2TON - VEC ME TY (Official Video HD)

25 Sep 2020
2 544 921 Aufrufe

Music: 2TON
Lyrics: 2TON
Beat: Nego
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/57gyeAjJerZofDe3PWgLDq
iTunes: music.apple.com/us/album/vec-me-ty-single/1533437160
AcromaxMedia.lnk.to/VecMeTy/

KOMMENTARE
 • Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

  sokin jonsokin jonVor 19 Minuten
 • Zihan lazdran

  Donart ShalaDonart ShalaVor Stunde
 • Kanga jem ti dy kta sy

  Donart ShalaDonart ShalaVor Stunde
 • Je super kengetar🥰🥰

  Jonida jonaJonida jonaVor 6 Stunden
 • 😍😍😍😘

  Elsuidi PrendiElsuidi PrendiVor 10 Stunden
  • Valla na ki disponu me kete muzik brravooo

   sokin jonsokin jonVor 19 Minuten
 • Te dua shum

  Donart ShalaDonart ShalaVor 17 Stunden
 • Nuk ka di kushe me than bukuroshe

  Donart ShalaDonart ShalaVor 17 Stunden
 • Veq me ty

  Donart ShalaDonart ShalaVor 17 Stunden
 • Kurre thoj se eshte von

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Se kisha kalu kohen kot

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Me pas dit si sum len kun ven qat dit I sha nal te ti

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • The kom me shku ne gjermani e vi e te marr

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Me safitin

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Qatu ku kena fol

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Ta kujtoj shetepin e vogel qyshe e ke pas

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Zeshkan I rreshkte

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Te dua qashtu qyshe je

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Veq me ty pi maj fjalen

  Donart ShalaDonart ShalaVor 23 Stunden
 • Valla na ki disponu me kete muzik brravooo

  Lena LenLena LenVor Tag
 • E kam dhe un njeriun e jetes time. E pse jemi larg njeri tjetrit. Zoti na bashkoft sa me shpejt. Dhe te tjeret qe jan larg zoti I bashkoft me njeriun e ♥️🙏🙏

  beti elbeti elVor Tag
 • 1shi je o bish suksese keshtu vazhdo prsh nga saranda

  Bisha E bregdetitBisha E bregdetitVor 2 Tage
 • Kjo keng eshte shum shum e bukur meritone like pa fundddd♥️🎶🎶🎶🌟🌟😜😘😘

  Zhaku SinajZhaku SinajVor 2 Tage
 • Qashtu ko me met une ti bashke

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Une veq babit tem I tregoj tani qatu edhe me sabitin merrna veshe

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Une te du qashtu qyshe je

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Me ty

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Tashe te njoh

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Veq ti

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Sum interson bota

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Neser jam te shkolla ne mengjes mas diten ne pun

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Bashke Filloj atu ku e kena lan

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Sum interson aki as ki ku te jetojshe ti edhe une me pune bahet te gjitha

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Une e maj fjalen veq sa te shkoj te babi jem ti tregoj se jena bashke

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Qikjo jam si kanga

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Ki me mi kthy tana der me sot bashke dej te desim

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Kan hup vite ma te mira

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Ma sen KURRE sje dok kurre

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Mke than shkoj ne gjermani e vi e te marr

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Kur te kam pa te kujtoj

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Qashtu qysh je

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Qyshtu du ty

  Donart ShalaDonart ShalaVor 2 Tage
 • Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

  mikin liroumikin lirouVor 3 Tage
 • Bravo te kendoft zemra

  Nili GojaniNili GojaniVor 3 Tage
 • Best song dehave.info/down/dXiXoK7HjX_O3pg/video

  Ray gRay gVor 3 Tage
 • ❤️

  Luljeta MuharemiLuljeta MuharemiVor 4 Tage
 • Can't stop listening ♥️♥️

  Erina ErisaErina ErisaVor 4 Tage
  • True

   Elma VodinajElma VodinajVor Tag
  • Bravooooo

   mikin liroumikin lirouVor 3 Tage
 • 😘❤

  Nora DemNora DemVor 4 Tage
 • 2ton pse je kaq i mir tokom zemer te dua 😘😘❤❤

  fouoii gyhhfouoii gyhhVor 5 Tage
 • Gfftf🤍😳😳🤍

  G AG AVor 5 Tage
 • Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

  Lolu LoluLolu LoluVor 6 Tage
 • Kenga me e bukur 💜

  Arsi BoboceArsi BoboceVor 6 Tage
 • suksese ylli i muzikes

  finem kidafinem kidaVor 6 Tage
  • Teksti - 2 Ton - veq me ty❤️😉 👏👏👏👏shum keng e bukur veq vazhdo ishalka☝️lart lart shoh⭐️⭐️⭐️

