Melisa - Leje ( Official Video )

29 Apr 2021
5 534 940 Aufrufe

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

KOMMENTARE
 • Melisa je talet.Shume ndjes qe te kemu gjykuar.Paska dhe me keq.Kshu vazhdo❤️❤️😅

  Maria😈Maria😈Vor Stunde
 • Te pakten me e mire se kenga "big bury eshte" ahhah

  ៚SnoW WhiTe៚SnoW WhiTeVor Stunde
 • Nese e dgjoni mire, degjohet zeri irkencit ne sfond😍

  asapcin'asapcin'Vor 3 Stunden
 • Melissa kenga jote cicërimë kanarine në krahasim me të Anës

  GARENA FREE FIRE BL17GARENA FREE FIRE BL17Vor 3 Stunden
 • Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,

  Emily AnEmily AnVor 8 Stunden
 • Kogja mire pe din dialektin e Kosoves Melissa suksese btw!!!

  skskssksksVor 10 Stunden
 • Melisa je shum e mire ne muzik,ti vlen me shum se ana😂😂

  beti elbeti elVor 10 Stunden
 • Çudi duli ky😂😂😂srz e plq si muzij

  Erjon BarsiErjon BarsiVor 10 Stunden
 • Melisa super

  《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》Vor 11 Stunden
  • Emily AnEmily AnVor 8 Stunden
 • Melisa te falenderoj nga thellesia e shpirtit! Kisha nje kusheri te paralizuar dhe kur degjoi kt keng n TV u cua dhe fiku TV.

  Geri RexhoGeri RexhoVor 11 Stunden
 • I che bler

  SHQIP TVSHQIP TVVor 11 Stunden
 • dehave.info/down/X5apmbrWjH3azG0/video Me te ver8 kjo eshte lule 😂

  Fapjoland PerndreuFapjoland PerndreuVor 11 Stunden
 • I che bler

  SHQIP TVSHQIP TVVor 11 Stunden
 • MELISA tlutem na fal pasi e ndigjova kengen e anes LESHI Kjo me vjen sikur nje kenge prej engjujt

  Mine BlueMine BlueVor 12 Stunden
 • Perse mbiemri i Anes eshte njelloj smi i Melises?????

  Xhurdin koreXhurdin koreVor 12 Stunden
 • Waaa po ti qenke e mrekullueshme o zot o zot ca degjuam prej anes okej ske talent moa bo konggg o ana

  Koni SKoni SVor 12 Stunden
 • Ty ke qef te degjosh e te shohesh mi zemer je super jo si Ana 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ skandal ajo femer ti vazhdo se je yll 🌟🌟🌟🌟💐💖💖

  Vali ValiVali ValiVor 12 Stunden
 • Super me e bukur se e anes. Une e kam emrin Melisa . Je shume e mire

  Adi KalemiAdi KalemiVor 13 Stunden
 • Shum bukur melisa

  Eduart ZekaEduart ZekaVor 13 Stunden
 • Super

  TheJPHouseTheJPHouseVor 13 Stunden
 • Te gjithe perputhen kengetare dolen si Te ethet

  Idi IdiIdi IdiVor 13 Stunden
 • melisa e le mbas Anen....melisa je ma e mira....Ana zanin si Mace

  Gostivar gostivar1Gostivar gostivar1Vor 14 Stunden
 • Silva AraqelyanSilva AraqelyanVor 14 Stunden
 • Yll melisa suksese 💖💖💖💖

  Mira SinaniMira SinaniVor 14 Stunden
 • Te pakten kjo me mir se Ana 1

  BANGTAN ARMY •25 years agoBANGTAN ARMY •25 years agoVor 14 Stunden
 • Kenga Anes😤😤😤😤na e shpifi

  Eda IdriEda IdriVor 14 Stunden
 • Melis na fal si tkena sha😂 prz ti je lule nkrahasim me Anen😂😂😂

  ema elenaema elenaVor 15 Stunden
 • Ore pasi degjova kengen e Anes po me pelqen shume kjo Melisa, madje them ta cojme ne Eurovizion

  Meko HarleyMeko HarleyVor 15 Stunden
 • Superrrr😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋😘😘

  Fshati SoseFshati SoseVor 15 Stunden
 • Ok bythqire

  RockStar YtRockStar YtVor 15 Stunden
 • Oj k*rve

  RockStar YtRockStar YtVor 15 Stunden
 • Oj kafshe

  RockStar YtRockStar YtVor 15 Stunden
 • Melisa wasn't that bad compared to Ana...

  rrezerrezeVor 16 Stunden
 • mendja ime para 3 javesh: ma jep sta jap mendja ime para 2 javesh: leje leje leje, se je tu dek mas meje mendja ime tani: mejk thë budi uërk budi uërk 😂😂😂

