E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

22 Okt 2020
1 407 426 Aufrufe

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
 • Shqipja shum shum e keqe

  Bajraktari ShefqetBajraktari ShefqetVor 6 Stunden
 • Tea shum femer e bukur

  Bajraktari ShefqetBajraktari ShefqetVor 6 Stunden
 • O shqipe po ka shum emisione qe i shiqoj po per mendimin tim qenke lop e madhe dhe per mua je nje 0 je kafsh e madhe dhe nje me bised me beri pershtypje nje gje kur the un jam me mendimin tim jo me turmen tek ne nje fjal popullore nje dele qe ndahet nga turma e han ujku

  Suad IbrahimiSuad IbrahimiVor 15 Stunden
 • Opinionisti esht gay

  LeoLeoVor 17 Stunden
 • E mo zoti arjan si je durim mu mar me shqipen‘ ajo esht e keqe shum dhe ul dhe perqesh njerzit ‚ ska me gjyna‘ zot me fal se ndoshta gaboj Po ajo esht shejtan budallaqe ‚ keqqqq shum ‚🤫shqipe bylle te shkreten🙏

  Elisabeta RaimondaElisabeta RaimondaVor 17 Stunden
 • We need Uncle Enver back

  MrCardXMrCardXVor Tag
 • Se kuptoj pse e lejojn me fol e me nejt aty ket idiot

  Mirsad IseniMirsad IseniVor Tag
 • Ksaj shqipes esh pr ti qr

  PlayerON gamePlayerON gameVor 2 Tage
 • Shqiptaria asniher ska pasur pedera turp per shqiptarin 😡😡😡😡

  Ensar JR19Ensar JR19Vor 2 Tage
 • m.dehave.info/down/c3Z0hJSvsWSvu5w/video

  Behar BajramiBehar BajramiVor 2 Tage
 • Askush por askush... Shqipja:Jeni te degjeneruar meshkuj dhe femra

  Sky JurichildSky JurichildVor 2 Tage
 • Shqipen me kurrr se kisha pranu ne emision per mendimin tim nuk i shkon emisionit te juaj nje femer e till . Ju faleminderit

  Edna TubigEdna TubigVor 2 Tage
 • Nuk me pelqen As pak Shqipja me keto xheste me e mira nga te gjitha e cila m flen ne zemer është Tea dhe shum pershtaten me Andin ... I Love You Teaa

  azemine shalaazemine shalaVor 2 Tage
 • Shqipja shote galic fjalt me vent e drejt

  Sami BojaxhiuSami BojaxhiuVor 3 Tage
 • Punoshe mor kamarjer o khar jo gay😂😂

  Gazmir CaniGazmir CaniVor 3 Tage
  • Qr

   Gazmir CaniGazmir CaniVor 3 Tage
  • Se te qahet farfalla

   Gazmir CaniGazmir CaniVor 3 Tage
 • Jeni me te miret bravo

  Lola LolaLola LolaVor 4 Tage
 • Po tea a meriton ndonje kritka

  Feti maziFeti maziVor 4 Tage
 • Tea e ka sjelle komshiun ,po shqipja e ka kosoven me veti ,skishte bullizim deri atehere .ej sh i ka familjen jashari ja rrufshi ,ti tea je e poshter komuniste .....

  Feti maziFeti maziVor 4 Tage
 • Po graciano e ka birren e Vet

  Feti maziFeti maziVor 4 Tage
 • SHQIPJA E SHPIFUR

  Anna MAnna MVor 4 Tage
 • i lumt ksaj shqipes

  F shabanīF shabanīVor 4 Tage
 • Bravo Shqpe turpe per emisjonin ka vend tjeter per tu diskutuar lat nam shqitaret kan nevoj per te diskutime per fukardhiku qe i ka mbuluar ne jete e ture te perditshem dhe skan nevoj te degjojn budadhiqet

  Fatmira KurtiFatmira KurtiVor 5 Tage
 • Ike more budalla me duket se edhe ti ashtu je si ai na nevritet asaje me duket i pelqen keto me duket se ajo esht si ai

