NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16 Apr 2021
5 004 535 Aufrufe

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

KOMMENTARE
 • Ky di me bo diss oooo zoot ky esht plere

  Adi LamallariAdi LamallariVor 15 Sekunden
 • Me respecte vlla

  Entri GiniEntri GiniVor 6 Stunden
 • 🔥🔥🔥🔥💪💪💪💪😘😘😘😘ti je top kengtaret me te mir ne bot

  Raimonda BibaRaimonda BibaVor 10 Stunden
 • Poiuz war ein sehr guter Film

  Po JoniPo JoniVor 12 Stunden
 • Respekt nga Dibra e Madhe❤

  Eljesa LesaEljesa LesaVor 12 Stunden
 • Don xhoni edhe noizy Jan nishi

  Hoxha AdemHoxha AdemVor 13 Stunden
 • Repera mo mos boni keng se e ka myt King ZINJO🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  jocker Lonlyjocker LonlyVor 14 Stunden
 • 😏😏😏😏😏😊😊😊😉😉😉😉😉😉

  Reme GalushiReme GalushiVor 15 Stunden
 • dehave.info/down/a2KgZq2lj6O3kaA/video 🔥🔥

  Xhik 1gXhik 1gVor 18 Stunden
 • Kush po e degjon tani like 👌🏻👑

  FABIOO EPOKAFABIOO EPOKAVor 18 Stunden
 • Bravo nojzy

  Vina VinaVina VinaVor Tag
 • Po

  FF GAMING PLAYERFF GAMING PLAYERVor Tag
 • 🤑🤑🤴🤴🤴👨‍💻

  OTR NoizyOTR NoizyVor Tag
 • 🇦🇱🇦🇱💥💥💥

  Alban IstrefiAlban IstrefiVor Tag
 • 👌👊

  Maria TzokaMaria TzokaVor Tag
 • Baravo noizy👊👊👌

  Maria TzokaMaria TzokaVor Tag
 • O noizy ti je rreperi ma i mir nshqipri dibra modhe dhe mthuj i gjo e ke shok don xhonin

  Frosty LeonFrosty LeonVor Tag
 • mbreter🤴

  alma.gjeni Markealma.gjeni MarkeVor Tag
 • noyzi is one otr me zemer ju tregojm se jena m

  alma.gjeni Markealma.gjeni MarkeVor Tag
 • Super dit per dit ta degjosh nuk të mërzitet

  Genti90 Genti90Genti90 Genti90Vor Tag
 • Noizy edhe goca e Orit i ka qejf kenget e tua ..👌🤗

  Enedja RamaEnedja RamaVor Tag
 • Whooooooooooo 🧨😭🔥🔥

  Oliver 2012 gamerOliver 2012 gamerVor Tag
 • King je.

  Mr._.xhelozjaaaaaaMr._.xhelozjaaaaaaVor Tag
 • PALIDHJE

  Ermira MehmetiErmira MehmetiVor Tag
 • Ti qifsha buzt e nanes

  Ardita gashiArdita gashiVor Tag
 • Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

  yuoop nokeyuoop nokeVor 2 Tage
 • Make Some Noise for this Bullet Streight to the target big up Noizy

  Don SdonDon SdonVor 2 Tage
 • 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  melisa perleka2010melisa perleka2010Vor 2 Tage
 • Njonen ne bace Tjetren babagjyshi Tjatra i ra nga qelli O budall😂😂😂

  Ersa CollakuErsa CollakuVor 2 Tage
  • Edhe un nuk po them qe sjam me otr

   Ersa CollakuErsa CollakuVor Tag
  • Jam me OTR

   yuoop nokeyuoop nokeVor 2 Tage
 • Eine Mapa Salim türllish fmij kcure cka esht muzik

  Luljzim RedjepiLuljzim RedjepiVor 2 Tage
 • Superrr😇

  Ersa CollakuErsa CollakuVor 2 Tage
 • I fort je ska termet qe te rrezon respek..

  Cezar LicajCezar LicajVor 2 Tage
 • 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  PAMELA QefaliaPAMELA QefaliaVor 2 Tage
 • 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷

  Kevin BatistaKevin BatistaVor 2 Tage
 • Album 💿✌🏽 is come 🔥🔥🔥

  Prokid. officialProkid. officialVor 2 Tage
 • Erdha me ngju ktu freestyle se ata tjert vetem llafe kan !!

  blediofficial 1blediofficial 1Vor 2 Tage
 • Motivational song

  How To!How To!Vor 2 Tage
 • Muj a mi jep pare per me te hyp a llaj ma nalt

  clirim jahijiclirim jahijiVor 2 Tage
 • Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  Stefan TaseskiStefan TaseskiVor 2 Tage
 • Big king

  Klajdi DudaKlajdi DudaVor 2 Tage
 • Jam fans i NOIZYT qe kur ka nis

  Gamer From HELLGamer From HELLVor 2 Tage
 • Hec aty noizyy bravo super klip ke ber ❤️🤩

