Meda - Ish dashnia (Gezuar 2021)

28 Nov 2020
2 341 125 Aufrufe

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by: Emracom
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestracioni: Nexhat Mujovi - Wirusi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3CvMXMI98hzRDRisS6vkBK
iTunes: music.apple.com/us/album/ish-dashnia-single/1542474471?ls=1&app=itunes

KOMMENTARE
 • Focking stuping new yerk in the best mexico

  Etleva LumshiEtleva LumshiVor Tag
 • Med na knaqe mizik🥰🥰😍😍😍🥰🥰🥰😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳💖

  blerim pervizajblerim pervizajVor 2 Tage
 • Bravo meda

  Euro MobilEuro MobilVor 3 Tage
 • Bravo meda

  Euro MobilEuro MobilVor 3 Tage
 • Bravo madaaaa suksese me i miri 😘❤💞😘🧡

  Liljana SokoliLiljana SokoliVor 3 Tage
 • muzika nans

  Riad BalaRiad BalaVor 4 Tage
 • 1 je mas 2😜

  Bashkim KadishaniBashkim KadishaniVor 4 Tage
 • Meda i grave je babo

  Hanife BajraktariHanife BajraktariVor 5 Tage
 • Tknoft zemra

  Bona ReciBona ReciVor 6 Tage
 • Llln n N

  Idriz RamadaniIdriz RamadaniVor 7 Tage
 • 👍👍👍👍👍👍👍

  Emine DeskuEmine DeskuVor 7 Tage
 • Suksese je 1 bravo

  Valentina BaloshiValentina BaloshiVor 7 Tage
 • Ah hanumshaj e gaxharreme doktorrica zemres teme

  Kanun VokshiKanun VokshiVor 7 Tage
 • Super hit 💪💫👑

  albiana mulakualbiana mulakuVor 8 Tage
 • Maj miri meda

  X0na AvdyliX0na AvdyliVor 9 Tage
 • Kalle kalle O med 🤩🤩🤩🤩

  Edison EdonisEdison EdonisVor 10 Tage
 • Kalle kalle O med 🤩🤩🤩🤩

  Edison EdonisEdison EdonisVor 10 Tage
 • Dua te kerko ndim po pate mundesi me ndimu qe te paguaj nje kredi prej 3mijon lek un skam mundesi mi ba pagesat ka nje vit qe si kam pagu se jam pa pun tani kam dhe lind dhe skam te ardhna as me hanger buk. Jo ma me ba pagesat kredia me esht shtu nga 1miljon e 500 tani ka arrit 3miljo po mi kerkoin te bej pagasat kam ra ne hall skam ku me i mart ju betohem ju lutem me ndimoni pa pate mundesi si kur te gjith nga pak do me ndimoni shum ta heq a te kredi ju lutem 🙏🙏me ndimoni ta mbyll kredin ju betohem ne zot qe nuk po ju genje kam me fakte me ju tregu .me leni nje numer kontakti qe dhe ju tregoj fakte nese mund te me ndimon me shkruani ketu qe te ju jap numrin e logarsi se krediti

  Cuci CuciCuci CuciVor 10 Tage
 • 3eeeeweeee73u

  Xhevahire FazliuXhevahire FazliuVor 10 Tage
 • Hajde Med kalle

  Vicky DedusajVicky DedusajVor 11 Tage
 • Q re y&

  noeli mehajnoeli mehajVor 15 Tage
 • Guhu hs in

  Brian SchranerBrian SchranerVor 15 Tage
 • Bravo meda e kalle

  Loni 12Loni 12Vor 16 Tage
 • C👏👏👏😅⛅⛅

  AHMET GASHIAHMET GASHIVor 16 Tage
 • Por fekt👌👍

  Gesi RamadaniiGesi RamadaniiVor 16 Tage
 • Hahahha

  Egzona SalihuEgzona SalihuVor 17 Tage
 • Zoti trujt sot e 100 qind vjet ishallah kendofsh gjithmone edhe rrnofsh sa Malet