  Fatmira KurtiFatmira KurtiVor 5 Tage
 • Bravo shqipe

  Arian TarakuArian TarakuVor 5 Tage
 • Na i shpifi ky

  Malvina MaloMalvina MaloVor 5 Tage
 • T lumt shqipe brava jam plotesisht me ty

  Malvina MaloMalvina MaloVor 5 Tage
 • U largua tea u larguan te gjith qunat

  Ymer YmeriYmer YmeriVor 5 Tage
 • Padrejtsi asaj Shqipes i pasken bo, Tea paska dal me nxjerr me shum fjal se sa me dal pse eshte mendje hapur ajo qenka idiote dhe hipokrite sepse nuk ka dal pervete po me ja nxjerr atina te palarat, pytjet e san me ironi te pelqejn te dyjat qfar shijon etj hahaha o kjo Tea doket engjull asht dreq i njof femrat si kjo un kto jan mente kqijat ne bot

  Rijad EmrulaiRijad EmrulaiVor 6 Tage
 • 😑

  sabri Hysenisabri HyseniVor 6 Tage
 • skam shum per te then vetem turp turp qe trajtoni keto tema ..nje BRAVO PER TY SHQIPE 👌🤝👏👏👏

  Cuni MIRECuni MIREVor 7 Tage
 • E kapi 3 fazorshi i Skizofrenise shqipen.lol Lexoni komentin tim ne episodet e meparshme...

  The Black Rat InnThe Black Rat InnVor 7 Tage
 • Me psiqike se shqipe ska

  Gris BidaiGris BidaiVor 7 Tage
 • Bravooooo shqipe

  Youtube LoverYoutube LoverVor 7 Tage
 • O Shqipe bravooo bre 👏🏻👏🏻🤣

  Esa ErsaEsa ErsaVor 7 Tage
 • Kyy emision qe po mundoheni te benii diqka sipas asaj ides suajj per mu eshte e kote per arsye se ne qoftese nje djal nje vajze nuk eshte ne gjendje qe te gjeje fatin e jetes atehere me mire le te marr nje tufe delesh dhe te dal me to qofte mashkull apo femer E ju te emisionit sa te ka budall ju mos ndalonii!!!!!!!!!

  Ari DemAri DemVor 8 Tage
 • No uy

  Eglantina LekaEglantina LekaVor 8 Tage
 • dehave.info/down/Y5yGn6vNan_PtHo/video ja ku e keni pergjigjen adekuate

  Dren BeleguDren BeleguVor 8 Tage
 • Shqipja esh jet t shtoft zoti jeten ❤️🦦❤️

  A. BA. BVor 8 Tage
 • Ti nk quhesh bi ti quhesh prostitut

  A. BA. BVor 8 Tage
 • Shqipeee ty zhag te kisha ngreeeeee .lopa keqe

  Mimi AMimi AVor 8 Tage
 • Shqipja osht tipike Shqiptare tjert jen fallco

  UniKKatil- T.B.AUniKKatil- T.B.AVor 9 Tage
 • Shqipen ta puthesh mu në ball hec aty shqipe me ty jemi tgjith Na dolën para byth qira duan dhe gra

  Mario JollaMario JollaVor 9 Tage
 • Une ju shikoj qe jam 10 vjec

  Lihane BibaLihane BibaVor 9 Tage
 • 😑😑😑

  Fjori DritaFjori DritaVor 9 Tage
 • Arjani: po ti graciano e ke bo per lek apo per qef Graciano: per lek Arjani: ti po genjen Graciano: po mundohesh te ta jap falas 😂

  Djino MbeukoDjino MbeukoVor 10 Tage
  • 😅😅😅😅

   Gazmir CaniGazmir CaniVor 3 Tage
 • Shqipja donte dodon ta sillte ne vete 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  xhuana s xhsxhuana s xhsVor 10 Tage
 • Fucking bitches The whole program is just a bullshit 👎🏻

  Kreshnik SherifiKreshnik SherifiVor 10 Tage
 • DEGJENERIM

  Murat BesmirMurat BesmirVor 11 Tage
 • Pederastllëku është zgjedhje dhe jo natyrore siç thonë pederastët që mundohen të justifikojnë degjenerimin. Bravo Shqipe!! 👏🏻👏🏻👏🏻

  Rudens SinjariRudens SinjariVor 11 Tage
 • oj sh.po graciano paska ardhr me ma uje .lypja o graciano ,provo burr

  Feti maziFeti maziVor 11 Tage
 • shq. kurr nuk i dihet o mevllan mos ha muu po thom mos ha pshtjellaq

  Feti maziFeti maziVor 11 Tage
 • Sa te prapambetur shqiptare, shum fjal per nje second

  Argjent FejziArgjent FejziVor 11 Tage
 • Une s'e kuptoj eshte emision per lidhje apo per sherre? Jashte temes cdo gje.

