Sinan Vllasaliu - Linda Linda (Official Video 4K)

16 Apr 2021
461 881 Aufrufe

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by: EmraCom
Teksti: Ilir Berani
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Video: MaxProduction

KOMMENTARE
 • Te lumt goja un e nigjoj cdo dit 🙏🤗

  Arta TikaArta TikaVor 11 Tage
 • Music only ??👀Woahhh #1 ✔👏

  MiMi Blue Full MoonMiMi Blue Full MoonVor 21 Tag
 • Oh Linda,Linda😊😊😊

  Zsanett ZsibritaZsanett ZsibritaVor 22 Tage
 • Mduket ket 52%te shqiptarve kosoves ja ka kushtu hahahaha te lumt sinan si gjithmon numero uno

  Jamal PajaJamal PajaVor 23 Tage
 • Grande Sinan Vllasaliu

  Shkelzen KuqiShkelzen KuqiVor 24 Tage
 • 🔥🔥🔥

  Daniel ArisDaniel ArisVor 25 Tage
 • Numer 1 nkosov e shqiperi imadhi sinan vllasaliu kurr mos vdeksh

  Selami Hasani HasaniSelami Hasani HasaniVor 25 Tage
 • Nje Fjali me dy Kuptime Linda Linda. I fort je Sinqo

  bilishu alissbilishu alissVor 26 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 26 Tage
 • Sinani eshtë kangtari ma i mir ne trojet shqiptare qdo kengë e tina ka nje mesazh

  gjyla gjylagjyla gjylaVor 26 Tage
 • Te lumt Sinan vllasaliu

  EM HaliliEM HaliliVor 26 Tage
 • Sinan Vllasaliu *BOSS!* Kënga degjohet x50/ Ditë !

  A BelushiA BelushiVor 26 Tage
 • Ok

  Sabri FejzullahuSabri FejzullahuVor 27 Tage
 • A very powerful video

  hoiy vinosahoiy vinosaVor 28 Tage
 • 😢😢😢😢

  Myrvete BujakuMyrvete BujakuVor 28 Tage
 • Bravo sinan

  Zeqa MazrekuZeqa MazrekuVor 28 Tage
 • *SuksesE👍*

  LiNdi PcLiNdi PcVor 28 Tage
 • 😍👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻Legjend 👏🏻👏🏻👏🏻

  Teuta HaziriTeuta HaziriVor 29 Tage
 • 💃🏻💃🏻

  Sh CollakuSh CollakuVor 29 Tage
 • Perfekt muzik 😀👍

  ÜBERLEBT39ÜBERLEBT39Vor 29 Tage
 • i madh je 🥂

  Rinor NuhiuRinor NuhiuVor 29 Tage
 • Ilir berani tekste shum te bukra 👌👌🇽🇰🇨🇭

  Gjakova 20Gjakova 20Vor 29 Tage
 • Te lumt oo💥

  tinatinaVor Monat
 • Ska me Këngët tua këndofsh gjithmonë 🤲😉

  Igballe MakiqiIgballe MakiqiVor Monat
 • Nice song

  Arbër 2020Arbër 2020Vor Monat
 • O sa e bukur ☺️☺️te kendofte zemra. Jeta linda cdo dite qe ne duam veten me shum se dike tjeter.Jeta nuk jepet per askende.

  Blerina LikaBlerina LikaVor Monat
 • KING . PURE ART . MBRET . AMAZING SONG . FIRE asf🔥 🔥🔥🔥🔥

  Kosovo KosovaKosovo KosovaVor Monat
  • Oh Mbreti i kanges je ti i Madhi Sinan Yll Je

   bilishu alissbilishu alissVor 26 Tage
 • Shum keng e bukur👏

  Vlora BytyqiVlora BytyqiVor Monat
 • O linda, linda për së dyti, E hoqa, e hoqa litarin nga fyti!!! O linda, linda dhe një herë, O zemra ime lirisht frymë po merrë!!! Kjo këngë sikur më dedikohet mua! Më beso nkam patur një martesë të tmerrshme, kam patur frikë të errët, e të zbardhët, gjithë ato vite në frikë (jam tut). E sot nga 4 vite jam e ndarë, por siç e thua edhe t'i në këngë s'ikur me e heq litarin nga fyti! Jam lindur edhe njëherë. Jam nga Struga e Maqedonisë. Suksese.