  Dzavid DurakiDzavid DurakiVor 17 Tage
 • BRAVA KESHTU VAZHDO

  Idriz molla IdrizIdriz molla IdrizVor 17 Tage
 • 😍😍😍

  Edonit AvdiuEdonit AvdiuVor 18 Tage
 • Bravo Meda te kendofte zemra shume bukur

  milaim sinanimilaim sinaniVor 18 Tage
 • Bravo medo 👍👍

  Fatmire OsmaniFatmire OsmaniVor 19 Tage
 • Meda kënktari më i mirë

  Artin GashiArtin GashiVor 19 Tage
 • Qikjo pjes ma e bukur nisha ne jena nisha

  Tayna DorentinaTayna DorentinaVor 20 Tage
 • Med keng shum e mir te uroj sukses

  Ertina MalokuErtina MalokuVor 22 Tage
 • Te lumt Meda ❤👏👏👏👍👍

  Djellona MalokuDjellona MalokuVor 23 Tage
 • kalle kalle med

  Argjent GashiArgjent GashiVor 24 Tage
 • Te kendoft zemra se kenga shume e mire veq vazhdo keshtu😘❤

  Bukurie KrasniqiBukurie KrasniqiVor 24 Tage
 • Kari pidhi jashaaaaa

  Edlir BajramiEdlir BajramiVor 24 Tage
 • 💙❤💏💏💋👄💛💛💚💚

  Albin PllanaAlbin PllanaVor 24 Tage
 • Meda

  Remzi AsaniRemzi AsaniVor 25 Tage
 • Suksese brravo e ke kalll te lumt 10000000000000000000000000000000000000000000

  Ditlind ArifiDitlind ArifiVor 25 Tage
 • 👏👍

  Shingjile ZulbeariShingjile ZulbeariVor 26 Tage
 • Vini re vini re Meda esht ba krejt Boj te Zez veq syt I duken gjat carantines rsht kan ba bardh tash boj e zez 😝😝😝😝

  Nexhmije PagarushaNexhmije PagarushaVor 28 Tage
  • Shyqyr dolen prej karantines se nuk u njofshin kam kujtue qe eshte Dani 😂

   Fadil HyseniFadil HyseniVor 21 Tag
  • Po zeshkan esht de flok te zeza ka pas

   sedo sedosedo sedoVor 24 Tage
 • bosbos bos

  Dani AsaniDani AsaniVor 29 Tage
 • braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavo

  Dani AsaniDani AsaniVor 29 Tage
 • Lvv

  Elias IsmajliElias IsmajliVor Monat
 • minunat Îmi place Meda cântecele

  BETTHYCE N.BETTHYCE N.Vor Monat
 • E shkume harrume 😃😃😃😃

  Arjeta arjetaArjeta arjetaVor Monat
 • m949tefkm.k

  lendri alushajlendri alushajVor Monat
 • Hello

  Gentrit SinaniGentrit SinaniVor Monat
 • 😉🤴🤴💃💃💃

  Ardisa KrasniqiArdisa KrasniqiVor Monat
 • Egcv. Cc

  Amelja MorinaAmelja MorinaVor Monat
 • shume bukur

  Genta TemajGenta TemajVor Monat
 • U

  Genci GenciGenci GenciVor Monat
 • ⭐🌏Meda 1111111❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤1111111🤲🤲🤲🤲

  Esma KryemadhiEsma KryemadhiVor Monat
 • Bravo Meda 🤴

  Misrete SopaMisrete SopaVor Monat
 • S'ka fjal për Meden.. i pa arritshëm😊

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhzVor Monat
 • Meda❤️⭐⭐⭐⭐⭐

  nsjznhs hsuznhznsjznhs hsuznhzVor Monat
 • Bravoooo

  Zana CilaZana CilaVor Monat
 • Bravooo Meda 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Drite KrasniqiDrite KrasniqiVor Monat
  • Plh5òdbⁿ.b