  Tinki VelijuTinki VelijuVor 16 Stunden
 • je shume e bukur o yll o zmr

  Nada NadaNada NadaVor 16 Stunden
 • ❤❤ kenge e lezetshme

  Galax NananxGalax NananxVor 16 Stunden
 • Melisa ❤️ andi

  Etmira HysenllariEtmira HysenllariVor 18 Stunden
 • *ju lutem cliko ne chanelin tim dhe shiko**#muzikvajtuseshqip*

  Ilkaa's worldIlkaa's worldVor 18 Stunden
 • Te gjithe te traumatizuar nga Ana

  Esmeralda SaliEsmeralda SaliVor 18 Stunden
 • mbas krahasimit me kongen e anes ti ja ne bo rihhana e shqipris na vjen shum keq

  Freya FreyaFreya FreyaVor 18 Stunden
 • Te lumt veç vazhdo suksese 💜💜💜

  Hatixhe KryeziuHatixhe KryeziuVor 18 Stunden
 • Melisa vsrtet fali kush tka shajt tpakten ti ke vokal te embel po anaaaa🙏😩😩😩😩

  Enkeleid KociEnkeleid KociVor 18 Stunden
 • Faktikisht ajo e para smplq hiçççç, po kjo esht tamam keng

  Brunilda ShaniBrunilda ShaniVor 18 Stunden
 • Bile i kishte than dikush anes se : Po ti ke talent pse se ben nje keng? Robt ku ti ket ai qe i ka then ashtu anes Se na mori ne qaf Melisa hit

  Enis RamadaniEnis RamadaniVor 19 Stunden
 • Melisa je e mrekulluar

  valentino prendivalentino prendiVor 19 Stunden
 • Atë ki tash leje leje se je du dek mas meje meje atë ki tash leje leje une du met pas ty une du met pas ty

  Fatma SaliFatma SaliVor 19 Stunden
 • dehave.info/down/a2KgZq2lj6O3kaA/video🔥🔥

  Xhik 1gXhik 1gVor 20 Stunden
 • Keng shum sum e bukur 😍😍😍😍😍🤩

  Arta AllushiArta AllushiVor 20 Stunden
 • Melisa te keroj falje ne emer te gjith shqiptareve pasi kenga e anes eshte vari k****

  Expensive_AndiExpensive_AndiVor 20 Stunden
 • melisa te dua shum bravo kte muzik e ke me te bukur bravoooooooooo⭐️⭐️⭐️

  marsi sara amarmarsi sara amarVor 20 Stunden
 • Melisa sa shpejte tè uroj tè nxjerresh kenge tjeter super hit.bravo dhe qofshe lumture me Andin

  Beta TahirajBeta TahirajVor 21 Stunde
 • Degjova kengen e Anes dhe pastaj kte te tenden Melisa, me shpetoi veshim ishte nje ndjesi sikur po me kendonte te veshi Vace Zela😂😂😂😂😅😅😅 Jo per gje po me ket kengen e Anes tkemi sha kot mduket

  Ersa EnxhjuErsa EnxhjuVor 21 Stunde
 • melisa per te qene kenga e 2, je ne rruge te drejte, me kujtohet Luana dhr them kjo e jotja e 2 shume me e mire se te gjitha kenget e sajaa.

  merlin lowmerlin lowVor 22 Stunden
 • Pe presim edhe eri agen🤕

  Selajdin HotiSelajdin HotiVor 22 Stunden
 • Pasi dgj kengen e anes erdha ktu me mar nj paracetamol 🤣🤣🤣

  ada adaada adaVor 22 Stunden
 • Kenge bukur kjo Melissa bravo... Pavarsisht qe Sme ke pelqyer shm ne perputhen.. Po' kty bravo 👍👍

  Igli ManeIgli ManeVor 22 Stunden
 • Melisa shume e mir dhe e bukur je ,zerin super e ke ,te kam pelqyer qe ne fillim por ne te vertet kur degjova kengen e anes thash te me qetesoji icik melisa me zerin e bukur si kanarinw por dhe anen e du por zeri skandal sorry beby

  Leanra KeciLeanra KeciVor 23 Stunden
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤zemer kam ty je si princesh💕💕💕💕💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  Aferdita KryeziuAferdita KryeziuVor Tag
 • Melisa kendon 1000 here me mire se Ana

  Rita JashariRita JashariVor Tag
 • Me se miri Melisa lleshi😍😘😍😘

  ADEAADEAVor Tag
 • Po

  Roberta UlajRoberta UlajVor Tag
 • Melisa kendon bukur je 11111

  Rolena HoxhaRolena HoxhaVor Tag
 • super keng wow

  Margo fluryMargo fluryVor Tag
 • Met qi tkisha qi amo per muzik ti sngohesh vlla

  Orges AlitiOrges AlitiVor Tag
 • Shum bukur

  fustane ne shitjefustane ne shitjeVor Tag
 • Kur mendon ta sjell njeher gjyshen time te bej nje bashkpunim me ty se kendon me bukur ajo se ty.