  Arberta DautiArberta DautiVor Monat
 • Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏☝️💎😎

  Pullum LeciniPullum LeciniVor Monat
 • Mret i genges popullore je❤️💋

  Magbule BMagbule BVor Monat
 • Shum e mir suksese

  Kingzz BlendiKingzz BlendiVor Monat
 • Me pelqen shum kenga shum e bukur urime te mira 🌺 gjithmon 💖

  Merita SmoqiMerita SmoqiVor Monat
 • A te lumte goja, rrofsh kenga shum e bukur urime 🌹😘🌹 Shendet ♥️🌺 gjithmon

  Merita SmoqiMerita SmoqiVor Monat
 • Shum bukur kja keng 💎

  Nuset shqiptareNuset shqiptareVor Monat
 • Bravo shume e bukur♥️

  Joker BJoker BVor Monat
 • oh qfar kenga 🎶 😭 oh Linda O Linda 🌎💔

  *Stella**Stella*Vor Monat
 • Legjend e muzikes gjith kenget i ke me kuptim e me vler nje kengtar si ty sdo ket kosova me

  Behidje SaitajBehidje SaitajVor Monat
 • 👏👏

  Blerina XhafajBlerina XhafajVor Monat
 • Oh Mbreti i kanges je ti i Madhi Sinan Yll Je

  Angjelina PschirerAngjelina PschirerVor Monat
 • Je legjende

  El ZaEl ZaVor Monat
 • 👏👏 Kush mendon se Hiti i verës është kjo këngë 👏👏

  presheva preshevapresheva preshevaVor Monat
 • te urojm shume Suksese edhe te kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  hajrie Kelmendihajrie KelmendiVor Monat
 • Oooo suksese o i madhi Sinan!🔥🔥👏

  Merita MustafaMerita MustafaVor Monat
 • 😍😍😍

  Viva GirlViva GirlVor Monat
 • LOVE U 🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  TrieshiTrieshiVor Monat
 • Bravo Babrrok,si gjithmoné ma i miri.

  Dardania AntikeDardania AntikeVor Monat
 • Oh Linda Linda 💃💃🎵🎶🎼

  DADAB 7DADAB 7Vor Monat
 • 😙

  Semie FranguSemie FranguVor Monat
 • Komenti i pare myte me likee🤣🤣

  Auto SportsAuto SportsVor Monat
 • 🥰🥰🥰

  Albulena KelmendiAlbulena KelmendiVor Monat
 • 😕

  Pashtrik HasPashtrik HasVor Monat
 • Sa mir kendon i bekuari

  Hume SulaHume SulaVor Monat
 • Mbret i muzikes.

  a ka kVor Monat
 • Hallall si gjithmon me këngë shuummm te mira ilaq per shpirtin 👍

  rita gashirita gashiVor Monat
 • 🇦🇱🇵🇰❤

  StokaStokaVor Monat
 • Jam ritur me kenget e tua te lumt je i pazavendesushem

  Advije SabediniAdvije SabediniVor Monat
 • 👍👍👍👍💕

  Hanife ThaqiHanife ThaqiVor Monat
 • Gjithmonë hite nga i madhi sinan vllasaliu👍👍👍👍👍

  Fitim shalaFitim shalaVor Monat
 • Kur shkruan Iliri , e komponon Wirusi , patjeter qe del hiti.

  Elton NazifiElton NazifiVor Monat
 • 👌

  Mirsad demiriMirsad demiriVor Monat
 • Legjenda e muzikes shqip bravoo 🙏🙏🙏🙏

  Isuf GemajliIsuf GemajliVor Monat
 • O sinan sinan

  Milinda DurakuMilinda DurakuVor Monat
 • Tē lumtë për performancë thjesht bukur ,,shendet dhe suksese!!!!

