Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

27 Apr 2021
430 523 Aufrufe

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

KOMMENTARE
 • Allah ile a ala paska legena a se kom dit vallai

  Arden KalajdziniArden KalajdziniVor 3 Stunden
 • Te lumt gojaaaa

  Blerime HallulliBlerime HallulliVor 2 Tage
 • Oty të këndoft zemra gjith mon o Zot

  Gjyle DakaGjyle DakaVor 3 Tage
 • Te kendofte zemra,se bukur knon. ..po sikur te jete edhe ajo tjetra qe gruja te jete e mire e burri i keq...ndodh edhe kjo....

  Liza GjokaLiza GjokaVor 4 Tage
  • Te kenga thashethemet flet per burrin e keq ...e kam degjuar edhe ate.Te lumte goja.Suksese.

   Liza GjokaLiza GjokaVor 3 Tage
  • Degjo te kenga ( Thashethemet ) dy strofatce fundit edhe per burrat

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 4 Tage
  • dehave.info/down/iYtintDTaIqXyaQ/video

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 4 Tage
  • Ka raste pafund

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 4 Tage
 • Bravo zoti te rujt

  Flurim KryeziuFlurim KryeziuVor 5 Tage
 • Shum e sakt, te përshëndes Perlat.

  theboyalb Amaltheboyalb AmalVor 5 Tage
 • Ahahaahaah ku ka gru tmir dit sodit 🤪😂😂😂😂

  kosov m.fkosov m.fVor 9 Tage
  • Po burr te mir ku ka

   Mimi MimiMimi MimiVor 5 Tage
 • Kenge rraciste . Nuk vlen me ju nigju kush .. pse nuk thoni gruja bahet e keqe kur nuk ka burr afer ,po nje derr

  Tina PacaniTina PacaniVor 9 Tage
  • @Tina Pacani gjithsssi. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 9 Tage
  • @Perlat Sheqeri ju zoteri informohu cfar asht racizmi ..une jetoj ne nje vend ku kuptohet me nje fjal te vetme kur flitet per racizem

   Tina PacaniTina PacaniVor 9 Tage
  • Mos u merzit , merre me qetesi biles te keshilloj te lexosh per RRACIZMIN,, pasi ketu ska asnje lidhje rracizmi. Keti flitet GRUJA E MIRE E GRUJA E KEQE,,,pra behen krahasime, te pershendes

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 9 Tage
 • Po lexoj shume komente per tekstin ,nuk asht kuptimi tek larja e kembve apo legeni por ne kuptimin e gjere dhe te mire te natyres njerzore te femres dhe gruas ,por cilsit e mira duhet ne dy kraht e medaljes femer -mashkull , por kuptohet se femra eshte bashkshorte nene nje edukatore e mire e femijve dhe familjes ,te kendoft zemra se shume bukur e ke qa kengen ,suksese !!

  Vjollca DardhanjoriVjollca DardhanjoriVor 10 Tage
  • Shume e vertete...t i lash kembet burrit eshte e tepert...vec nese eshte i semure.. eshte realizu ne menyre figurative qe t i shtohet vkera gruas. ..Kenga eshte realizuar shume bukur...vecse ka edhe burra qe ia nxjerrin thinjat para kohe gruas ...

   Liza GjokaLiza GjokaVor 4 Tage
  • Je krejtesisht e SAKTE ,por mvaret se si e kupton cdo njeri,, kjo eshte liria e fjales e mendimit dhe e te shprehurit. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 10 Tage
 • Shume e bukurr

  Leah ExLeah ExVor 10 Tage
 • Te lumte goja. Petrit dhe atij qe ka shkru. Jene fjale te verteta

  Xhuljeta XhuliXhuljeta XhuliVor 10 Tage
 • Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱

  Paulin NPaulin NVor 11 Tage
  • Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri

   ioanna122ioanna122Vor 10 Tage
 • Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....

  vera ramajvera ramajVor 13 Tage
  • Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷

   t.v. 45t.v. 45Vor 13 Tage
 • Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri

  Flutra rabdishtiFlutra rabdishtiVor 14 Tage
 • 😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍

  Kim, GaxhaKim, GaxhaVor 14 Tage
 • Ju knofte zemra !

  bali morinabali morinaVor 14 Tage
 • 😍😍👌👌🤘👍👍👏👏

  Arlinda RexhepiArlinda RexhepiVor 15 Tage
 • Goja TE LUMT . SHUM E VERTET

  ME skenderbegu ikastriotveME skenderbegu ikastriotveVor 15 Tage
 • Tamam or file bravo suksese

  Mo mu 20Mo mu 20Vor 15 Tage
 • Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛

  Ilajda LokaIlajda LokaVor 15 Tage
 • Zemra te knoft o gjigand

  Xhesi KortociXhesi KortociVor 15 Tage
 • I madh je gjigand

  Albert ShahiniAlbert ShahiniVor 15 Tage
  • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

   sehhi vootysehhi vootyVor 15 Tage
 • Bravo

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliVor 15 Tage
  • Bellissimi

   sehhi vootysehhi vootyVor 15 Tage
 • O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !

  Valbona PicaValbona PicaVor 15 Tage
 • Ska gra temira mo jojoo

  Ardit AliliArdit AliliVor 15 Tage
 • Bravoooo

  jonida kodrajonida kodraVor 15 Tage
 • O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE

  Artur NdouArtur NdouVor 16 Tage
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  sehhi vootysehhi vootyVor 16 Tage
 • Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba

  thumbi 1thumbi 1Vor 16 Tage
 • Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔

  Arev ArevArev ArevVor 16 Tage
  • @Arev Arev kjo qe po thua esht perrall e vieter seriozisht qe keto gjera nuk ndodhen esht munges edukate per nje burr oso per nje qift apo te jesh I semur ska problem si per nje burr qe mund ti beje hymet nje gruje as per nje grua qe mund ti beje hysmet burrit a ke degjuar se qfar ju ndodh femrave kur kan te dashur tu dyt keq perdoren dhe dhunohen dhe I rrahin te dashurit dhe I fyin ne te gjitha menyrat dhe stregojn shkoin ne shtepi e genjein

   gjergj gjinigjergj gjiniVor 8 Tage
  • @Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏

   Arev ArevArev ArevVor 16 Tage
  • Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 16 Tage
 • Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍

  adelinagilliadelinagilliVor 16 Tage
  • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

   sehhi vootysehhi vootyVor 16 Tage
 • Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike

  Petrit NdojPetrit NdojVor 16 Tage
 • Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang

  Ahmet MartinajAhmet MartinajVor 16 Tage
  • Hiihihi

   Gona AhmetiGona AhmetiVor 13 Tage
 • Zoti te rujt eshte e vertet

  Gezim RexhaGezim RexhaVor 16 Tage
 • Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .

  Denis DenisDenis DenisVor 16 Tage
  • @Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte

   klinton bekajklinton bekajVor 15 Tage
  • @Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu

   DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 16 Tage
  • Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 16 Tage
 • Bellissimi

  Age PreciAge PreciVor 16 Tage
 • Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

  Erblin MemaErblin MemaVor 16 Tage
 • BRAVO

  Berti HajderajBerti HajderajVor 17 Tage
 • O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .

  Donika GjergjiDonika GjergjiVor 17 Tage
 • Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.

  Rajmonda FrrokuRajmonda FrrokuVor 17 Tage
 • Te kendoft zemra. Te verteta.

  a sota sotaa sota sotaVor 17 Tage
 • Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .

  Irida NeliIrida NeliVor 17 Tage
  • Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis

   ioanna122ioanna122Vor 10 Tage
 • Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu

  wiksa torhotywiksa torhotyVor 17 Tage
  • ×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi

   klinton bekajklinton bekajVor 15 Tage
 • Pse spi kon burrat he po veq grave

  Shkup HasanbegShkup HasanbegVor 17 Tage
 • Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭

  Prenk PrenrecajPrenk PrenrecajVor 17 Tage
 • Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

  DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 17 Tage
 • Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit

  Dena AnedDena AnedVor 17 Tage
  • @DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣

   Dena AnedDena AnedVor 17 Tage
  • Hahhaah

   DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 17 Tage
 • Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.

  Haradin BllacaHaradin BllacaVor 17 Tage
 • ×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐

  klinton bekajklinton bekajVor 17 Tage
 • Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏

  Nadire BajramajNadire BajramajVor 18 Tage
 • Suksese 🍀🙏🏻

  eioshen boboieioshen boboiVor 18 Tage
  • pa merk se 60 perqin jan femrat qe I bein budalleqet dhe 40 peqin jan meshkuit qe bien viktima se jan budallei dhe nuk din si perfudoin

   gjergj gjinigjergj gjiniVor 8 Tage
 • Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐

  Zef MarashiZef MarashiVor 18 Tage
 • O te lumt Goja o zot te ruaj

  Kristjan NdojKristjan NdojVor 18 Tage
 • Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora

  Fusha ThethFusha ThethVor 18 Tage
  • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

   eioshen boboieioshen boboiVor 18 Tage
 • Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir

  ajshe Behramiajshe BehramiVor 18 Tage
  • Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen

   ioanna122ioanna122Vor 10 Tage
 • Te lumt goja 👌🏼

  Adnit MehmetajAdnit MehmetajVor 18 Tage
 • Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.

