Jashtë Loje |Ledjana Prenga| Marrëdhënia me Mevlanin dhe planet e së ardhmes

25 Mär 2021
518 936 Aufrufe

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.
Autore & Moderatore: Sidorela Gjoni
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#JashteLoje#TopChannel

KOMMENTARE
 • ledi je shum e mire

  tone dodatone dodaVor 14 Stunden
 • Je vajz shume e mire dhe me kultur dhe edukat Lediana 😀🤷‍♀️❤💥🌹🌺🌺🌺persh italia 😀

  Mirela ÇelajMirela ÇelajVor 2 Tage
 • Vajza me e mire dhe e edukuar e per💋

  Ela elaEla elaVor 2 Tage
 • Bràvo

  Amada GjiniAmada GjiniVor 2 Tage
 • Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏☝️

  Pullum LeciniPullum LeciniVor 2 Tage
 • Nje vajze per te mar shembull per te gjith vajzat shqiptare nje kultur qe pak vajza ekan ...sukse paterjote zoti te rujte me gjith familje

  Soni KitaSoni KitaVor 3 Tage
 • un

  MS LOVEMS LOVEVor 3 Tage
 • Vajza me e kulturuar dhe me shpirt te mire...zoti ta bekoj me miresi kete vajze

  Justina TakaJustina TakaVor 3 Tage
 • Ne ate vend eshte ulur Grida duma qe ka kaq shume per te thene dhe kjo qe ka kaq shume per te mesuar

  Bella ElisaBella ElisaVor 4 Tage
 • Kjo 20 viece mevlani po shko 40 vjec 🤦

  ffon topffon topVor 5 Tage
 • Kokra e malokes qe thote jam ne universotet,Edhe Kur flet duhet sa vlen nga inteligjenca e dobet!Mevlani eshte e kundertta!Ziti qofte me ty Mevlan!

  Festim LitiFestim LitiVor 5 Tage
 • 🥰❤🍀

  BrunildaBrunildaVor 5 Tage
 • Ledjana esht shum e mir e shkon shum mir me Mervlanin♥️♥️

  Halit LumarakuHalit LumarakuVor 6 Tage
 • Ledjana je e mrekullueshme per tu admiruar vajze shume shume shume e mire te uroj sukse ❤️

  Maria TitiMaria TitiVor 6 Tage
 • Ledi-ana dukesh qe je nje vajze shume e mire Nje keshille prej meje - mos i beso kujt sekretet tuaja Ne gjermani ka ndodhur qe shoqja me e ngushte i ka marre burrin aq me keq babain e djalit te vetem dmth i ka prishur familjen Shoqja jo vetem qe i ka marre sekretet por edhe e ka joshur dhe shtyre drejt se keqes Me mire ta mbash per vehte se te mbetesh e zhgebjyer qe mund te jete edhe me pasoja

  Omi OmiOmi OmiVor 7 Tage
 • Ledjana me kenaqe

  Aurora GoroveciAurora GoroveciVor 8 Tage
 • Vajz me vlera👏 bravo Ledi❤👑

  Anna LisaAnna LisaVor 9 Tage
 • Ledjana na dhe pozitivitet 🤗😊

  Goku GokuGoku GokuVor 9 Tage
 • Cfare palestre thu ti moj, po ku i ke muskujt?! Je e gjitha e bere, njerzit qe bejne palester i kane krahet, kembet, barkun me muskuj. Te rrofte silikoni 👏🏻

  Tringa NilajTringa NilajVor 9 Tage
 • Ledjana je nje shembull shum I kompletuar me gjith cilesit qe duhet te ket nje femer ,lum kush te ka ne familje dhe shoqeri, gjithashtu me behet shum qehfi qe lexoj gjith kto komente pozitive per ty. Te uroj shum fat ne cdo hap te jetes se e meriton vertet.

  sonila alicka Alickasonila alicka AlickaVor 9 Tage
 • U puthe me ate bythqirin

  Altin RizaAltin RizaVor 10 Tage
 • Ik mi debile femer

  Altin RizaAltin RizaVor 10 Tage
 • Ledjana esht egoiste me mevlanin e ka loj te dashurin e ka jasht peogramit Mevlani esht djal shum i mir

  Roberto ShehuRoberto ShehuVor 10 Tage
 • 🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥🤥 Pinokjo👎👎🤥🤥🤥

  Greta LeoniGreta LeoniVor 11 Tage
 • 😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎😂🤣🤣🤣

  Greta LeoniGreta LeoniVor 11 Tage
 • Duket se eshte 👑 MIRDITORE👑

  Al3ß8A Al3ß8AAl3ß8A Al3ß8AVor 11 Tage
 • Lediana e bukur sikur zana Mevlani shikimin e zemren tek ty i ndali ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘 Mevlani❤️Lediana

  Taso BejtoTaso BejtoVor 12 Tage
 • TË KEQEN E DUARVE SA TË MËDHAJA I KE O LEDIANA MUSI BURRË ME FUND JE!!!