  Selvete VeliuSelvete VeliuVor Monat
 • Shum mir ka dol musika

  Der SHQIPTARDer SHQIPTARVor Monat
 • 🥇

  Kaltrina MecinajKaltrina MecinajVor Monat
 • Nje Fjali me dy Kuptime Linda Linda. I fort je Sinqo

  Posht PANi me LDKucatPosht PANi me LDKucatVor Monat
 • 👏👏👏🤲🤲🤲🌟🌟🌟

  Fetau SefijeFetau SefijeVor Monat
 • Prishtinali i vertetê je Sinan kenget tua gjithhere i kom ndegju 🥰

  Berisha MeriBerisha MeriVor Monat
 • Bravo mbreti muzikes👌👌

  Nafa NafaNafa NafaVor Monat
 • Super kang 💫💫

  Malvina NikolliMalvina NikolliVor Monat
 • 👌👏👏👏🔥🔥🔥

  Nagjie KiqikiNagjie KiqikiVor Monat
 • Suksese 👐👏👏⭐⭐⭐⭐⭐

  Valbona LajqiValbona LajqiVor Monat
 • Shum bukur

  Ali H HamzaAli H HamzaVor Monat
 • I madh je Sinan, shummm kang e mir, te deshiroj jet te gjat dhe te lumtur.

  KushtKushtVor Monat
 • 👌🏻

  Ilda AziriIlda AziriVor Monat
 • Ah qka ma pushove shpirtin mbas nje jave te gjatë e te merzitshme.Zotë shyqyr qe ekziston nje ARTIST si ti💖💖💖💖💖

  Venera GashiVenera GashiVor Monat
 • Rofsh 100 vjet ij math je

  seladin sulejmaniseladin sulejmaniVor Monat
 • sinan te faleminderit 🤲🍀

  Shqipe BushiShqipe BushiVor Monat
 • ♥️♥️

  Li ZaLi ZaVor Monat
 • Si gjithmon i Madhi Sinan ☆☆☆☆☆

  Monika OlajodMonika OlajodVor Monat
 • Te lumt sinan je kengetari ma i mir shqiptare

  Diturie BalajDiturie BalajVor Monat
 • ,👍

  Raimond MucajRaimond MucajVor Monat
 • Likee kujt i pelqen kenga e Kingit👌👌🙏

  Jeton QazimiJeton QazimiVor Monat
 • Bravo shum bukur

  Jakup KrasniqiJakup KrasniqiVor Monat
 • Oooo Linda Linda 😁😁👏👏👏👏

  Linda LindaLinda LindaVor Monat
 • F.A.N.T.A.S.T.I.C.O Sinan Vllasaliu - Linda Linda 🌹

  laura martinez corteslaura martinez cortesVor Monat
 • F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵

  laura martinez corteslaura martinez cortesVor Monat
 • 👏🏻👏🏻👏🏻

  Valon VrajolliValon VrajolliVor Monat
 • Te lumte rrespek

  Medine GashiMedine GashiVor Monat
 • Te lumt rrespekt

  Medine GashiMedine GashiVor Monat
 • Suksese King ❤️❤️

  kujtim salihukujtim salihuVor Monat
 • TE LUMTE GOJA SINAN VLLASALIU BRAVO SUKSESE🎵🎤👌👌👏👏 👇 TEKSTI LINDA LINDA JAM SI NE MJERGULL ME ZEMER TE DJEGUR ASNJERI MES NESH NUK SHKONTE NE RREGULL MOS ME FOL O PER BESNIKRIN AS NJI FJAL NUK DU NUK DU ME NI REFRENI O LINDA LINDA LINDA PER S'DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA LINDA DHE NJI HER O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MER TEKSTI DY NUK TA JAP ASNJICIK KENAQSIN TY MET PAS O MET PAS DASHNI MOS ME FOL O PER BESNIKRIN AS NJI FJAL NUK DU NUK DU ME NI REFRENI DY O LINDA LINDA LINDA PER SE DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA DHE NJI HER O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MERR O LINDA LINDA LINDA PER SE DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA LINDA DHE NJI O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MERR

  Arsi CenaArsi CenaVor Monat
 • Legjend per Muzik je yll i kenges 🇦🇱🌟🔥👌🏻

  Resul JusufiResul JusufiVor Monat
 • 👍👍👍

  Bi MorBi MorVor Monat
 • Linda per Se dyti 👌👌👌👌

  egzona Zeneliegzona ZeneliVor Monat
 • Shum keng e mir suksese

  egzona Zeneliegzona ZeneliVor Monat
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏Super keng suksese vllaqko 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Nikollaj KristNikollaj KristVor Monat
 • Bravo Sinan i madh je

  Besim SahitiBesim SahitiVor Monat
 • bravo shum bukur

  Prek SakicaPrek SakicaVor Monat
DEhave