Motrat Mustafa - Malli i nanes

30 Apr 2021
777 007 Aufrufe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

KOMMENTARE
 • Zemra ju kendoft

  Donika BibajDonika BibajVor 47 Minuten
 • O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

  Rabishe DragjoshiRabishe DragjoshiVor 7 Stunden
 • Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  Aferdita LikaAferdita LikaVor 8 Stunden
 • Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

  bofooit gojobofooit gojoVor 16 Stunden
 • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

  Sh PcSh PcVor 22 Stunden
 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  tina nesatina nesaVor Tag
 • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

  Sevdije CerkiniSevdije CerkiniVor Tag
 • Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

  geni ineggeni inegVor Tag
  • 👌🏻

   bofooit gojobofooit gojoVor 16 Stunden
 • Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

  soinu foigsoinu foigVor Tag
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

  loqka loqkaloqka loqkaVor Tag
 • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

  hen kohen koVor Tag
 • Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

  Brother CletusBrother CletusVor 2 Tage
  • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

   soinu foigsoinu foigVor Tag
 • Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

  Arifaj ArbenArifaj ArbenVor 2 Tage
 • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  Azi jusufiAzi jusufiVor 2 Tage
  • 😥😥

   hen kohen koVor Tag
 • Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

  Hirmize Qazimi VeljijiHirmize Qazimi VeljijiVor 2 Tage
 • Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

  erjon nelajerjon nelajVor 2 Tage
 • 💗💗

  Merita ShalaMerita ShalaVor 2 Tage
 • Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

  Bihi NeliBihi NeliVor 2 Tage
 • Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

  Ptao TomPtao TomVor 3 Tage
 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

  edcvgftyu tgbhujiedcvgftyu tgbhujiVor 3 Tage
 • Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

  mitro vicamitro vicaVor 3 Tage
 • 👌🏻

  Marek BaszyńskiMarek BaszyńskiVor 3 Tage
  • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

   Ptao TomPtao TomVor 3 Tage
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  minij hooiminij hooiVor 4 Tage
  • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

   Ptao TomPtao TomVor 2 Tage
 • Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

  bellaz bellazbellaz bellazVor 4 Tage
 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  senni bgonsenni bgonVor 4 Tage
  • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

   minij hooiminij hooiVor 4 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

  Kadrolli EliasKadrolli EliasVor 4 Tage
 • Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

  Mevlyde KastratiMevlyde KastratiVor 4 Tage
 • 😥😥

  Fatmir TahiriFatmir TahiriVor 4 Tage
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  cqvio dolicqvio doliVor 4 Tage
  • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

   senni bgonsenni bgonVor 4 Tage
 • Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

  Mirvete HoxhaMirvete HoxhaVor 4 Tage
 • 😪😪😪🤤

  Afrim NuhijaAfrim NuhijaVor 5 Tage
 • Oh mama jem! 😣

  Thee GirllThee GirllVor 5 Tage
 • Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

  yuitr loingyuitr loingVor 5 Tage
  • Ah Nan,Nan

   cqvio dolicqvio doliVor 4 Tage
 • A tka lodh pleqnia

  Elfet NamniElfet NamniVor 5 Tage
 • Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

  Kaferi KaferiKaferi KaferiVor 5 Tage
 • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

  abcabcVor 5 Tage
 • 🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  butti fdftbutti fdftVor 5 Tage
  • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

   yuitr loingyuitr loingVor 5 Tage
 • Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

  Bla BlaBla BlaVor 5 Tage
 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  Ali GashiAli GashiVor 5 Tage
 • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

  DugiJaguarLataDugiJaguarLataVor 5 Tage
 • ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

  Mehmet SelmanajMehmet SelmanajVor 5 Tage
  • Nana zemren ta kall

   butti fdftbutti fdftVor 5 Tage
 • 😘😇😘😘😘

  Baftije Miftrari8Baftije Miftrari8Vor 5 Tage
 • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

  Qefsere AliliQefsere AliliVor 5 Tage
 • Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

  Pendije UseiniPendije UseiniVor 5 Tage
 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  nijuo joingnijuo joingVor 5 Tage
 • Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

  Nexhi ShiniNexhi ShiniVor 5 Tage
 • Ah Nan,Nan

  lyricsmusiklyricsmusikVor 6 Tage
 • 😍😍

  Anisa GashiAnisa GashiVor 6 Tage
 • Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  Fetije AlilajFetije AlilajVor 6 Tage
  • Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

   nijuo joingnijuo joingVor 5 Tage
 • Barvo Kosova❤❤❤

  Baki BerisaBaki BerisaVor 6 Tage
 • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

  Mentor ArifiMentor ArifiVor 6 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Fiona DinajFiona DinajVor 6 Tage
 • O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

  dolimi jotoodolimi jotooVor 6 Tage
 • Ju knoft zemra

  Defrim HallaciDefrim HallaciVor 6 Tage
 • Nana zemren ta kall

  Defrim HallaciDefrim HallaciVor 6 Tage
 • Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

  Ela -ASEla -ASVor 6 Tage
 • مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

  شنو حالكشنو حالكVor 6 Tage
  • Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

   dolimi jotoodolimi jotooVor 6 Tage
 • ))

  Milazim BajrajMilazim BajrajVor 6 Tage
 • 😥😥♥️

  Mira QenaniMira QenaniVor 6 Tage
 • O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