  Eva EvisaEva EvisaVor 12 Tage
  • Nder gjith ketyre komenteve positive duhet te shkruaje edhe ti😏

   Anna LisaAnna LisaVor 9 Tage
 • Dukesh sa te ka dhene efekte dukesh nga by...... et

  Lize Sumzaku ioLize Sumzaku ioVor 12 Tage
 • Ndersa une them qe ti je bushtra me madhe qe ka globi 💩💩💩💩

  Lize Sumzaku ioLize Sumzaku ioVor 12 Tage
 • Super vajz me e mira qendro kshu sic je mos ndrysho 🤩🤩🤩🌟💖💖💖😍💕💕

  Odeta OdetaOdeta OdetaVor 13 Tage
 • Shm inteligjente bravo Po ke edukaten I ke te gjitha

  Ronnieoo GjikaRonnieoo GjikaVor 14 Tage
 • Ti je primitive femer siq thojn gac e mbuluar

  Vjollca ShalaVjollca ShalaVor 15 Tage
 • Shume vajz me edukat bravo Ledijana😘😘

  Almedina IseniAlmedina IseniVor 15 Tage
 • Je. Vajz. Super ❣️

  Juli GjergjiJuli GjergjiVor 15 Tage
 • Cfare vajzet o zoot i madhi🙏🙏 do doja shume ta nifja mamin e Ledjanes jam e sigurt qe do jet zoj gru tu pa kte e kuptoj se nga kush asht rrit. Jo si nana asaj dhelpnes Antoneles mram pfffff cfare nanet e ulet gjynah me than ama teper e ulet!!! Je vajze teper e sjellshme sme intereson historia jote e vertet apo e pa vertet me mevlanin ti mbetesh vajza ma me vlera ne tv.

  Mirela SoMirela SoVor 15 Tage
 • Ledjana je yll bote😍🤩

  Sadete TakaSadete TakaVor 15 Tage
 • Lediana tduaaaaaaaaaaaa

  Selime KrasniqiSelime KrasniqiVor 15 Tage
 • Sa shume zgjuarsi ka kjo vajze!!mbi te gjitha kenaqesh kur e degjon sa bukur di te shprehet

  Brunilda XhafaBrunilda XhafaVor 16 Tage
 • O ledi

  xhuljeta halilajxhuljeta halilajVor 16 Tage
 • Lum Mevlani ✨

  Hello It'sMeHello It'sMeVor 16 Tage
 • Shkurt dhe sakt je vajz me me vlera bravo❤💯

  Egla EglaEgla EglaVor 16 Tage
 • 😅😂🤘🤘 Po Ledjana Po Ik mjj nga perputhen se sa per fam po rrin aty ti. Ik se po t presin jasht me t dhen lule dhe me dal xhiro. Nuk je per Mevlanin ti moj goc.😅😂🤘🤘

  erisa vercaerisa vercaVor 16 Tage
  • Ik andej

   anisa fireanisa fireVor 16 Tage
 • Goca ma e mir. Ne perputhen

  San ZejSan ZejVor 17 Tage
 • Po KTU ma teper qenke vetvetja she sa sa ne neperputhen

  San ZejSan ZejVor 17 Tage
 • Po jam cudit Mon lediana cfar vajze e mir ne perputhen krejtsisht ndryshe. Dukesh se edhe be perputhen me edukat por KTU me ma shum

  San ZejSan ZejVor 17 Tage
 • Lediana vajz shun ms karakter she sjellje the mir

  San ZejSan ZejVor 17 Tage
 • Lediana vajz e edukuar

  San ZejSan ZejVor 17 Tage
 • Patriotet e mi nga Rresheni me te miret e programit ju uroi suksese te dyve💥💥💥💥💥💥

  Tony ZotajTony ZotajVor 17 Tage
 • Të lumte ledi

  LUANI KTU BZZZLUANI KTU BZZZVor 17 Tage
 • Super vajz👏👏👏👏

  Emi ItaliaEmi ItaliaVor 17 Tage
 • Gazetarja : Pse Xhoni Bravo? Ledjana: Duke marr parasysh une si femer dhe Xhoni , e kupton? 😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Sidorela LuljaSidorela LuljaVor 17 Tage
  • 😂😂😂😂😂😂