  Vitori ZeneliVitori ZeneliVor 11 Tage
 • bravo shqipe tlumt

  Pashk BibaPashk BibaVor 12 Tage
 • Yll je Shqipe

  BBVor 12 Tage
 • Bravo Shqipe

  BBVor 12 Tage
 • Nevojat ekonomike paska vendos ti zgjedh me B... th po leri more kto gjera. e ben per fam besoj,nuk mendoj qe qenka alamet njeri te paguaj ndokush kur ka sa te duash pa para.

  pajtim lepajapajtim lepajaVor 12 Tage
 • bravooo Arjon fole shume shume menqur..!!!

  black butterflyblack butterflyVor 12 Tage
 • Shqipja KAFSHE totalisht, mund te jesh kunder LGBTQ+, por sillu si njeri-respekto te gjithe. Njeres edukojuni per homoseksualitetin - Eshte e lindur pavaresisht kur apo si e zbulon. Neser mund ta kete nje i aferm ose femija juaj e duhet qe te dini si ti mbeshtesni pavaresisht e aporovoni ju apo jo. Mos i traumazoni apo i beni asha. Graciano eshte i konfuzuar. Me kete edhe lendon gjithe komunitetin sepse e ben te duket si zgjedhje, e prerja seksuale eshte e lindur, gje qe rrit bullizimin, e mospranimin e ketij komuniteti

  Katie SlovicKatie SlovicVor 12 Tage
 • sa emision i shpifur jeni e keni mbrojt ni person siq asht graciano edhe e keni largu ni person siq asht shqipja e drejt ju i keni then asaj se ka bollizu a ne fakt ju te gjithe e keni bollizu shqipen,ky ariani edhe ato dy ana e tea jan njerzit ma fallc se i kam pa njet teme a kjo bora veq per qat qaj din me fol kjo ska tru per ma shum

  Jana NikollaJana NikollaVor 13 Tage
 • Kjo shqipja,çdo fjalë e shuplak👋👋

  Arsim FazlijiArsim FazlijiVor 14 Tage
 • Brravo shqipja esht me e mira

  Vangjeli RaimondaVangjeli RaimondaVor 15 Tage
 • Shqipja me knaq fare

  Besnik RexhepiBesnik RexhepiVor 15 Tage
 • Debilla ,rebella jeni

  Dalmate KastratiDalmate KastratiVor 15 Tage
 • Bravo shqipe

  An NdaAn NdaVor 15 Tage
 • Bravo shqipe Te lumt👍

  Valentina GjinajValentina GjinajVor 16 Tage
 • ua sa primitive kjo shqipja

  Harea & Kaona showHarea & Kaona showVor 16 Tage
 • kush tjeter e degjoj kur shqipja e talli gracianion kur ai tha injorante

  Harea & Kaona showHarea & Kaona showVor 16 Tage
 • Jam bossssseeee

  Pjerin StenajPjerin StenajVor 17 Tage
 • Un jam me anen e deja

  Pjerin StenajPjerin StenajVor 17 Tage
 • Ana asht shum e mir edhe e drejt.. Edhe Deja edhe ajo asht e mir edhe e drejt... Ndërsa shipja asht shum e keqe.. Si shtrig asht..

  Pjerin StenajPjerin StenajVor 17 Tage
 • Shqipja eka pat me te dret

  Aneta KryeziAneta KryeziVor 17 Tage
 • SHQIPEEEEEEEE❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  PayPalxBTC RewardsPayPalxBTC RewardsVor 17 Tage
 • Wow qfare llumi, flliqesira

  B KB KVor 17 Tage
 • Kjoo shqipja me e cmendura ne bot qe kam pa nga femrat deri me sot kam pa shuum femra por si shqipja joo

  serhan imeriserhan imeriVor 17 Tage
 • 2 3 cuna jan aty tjeret s jan gjekundi, fatjoni andi e kush tjeter mendoni

  Amarildo SulajAmarildo SulajVor 19 Tage
 • nga mi gjeni keta byth cpuarit

  a bezhani bezhania bezhani bezhaniVor 19 Tage
 • A hahahaha haha 😂😂😂 e mbyllnjani Mikrofonin kesaj te flasim nje muabet ahahaha graciano po ti je injorante moj ahahaha lot lot lot