  Vera PrengaVera PrengaVor 18 Tage
  • Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt

   DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 17 Tage
  • ×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅

   klinton bekajklinton bekajVor 17 Tage
 • O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯

  Flora TemouFlora TemouVor 18 Tage
 • Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏

  Monda BilaniMonda BilaniVor 18 Tage
 • O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉

  BleonaBleonaVor 18 Tage
 • Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith

  Remzie VeliaRemzie VeliaVor 19 Tage
 • Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten

  Klajdi BrahajKlajdi BrahajVor 19 Tage
 • Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi

  Skenda 1234Skenda 1234Vor 19 Tage
 • Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra

  Alta aldaAlta aldaVor 19 Tage
  • ×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush

   klinton bekajklinton bekajVor 17 Tage
  • @Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol

   DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 17 Tage
  • Kush e ka mizen ner kapuq i djeg

   Haradin BllacaHaradin BllacaVor 17 Tage
 • Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon

  Skenda 1234Skenda 1234Vor 19 Tage
 • Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir

  Skenda 1234Skenda 1234Vor 19 Tage
  • ×××):🖐👍

   klinton bekajklinton bekajVor 17 Tage
 • 👏👏👏👏

  mirsida kukajmirsida kukajVor 19 Tage
 • Te lumt goja se na kenaqe

  Bardh MateraBardh MateraVor 19 Tage
 • Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

  dude talidude taliVor 19 Tage
  • Shumē ide e mirë

   Gatimet e nanitGatimet e nanitVor 16 Tage
  • Hahahaha

   1.5M views1.5M viewsVor 16 Tage
 • te lumte hoja ashte e vertet

  Servis 3310Servis 3310Vor 19 Tage
 • Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi

  dude talidude taliVor 19 Tage
 • 👍👍👍👍👍👌👌👌👌

  Florent BerishaFlorent BerishaVor 19 Tage
 • Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti

  Rrahim DrenasiRrahim DrenasiVor 19 Tage
  • @Vjollca Dardhanjori Vjollca ky emer pom pushton shpirt e zemer te lutem me shkruaj messzh ne viber mikut tuaj qe per boten tuaj shume po vuaj.A bene t na tregoni mikja ime nga je dhe ne zemer tuaj a ka bere kush fole.Nese e kie edhe nje dhembe ne goje shpirti im teper i uritur kerkon me ty te hyne ne loje.Jam shume i pa fat mori mike ti tashme shpresat mi rrite.Deshte yne zote je e lire.Kujtimet me helme nga kjo kriminele vetem ti mundesh me mi fshire.Ka pese vite jam i lire.Vjollce une jam i pa varur prej kesaj bishe.Kam banesen timr ne F.Kosove.E mobiluar uje rryme plus ncemje qendrore e planit slloven moderne Vjollce.hymja me kod me qip ka lift kati i dyte me poetin te kenaqen zemra e qfare banese syte.te gjitha i kam ne banese Vjollce maqin e lamjes shport grigorifer dhom fjetje sallon kuzhine shpajze bsnjo terase.mrekulli per fatin tuaj te ri.Na shkruani ne viber 38344275672 respekt poeti.Mikja ime z Vjollce!!!8.5.2021

   Rrahim DrenasiRrahim DrenasiVor 10 Tage
  • Po ju mbeshtes ato fjal te bukra dhe rrezatuese per femren , jam femer vet por ka edhe nga ato femra qe ta shkatrrojn jeten femijt dhe familjen pra femra ka rollin kryesor ne familje po qe gruja mire ke gjithe boten ne zemer dhe ne dore po pate fatin e keq me gru tka shkatrru cdo gje nket jet ,prandaj dhe teksti ka nje domethenie shume te bukur !!

