh kurr mevlan 😂😂👏🏻

  Burak A&JBurak A&JVor 13 Tage
 • Hahahahaha mos i jep zor

  AKZ ARDIAKZ ARDIVor 13 Tage
 • the krahu andit kthehet perseri te shpatualla eminit

  cloudyoongscloudyoongsVor 15 Tage
 • Qka ka kjo Ana o zott

  Arian MujaArian MujaVor 15 Tage
 • Ju lutem beni subscribe 🙏

  Albanisches BlutAlbanisches BlutVor 15 Tage
 • ana i mere te keqen pules ska shance me pulat e fshatit ah ngjasn mmme pulat e korentit 2000 mij lekshe

  mister sajmomister sajmoVor 16 Tage
 • Marisit po i duket Ana si Anjshtajni 🤣

  Asgje Dhe GjithckaAsgje Dhe GjithckaVor 17 Tage
 • Ana ti je goca me e mire un te kam ndjek kudo dhe para se te hyje ne emisjon dhe un di cdo gje rreth teje dhe sa per komentet negative qe bejn njerzit mos e rruj hic se nje avaz kan keta me falni per fjalorin

  Kaltrina PeraKaltrina PeraVor 17 Tage
 • Ky Arjani ma shpif per cdo gje E kundershton fatjonin e ka inat kush mendon se duhet olti curri ktu hy esht shum kot Asgje nuk di te bej😡

  Bebi_ jotttBebi_ jotttVor 17 Tage
 • 👏👏👏

  FF LINDIFF LINDIVor 17 Tage
 • Ne Shqiperi ka mbi 1 mije opinionist midis këtyre Arjanin gjetet

  Shpetim GogaShpetim GogaVor 17 Tage
 • Meqka me qent 😂😂😂

  Leonard KoqakLeonard KoqakVor 17 Tage
 • Ana më pëlqe më shumm je yllë bote të du shumëë kamë qefë të të sho nga afërë edhe që të nho ma shunë nga ty super femere 😉😉😉

  Pranveraduja DujaPranveraduja DujaVor 18 Tage
 • Uuuuaaauuuuu ti e ke emrin turpiiiiii o dhie shpifur

  Z bZ bVor 19 Tage
 • Ju jeni pa buksa morto di fame

  Z bZ bVor 19 Tage
 • si eman dhuraten qe nuk e dashuron

  Naim GashiNaim GashiVor 19 Tage
 • vetem me largu nga studja

  Naim GashiNaim GashiVor 19 Tage
 • Ore gjithe keto dhurata e fjal te medha qe thuhen ktu ,ti besh dhurata e fjal te mirat edhe arushes dikur do te doj.Edhe ça jan ato budallalleqe qe flet ai Arijoni ( kandidati) budalla i madh. Nejse Tea duket bukur si gjith (Shpresoj mos ta shof gruaja komentin per Tean 🤣🤣🤣)

  Leart HLeart HVor 20 Tage
 • oj anna pse bohesh aktore pse nuk e thua un e dua fatjonin

  DakiDakiVor 20 Tage
 • Bearti: mes I jep zorr

  BI BTSBI BTSVor 20 Tage
 • fationi : ehuuuuu beatri : mos i ep zor hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Ajla BlakajAjla BlakajVor 22 Tage
 • Ana:metafora "luanesh"i pelqen por metafora "pul" jo se nuk di te bej vez 💆‍♀️💆‍♀️💆‍♀️