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 5 Tage
 • Shum mir❤❤

  mikin liroumikin lirouVor 6 Tage
  • je super artist , 😍 bravo bravo bravo !

   bofooit gojobofooit gojoVor 4 Tage
 • ❤❤💥

  Erlind SallaErlind SallaVor 7 Tage
  • Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

   bofooit gojobofooit gojoVor 6 Tage
 • G 💔 K

  N NN NVor 7 Tage
  • Eshte kjo vajza dhe te capital bra Frühstück in Paris?

   bofooit gojobofooit gojoVor 6 Tage
 • I Love This Song Awesome Words

  niduoe streniduoe streVor 8 Tage
  • Teksti - 2 Ton - veq me ty❤️😉 👏👏👏👏shum keng e bukur veq vazhdo ishalka☝️lart lart shoh⭐️⭐️⭐️

   bofooit gojobofooit gojoVor 4 Tage
 • Ktu veq me kqyr ket vajzen shume loqkk, dhe jo shum provokuese 👏🏻👏🏻

  Dielleza KrasniqiDielleza KrasniqiVor 8 Tage
  • 1:46 im uncomfortable🥴

   hen kohen koVor 7 Tage
 • Veri nice song but the girl in videoclip is so fake 😏

  Panaka TahlPanaka TahlVor 8 Tage
  • Capital Bra - Frühstück in Paris.. the same thing

   hen kohen koVor 7 Tage
 • Super kenge 2TON

  Endrit IndritEndrit IndritVor 9 Tage
  • 💋💋💋💋💋🌷

   niduoe streniduoe streVor 8 Tage
 • Bravooooo

  Mira KorfuziMira KorfuziVor 9 Tage
 • T lumt diton❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤😁😁😁😁😁😁⚘⚘⚘🌹

  Omer PeciOmer PeciVor 9 Tage
 • Super

  MAKMAXX WORLDMAKMAXX WORLDVor 10 Tage
 • ❤️❤️

  Havize MalajHavize MalajVor 10 Tage
 • 2 Ton thenx bro per Ket kang.. E pershendes ni person.. E❤️.., 😘😢😢

  sacrifice a. k. a Hudrasacrifice a. k. a HudraVor 10 Tage
 • ❤👍🙋‍♀️🙋‍♀️😊😢😭👏😢🤗🙄🍫👨‍❤️‍💋‍👨🤭😭👎🙄👍😭🙄🙄

  Hyrije DautajHyrije DautajVor 10 Tage
 • Teksti - 2 Ton - veq me ty❤️😉 👏👏👏👏shum keng e bukur veq vazhdo ishalka☝️lart lart shoh⭐️⭐️⭐️

  Sonila DoqiSonila DoqiVor 10 Tage
  • Bravo si Xhithmon Prefekt 2TON🙏🇦🇱👐✌️

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 9 Tage
 • je super artist , 😍 bravo bravo bravo !

  soinu foigsoinu foigVor 10 Tage
  • Love this shit..🙈 as always..well done 2ton.❤️

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 9 Tage
 • Eshte kjo vajza dhe te capital bra Frühstück in Paris?

  Ema DemaEma DemaVor 11 Tage
 • Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

  bofooit gojobofooit gojoVor 11 Tage
 • Like kush mendon qe 2 toni osht dashnii❤️

  Vasilika VukajVasilika VukajVor 11 Tage
 • Capital Bra - Frühstück in Paris.. the same thing

  Indelenta HIndelenta HVor 11 Tage
  • Newww Hittt🔥🔥🔥🔥

   bofooit gojobofooit gojoVor 11 Tage
 • 1:46 im uncomfortable🥴

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 11 Tage
  • bravo

   soinu foigsoinu foigVor 10 Tage
 • 💋💋💋💋💋🌷

  ola drizaola drizaVor 11 Tage
 • S na zgenjen kurr ky kengetar..like kush po e pret hitin e rradhes💯