   Alb Tironci!Alb Tironci!Vor 15 Tage
 • Sa e mire qe je pz 😍😊 Atje te perputhen kot fare ishalla del me mevlanin 😊

  Klaos HaldedaKlaos HaldedaVor 17 Tage
 • Ledjana eshte Femer e bukur dhe e edukuar yll fare dhe moderne e sinqert nuk nervozohet nuk flet me ze te lart shembull mashalla mos te marim mesysh

  smile foryousmile foryouVor 18 Tage
 • Ledjana je Ylll me vertet shume succese me te gjitha!

  katekateVor 18 Tage
 • 🤩

  Milan acMilan acVor 18 Tage
 • Xhoni dhe aventurat e julit 😂😂

  Ergys seferiErgys seferiVor 18 Tage
 • Nga je mir je dhe kaq ..po nuk je me e mire se te tjerat.ti do bure me pair.

  Nafie SkotiNafie SkotiVor 18 Tage
 • 😱🤩😱dehave.info/down/lmuVpZG6sYDPupg/video

  Anila GegaAnila GegaVor 18 Tage
 • IKNI NE PALESTER TANI TE BEJ SHTANGA SE ESHTE BERE SI BUALL , SHKO DHE NE HENE PO AJO BUALLICE DO NGELESH

  Thello SinovarfiThello SinovarfiVor 18 Tage
 • Shum e drejt Lediana😍😍😍😍😍😍

  Oresti FFOresti FFVor 18 Tage
 • PO C'FARE THUA MOJ E MBARUAR DERI TEK TY DO ARRINTE ATDHEU ?? SA E PASKUPULLT QE JE ..O ANTONELA TE KEQEN KU JE NE KRAHASIM ME KETE MASHTRUESE TE STISUR SI LOPE

  Thello SinovarfiThello SinovarfiVor 18 Tage
 • 👏👏

  Ajda LleshiAjda LleshiVor 18 Tage
 • Bravo lediana qe ben sakeifice ashtu bej dhe per mevlani mbaje per vete mos dil me djem te tjere qe te behet xhelos se dhe ai te dom mjafton kengen qe te kendovi me shpirt se ini si dy pellumba mos ju pafte syri i keq

  Bitie IsmailiBitie IsmailiVor 19 Tage
 • Na kenaqe ne kete intervist te njohem me shum sesa ne perputhen per disa muaj ,floket mos i bej me te zeza please

  Genta GentaGenta GentaVor 19 Tage
 • T Duuuaaa oj Ledijanaaa vajz si ty skam pa ndonjher je me e mira o zemer⭐️⭐️⭐️🥰🥰

  albania albaniaalbania albaniaVor 19 Tage
 • Ledjana je goce shume emire dhe me kavajsin nuk shkon fare prandaj mos u prek nga ky paragjykim shiko me lart te uroj gjith temirat

  Adriatik XhafaAdriatik XhafaVor 19 Tage
 • Bravo Ledjana je nje yll

  Shqipe KrasniqiShqipe KrasniqiVor 19 Tage
 • Bravo Ledjana je nje vajz me edukat Mevlan mos u vono shprehe dashurin

  Qamile MerjaQamile MerjaVor 19 Tage
 • Je ylllll bote je me e mira o vajz zoti t bekoft 👍👍

  ledjon ledjonledjon ledjonVor 19 Tage
 • Shume e natyrshme intervistuesja 👏👏👏👍👍

  Omi OmiOmi OmiVor 19 Tage
 • Shume bukur pershkrimi per Antonelen( Vjehrra)👍

  Omi OmiOmi OmiVor 19 Tage
 • ledjana je mr e verteta ne at program un te kam patriote dhe na ke nderu me sjelljen tende bej qa te thot zemra je 1

  Marjana ZefiMarjana ZefiVor 19 Tage
 • Pseudonim ledi 🤦‍♀️ per shkurt mi trashaluke nofk te duket me te thirr per shkurt

  eva 30eva 30Vor 19 Tage
 • Xhoni se e emrin burri burg i pelqen emei ncc cfar mashtruse

  Sonila DoqiSonila DoqiVor 19 Tage
 • Ca jan kto intervista ne makin 🤦‍♀️edhe pa duar ne timon .