  SAJMESAJMEVor 2 Tage
 • Noizy forever

  Enio BerdicaEnio BerdicaVor 2 Tage
 • Jam me OTR

  Enio BerdicaEnio BerdicaVor 2 Tage
 • Urime Muaj i Shenjt i Ramazanit Paqja ,Meshira dhe Begatia e Zotit Mbizotroft mbi ju dhe Familjet e juaja , Ju Uroj Nje Agjerim sa më të Leht .

  gioyu comigioyu comiVor 2 Tage
 • Diss Gjiko-s

  Endrit GamingEndrit GamingVor 2 Tage
 • Kenga me e bukur qe kam degjuar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Franko FrankoFranko FrankoVor 3 Tage
 • You Diss don xhon8

  Venis38Venis38Vor 3 Tage
  • gioyu comigioyu comiVor 2 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  mozzik my worldmozzik my worldVor 3 Tage
 • Who think that Noizy is the best rraper of Albania

  BILLIEBILLIEVor 3 Tage
 • 🤑🤑🎃😎😎😎

  Roland HatijaRoland HatijaVor 3 Tage
 • Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂

  Xhuli RrodheXhuli RrodheVor 3 Tage
 • OTR familja e madhe❤

  Mateo PepaMateo PepaVor 3 Tage
 • Love the bit bro... super

  Diti UkaDiti UkaVor 3 Tage
 • Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

  seiom jvonyseiom jvonyVor 3 Tage
  • Po jena rrit

   Frosty LeonFrosty LeonVor Tag
 • Üüüüüüüü

  Po JoniPo JoniVor 3 Tage
 • free🔥

  Genta KolaGenta KolaVor 3 Tage
 • 1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Nicoleta NicolaiNicoleta NicolaiVor 3 Tage
 • Vari karin komplet kenga m kot

  Nicoleta NicolaiNicoleta NicolaiVor 3 Tage
  • wys

   seiom jvonyseiom jvonyVor 3 Tage
 • Kush po e degjon ne 14 maj

  RrotaRrotaVor 4 Tage
 • 😻😻😻

  Shaba 12Shaba 12Vor 4 Tage
 • Nice

  Gibsp MsrgumodivGibsp MsrgumodivVor 4 Tage
  • Fire 🔥

   yuoop nokeyuoop nokeVor 3 Tage
 • FRA STOREFRA STOREVor 4 Tage
 • 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

  finemi olafinemi olaVor 4 Tage
 • Nozizy mret

  FF DIONIFF DIONIVor 4 Tage
 • Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

  ElaElaVor 4 Tage
 • HALLBANIAZ 👑

  gjoni kolagjoni kolaVor 4 Tage
 • te ruajt zoti o noiz ti je mbret

  Geri FieriGeri FieriVor 4 Tage
 • Ti qit kot keng

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiVor 4 Tage
 • Ken tar koti

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiVor 4 Tage
 • Qishan nane

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiVor 4 Tage
 • Kar

  Afrim GjergjiAfrim GjergjiVor 4 Tage
 • wys

  ArledArledVor 4 Tage
 • Kalle Noizy

  Bekim OnuziBekim OnuziVor 4 Tage
 • Bravo Noizy King Je

  Bekim OnuziBekim OnuziVor 4 Tage
 • you are so super you are king of music you are the best

  laura devolliar7 laura devolliar7laura devolliar7 laura devolliar7Vor 5 Tage
 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

  alban albanalban albanVor 5 Tage
 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

  Elis CukaElis CukaVor 5 Tage
 • O babo se dy maipe kam

  Shefki DautiShefki DautiVor 5 Tage
 • Jasht toksori

  BessonBessonVor 5 Tage
 • My cat now is a lion

  BessonBessonVor 5 Tage
 • Super

  kq dragon ffkq dragon ffVor 5 Tage
 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

  Della rosa FabioDella rosa FabioVor 5 Tage
 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 1312Vor 5 Tage
 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

  Joli JoliJoli JoliVor 5 Tage
 • bra vo 🤘🖕💥🥵

  Suzana GjokaSuzana GjokaVor 5 Tage
 • Osho

  Po JoniPo JoniVor 5 Tage
 • Otr

  Alda NikuAlda NikuVor 6 Tage
 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  AVICII UEJSAVICII UEJSVor 6 Tage
  • We run this 20, 21

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 5 Tage
 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  Nini channelNini channelVor 6 Tage
 • 😺 🙆🙆🙆

  Detective ElitePrime HighlightsDetective ElitePrime HighlightsVor 6 Tage
 • 😅😅 😽😽😅😅😅

  Your GOD GamingYour GOD GamingVor 6 Tage
 • 😋😋✔✔✔

  ELOSITOYOMUFFELOSITOYOMUFFVor 6 Tage
 • MESH3l / مشعلMESH3l / مشعلVor 6 Tage
 • 😚😚 🔰🔰

  Itz ShrimpyItz ShrimpyVor 6 Tage
 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

  Harry PotterHarry PotterVor 6 Tage
 • 😎😎😅 🇹🇹

  Parth MusicParth MusicVor 6 Tage
 • 😛 😵 💕💕💕

  Zaz GamerZaz GamerVor 6 Tage
 • 💔🗯🗯 🙏🙏

  Amzahyusuf 02Amzahyusuf 02Vor 6 Tage
 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  Technical Hasan 3MTechnical Hasan 3MVor 6 Tage
DEhave