Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021

4 Apr 2021
281 728 Aufrufe

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

KOMMENTARE
 • dehave.info/down/l3yqcramemS7zHY/video Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

  LaaL . infoLaaL . infoVor 2 Tage
 • dehave.info/down/l3yqcramemS7zHY/video Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

  LaaL . infoLaaL . infoVor 2 Tage
 • U care tip fustani provokues la veshur kjo llapa haha.

  gandia playagandia playaVor 2 Tage
 • Rama ik

  Elfons elfonsElfons elfonsVor 3 Tage
 • Lot

  Albi AlbiAlbi AlbiVor 3 Tage
 • 🐦🐥🎼dehave.info/down/mo12ZKKYham1roY/video🎼🐦👍

  Fredi GogoliFredi GogoliVor 3 Tage
 • Asnji nuk e kopjon dot Meten... sepse sado te mundohen aktoret e portokallise... nuk e arijne dot sepse ai rezaton vetem poshtersi dhe makuteri

  Bujar NallbaniBujar NallbaniVor 4 Tage
  • Emo se shoke Jane, me thuaj me ke rri te te them se cili je,dhe likja me keta rri ka 40 vite.

   Daily ThingsDaily ThingsVor 3 Tage
 • Sa t'a shpifin këto maskat që vendosin aktorët. Shumë amatoreske vendosja e maskave...

  Alban BalaAlban BalaVor 5 Tage
 • Beni rtv kashari

  Tefta KacaTefta KacaVor 5 Tage
 • Jeni argetimi jone

  Parim DishaParim DishaVor 5 Tage
 • Ju lutem sillni xhemin ajo esht per kete pune e duan te gjithe 🙏

  gloria gjecigloria gjeciVor 5 Tage
 • Riktheni skrapin

  Tefta KacaTefta KacaVor 6 Tage
 • Portokalli.. Jeni super mjeshtra... Jeta e shqiptare humori ilaci me i mire..

  ADRIAN CecollariADRIAN CecollariVor 6 Tage
 • une vdes per violincelin

  Gesi BekiariGesi BekiariVor 6 Tage
 • Gjith kandidatet me cepa tamam 😂😂

  Roland MadhiRoland MadhiVor 7 Tage
 • Bukra dhe familja super

  Elsa L3!u!Elsa L3!u!Vor 7 Tage
 • Familja e Llanes fantastik jeni 😁😁😁

  Vjollca RushaniVjollca RushaniVor 7 Tage
 • Top Halja. Neveri si nje media kaq e madhe ti sherbej nje Diktatori.

  Toto lokuToto lokuVor 7 Tage
 • 🇽🇰🇦🇱

  Drilon KrasniqiDrilon KrasniqiVor 8 Tage
 • bark deri esht lot aktron shum bukur

  Lorenco LorencoLorenco LorencoVor 8 Tage
 • 🤣🤣🤣nasi dhe doki 🤣🤣🤣🤣

  Irena CorteseIrena CorteseVor 8 Tage
 • ilir meta dhe mua me trembi😂😂😂

  Reyan ReyanReyan ReyanVor 8 Tage
 • i bukur kostumi nasit

  Reyan ReyanReyan ReyanVor 8 Tage
  • Edhe ti je e mir 🌹

   Adem jashariAdem jashariVor 5 Tage
 • Familjen parsh e mrapsh presidentit ku ti ket .

  John JohnJohn JohnVor 8 Tage
 • Futi 100 euro te na vej mbare hahahhahaha

  Jonid HyseniJonid HyseniVor 8 Tage
 • Fantastic

  Rovena GushoRovena GushoVor 8 Tage
 • Hahaha sa e fort ajo pjesa me të bërtitur tek cifti i lumur U shkriva gazit

  Cc EzCc EzVor 9 Tage
 • Mjaft me ju lutem na beni humor dhe jo politik

  Kateria RanxhaKateria RanxhaVor 9 Tage
 • Aha te forta

  AFRIM ZIKAAFRIM ZIKAVor 9 Tage
 • Familja astari super e fuqishme 😂😂😂😂😂😂

  Saldi TropliniSaldi TropliniVor 9 Tage
 • na hapet barkun me keto budalliqe,,piken e humorit nuk keni!!

  arben hysiarben hysiVor 9 Tage
 • O vdes kur thot qerrateshk

  Aldo KacanolliAldo KacanolliVor 9 Tage
 • Ku jan dy policet

  Alba_ArberAlba_ArberVor 9 Tage
 • Pse e hiqni zèrin?