  Sofie ShehiSofie ShehiVor 12 Tage
 • ❤❤❤❤❤💙💜

  Adelina DeskuAdelina DeskuVor 12 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  Μαριλενα ΣκαλιμηΜαριλενα ΣκαλιμηVor 12 Tage
  • 2 Ton the king

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 11 Tage
 • I Love This Song Awesome Words

  Shakoor NabiShakoor NabiVor 12 Tage
 • te lumt ylll je 👌👌👌👌👌👌

  Erjon GashiErjon GashiVor 12 Tage
 • ♥ shorturl.ca/napgirls9nuexx ♥ ♥------>>>>>

  Valérie AlexandreValérie AlexandreVor 12 Tage
 • Love this shit..🙈 as always..well done 2ton.❤️

  Fotis XhaniFotis XhaniVor 12 Tage
 • Bravo si Xhithmon Prefekt 2TON🙏🇦🇱👐✌️

  Jim JimiJim JimiVor 12 Tage
 • 1:46 im uncomfortable🥴

  minij hooiminij hooiVor 13 Tage
 • Ore ky deri ne 30 sek e para t kenges t knaq shpirtin e nis shum bukur pastaj vl

  Joni ShahaJoni ShahaVor 13 Tage
 • As se ka shfaq ftiren tvet

  Hsjj BzbsHsjj BzbsVor 13 Tage
 • bravo

  Leranda shurdhaniLeranda shurdhaniVor 13 Tage
 • 👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸💜❤❤❤❤

  Adelina DeskuAdelina DeskuVor 13 Tage
  • ME BENI 1 SUB 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   minij hooiminij hooiVor 13 Tage
 • ❤💜💙

  Thimiola DinakuThimiola DinakuVor 13 Tage
 • super kenge suksese te metejshme

  Makeljan TolaMakeljan TolaVor 13 Tage
 • 1:46 im uncomfortable🥴

  opzz xsinopzz xsinVor 13 Tage
  • mundesh tme besh subscribe do ta kthej ne qoft se do🙏

   Showbiz InformationsShowbiz InformationsVor 13 Tage
 • 2 Ton the king

  Edi ManoviEdi ManoviVor 14 Tage
 • Fiksim kjo keng😍😍😍

  enaida shurlaenaida shurlaVor 14 Tage
 • dehave.info/down/gGdzdbu7hYSum3Y/video

  H A H A H A H A H AH A H A H A H A H AVor 14 Tage
 • Kjk

  Arlinda Smajlilnmîî zuArlinda Smajlilnmîî zuVor 14 Tage
  • bravo

   opzz xsinopzz xsinVor 13 Tage
 • like kush po degjon muziken edhe po shikon komentet 😂❤😂

  lan phonglan phongVor 14 Tage
  • mundesh tme besh subscribe do ta kthej ne qoft se do🙏

   Showbiz InformationsShowbiz InformationsVor 13 Tage
 • Plz kush e shikon kete com, me beni sub plzz tjua kthej dhe un🙏❤

  bofooit gojobofooit gojoVor 14 Tage
  • te bera sub ma kthe

   Showbiz InformationsShowbiz InformationsVor 13 Tage
 • 🌟🌟🌟🌟🌟🎉🎉🎉🎉🎉🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌠🌠🌠🌠🌠💕💕💕💕💕💕👍👍👍👍👍🎇🎇🎇🎇🎇🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌏

  Gezim muratiGezim muratiVor 14 Tage
 • dehave.info/down/lp1xf8vWjmWY16w/video

  SPORT TIMESPORT TIMEVor 14 Tage
  • 🙏🙏ME BENI SUB DHE JUA KTHEJ.🙏🙏

   bofooit gojobofooit gojoVor 14 Tage
 • Dila NrecajDila NrecajVor 15 Tage
  • 🙏🙏ME BENI SUB DHE JUA KTHEJ.🙏🙏

   bofooit gojobofooit gojoVor 14 Tage
 • This girl is beautiful 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  EstherEstherVor 15 Tage
  • VEQ*

   bofooit gojobofooit gojoVor 14 Tage
 • ME BENI 1 SUB 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Adriatik HaxhirajAdriatik HaxhirajVor 15 Tage
DEhave