Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

20 Nov 2020
735 972 Aufrufe

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

KOMMENTARE
 • Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

  LeonoraLeonoraVor Stunde
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  hen kohen koVor 3 Stunden
 • turp e paski flliqe ket hite nda dhurata dora

  british britishbritish britishVor 6 Stunden
 • Super kolazh 👍👍

  Halit BerishaHalit BerishaVor 9 Stunden
 • Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

  RiN SRiN SVor 10 Stunden
 • ❤❤❤❤👌👌👌💔

  Dafina GashiDafina GashiVor 10 Stunden
  • @hen ko jan me qiri

   Skenda 1234Skenda 1234Vor 2 Stunden
  • Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

   hen kohen koVor 3 Stunden
 • Wooow Woow wooow Remix

  Yllka SelamiYllka SelamiVor 16 Stunden
 • Super keng 👏👏

  Kamela PashkuKamela PashkuVor 20 Stunden
 • 🌹🥰

  Leta BerishaLeta BerishaVor Tag
 • FELBER ZOJA

  Felber ZojeFelber ZojeVor Tag
  • O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

   Felber ZojeFelber ZojeVor Tag
 • Nuk i bllokoni kenget Per te drejte Autori qe publikoni vet dhe Ju lejohet qe te Beni View Me punen e tjerve ndersa te gjith tjerve qe publikojne i Bllokoni. Nuk dua ta prish gojen me fjal tjera por ju Garantoj qe te gjitha fjalet negative qe keni marr deri me sot i meritoni te gjitha.

  Ery DeejayEry DeejayVor Tag
 • Uty

  Trim NinajTrim NinajVor Tag
 • potpuri e shkelqyer

  Izzy SIzzy SVor Tag
 • SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

  pajtesa laknapajtesa laknaVor Tag
 • O Med ke harru me kendu kenget tamam si per para je yll mos e prish veten me te tijer 👏🤩

  Malvina VatajMalvina VatajVor Tag
 • 🔥🔥🔥

  drttyu liqmdrttyu liqmVor Tag
 • Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

  Greta MyrtezaGreta MyrtezaVor 2 Tage
  • greta e paska flliqur kenge e dhuratrs dores ky meda ska lidhje me muzike ta them te verteten kengetar eshte zyber avdiu adem ramdani xhemil saliu mentor kurtishi kta jon kengetar 100%

   british britishbritish britishVor 6 Stunden
 • Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

  Visar KalludraVisar KalludraVor 2 Tage
 • 🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

  Shpresa BallolliShpresa BallolliVor 2 Tage
  • Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

   drttyu liqmdrttyu liqmVor Tag
 • Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

  König der KÖNIGEKönig der KÖNIGEVor 2 Tage
 • 👏👏👏

  Krasniqi BeratKrasniqi BeratVor 2 Tage
 • Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

  Flora TahiriFlora TahiriVor 2 Tage
 • O Zot ky Meda qe per her te pare e shikoj e dredh zonin je Liri Tufes nje jevg te lagja Re se di pse kto Kosovaret qe Jan kengetar te mrekullushem kendojne me kte Idiot

  Shpresa XhShpresa XhVor 2 Tage
 • Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  ArdianLimanmeraOfficialArdianLimanmeraOfficialVor 2 Tage
 • Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

  Yasemin KurtaranYasemin KurtaranVor 2 Tage
 • 🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

  Diana TelegrafiDiana TelegrafiVor 2 Tage
 • 7p9ü8p

  Marco MarbachMarco MarbachVor 2 Tage
 • ❤❤❤👌

  Nora DemNora DemVor 2 Tage
 • Ky senani asht shum kangtar i mir amo po e prish veten me Alkohol gjyna

  Shkodrane ShkodraneShkodrane ShkodraneVor 2 Tage
  • Ke qen duke i mbushur goten ti ? Ai aty po kendon, crendesi ka se cfar ben me jeten e tij! Alla halla

   Blerina BlertaBlerina BlertaVor 13 Stunden
 • Bravo te treve

  Kosova FerizajiKosova FerizajiVor 2 Tage
 • 🔥🔥🔥

  nijuo joingnijuo joingVor 2 Tage
 • Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

  Girl GirlGirl GirlVor 3 Tage
 • Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

  Behare HotiBehare HotiVor 3 Tage
 • Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

  A BelushiA BelushiVor 3 Tage
  • Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

   nijuo joingnijuo joingVor 2 Tage
 • trscyn

  Lirjeta MiftariLirjeta MiftariVor 3 Tage
 • wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

  BrunaBrunaVor 3 Tage
 • Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

  Flora ZyberajFlora ZyberajVor 3 Tage
 • Super bravo🥂👌👌👌

  Dita wienDita wienVor 3 Tage
  • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

   dutoiu hourdutoiu hourVor 3 Tage
 • Artista me plot goj

  Zoja RrahishtaZoja RrahishtaVor 3 Tage
  • ❤️❤️

   dutoiu hourdutoiu hourVor 3 Tage
 • Me te miret. 👍👍👌👌

  Xhane XhaneXhane XhaneVor 3 Tage
 • Shum mire supper👍

  Sabrije BiqmetiSabrije BiqmetiVor 3 Tage
 • QFAR KËNGE SA E MIR

  Sumeja BlakqoriSumeja BlakqoriVor 3 Tage
 • 🔥🔥🔥

  misolou foutmisolou foutVor 3 Tage
 • ❤❤❤

  Dorian VelijaDorian VelijaVor 3 Tage
 • 1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Argjentina KadrijafkfmgnfArgjentina KadrijafkfmgnfVor 3 Tage
 • 👏👏👏👏

  dutoiu hourdutoiu hourVor 4 Tage
  • qiell dhe pyete atë))

   misolou foutmisolou foutVor 3 Tage
 • Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