  Shpresa LoshiShpresa LoshiVor 9 Tage
  • esht copyright-i youtubit

   Alex TutorialsAlex TutorialsVor 9 Tage
 • Bravo presidentin e ke qare bravo!!!!!

  Viovan CiciViovan CiciVor 9 Tage
 • Po pse e keni felliq emisionin me kte antonelen?edhe pse e keni thirr per te tall trapin , por gjithsesi nuk mendoj qe duhet felliq portokalli me keta lloj tipesh.e degjuat qe vet tha me pelqejne pleqet sepse ja shum pervoja ne milano.

  Njeri MirNjeri MirVor 9 Tage
 • I pa parë ky babai i familjes astari

  Leras BeratiLeras BeratiVor 9 Tage
 • Familja Astari sa me pelqen😂😂😂😂

  Erina E.E.AErina E.E.AVor 9 Tage
  • Edhe ti me pelqen shume Erina E.E.A si drita je, te bekoft zoti 😊

   Key BoardKey BoardVor 9 Tage
 • Fjoralba super pjeshk si gjithmone

  Rimi RjRimi RjVor 9 Tage
 • Tani per votimet ta mbajn ne goj pd dhe ps

  ÅŁB MÅFÏÅÅŁB MÅFÏÅVor 9 Tage
 • BRAVO SHUME BUKUR KAPO HEKRI MELAMINI I SUKSESHMI ME NASIN PERTHITHEN SHUME BUKUR

  Aldo VrapiAldo VrapiVor 9 Tage
 • Sa humor pa lidhje! Hajt mo, e shohim me shty kohen se per te qesh, fareeee.

  M.HM.HVor 9 Tage
 • Fjori Krejt ne rregull por si prezantuese me kete veshje katastrofe mini mini nuk je e vetmja te gjitha prezetueset kshtu pa hijeshi turp turpi ne Eu.kurr nuk isheh te zhveshura.. nuk do te thot se demokracia eshtt me zhveshje....pershendetje nga Luxemburgi 👍

  Flora TahiriFlora TahiriVor 9 Tage
 • Te vi ne londer ky legeni qelbesina idioti Fundrrrina spihuni muhamet veliu

  Nebi DedaNebi DedaVor 9 Tage
 • E keni kthyer portokallinë show të rilindjes duke u përdorur keq fare për fushatën e Ramës. Mos i thoni vetes aktorë humori se jeni bërë lëpirës loqesh

  Semafori AlbaniaSemafori AlbaniaVor 9 Tage
  • Vdesin dhe per tope keta dhe vrima bythe.

   Daily ThingsDaily ThingsVor 3 Tage
  • Top Kanalizimi ka qen çdo here i PS

   Kodi Pagan ShqiptareKodi Pagan ShqiptareVor 8 Tage
 • Fjori ,me vjen keq ama si prezanatuese ne portokalli disi nuk shkon, nuk mund ta zavendsosh Eneden edhe Xhemin. Salsano eshte metvertet King. Ju pershendes nga München Germany

  Agron BujupiAgron BujupiVor 9 Tage
  • Te pershendes nga Wiesbaden.. a keni naj pllakaxhi qe do pune?

   Key BoardKey BoardVor 9 Tage
 • fijori salsano jane me te mire si presantuse te portogallia fijori eshte ylle i hymorit shume mire si presantuse 👌👌👌👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraVor 9 Tage
 • edi rama gjikande i madhe

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraVor 9 Tage
 • lulezime basha te mesoje tabelen shumzimit 7=7 42

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraVor 9 Tage
 • dy polica gjikante te medhenje te te forte emisioni te portogalle te forte jane huomrin bajne gjalle emisionin portogallin 💪👌👌👌👌👍👍👍

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraVor 9 Tage
 • ilire meta te humorin te portogallia me te mire ne shqiperi humoristike

  altin aliraj vlora altin aliraj vloraaltin aliraj vlora altin aliraj vloraVor 9 Tage
 • KIA MOTREN NGJAK ME TE PAME CA EUROPE DONI JU PO BLLOKOJI FARE

  Rrjeti ShiutRrjeti ShiutVor 9 Tage
 • 📌 1 8 + -S"E`X`--D`A"T`ING-------- Here ↪ XXCLUB.CYOU/BUIGWT 8:01 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

  Rhett SheppardRhett SheppardVor 9 Tage
 • Antonela shume e mire I shkon shume humori 🥰

  Elena NElena NVor 9 Tage
  • Edhe ti Anale shume e mire je 😊

   Key BoardKey BoardVor 9 Tage
 • Larg duart nga doktori o karagjoza

  billis sbillis sVor 9 Tage
  • tashi keta tallen me doktorin . po te mos ishte doktori salsanleshi as me grupin artistik te kooperatives se peqinit sdo ishte . tashi ky na del e shan salen hajde hajde .

