Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

17 Feb 2021
4 392 168 Aufrufe

❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

KOMMENTARE
 • Bravo super keng

  Elena ÇuçkaElena ÇuçkaVor 7 Stunden
 • 😉

  Elena ÇuçkaElena ÇuçkaVor 7 Stunden
 • Zeri e ketij mashkulli per zotin eshte dadhuri 👌👌👌

  it's all over dearit's all over dearVor 17 Stunden
 • Anita💖 Tajna tani ✍🏻✍🏻✍🏻🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

  Arjanaalfredi ArjanaArjanaalfredi ArjanaVor 20 Stunden
 • Bravo Cricket i bashkpunim shume i bukur edhe resultati fantastik.....pershendetje nga Greqia

  AndreaAndreaVor 23 Stunden
 • Ai

  Greta ZeqirajGreta ZeqirajVor Tag
 • Bravo Flori je shumeee i mire se bashku me Taynen 😍😘

  Jola SeitJola SeitVor Tag
 • 😙

  Ejlison AllmetaEjlison AllmetaVor Tag
  • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

   soinhu foitusoinhu foituVor 19 Stunden
 • Flori ben muzik me lidhje e ne gjuhen shqipe total

  Elidon JakuElidon JakuVor Tag
  • 👌👌👌💯💯❤❤

   soinhu foitusoinhu foituVor 19 Stunden
 • 🇺🇦

  Кролевецький МеломанКролевецький МеломанVor Tag
 • 🤮🤮🤮🤮

  Mimi AMimi AVor Tag
 • Kush eshte fans i Taynes like 👇

  Rudina HoxhaRudina HoxhaVor Tag
 • Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.

  Lussi GogaLussi GogaVor Tag
 • Tayna queen

  Fatjona HodajFatjona HodajVor Tag
 • Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  Magdalena VechiuMagdalena VechiuVor 2 Tage
 • Si ma bon jeten pa mu

  Fidana HFidana HVor 2 Tage
 • Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir

  Bi BeeBi BeeVor 2 Tage
 • I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤

  Tayna TaynaTayna TaynaVor 2 Tage
 • Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔

  Bella 123Bella 123Vor 2 Tage
  • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

   CassieCassieVor Tag
 • Oj loqk skom ni ksi muzike të mir

  Lila AvdullahiLila AvdullahiVor 3 Tage
  • Tayna shum e bukur jee o shpirt

   CassieCassieVor Tag
 • b7sg7

  merita feratimerita feratiVor 3 Tage
 • 👌👌👌💯💯❤❤

  Henriett NèmethHenriett NèmethVor 3 Tage
 • Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

  Erzen ZE1Erzen ZE1Vor 3 Tage
 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 3 Tage
 • Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  erkida mhillierkida mhilliVor 3 Tage
 • غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

  Ինչպես ԻնչպեսԻնչպես ԻնչպեսVor 3 Tage
 • TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

  always winningalways winningVor 4 Tage
 • O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  LEART RLEART RVor 4 Tage
  • ...♡...

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 3 Tage
 • 🤩

  Florina MuhoFlorina MuhoVor 4 Tage
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Ptao TomPtao TomVor 4 Tage
 • Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

  XhoniXhek FikuXhoniXhek FikuVor 4 Tage
 • 🎶🎶🥰🥰🎶🎶

  Magdalena V.D.Magdalena V.D.Vor 4 Tage
 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

  Anisa AliiAnisa AliiVor 4 Tage
 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  soinhu foitusoinhu foituVor 5 Tage
  • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

   Ptao TomPtao TomVor 4 Tage
 • 😍❤️❤️🌹💥💥

  Filiz ÖncüFiliz ÖncüVor 5 Tage
 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

  Eni SulajEni SulajVor 5 Tage
 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

  Tayna_finem_donxhon_princi1 My favourite singerTayna_finem_donxhon_princi1 My favourite singerVor 5 Tage
 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  Kejsi IsufajKejsi IsufajVor 5 Tage
  • Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

   Klea BaciKlea BaciVor 4 Tage
  • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

   soinhu foitusoinhu foituVor 5 Tage
 • dehave.info/down/q5-JXsSvsW23yJw/video

  ANNAANNAVor 5 Tage
 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

  ANNAANNAVor 5 Tage
 • ...♡...