  Kern CostelowKern CostelowVor 23 Tage
 • Si mund te pranosh nje dhurate nga dikush qe nuk ke interes ? Nuk e kuptoj ! Arjani ka shume te drejte kur thote qe dhurata simbolizon diçka, nuk mund thjesht te pranosh nje dhurate e pastaj t'i drejtosh kurrizin personit qe te ka bere dhuraten, qofte dhe per t'i kerkuar falje per cfare jane keqkuptuar keta te 2 nr fillim🤷‍♀️ ! Ketu vihet ne pah materializmi i disa femrave shqiptare sot, ne momentin qe dikush i ben nje surprize dikujt tjeter, kthejne faqen direkt ! Çfare tregon kjo ? Qe jane femra pa karakter dhe personalitet, qe nuk kane lexuar nje faqe libri ne jeten e tyre (perveç Teas sigurisht) dhe bejne si te zgjuarat e shekullit ! Kjo Fjorela vetem 2 llafe di, "qe kshu - dmth" 🤦‍♂️ ! Sigurisht dhe te haje çfare t'i dale perpara, a thua ka shkuar per te ngrene ne emision 🍗🍗 😋😅😅 !! Bores do t'i kerkoja te kishte pak me shume respekt per opinionistin, sepse ai nuk eshte ndonje shok apo vlla qe t'i drejtohesh me ate ton te larte zeri, nese nuk mundesh t'a drejtosh siç duhet emisionin, shko bej ndonje gje tjeter qe e ben me mire, jo prezantuesen 🤨🤨🤨 ! Tea mbetet me e mira aty brenda, kam shume respekt per femrat qe dine te artikulohen dhe te flasin aty ku duhet ! Duket qe lexon shume, bravo te qofte 👏👏👏 😊😊😊😊 ! Jane te rralla femrat si Tea sot 🙄🙄🙄 !!!

  EsmeraldaEsmeraldaVor 25 Tage
 • ana paqen se pranon ama dhuratat po ! hehe

  Dea DeaDea DeaVor 25 Tage
 • Respect Beart.. "Mos jep ze" Te lumte. 💪🤟

  Ervis 530Ervis 530Vor 27 Tage
 • Arjani Anes: Meqe je raciste me pulat, tani dukesh si thelleze :))))))

  Irisi MilloIrisi MilloVor 27 Tage
 • Maris me Anen nuk mund ta ulësh asnjë minut ore byrazer por duhet ta mbash lartë përherë! Ti je i sinqertë por Ana është dhelpër plakë kujdes!

  Aliasi OpajAliasi OpajVor 27 Tage
 • Mos u idhroni Emini do ua mar Anen

  Bekim zejneliBekim zejneliVor 27 Tage
 • Sa mirë po dika me Rrejt Ana qr hahahahahahha

  Sabit PajazitiSabit PajazitiVor 28 Tage
 • Kristina ChristKristina ChristVor 28 Tage
 • Si pazar me qene bla bla bla 4 vet flasin nuk degjojne njeri tjetrin me radhe nuk miren vesh ca thon bo bo booo cfar kulture 00000000 💩💩💩

  saliji merxhansaliji merxhanVor 28 Tage
 • Spaska karakter ky Marisi leshit

  Mia AliMia AliVor 28 Tage
 • ana me duket qe arjani qenka dashurar me ty u be xheloz per ty ti je vertete nje vajze e mencur e shkathet dhe nuk te sulmon pa te drjet bravo per kete qe je dhe lum prindit qe tkan rrit kan nje vajze si ty

  bledar avdiubledar avdiuVor 28 Tage
 • Ketu po. Bravo Arjan. Ke te drejte per dhuratat

  nairda krujanairda krujaVor 28 Tage
 • Kjo Bora ala se ka kuptu pozicionin e puns vet qe duhet te jet neutrale.Komenton e bertet ne menyr shume ordinere pa pik kulture.Drejtuse programi ma cop cop se man mend historia 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Moza BuzukjaMoza BuzukjaVor 28 Tage
 • Keshtu jane koqovaret bejne si te forte.Arjan mos e mbro kot beartin

  Zabit KasaZabit KasaVor 28 Tage
 • Bjerini qylit vajza me leshkot e studios

  nairda krujanairda krujaVor 28 Tage
 • O Arjan sa skuth i shemtuar je.

  nairda krujanairda krujaVor 28 Tage
 • Nga gocat maesinqerta dhe pa edjallzuar oshte tea ciao mera itali

  Qazim MeraQazim MeraVor 28 Tage
 • Nice

  ELIANA SYKAJELIANA SYKAJVor 28 Tage
 • Ana duhet te perjashtohet nga emisoni pershkak se bullizoi ndaj beratit ti je gay ti je I keq shko flej me djem! ANA ESHT FALC U HY ATY PER FAM! PSE shqpja me perjashtu e jo ananen??