   멜론과쭈꾸미멜론과쭈꾸미Vor 9 Tage
 • Duhet mbyllur portokalli si show e keni zgjatur si shume! U ben disa vite qe nuk beni me humor!

  Alpha LAlpha LVor 9 Tage
  • Me vite bohet nga qejfi jo nga halli

   Eno Eno88Eno Eno88Vor 8 Tage
  • @Esmeralda Sali e shikoj per te matur nivelin e rrotkarizimit te shoqerise

   Alpha LAlpha LVor 9 Tage
  • Po mos e shiko pra

   Esmeralda SaliEsmeralda SaliVor 9 Tage
 • Dy policet?????

  CRISTIANOBEAST MODECRISTIANOBEAST MODEVor 9 Tage
  • Aaa@

   Taze GjiniTaze GjiniVor 9 Tage
 • dehave.info/down/fI5nnauwfYmvsaw/video Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

  TIKI . InfoTIKI . InfoVor 10 Tage
 • dehave.info/down/fI5nnauwfYmvsaw/video Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

  TIKI . InfoTIKI . InfoVor 10 Tage
 • Jeni te mrekullushem

  Tata TataTata TataVor 10 Tage
 • Mjaft me vaksinat Pune per ne, ju ikni vaksinohuni , pa propagande ju lutem

  Ingrid5 IngridIngrid5 IngridVor 10 Tage
 • Vazhdoj edhe Fjori me harru me vesh pantollonat nga nxitimi😉

  Arjan DArjan DVor 10 Tage
 • Vdeksha siper teje o fjoralba

  Ergit KorbiErgit KorbiVor 10 Tage
  • Ouu 😂😂😂

   Anna AnnaAnna AnnaVor 9 Tage
 • Fjoralba me te bardha me te bardha veshur ooo. 🌟 me xixa ke qene sot

  Ada92 BeqiriAda92 BeqiriVor 10 Tage
 • Gilberta më e mira zemër ❤️❤️

  Ola Zenelaj OfficialOla Zenelaj OfficialVor 10 Tage
  • Ti je me e mire😍

   Zoni BushZoni BushVor 9 Tage
 • Fjori je shume po shume e mire 🥰🥰🥰

  Ina KaboIna KaboVor 10 Tage
 • Me vjen keq ,po Xhemin se zevendeson kush

  Flutura DukaFlutura DukaVor 10 Tage
  • Kjo eshte nje kalamo i llastuar me sy te shtremte. Qe bertet ne fund te cdo fjalie. Ka per ti rene ndonje infart nga frika salsanos se do ta kapi pa mendje. Rrofte babi qe e mban ne ajer me lek. Sa vajza te talentuara ka. Me kujtohet ajo komedia "tela per violine", qe i thoshte ai gruas. Ca po bejme i grua, nje gagac per aktor vetem se kane 2 miq. Tani qe ndrroi koha eshte kthyer, vetem se kane leke.

   Koko LokoKoko LokoVor 9 Tage
  • @Mira Nuk kishte me nerva. Dhe mori pushime te perhershme.

   Michael DeleonMichael DeleonVor 9 Tage
  • Une tani po e shoh Po xheni ku vajti ?

   MiraMiraVor 10 Tage
  • Xhemi ishte e nona e portokallis, ishte kurora. Ndersa kjo hingellin fallco, ben veprime fallco, flet pa lidhje dhe shpesh her ja terhek frenat Salsano. Kjo ka paraqitje por fallciteti se le dot te ngrej koken. Por sonte po ve re qe spaska komentet e nxenesve nga emisioni i meparshem.

   Michael DeleonMichael DeleonVor 10 Tage
  • ​@Ina Kabo Fjoralba shum e mir dhe te gjithe e duam dhe portokallia kishte nevoj per kte ndryshim por nga pjesa e aktrimit Fjori eshte shum larg Xhemit mbase me kalimin e kohes do ja marri doren me mir.

   Doubledown CodesDoubledown CodesVor 10 Tage
 • Please subscribe

  video te ndryshmevideo te ndryshmeVor 10 Tage
 • First comment ora 00.00

  Luan BoyLuan BoyVor 10 Tage
DEhave