  Shpetim LushiShpetim LushiVor 6 Tage
 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

  Elife SherifiElife SherifiVor 6 Tage
 • Hit🔥

  Melek MobileMelek MobileVor 6 Tage
 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Melek MobileMelek MobileVor 6 Tage
 • Wow

  Melek MobileMelek MobileVor 6 Tage
 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  Shqiponja BogiqiShqiponja BogiqiVor 6 Tage
  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 6 Tage
 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  Anila ThaciAnila ThaciVor 6 Tage
  • QWX

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 6 Tage
 • Zeri embel flori

  Vaide AhmetajVaide AhmetajVor 6 Tage
 • We missed Florii😍😍😍

  Xanadu ColorXanadu ColorVor 6 Tage
 • ma te miret jeni

  Tuana XheladiniTuana XheladiniVor 6 Tage
 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  Dee99nDee99nVor 6 Tage
  • Hahahaha

   Florian HysaFlorian HysaVor Tag
 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

  Adas DzwAdas DzwVor 6 Tage
 • du bist di schonzte fon der welt

  Esther Bumann HänniEsther Bumann HänniVor 6 Tage
 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

  Bardhyl DyrnjajaBardhyl DyrnjajaVor 6 Tage
 • 🇦🇱

  No NameNo NameVor 6 Tage
 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

  Xixa TVXixa TVVor 7 Tage
 • Tayna Magdalena Flori???????

  Klea SulajKlea SulajVor 7 Tage
 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  Esmerald EleziEsmerald EleziVor 7 Tage
  • Mbehet qefi 😁

   Esmerald EleziEsmerald EleziVor 6 Tage
  • Edhe une :P

   Elife SherifiElife SherifiVor 6 Tage
 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

  Huanito BuciHuanito BuciVor 7 Tage
 • QWX

  X__X __X__5 HDX__X __X__5 HDVor 7 Tage
 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

  Horse PowerHorse PowerVor 7 Tage
 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

  viktoriaramaviktoriaramaVor 7 Tage
 • Like kush do taynen

  lauralauraVor 7 Tage
 • Bukur Flori..

  Frances XhFrances XhVor 7 Tage
 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

  Xhevaire MenkshiXhevaire MenkshiVor 7 Tage
 • Jom myt tu pi per ni dashni

  Rifat RufaRifat RufaVor 7 Tage
 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

  Rishav kumarRishav kumarVor 7 Tage
 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  Aneri BalaAneri BalaVor 7 Tage
  • Vetem ti

   bardhyli77bardhyli77Vor 6 Tage
 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  Bjorna DraciBjorna DraciVor 7 Tage
  • 😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

   Melina VisaMelina VisaVor 4 Tage
 • 6/10

  Mangekyou SharinganMangekyou SharinganVor 7 Tage
 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

  Rinesa BeqiriRinesa BeqiriVor 7 Tage
 • Alle Songs bis jetzt Baba

  Helan GuruHelan GuruVor 7 Tage
 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

  ar. lindaar. lindaVor 7 Tage
 • YLBETËShYIIKA

  Yllka MustafaYllka MustafaVor 7 Tage
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Yllka MustafaYllka MustafaVor 7 Tage
 • Flori✨

  Saranda Jaha - HasaniSaranda Jaha - HasaniVor 7 Tage
 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

  Eljana BuciEljana BuciVor 7 Tage
 • Uau ka dal shume e bukur kenga

  alket molialket moliVor 7 Tage
 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

  lyrics songslyrics songsVor 7 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lea AnaLea AnaVor 8 Tage
 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  bodoti qwiubodoti qwiuVor 8 Tage
 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

  Romesa HalitiRomesa HalitiVor 8 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

  Xhuana MazelliXhuana MazelliVor 8 Tage
 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  Dormer TekstDormer TekstVor 8 Tage
  • Tajna quen👸

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 8 Tage
 • Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

  alalal alalalalalal alalalVor 8 Tage
 • wow

  nazmie karajnazmie karajVor 8 Tage
 • Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero DEhave no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

  OFFICIALLY SPARSHOFFICIALLY SPARSHVor 8 Tage
 • Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

  Giaco MoneGiaco MoneVor 8 Tage
 • Shume e bukur me pelqen shume

  Lea AnaLea AnaVor 9 Tage
 • Jav qifsha nanen

  lapo geelapo geeVor 9 Tage
 • Shum bukur ❤️❤️❤️😘

  Arijeta AhmetajArijeta AhmetajVor 9 Tage
 • Love it ❤️

  Elion EnadaElion EnadaVor 9 Tage
 • parritshem trujt zoti yll bote ....

  bofooit gojobofooit gojoVor 9 Tage
 • Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

  Senad ArifiSenad ArifiVor 9 Tage
 • Magdalena 💕

  Angjelo DajaAngjelo DajaVor 9 Tage
 • α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

  Ruana SulaRuana SulaVor 9 Tage
 • O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  LiraLiraVor 9 Tage
  • MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

   bofooit gojobofooit gojoVor 9 Tage
 • Tajna quen👸

  Isnije OsmaniIsnije OsmaniVor 9 Tage
 • ❤❤

  Gaming SokolGaming SokolVor 9 Tage
 • Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

  Nila NilaNila NilaVor 9 Tage
DEhave