  ELENA Toys and FunELENA Toys and FunVor 28 Tage
 • Mir e ka fatjoni si lepur osht ky arjani ahahahhahahaah

  FF. TAQO YTFF. TAQO YTVor 28 Tage
 • Shum acaruse kjo Bora

  Zyla EleziZyla EleziVor 28 Tage
 • ANA O PIQKE DHIE

  Zeli KZeli KVor 28 Tage
 • Ana o shpifsire

  Zeli KZeli KVor 28 Tage
 • O Ana o shpifsire

  Zeli KZeli KVor 28 Tage
 • Fiorela shumë e cekët në mendime provinciale e thekur thjesht femër imazh

  Bigboom ShakaloomBigboom ShakaloomVor 28 Tage
 • Edhe çunat duan dhurata😂😂😂😂😂😂😂 do ju bej Shqipja dhurata te gjithve 😉😂😂😂

  Lusi LusiLusi LusiVor 28 Tage
 • Dhuratat edhe mbreti qe esht mbret i pranon dhe Ana bravo nuk e ofendoi djalin sepse ai e beri ni gjest te mir per respekt 👍👏😍

  Lusi LusiLusi LusiVor 28 Tage
 • I gjithi populli: dhuraten e pranon dhe mbreti Fjorela: dhuratat edhe mbreti i pranon.🤦‍♀️🤦‍♀️

  Anxhela ValisiAnxhela ValisiVor 28 Tage
 • Ky Arjoni eshte idjot mek mek mezi flet Tea e shtirur Ana femer e degjeneruar ben si e zgjuar shume

  Greta LepuriGreta LepuriVor 28 Tage
 • Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe, klikoni ne foton time dhe beni subscribe. FALEMINDERIT!

  Andi Sh2Andi Sh2Vor 28 Tage
 • kurse Arjani duket si lepur nga andej nga posht...papapapap ....hahahahahhaahah... ooo fatjon legjenda!

  Suhejb QazimiSuhejb QazimiVor 28 Tage
 • Pula on 🔥🔥🔥

  Badboy AlbaniaBadboy AlbaniaVor 28 Tage
 • Je me shalen e anes (Marisi😂😂😂)

  Grisi AfmatajGrisi AfmatajVor 29 Tage
 • Hi

  Lola ReciLola ReciVor 29 Tage
 • 40:02 Oo Izet ndalee 😂😂😂😂

  H AH AVor 29 Tage
 • Ana e beri te njejten sjellje me Beratin qe Shqipja beri me Gracianon dhe e detyroj Beratin ti thote: "Thirrum.nje nate, e provojme" I vetmi ndryshim ishte se Ana ishte me ne kontroll se Shqipja!

  Dije BerdynaDije BerdynaVor 29 Tage
 • 3:45 lottt 🤣🤣🤣

  Serxho TroksiSerxho TroksiVor 29 Tage
 • 4:49 Reagimi i Fatjonit esh PERLË

  H AH AVor 29 Tage
 • Kam 1 jave qe mendohem:"Cfare qenie mitologjike eshte ky mirditori😎".🤣🤣

  missymarsi redmissymarsi redVor 29 Tage
 • Ana kur tdale naj dit ndeklarat tna tregoje kush vrau azem hajdarin. Ca spo dika🤣

  alb fightalb fightVor 29 Tage
 • O Bora... pse kerkon te kthehesh ne Gare

  Po QifjaPo QifjaVor 29 Tage
 • Ariani sa filozof

  Gold GoldGold GoldVor 29 Tage
 • Ti je nje pul varikarse Ana

  Ks BurreliKs BurreliVor 29 Tage
 • Bora nuk je per te prezantuar kete program .

