Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

10 Feb 2021
541 625 Aufrufe

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

KOMMENTARE
 • Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

  J SJ SVor Tag
 • Lumt Goja Bilbili i Malsis!

  doire aintudoire aintuVor Tag
 • Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

  Mina AbcMina AbcVor Tag
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  gesti hoxhagesti hoxhaVor 2 Tage
 • Te lumt gold a dg

  mikea hiooimikea hiooiVor 2 Tage
  • ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

   doire aintudoire aintuVor Tag
 • Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

  Xhery SylaXhery SylaVor 4 Tage
 • .......Veq ni Nane!

  Komandant Bjeshka-1Komandant Bjeshka-1Vor 5 Tage
 • Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

  Walid ChaathaneWalid ChaathaneVor 5 Tage
 • 🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

  Youtube YoutubeYoutube YoutubeVor 5 Tage
  • Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   mikea hiooimikea hiooiVor 2 Tage
 • BRAVO SHQIPE RESPEKT

  Xhevdet MuliqajXhevdet MuliqajVor 5 Tage
  • 🇦🇱👐🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn coseVor 4 Tage
 • Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Shqipetare 777Shqipetare 777Vor 5 Tage
 • Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

  Bon BonBon BonVor 6 Tage
  • This was fun!

   abbsnn coseabbsnn coseVor 5 Tage
 • Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  Shauka HodanShauka HodanVor 6 Tage
  • Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

   abbsnn coseabbsnn coseVor 5 Tage
 • Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

  Day LightDay LightVor 6 Tage
 • Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

  Arber LecajArber LecajVor 6 Tage
 • Teper kang e mir ku asht ky vend

  samir zymerisamir zymeriVor 6 Tage
  • Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

   Shauka HodanShauka HodanVor 6 Tage
 • Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

  Nora LumajNora LumajVor 6 Tage
 • Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

  Mimoza UkaMimoza UkaVor 6 Tage
 • Jeni 1shi

  Afrim HasanmetajAfrim HasanmetajVor 6 Tage
 • ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

  Altin HaliliAltin HaliliVor 6 Tage
 • Te lumt gold a dg

  yuoop nokeyuoop nokeVor 6 Tage
 • Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

  Meso GjermanishtMeso GjermanishtVor 6 Tage
 • Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Bardhok PrengaBardhok PrengaVor 7 Tage
 • Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

  O KO KVor 7 Tage
 • 🇦🇱👐🇦🇱

  CookieCookieVor 7 Tage
  • Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

   yuoop nokeyuoop nokeVor 6 Tage
 • Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

  Marsel MetaMarsel MetaVor 7 Tage
 • This was fun!

  aola wiliaola wiliVor 7 Tage
 • Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

  Sweet LoveSweet LoveVor 7 Tage
 • Suksese Dyve👏👏❤❤

  AlbflixAlbflixVor 7 Tage
 • Suksese

  Arjeta Gigollaj-IbrahimiArjeta Gigollaj-IbrahimiVor 7 Tage
 • Mir shum

  Arjeta Gigollaj-IbrahimiArjeta Gigollaj-IbrahimiVor 7 Tage
  • 👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

   aola wiliaola wiliVor 7 Tage
 • Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

  Ana LleshiAna LleshiVor 8 Tage
 • Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Steph IvanajSteph IvanajVor 8 Tage
 • Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

  Drejtësi BaraziDrejtësi BaraziVor 8 Tage
 • Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

  miko foinmiko foinVor 8 Tage
 • Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Flora HalimiFlora HalimiVor 8 Tage
 • Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

  Aurel GjoniAurel GjoniVor 9 Tage
 • Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

  abbsnn coseabbsnn coseVor 9 Tage
 • Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

  Alberita SelmanAlberita SelmanVor 9 Tage
 • Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

  Ad Mirro05Ad Mirro05Vor 9 Tage
 • Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

  Shqipetare 777Shqipetare 777Vor 9 Tage
 • Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

  Shqipetare 777Shqipetare 777Vor 9 Tage
 • Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

  Shqipetare 777Shqipetare 777Vor 9 Tage
 • 👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

  Vera LirschVera LirschVor 10 Tage
 • bravooo!!

  sandra msandra mVor 10 Tage
 • 🇦🇱🇽🇰

  Valmira LikaxhiuValmira LikaxhiuVor 10 Tage
 • Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

  Nik KodraNik KodraVor 10 Tage
 • Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

  Lumbardh KryeziuLumbardh KryeziuVor 10 Tage
 • Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

  Shark Next DoorShark Next DoorVor 10 Tage
 • Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

  Luarezi H10 HotiLuarezi H10 HotiVor 10 Tage
  • ❤❤❤

   misolou foutmisolou foutVor 10 Tage
 • Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

  The AlbanianThe AlbanianVor 11 Tage
  • 😍😍😍😍

   misolou foutmisolou foutVor 10 Tage
 • ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

  annag coclannag coclVor 11 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  alex kocialex kociVor 11 Tage
 • Hajde shqipe hajde 👌

  Teuta UkshiniTeuta UkshiniVor 11 Tage
 • Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

  Qazim HajzerajQazim HajzerajVor 11 Tage
  • 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

   annag coclannag coclVor 11 Tage
 • Bravo ju qoft

  butti fdftbutti fdftVor 11 Tage
 • Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

  Shqipetare 777Shqipetare 777Vor 11 Tage
 • Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

  blueibabygirl07blueibabygirl07Vor 11 Tage
 • Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  nijuo joingnijuo joingVor 11 Tage
  • Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

   butti fdftbutti fdftVor 11 Tage
 • Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

  FAIK AsaniFAIK AsaniVor 11 Tage
 • Lumt Goja Bilbili i Malsis!