   Meti MetiMeti MetiVor 7 Tage
 • 💋💋💋💋

  Alisa KryeziuAlisa KryeziuVor Monat
 • Se na kaqe 💌💞💞

  Alisa KryeziuAlisa KryeziuVor Monat
 • Te lumt goja oj lexhed

  Alisa KryeziuAlisa KryeziuVor Monat
 • 🔥🔥🔥👏👍

  Gjevahire BozhdarajGjevahire BozhdarajVor Monat
 • Exxxzźë0Z

  Dijar ShahiniDijar ShahiniVor Monat
 • LIKE KUSH E NIGJON AKOMA

  Ardit KabashiArdit KabashiVor Monat
 • Ohhh med bre na knaqe me kong dashnis. 🥰

  Dana DanaDana DanaVor Monat
 • Fantastike té knoft zemra

  Megi ShehuMegi ShehuVor Monat
 • 💃💃💃💃

  Jehona BrahaJehona BrahaVor Monat
 • kurr mos u bofshi dy-sha ...ish dashnija te shko tek pishat tja pastro truri. ajri paster ti reflekton jetes🎶🎶🎶aji qe mka bo me vujt leta sheh qka ka humb ...

  romeo janeromeo janeVor Monat
 • Klipi pa lidhje fare ..nuk e di pse ke humb origjinalitetin o Medë.RIKTHEHU

  Online OfflineOnline OfflineVor Monat
 • A jon Couple.rn

  Qendrim IstrefiQendrim IstrefiVor Monat
 • Ee the best time for me is to get a call back from the one you sent me the one that is

  Besfort berisha Besfort berishaBesfort berisha Besfort berishaVor Monat
  • Ar00è0002

   Lori LleshiLori LleshiVor 29 Tage
 • Verу good music I love Albania music 🇧🇬☝️

  Bmw MotorsportBmw MotorsportVor Monat
 • Meda bukuroshi ma i miri ne bot je super yll meda

  Xheva BatijariXheva BatijariVor Monat
 • Te lumt goja Med....te knofte shpirti per jete..te rujt Zoti ty dhe familjen tate dhe gjith shqiptaret

  Lulja ImeLulja ImeVor Monat
 • Qfar nish hiq mir spoknan krjet le me Gesang se hiq spo nihet zani nir qaj se thot se ti din me knu ska lidhje me mu zik as me keng mazamakeq Kur qar zani

  Albi JonAlbi JonVor Monat
 • Te lumt Herz

  Zabeli FlamurZabeli FlamurVor Monat
 • Na lujte me kto kong dashni je🤗❤

  Franceska SieberFranceska SieberVor Monat
 • Rjsufis

  AmarSalihiii04 SalihiAmarSalihiii04 SalihiVor Monat
 • të këndoft zemra legjend

  drritan balladrritan ballaVor Monat
 • 😘😘😘😘😘

  Zilbije ZiberiZilbije ZiberiVor Monat
 • Mengjesi meda nermale je .nr.1 ne maj mir ne kete bote une tranona per kenge tua te bukur zoti te gzofte ty me famije tende te merkullushem si ti po na gzone me keto kenge te bukura te don ty Med te don krejt bota, te pershendes nga Italy. Quni Antonete...veramente sei troppo bravo👍👍👍👌👌👌👌👌🙏🙏🙏🙏🙏

  Antonete QuniAntonete QuniVor Monat
 • Kalle Kalle 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Fortnite FortniteFortnite FortniteVor Monat
  • Afrim

   Enver SejdiuEnver SejdiuVor 11 Tage
 • Qka na aa na ka.maminwhebwhqiq nq qmq qka ck qja nq kq qkq ah va a a

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Poqnqkq wh rnaj av aj am.aj nq a qk q

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Kqq qn

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • 👌👌

  Minire HaxholliMinire HaxholliVor Monat
 • Ak

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Kq ajw rje s qj hahhhahah

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Afq ajw

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Po a iuwt qba

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Kw wjw ahd jw tbsugf h wjw a

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Qo qjs w

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Q

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Kw wja qkw kw qjd dh rkq qmqjq ana na a

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • Poqjq wqbq

  Afrimlubovci AfrimlubovciAfrimlubovci AfrimlubovciVor Monat
 • 👏👏👏

  Ajne JahajAjne JahajVor Monat
 • Riuehejdw vsuzuzoxssngcud9emfv

  Sofe gashi Sofe gashiSofe gashi Sofe gashiVor Monat
 • Bravo meda te uroj sukse gjith jeten ska me dugagjin ja kemi anen

  Vlore KrasniqiVlore KrasniqiVor Monat
DEhave