  Shkumbin VishaShkumbin VishaVor 29 Tage
 • Nase nje femer prano nje dhorat nje djalit enuk asht idashri asht krejt pa lidhje

  Velipoje ShkoderVelipoje ShkoderVor 29 Tage
 • Turp Bora turp te gjith ne studjo qe flisni ne ate menyr me Arjanin per respekt moshe te pakten po ku njihni mosh ju njerez pa edukat pervec Teas .

  vincenzo Bajraktarivincenzo BajraktariVor 29 Tage
 • fatijon mos u kap me kosovar rri ma mir e ki se nuk perlahen me fjal kosovart 😂😂😂😂😂😂😂

  Fatlum AhmetiFatlum AhmetiVor 29 Tage
 • Komentin Ariaanit /PuLa😂😂

  Engli KuciEngli KuciVor 29 Tage
 • Fatjoni ra ne usta ste fal ai Bearti

  Engli KuciEngli KuciVor 29 Tage
 • fatjoni mu dhi nstudio anna shkon e fshin edhe ju thot “as nuk i vjen era”

  Dark FantasyDark FantasyVor 29 Tage
 • Gjithkush: gugtzesesrvub Mevlani: nale o izet 😂😂😂

  Arta AhmetiArta AhmetiVor 29 Tage
 • Mevlani ,Fjoreles:Ato mandarinat ishit te mira? Fjorela:perfekte, un kur dal ne takim i shijoj te gjitha, djalin, takimin ,ushqimin 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kjo e ka mendjen te ushqimi prz Kjo mezi pret te bj takimin qe te haj ndonje gj e shkreta

  Kristina BanaKristina BanaVor 29 Tage
 • kjo fjora esht qir qe 10vjec

  Dashuri FitimtareDashuri FitimtareVor 29 Tage
 • nga i gjeni kta sdromsa 😂

  Dashuri FitimtareDashuri FitimtareVor 29 Tage
 • Programi pa Shqipen eshte BORING

  Unmasking FoolsUnmasking FoolsVor 29 Tage
 • Shqipee kthehuuu

  aldin dullovialdin dulloviVor 29 Tage
 • I mjer Arjani me kan ka te beje

  Altrim IbishiAltrim IbishiVor 29 Tage
 • Ana ka ren brenda me Fatjonin e rri ne emision kot qe ta perqafoj mbas date-eve qe ben me cunat e tjer

  IsraIsraVor 29 Tage
 • Të qajë *

  Report IgReport IgVor 29 Tage
 • Shqiptart i perdorin dhuratat vetem per te korruptuar njerzit se e kemi ne gjak. Dhe femnat i bien qylit si gjithmone po si nuk ja dergoj askush nga meshkujt nji K..... artificial femrave ta shohim a do ta pranonin dhuraten😉

  Esmerald PrendiEsmerald PrendiVor 29 Tage
 • Shum e poshtr eshte ana nuk thot Faleminderit Maris Prr Dhuraten Po thot Do Me Bente Pershtipje Nje Or E Vogel Ncncncnc Do e do Vajza Smeritojn As Gjee Jo Or Dhe Por as gje tjeter

  benita masllanibenita masllaniVor 29 Tage
  • Po si ashtu si kshtu ela pa koment djalin pr zotin

   benita masllanibenita masllaniVor 29 Tage
 • Ariani mire eka de pse me pranu dhuraten si shpres diqysh mi dhan pom doket😏

  Mile SweetyMile SweetyVor 29 Tage
 • Vendosni komunikim njejes jo tu fol si tufa pulash dhe nuk Merren vesh

  FR3 KlausFR3 KlausVor 29 Tage
 • Mos i Jep Zor 😂😂😂😂

  benita masllanibenita masllaniVor 29 Tage
 • Te iki tea

  Aldo VrapiAldo VrapiVor 29 Tage
 • ky arjani kot esht aty po sillni prp shqipen se ska kuptim me emisjoni pa ate

  Xhensila_tors kamiXhensila_tors kamiVor 29 Tage
 • U prit se kemi takimin me Fjorelen. Açai one eshte nje produkt natyral i certifikuar...deri ne mbyllje te emisionit per diten e sotme. Fjorela boll fole se je ba e lodhshme 🙄

  Erald GramiErald GramiVor 29 Tage
 • ju ndjek çdo darkë jeni bërë emision koti turp tju vijë ofendoni më shumë se shqipja

  Artan GjokhilajArtan GjokhilajVor 29 Tage
 • Arjann je njesh po kta duan oltin pa bejn pordhdhdhdhdhdh

  lovely queenlovely queenVor 29 Tage
 • Meqe andi reklamon cupaaa u pa puna orat i mbeten marisit hahaha

  lovely queenlovely queenVor 29 Tage
DEhave