   Vjollca DardhanjoriVjollca DardhanjoriVor 10 Tage
  • Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 19 Tage
 • Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨

  Elsa SulaElsa SulaVor 19 Tage
  • ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin

   Galaxy GalaxysGalaxy GalaxysVor 18 Tage
  • @Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻

   Elsa SulaElsa SulaVor 19 Tage
  • Direkt n program e kemi

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 19 Tage
 • O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤

  Davida QarkuDavida QarkuVor 19 Tage
 • Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja

  Ni TaaNi TaaVor 19 Tage
 • BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliVor 19 Tage
 • O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍

  Pal NdrecaPal NdrecaVor 19 Tage
  • 👌👍

   Feka BBLLFeka BBLLVor 15 Tage
  • Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie

   Gjyste PrendGjyste PrendVor 16 Tage
  • Bukur shummm!

   Marie PrengaMarie PrengaVor 16 Tage
  • Po e vertet. Asht. Hahaha

   DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 17 Tage
 • Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍

  Nora LumajNora LumajVor 19 Tage
 • Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

  Nderim VishaNderim VishaVor 19 Tage
 • Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar

  Valon DeariValon DeariVor 20 Tage
 • Po burri keq ku shkoj 😉

  Nazife SulollarajNazife SulollarajVor 20 Tage
  • @Vjollca Dardhanjori ty ta pref zot mbar gjith jeten se ke fol dreit nje grua qe I perket nje burri duhet ti pershtatet seriozisht me gjihta mundesit qe ka se nuk jan burrat e ter me te mir se burri jot pa merak dhe as gruja e ati tjetrit nuk esht me emir se gruja jote pa merak per qfar deshiron esht me mir ti ralizosh me grun tende do jet me mir dhe me e arsyshe dhe gruja te njeiten gje duhet te bej me burr te vet do ishte me e sinqert dhe me e dashur sinrisht

   gjergj gjinigjergj gjiniVor 8 Tage
  • U la me nje kove uje 😂😂

   Vjollca DardhanjoriVjollca DardhanjoriVor 10 Tage
  • Hahah hahah

   J MJ MVor 17 Tage
  • ×××):e ka hanger ni👿

   klinton bekajklinton bekajVor 17 Tage
 • suksese perlat shiqeri

  Rifat KernajaRifat KernajaVor 20 Tage
 • Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt

  Dukagjinasi StrellcDukagjinasi StrellcVor 20 Tage
 • Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt

  Xhevat BerishaXhevat BerishaVor 20 Tage
  • 1234

   zabit gjetazabit gjetaVor 18 Tage
 • Te lume goja 👋👋

  Arjan DArjan DVor 20 Tage
 • Te lumt goja

  Gentjana MitajGentjana MitajVor 20 Tage
 • Te lumte goja,tu zgjate jeta.

  G DG DVor 20 Tage
 • Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉

  Blendi KelmendiBlendi KelmendiVor 20 Tage
  • @Blendi Kelmendi ahahahhahah 🤪👌👌

   kosov m.fkosov m.fVor 9 Tage
  • Gjithejcili ka lezetin e vet kenga dhe teksti shume shume i bukur dhe e ka qa me at ze fantastik pastaj preferencat jan te ndryshme ,modest ne pergjigje te komentit ,suksese Dhe ju kendoft zemra gjithe jeten !!

   Vjollca DardhanjoriVjollca DardhanjoriVor 10 Tage
  • Sinqerisht te vleresoj. Respekt

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 20 Tage
  • @Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K

   Blendi KelmendiBlendi KelmendiVor 20 Tage
  • E respektoj mendimin tend

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 20 Tage
 • Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot

  ed_ ghost1067ed_ ghost1067Vor 20 Tage
  • @Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏

   DRITA NEZAjDRITA NEZAjVor 17 Tage
  • Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 20 Tage
 • hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍

  Celular LineCelular LineVor 20 Tage
 • 😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏

  Mirjan DurakuMirjan DurakuVor 20 Tage
 • Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor

  FlowerFlowerVor 20 Tage
 • Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!

  Ramazan CekaRamazan CekaVor 20 Tage
 • Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.

  Arton ShabaniArton ShabaniVor 20 Tage
  • E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire

   Perlat SheqeriPerlat SheqeriVor 20 Tage
 • Suksese 🍀🙏🏻

  Age BiblekajAge BiblekajVor 20 Tage
 • te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven

  Estela SubashiEstela SubashiVor 20 Tage
  • Estela e mir esht edhe kjo fjala popullore Burrat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojne Sot si burri dhe gruaja duhet te jen te mir te dy

   ioanna122ioanna122Vor 10 Tage
 • Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.

  S MS MVor 20 Tage
  • Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem

   Zade KadrijaZade KadrijaVor 19 Tage
 • Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise

  Hasani TrHasani TrVor 20 Tage
 • Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis

  Mimi MimiMimi MimiVor 20 Tage
DEhave