  Ramzi DavidRamzi DavidVor 4 Tage
 • Gjigant'a. 👌👌👌👌

  Melazim VishiMelazim VishiVor 4 Tage
 • Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

  Alenna usaAlenna usaVor 4 Tage
  • Was ist das für eine Döner scheisse

   dutoiu hourdutoiu hourVor 4 Tage
 • Pse po i fshini commentet Kritike ...???🤔🤮

  Faik CanolliFaik CanolliVor 4 Tage
 • Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

  Fidan PllavciFidan PllavciVor 4 Tage
 • 🇽🇰🇦🇱

  shyqeri_sinanishyqeri_sinaniVor 4 Tage
 • ❤️❤️

  cqvio dolicqvio doliVor 4 Tage
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Smirnov TVSmirnov TVVor 4 Tage
 • Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  Салават СалаватовСалават СалаватовVor 4 Tage
 • 👏super 🥂

  Durim TocaDurim TocaVor 4 Tage
 • Hajde jashaaaaaa

  Azra MelekAzra MelekVor 4 Tage
 • Besnik hallal koft zanin

  Zima NzrZima NzrVor 4 Tage
 • 💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Cal WizzarakCal WizzarakVor 5 Tage
 • Öoi

  Ozmon UkajOzmon UkajVor 5 Tage
 • 👌

  Semie FranguSemie FranguVor 5 Tage
 • Was ist das für eine Döner scheisse

  Ma ViMa ViVor 5 Tage
 • BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  Roland PriniRoland PriniVor 5 Tage
 • Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

  A AA AVor 5 Tage
 • Mas miri dej tash bash kponim

  Hello OOHello OOVor 5 Tage
 • Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

  Dede BezhiDede BezhiVor 5 Tage
  • Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

   jana jana-janajana jana-janaVor Tag
 • Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

  Nefise ZeneliNefise ZeneliVor 5 Tage
 • Deutsche Trends kicken wieder 👌

  AlbanionStallionAlbanionStallionVor 5 Tage
 • 👏

  Marjana GjergjiMarjana GjergjiVor 5 Tage
 • Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

  Shqipe ShqipeShqipe ShqipeVor 5 Tage
  • @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

   Shqipe ShqipeShqipe ShqipeVor 2 Tage
  • @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

   TinaTinaVor 2 Tage
  • @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

   Shqipe ShqipeShqipe ShqipeVor 2 Tage
  • Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

   TinaTinaVor 2 Tage
 • Meda loqk osht 💚

  Kqiku BesimKqiku BesimVor 5 Tage
 • cheesy cheezy cheezy nuk shihet

  jimy jimyjimy jimyVor 5 Tage
 • i Shum Bukur

  Dacic Sk.Dacic Sk.Vor 5 Tage
 • The song has now 248.000 views

  Tim KrauseTim KrauseVor 5 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Ambeta SkenderiAmbeta SkenderiVor 5 Tage
 • 3 legjendat👏🎶🎆🧨

  lejla arifilejla arifiVor 5 Tage
 • Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

  albulena lenaalbulena lenaVor 6 Tage
  • 💪

   Micail BogdanovicMicail BogdanovicVor 3 Tage
 • Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

  Aurora RanciAurora RanciVor 6 Tage
 • Danke merkel

  AnimentisAnimentisVor 6 Tage
 • 👍👍👍👍👍

  Xhylizare DobrunajXhylizare DobrunajVor 6 Tage
 • ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

  klinton bekajklinton bekajVor 6 Tage
 • Mate miret dhe,

  Rita DuaRita DuaVor 6 Tage
 • Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

  King bessiKing bessiVor 6 Tage
 • sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

  Luljeta JacobszLuljeta JacobszVor 6 Tage
 • Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

  Deti CilaDeti CilaVor 6 Tage
 • Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

  Arian BossiArian BossiVor 6 Tage
 • Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

  Sebehat RamadaniSebehat RamadaniVor 6 Tage
 • 🌟🌟🌟👌

  Vjosa PangjaVjosa PangjaVor 6 Tage
 • Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  adnan sylajadnan sylajVor 6 Tage
 • Meda je si karramel❤️❤️❤️

  Albisan BelajAlbisan BelajVor 6 Tage
 • Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu

  AlbiLondonAlbiLondonVor 6 Tage
 • 3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021

  Danissa SochorDanissa SochorVor 6 Tage
 • Respekt per ju tret🙏🙏🙏 Uj uj u🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂

  Imer AlabakuImer AlabakuVor 6 Tage
 • Me te miret e ktij vendi👌👌👌👌👌

  Korab MenaKorab MenaVor 6 Tage
 • RESPEKT SINAN 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Hoti BujarHoti BujarVor 6 Tage
  • Shum bukur kendojn 3 🎶👌

   *Stella **Stella *Vor 6 Tage
 • Kush ma bonë sub ja kthejë qjithve

  rina brina bVor 6 Tage
 • Eh shyqyr me ne fund e qit potporin me padurim e kom prit e kallni ju bravo ju koft 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  Fatjon GjaferrajFatjon GjaferrajVor 6 Tage
 • Perfekt 👍👍👍👏👏👏👏👏

  Edita BalEdita BalVor 6 Tage
 • Bravo shum keng e mir👍👍👍

  rita gashirita gashiVor 6 Tage
 • Ju lumt bre na knaqet jen 3 ma e mira

  Afrora MorinaAfrora MorinaVor 6 Tage
DEhave