  Anton MarashajAnton MarashajVor 11 Tage
 • ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

  Driton RexhepiDriton RexhepiVor 12 Tage
  • njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

   nijuo joingnijuo joingVor 11 Tage
 • 👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

  Seladin DalipiSeladin DalipiVor 12 Tage
 • Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

  laskin riubnlaskin riubnVor 12 Tage
 • 😍😍😍😍

  Tina GjoniTina GjoniVor 12 Tage
 • ❤❤❤

  Liridona SinishtajLiridona SinishtajVor 12 Tage
 • Hajdin linda MujaHajdin linda MujaVor 12 Tage
  • eiekck j5k

   laskin riubnlaskin riubnVor 12 Tage
 • Bravo ju qoft

  cnmmd qiuoocnmmd qiuooVor 12 Tage
 • Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

  dolimi jotoodolimi jotooVor 12 Tage
 • 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

  Geg.& ToskGeg.& ToskVor 13 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

  mitro Kosovamitro KosovaVor 13 Tage
  • Bravo teper kang e mir hallall ju koft

   cnmmd qiuoocnmmd qiuooVor 12 Tage
 • 🔥 🇦🇱

  Kristjan PetaKristjan PetaVor 13 Tage
  • Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

   dolimi jotoodolimi jotooVor 12 Tage
 • OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

  misolou foutmisolou foutVor 13 Tage
 • Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

  Drilon PlavaDrilon PlavaVor 13 Tage
 • Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

  Francesco FalcoFrancesco FalcoVor 13 Tage
 • 👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

  Liridon ShatriLiridon ShatriVor 13 Tage
  • Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   misolou foutmisolou foutVor 13 Tage
 • Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

  Engji RamajEngji RamajVor 13 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

  NKN.VIRALS Video'sNKN.VIRALS Video'sVor 13 Tage
 • Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

  Elza HadergjonajElza HadergjonajVor 14 Tage
 • 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

  Teouta MisimiTeouta MisimiVor 14 Tage
 • Pp . P. Llpppplppp

  Naser GuriNaser GuriVor 14 Tage
 • eiekck j5k

  lulzim morinalulzim morinaVor 14 Tage
 • Legjenda Ilir Shaqiri e Goldi 👍🇦🇱

  monsterr monstermonsterr monsterVor 14 Tage
 • 👏👏👏👌👌🔥🔥

  Flore BerishaFlore BerishaVor 14 Tage
 • ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

  Bekim GashiBekim GashiVor 14 Tage
 • Bravo teper kang e mir hallall ju koft

  samir zymerisamir zymeriVor 14 Tage
 • Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

  Blabla BlablablaBlabla BlablablaVor 14 Tage
 • Gjithmon ilir edhe pse te vuajtur e te merzitur nga padrejtesit qe na jan ber por jemi te fort

  Ditmar EleziDitmar EleziVor 14 Tage
 • dehave.info/down/maJdgNSlnnW4y4Y/video

  Sexi BarbySexi BarbyVor 14 Tage
 • Hallal ju koft!! Ju knoft zemra❤️👌🏻

  01-Anonymous01-AnonymousVor 14 Tage
 • Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Fari SulejmaniFari SulejmaniVor 15 Tage
 • 🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱

  Gashi FlamurGashi FlamurVor 15 Tage
 • 🇦🇱Jam Krenar qe Jam 🇦🇱SHQIPTAR🇦🇱

  Gashi FlamurGashi FlamurVor 15 Tage
 • Sukses Shqipe veq perpara

  bleron bajramibleron bajramiVor 15 Tage
 • Aju kujtohet prifti katolik Anton Kcira kur tha .Milloshi u dasht mi mbyt Krejt Kosovaret Musliman. E Golld keq ki ba se ki ba keng me kit Nikoll mutin edhe emrin e Serbit e ka Nikoll.qdo kryqali shqipfoles jan pjell e keqe

  Andi RrustemiAndi RrustemiVor 15 Tage
  • Turp per ty qe i thue kto fjal

   kakamikakamiVor 14 Tage
 • KUSH MENDON SE GOLD AG ESHT MBRET..? 👇

  Live Shqip MusicLive Shqip MusicVor 15 Tage
 • Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

  Lule ZefiLule ZefiVor 15 Tage
 • Gjithmon ket keng, e kendo ,ky nikoll nikprela, 😂😂😂😂

  Kim, GaxhaKim, GaxhaVor 15 Tage
 • 👏👏👏🇦🇱🇲🇫

  Jutbina SalihajJutbina SalihajVor 15 Tage
 • Ta Rujt i Lumi Zot. Djalin 🥰

  Afsch CkyfvyAfsch CkyfvyVor 15 Tage
DEhave