  Indrit FrrokuIndrit FrrokuVor 6 Tage
 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  toijg avnnrtoijg avnnrVor 6 Tage
 • ❤❤😥

  Gona GonaGona GonaVor 6 Tage
 • Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

  Zelfie FetahajZelfie FetahajVor 7 Tage
 • me mungon shum nana❤ ime😥

  sanije gergurisanije gerguriVor 7 Tage
 • Mamma TivogliobeneMamma TivogliobeneVor 7 Tage
  • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

   toijg avnnrtoijg avnnrVor 6 Tage
 • O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

  iphone Sonyiphone SonyVor 7 Tage
 • Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

  adn braadn braVor 7 Tage
 • Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

  Shengjyle BeqiriShengjyle BeqiriVor 7 Tage
 • Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

  Marianne GrafMarianne GrafVor 7 Tage
  • Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 7 Tage
 • Ju lumt 👏👏jeni💫💫

  besimebesimeVor 7 Tage
 • Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

  Lotet EmiLotet EmiVor 7 Tage
 • .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

  Love peaceLove peaceVor 7 Tage
 • jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

  lina linalina linaVor 7 Tage
 • Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

  Liljana AbdullahiLiljana AbdullahiVor 7 Tage
 • Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

  Mahije MorinaMahije MorinaVor 7 Tage
 • Ni geng e dhimsur 😰😰

  Azbie JusufiAzbie JusufiVor 7 Tage
 • 😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

  Albert HyseniAlbert HyseniVor 7 Tage
 • O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

  bardhec Ukabardhec UkaVor 7 Tage
 • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

  tefo stefo sVor 7 Tage
 • E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

  Valmir ShalaValmir ShalaVor 8 Tage
 • AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

  Mirianda BerajMirianda BerajVor 8 Tage
 • Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

  Rukman BerishaRukman BerishaVor 8 Tage
 • 😢😢😢😢😢😢

  Majlinda StranaMajlinda StranaVor 8 Tage
 • Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌

  Kreshnike KelmendiKreshnike KelmendiVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘

  Jehona BrahaJehona BrahaVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Love from India

  K RajK RajVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Ajo era mir e Nanes zemren me ta knaq sa shum jem merzit qe dy vjet se kam pa ishalla sivjet bohet mir e shkojm.

  Melisa KrMelisa KrVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • 😭😭😭💔💔💔⭐⭐👏👏👌👌

  Flore BerishaFlore BerishaVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • i love it. pls more

  MaudazeiMaudazeiVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
  • true

   MaudazeiMaudazeiVor 8 Tage
  • yeah me too

   MaudazeiMaudazeiVor 8 Tage
 • Sabukr

  Servete HalilajServete HalilajVor 8 Tage
  • 💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Wurde das in einem Laufhaus gedreht?

  Chantalle de NanterreChantalle de NanterreVor 8 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Ju dyja nuk ja vleni 👎👎👎kumrija e mir shkurta e mir lulja e mir elhamja e mir edhe dy te tjerat jeni te mrekullueshme nuk mirren me thashe ti sahijde dhe safete ju pisa 👎👎👎👎

  Tik tok Quotes🔥🤞🏻Tik tok Quotes🔥🤞🏻Vor 8 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • A qetash po kopjoni shyhreten a mos ja keni vedh kengen shyhreten tu shty me njera tjetren jeni bo kengetaret xhelozija u mbyti turp sahides bashke me safeten

  Tik tok Quotes🔥🤞🏻Tik tok Quotes🔥🤞🏻Vor 8 Tage
 • Me ndegju ket këng pa fillu me qajt nuk po munden .Ju lumt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Adnan 76Adnan 76Vor 8 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Woher kommen die zwei?? Wunderbare Musik zum Träumen ❤️❤️❤️Klasse Video ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Julia WirthJulia WirthVor 8 Tage
  • @Julia Wirth Die sind 2 schwestern und kommen aus Kosovo..die sind sehr berühmt...schwester Mustafa...es ist ein traurige lied..respekt

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 6 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • ju lumt motrat mustafa jeni yll na eknacet zemrat dhe naj coni mallin me ikujtu nanat rofshi paci jet te gjat bilibilat e mushtishtit 🤲😘😘

  Edona SelimiEdona SelimiVor 8 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Which language

  S Y RS Y RVor 8 Tage
  • Albanian

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 7 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Schrecklich dieses gejaule

  Leon Stiller DrumsLeon Stiller DrumsVor 8 Tage
  • @Arben Krasniqi na zum glück verdiene ich meinen Lebensunterhalt als professioneller musiker du lurch 😂

   Leon Stiller DrumsLeon Stiller DrumsVor 6 Tage
  • @Leon Stiller Drums es ist kein gehäule ok...finde ein deutsche sänger die so toll singen kann, 2 stimmen..0 ahnung von musik sorry

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 6 Tage
  • @Arben Krasniqi nö

   Leon Stiller DrumsLeon Stiller DrumsVor 7 Tage
  • Wen du die sprache und den text nicht verstehst bitte🤫🤫🤫

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 7 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • hallall jukoft me qet kong kapak ikini ndu ju lumt motra mustafa

  Tare IsmailiTare IsmailiVor 8 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
 • Mat mirat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEAVor 8 Tage
  • 💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

   🈚🈵🈲🈹🈚🈵🈲🈹Vor 8 Tage
DEhave