B2N & Bruna - Vajza pa martue

19 Jan 2021
972 014 Aufrufe

🎹 Music & Lyrics - B2N
🎛️ Mix Master - B2N
🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
📽️ Natti Daja

Backvocals: Eralda Jashari
instagram.com/brunasmulja_official
instagram.com/b2n_beatz
💄 Make up byrozi
👗 Oli style
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

KOMMENTARE
 • DURRES🥰

  Irena StafaIrena StafaVor Monat
 • Lura-Diber 😍🥰🙏👸

  elviona bucielviona buciVor 7 Tage
 • ❤️

  Xhuana MedjaXhuana MedjaVor 10 Tage
 • E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️

  ERA FFERA FFVor 13 Tage
 • isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀

  Luljeta XhemailiLuljeta XhemailiVor 15 Tage
 • Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  SABRIJE KRASNIQISABRIJE KRASNIQIVor 15 Tage
 • me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.

  kesulkuqja 98kesulkuqja 98Vor 15 Tage
 • 😍😍😍😍

  Asi AsiAsi AsiVor 16 Tage
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Al BeshureAl BeshureVor 24 Tage
 • ]

  Leonard TrebickaLeonard TrebickaVor 26 Tage
 • Tropoja!

  sindy ismailisindy ismailiVor 26 Tage
 • Sa bukur ju lumte te dy

  Eli HoxhaEli HoxhaVor 28 Tage
 • EPO SHKODRA CITY 🔥

  ema elenaema elenaVor 29 Tage
  • Eshte lezhjan ky

   Endri AlbaneseEndri AlbaneseVor 22 Tage
 • si shkodra ska👌💪

  Alfons GjerkajAlfons GjerkajVor Monat
 • Düsseldorf

  Xheni KorcaXheni KorcaVor Monat
 • Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur

  Elio EloraElio EloraVor Monat
 • Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨

  Maryorick DueñasMaryorick DueñasVor Monat
 • 👏👏👏👏

  Benardo GjokaBenardo GjokaVor Monat
 • super kong

  Labinot LabinotLabinot LabinotVor Monat
 • I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁

  Jonada MetaniJonada MetaniVor Monat
 • 💣🔥💥🦁❤️❤️❤️

  Amarilda GjeciAmarilda GjeciVor Monat
 • Shkodra 😍🥰

  Armela CuniArmela CuniVor Monat
 • Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘

  Elvira E.A.TElvira E.A.TVor Monat
  • Bella

   Genti HoxhaGenti HoxhaVor Monat
 • Superrrr !!!!

  Leonita HaxhijaLeonita HaxhijaVor Monat
 • Medvegje 🇦🇱

  Ledjo BashaLedjo BashaVor Monat
 • Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  SuliiiSuliiiVor Monat
 • Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂

  Juventus JuveJuventus JuveVor Monat
 • oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese

  Dullo LatifiDullo LatifiVor Monat
 • Duet shum i bukur 💙

  KUZHINA SHKENDIJESKUZHINA SHKENDIJESVor Monat
 • Belgjika🇧🇪❤️

  Lola NisemLola NisemVor Monat
  • @Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??

   F SF SVor Monat
  • Belgjikaaa

   Leonita HaxhijaLeonita HaxhijaVor Monat
  • Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂

   F SF SVor Monat
 • Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍

  Ersa ErsaErsa ErsaVor Monat
 • Durres,,,super Hit😍😍😍😍

  Blanka NezhaBlanka NezhaVor Monat
 • Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...

  Bledjan PulajBledjan PulajVor Monat
 • Kruja❤

  Tiziana LlubaniTiziana LlubaniVor Monat
 • Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥

  BrunaBrunaVor Monat
 • Durres 🥰🥰🤗🤗

  Reti BytyciReti BytyciVor Monat
 • Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺

  Arsiola PjetriArsiola PjetriVor Monat
 • Prishtina City 01

  Leon BucolliLeon BucolliVor Monat
 • Hajdeeee

  Gent PacukuGent PacukuVor Monat
 • Qfar kange palidhje pihhh

  T MT MVor Monat
 • Lushnja♥️🥰

  amelia s.amelia s.Vor Monat
 • Tiranaa 😍

  arbri bardhiarbri bardhiVor Monat
 • Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗

  Fred NikolliFred NikolliVor Monat
 • Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍

  Bleona DugolliBleona DugolliVor Monat
 • Struga ❤️

  Adelina LinaAdelina LinaVor Monat
 • Shum bukur suksese

  Univers UnikUnivers UnikVor Monat
 • Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr

  Lai gjynahet e tuaLai gjynahet e tuaVor Monat
 • Vlora

  Kejsi Galaxy10Kejsi Galaxy10Vor Monat
 • A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪

  Lubjan HaruniLubjan HaruniVor Monat
 • junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e

  besen 89besen 89Vor Monat
 • Dibra e Madhe ❣️🥂

  sehhi vootysehhi vootyVor Monat
 • O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣

  Suzana FariziSuzana FariziVor Monat
 • Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka

  Lirigzon PacolliLirigzon PacolliVor Monat
 • Velipoja 🖐

  Xhuana KolaXhuana KolaVor Monat
 • Dibra e Madhe ❣️🥂

  Erjona ZaideErjona ZaideVor Monat
 • Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱

  Lek TomaLek TomaVor Monat
  • Shkodra

   Lek TomaLek TomaVor Monat
 • Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑

  oiuet souiuoiuet souiuVor Monat
 • ❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕

  Μirada LezajΜirada LezajVor Monat
 • SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇

  wnnalis cioovwnnalis cioovVor Monat
 • Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  greedy ydeerggreedy ydeergVor Monat
  • oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔

   greedy ydeerggreedy ydeergVor Monat
  • Komentoni qytetin tuaj 🤩

   oiuet souiuoiuet souiuVor Monat
 • Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣

  Eva AlldervishiEva AlldervishiVor Monat
 • Andi tea 🥰❤🙏

  Gerilda MarkuGerilda MarkuVor Monat
  • Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur

   mia mia Allmia mia AllVor Monat
 • Burreli sity ♥♥

  Milan PashaMilan PashaVor Monat
  • Very good😂😍

   wnnalis cioovwnnalis cioovVor Monat
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike SaraftVor Monat
 • Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne DEhave faleminderit shum dehave.info/down/p6BddMzGbnqO3HY/video Emri eshte Anxhi M faleminderit

  Anxhi MAnxhi MVor Monat
 • Why is that in my trends ☠️

  seiom jvonyseiom jvonyVor Monat
 • Tirona

  Endri CekuEndri CekuVor Monat
  • DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

   seiom jvonyseiom jvonyVor Monat
 • 🤗🤗🤗🤗

  Glo AlbGlo AlbVor Monat
 • urime bukur bukur

  Miranda KopaciMiranda KopaciVor Monat
 • Shkodra - London

  Nilda’s ChannelNilda’s ChannelVor Monat
 • Superrrrrr bravoooo 👏🤗

  BrunaBrunaVor Monat
 • Puke❤️Italy

  Bea BeaBea BeaVor Monat
 • 👏👏

  Alban HoxhaAlban HoxhaVor Monat
 • Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜

  fazliu xhabirfazliu xhabirVor Monat
 • Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍

  ola visola visVor Monat
  • @amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️

   ola visola visVor Monat
  • po😃

   amelia s.amelia s.Vor Monat
 • Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️

  klodjan haliliklodjan haliliVor Monat
 • Dibra ❤️_BULQIZAAA😍

  Ronaldo CakaRonaldo CakaVor Monat
 • Dibra ❤️❤️

  xhetan kokaxhetan kokaVor Monat
 • Super hit ❤️❤️❤️❤️

  Ela elaEla elaVor Monat
 • Dibra😍❤

  doire aintudoire aintuVor Monat
 • DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

  Jimmy Mystic CashJimmy Mystic CashVor Monat
 • Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏

  A. GA. GVor Monat
 • Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂

  eddy edwardeddy edwardVor Monat
 • Nga lezha legjendare🤙

  Klaudio GjerkajKlaudio GjerkajVor Monat
  • @doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂

   Klaudio GjerkajKlaudio GjerkajVor Monat
  • Komentoni qytetin tuaj 🤩

   doire aintudoire aintuVor Monat
 • SHK. NUYT U💋💗

  Shkurte NuhaShkurte NuhaVor Monat
 • Shum bukur 🌟🌟

  Ermal GjoniErmal GjoniVor Monat
 • Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥

  Eukelda CelikuEukelda CelikuVor Monat
 • Super👌

  Greta DukaGreta DukaVor Monat
 • Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟

  Bledi DungajBledi DungajVor Monat
 • Jasha Istoguuuuuuu

  Cetaj BesnikCetaj BesnikVor Monat
  • Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir

   Cetaj BesnikCetaj BesnikVor Monat
 • The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥

  Eli DonaEli DonaVor Monat
  • 👍

   Alfred PopajAlfred PopajVor Monat
 • Roma italia

  Fatmire DoskuFatmire DoskuVor Monat
 • O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣

  ludovikableludovikableVor Monat
 • Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁

  VjolcaCVjolcaCVor Monat
 • Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥

  SEIT KASASEIT KASAVor Monat
 • Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte

  Bledi LamjaBledi LamjaVor Monat
 • Like ngaqe te kemi pa te kozaku

  Goldene eagleGoldene eagleVor Monat
 • Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Savina KostaSavina KostaVor Monat
 • 👍👏

  luiza caniluiza caniVor Monat
 • Me pelqen zani jott pafund per ata edhe kenget e tua i degjoj sepse cdo keng e kendon bukur suksese

  Marigona DervishiMarigona DervishiVor Monat
DEhave