  Elio StorieteseElio StorieteseVor 19 Tage
 • Sa fallco kjo budallja femer ben kot aty brenda emision sikur do mevlanin yyyyyyyyyyyt yyyyyyyyyyyt yyyyyyyyyyy tyryly nga mendja vl

  Julian FierJulian FierVor 19 Tage
 • ca thua o zuske po ti jape dy lek blije dy metra litare e var veten buze gomare

  Kastriot CelaKastriot CelaVor 19 Tage
 • super vajz goja sheqer kur flet je shum e bukur veq vazhdoo ❤❤🥰🥰😘😘

  Suela Ademi AdemiSuela Ademi AdemiVor 19 Tage
 • Oooo Lediana më ndryshove totalisht përshtypjen.Po pse moj vajzë në emision dukesh shumë e papjekur dhe nuk flet logjikshëm.

  name namename nameVor 19 Tage
  • E tha dhe vet te intervista. Jan personazhe te nje show, kështu qe ata aktrojn nje pjes. Keto jan kushtet per te qen pjese ne nje program, qe te ofron fame, dhe ndoshta karrierë ne Televizor. Për kte arsyje, nuk duhen besuar dinamiket qe ndodhin ne emisjon.

   lol ciaolol ciaoVor 17 Tage
 • ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1616916919

  Dian IpitDian IpitVor 20 Tage
 • Pse i ki prish buzt moj Ledjan se Nana dhe Zoti ti ka fal me tbukura qe i ke tash

  Nderi KosovesNderi KosovesVor 20 Tage
 • Ledianaa Je Perfectee Bravo Lum Mevlani qe te Ka.

  Sy KaltriSy KaltriVor 20 Tage
 • Sa e embel moj lediana trego veten kshtu dhe ne program pse aty rri aq e mbrrolur

  gjakova kosovagjakova kosovaVor 20 Tage
 • ❤️

  erlinda shpendierlinda shpendiVor 20 Tage
 • Lediana, vajze me edukate.. Je me e mira nga perputhen, je me e matura! Nuk e di qe nga te percjelli ty asnjihere nje ofendim nuk e ke bere!

  Hanka FeHanka FeVor 20 Tage
 • Ledjana ti perfaqeson prezanton shum mire femren, vajzen Shqiptare 💐respekte 😘.Te uroj nje fat te mir Mevlanin 🤴👸

  Fatjona JakuFatjona JakuVor 20 Tage
 • ♥️♥️

  Emi VrapiEmi VrapiVor 20 Tage
 • Sa e mira je lum ai djale qe te ka fat

  Km MmKm MmVor 20 Tage
 • Shum mire flet vajza❤❤

  Ilirjeta CuniIlirjeta CuniVor 20 Tage
 • O Lediana nuse pér shpi quhesh kur,pastron shpiné, lan xhamat dy heré né muaj, mer pluhrat dy heré né javé, bén dreké, darké, lan enét, nder dhe hekuros rrobat, bén shpezat e nderkohe té kujdesesh dhe pér kalamajt, té shkosh dhe né restorant né darket me la pjata ose té bésh tre oré pastrime ditén né restorant,,,,, kur je vetém dihet qé je e rregullt, kur té martohesh e té kesh fémi e té punosh, dua té té ngjoj pèr rregull

  Lola DashiLola DashiVor 20 Tage
  • 😅😅😅😅 kur lan xhamat dy herë në muaj mer pluhurat dy herë në javë 🤦

   suissesuisseVor 19 Tage
 • auguri 👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  Elona BernasconiElona BernasconiVor 20 Tage
 • Shum e mir ishaallah me mevlanin bashk♥️♥️

  Nesa FazlijaNesa FazlijaVor 20 Tage
  • Amin🤲🏻🙏🏻

   V HV HVor 20 Tage
 • Autostop ne Kanada!!!

  Drita CirauloDrita CirauloVor 20 Tage
 • Yll je

  Elvana VanaElvana VanaVor 20 Tage
 • Ledianaaaaaaaaaaa super goc pz💋🥰

  ANONYMOUS 1ANONYMOUS 1Vor 20 Tage
 • Asnji lloj emocioni nuk te jep kjo,Ledjana

  Drita CirauloDrita CirauloVor 20 Tage
 • Qe tri vite ne palester e na lodhe moj👎👎

  D ShD ShVor 20 Tage
  • i shalla esht qekjo e vertet se pom duket se eldijana nuk e ka te vertet me mevlanin se eldijana vetum po thot qe e du mevlanin po ma fud ka me ja ba si teja

   NiceBros TVNiceBros TVVor 6 Tage
 • Far bothe tmir awwww 😍😂

  Anita DeliaAnita DeliaVor 20 Tage
 • E nutelo che fa palestra

  Saki ShibaSaki ShibaVor 20 Tage
DEhave