  Arsid ShperdhejaArsid ShperdhejaVor Tag
 • O Melisa te lumtt💚💚💖💖💚💖💚💖👍👍👍👍👍👍👍👍

  AELA ELAAELA ELAVor Tag
 • Na boni Ana me ardh me pa kto Gjana

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaVor Tag
 • Mu faktikisht me pelqeu kjo kenge prej fillimi sepse Irkenc Hyka ka pas dor n’ket 💁🏻‍♀️

  ShqipegrlShqipegrlVor Tag
 • Ana lleshi left the chat buri work 😂😂

  Miklovan 1Miklovan 1Vor Tag
 • Wowwww 😍😍😍😍

  Bura HoBura HoVor Tag
 • Edi gjoni leje leje😘

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiVor Tag
 • Buri work buri work I Anës ishte ti qash hallin muzikës. Ndërsa kjo kënga jote ësht ti qash hallin Andit😂😂😂 Na mbytet me ndotjen e artit muzikor😡

  Altin NikolliAltin NikolliVor Tag
 • Sa vjece ishte si perfundimisht kjo se te Cani para 7 vitesh ka deklaruar 24 kurse ne perputhen mbushi 23 😂😂

  Jesica Jey Pes Ps4Jesica Jey Pes Ps4Vor Tag
 • Super ze. Talent i fshehur per muzik dhe kercim. Bravo. 💫 E ti pom don, e ti pom don, se shi me sy e plas me zemer 🤣🤣🤣

  Rebeka VatovciRebeka VatovciVor Tag
 • ajde t gjith like per inat te anes 🤣😂,melisaa sorry qe te gjykuam me par 😞

  Franko AlikajFranko AlikajVor Tag
 • Τι μηνύματα περνάτε μωρέ με αυτά τα τραγούδια ...και το άσχημο ότι έχει τόσα θετικά σχόλια έλεος ...

  Rexhina LlanaiRexhina LlanaiVor Tag
 • 1000 her e km.dgj kt kng dhe s m ka dal ende prej qefit ❤❤😊

  Rudina ShotajRudina ShotajVor Tag
 • te kerkojm ndjese melisa

  Kaylie RodriguezKaylie RodriguezVor Tag
 • Kta këngtart e perputhen e lan Rita Oren ne tako 😂😂😂😂

  Toto RinaToto RinaVor Tag
 • je ber si plak o melisa na zuri barku nga zeri jot

  Altin KumarakuAltin KumarakuVor Tag
 • super muzik bravo melisa

  Toca JoriToca JoriVor Tag
 • prz krahasim me anen ska lidhje fare te kanga anes po me rridhte kari gjak

  The SweatsThe SweatsVor Tag
 • Pom kujtohen fjalt e fatjonit tash😂😬

  DriolaDriolaVor Tag
 • What language is that song?

  nikos660xnikos660xVor Tag
 • Kush e shikon kete koment, Zoti Ju dhente Shendet dhe Jete te gjate 🙏 Amin.

  ALBVIDEOALBVIDEOVor Tag
 • E ke shkri fare Melisa ne krahasim me Anen

  Merita LushiiMerita LushiiVor Tag
 • ¹

  Klajdi BajramiKlajdi BajramiVor Tag
 • om dig bro ca osht kjo oj luljeta hiqe

  Auror TahirajAuror TahirajVor Tag
 • Stresi unikatil nojzi 14 vite ne rrep dhe sun i kapen 5.2miljon per 2 jav kjo me 1 muzik per 3 jav 5.2miljon ralitet i hidhur qe shum talenta dhe shum rrepera te mir nuk supertohen

  ROLEX ROLEXROLEX ROLEXVor Tag
 • 5 mil 2 jav

  Adia AdiaAdia AdiaVor Tag
 • Melisa sme duket keq spo them uauuu na nje specie e rrall po aq keq nuk esht dhe fundja se plqeni se pelqeni po milion i kapi shpejt tjert kan dash koh

  Adia AdiaAdia AdiaVor Tag
 • Melisa bej edhe nje keng tjeter te lutem. 👇 👇

  Aleandra KorcariAleandra KorcariVor Tag
 • Lmaoo 🤣 ..... komentusit

  auroraz Lyricsauroraz LyricsVor Tag
 • 2ss4

  Klajdia MeroKlajdia MeroVor Tag
 • Melisa je zemer te kiero muco ❤❤❤❤

  Arber VeliajArber VeliajVor Tag
 • E keni bo 💩

  Kriss KrissKriss KrissVor Tag
 • Kjo eshte kenge me e bukur se e Anes

  Gjergj GjokaGjergj GjokaVor Tag
 • WTFFFFFF IS THIS HAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHHAHAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAWHAHAHAHAHAAHHAHAAHAAHHAAHA

  Kantri MorinaKantri MorinaVor Tag
DEhave