  Xheni XheniiXheni XheniiVor 19 Tage
 • Bravo Shqipe

  Riad MustafaRiad MustafaVor 20 Tage
 • Aaaaaaaa je e madhe teaaaa

  Z bZ bVor 20 Tage
 • Oj shipe ti je e staxhinume me patent

  Z bZ bVor 20 Tage
 • Respekt per shqipe shum Respekt shum fjalorin me vend e pask Respekt .

  muk makmuk makVor 20 Tage
 • shqipeee FREGATTENE..ji kjo qe je pamvarsisht cdo komenti nga arjani e nga kushdo COMPLIMENTI JE REAL!!!

  Denis AllaDenis AllaVor 21 Tag
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shqipeeeeeeee muoioooo je e madheeeeeee je reale,ti voglio bene!!!

  Denis AllaDenis AllaVor 21 Tag
 • brvaaa shqipe.jam dakprd Tea ja ke fut kot plako po ben thjesht show pa pike lidhje

  Denis AllaDenis AllaVor 21 Tag
 • I lumt goja Shqipes ne kte rast ✋ respekteee Shqipeeee 🥰

  Asgje Dhe GjithckaAsgje Dhe GjithckaVor 21 Tag
 • Qka i bje kjo fala e balonit??!!!!!

  Rizo ORizo OVor 21 Tag
 • Ahahahaha ta ha zemren oj Shqipe mire e ke edhe boll mire po jav bon 🤣🤣🤣

  Ermira KajtazajErmira KajtazajVor 21 Tag
 • Nuk di qfar gjfar menagjimi ktu asht hiqne ket shqipes se veq penges per emisjon

  Arben SalihiArben SalihiVor 21 Tag
 • Bravo mevlan tlumt

  Hajrullahu SahitHajrullahu SahitVor 22 Tage
 • Shpiqe je Mendje Madhe , je pa Shkoll dhe je se nje Thmi , Shqipe Shko pastro guhen.. Fjalet tua pa Lidhje ,, je nje person pa zemer 👎🏻👎🏻

  nitinisa2nitinisa2Vor 22 Tage
 • Une e kam shume qejf Tean Anen dhe Fjorelen ndersa Shqipen the bitch one

  ana anaana anaVor 23 Tage
 • hallall shqipes karakter i vertet....

  alexandrimadhalexandrimadhVor 23 Tage
 • Ce keni dasht o re ket shqipen

  Leonora MuratiLeonora MuratiVor 23 Tage
 • Duke pare balenat ne Tadoussac dehave.info/down/l2tkgczOhqqruIo/video

  Oriana ZiuOriana ZiuVor 23 Tage
 • o mchavi trapin kjo shqipja kuku

  Fati OfficialFati OfficialVor 23 Tage
 • shqipja ska pik kulture ju lutem nxjernjani nga emisioni ju lutem se kshtu emisioni sdu me pa

  Fati OfficialFati OfficialVor 23 Tage
 • Shqipja ne kit pjes osht shum e drejt edhe te lumt oj shqipe se nese ka ksi biseksual at her nuk dote kemi kurr burra veten Gra ne kit shqiptari se po te ishe normale kjo gje kish me qen kjo edhe nkohen e enverit apo ne kohen e skenderbeut po ky BISEKSUALITET dhe HOMOSEKSUAL nuk ka vend ne shqiptari

  Berat BoshnjakuBerat BoshnjakuVor 23 Tage
 • Oj shqipe si shqipe je jam shkri me ket pjese me mimikat qe ka ba shqipja je unike e dua tipin tend

  Tirana AlbaniaTirana AlbaniaVor 23 Tage
 • Po shqipja ndoshta ka ofenduar Disa nga vajzat apo djemt nuk e di se nuk e kisha aty Mendjen por meqenese graciano fliste shum pak normale UN Mendoj Se ishte ...?pasi smund ta them se jam akoma e re por graciano u vëre pasi qe i tha teas ty Te kisha propozuar me anen Ne njefare menyre graciano per mendimin Tim genjen dhe tea mos u nevrikos me shipen se ”pak a shumë e Ka mire” ju pershendes NGA Kosova ju dua shum dhe Bora suksese ne Emission 😘❤️❤️

  Elza HyseniElza HyseniVor 23 Tage
DEhave