Ledri Vula - Si baba

10 Okt 2020
2 078 710 Aufrufe

Stream or Download „Si baba“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/Sibabastores
Beat by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Lyric video by Supercut

KOMMENTARE
 • Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

  maluma noizy capital t ylli DENISAmaluma noizy capital t ylli DENISAVor 4 Stunden
 • Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

  maluma noizy capital t ylli DENISAmaluma noizy capital t ylli DENISAVor 4 Stunden
 • 🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  Cal WizzarakCal WizzarakVor 13 Stunden
 • 🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

  『DL』Devil Legion『DL』Devil LegionVor 17 Stunden
 • ❤❤

  Sebajdin AliuSebajdin AliuVor Tag
 • Woow keng shumm e fort me emotcion

  Bardha PllanaBardha PllanaVor Tag
 • Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

  Romeo RestrepoRomeo RestrepoVor Tag
 • So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

  Emily AnEmily AnVor Tag
 • 40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

  Bujar GashiBujar GashiVor 2 Tage
  • Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor Tag
 • 😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

  Anja's LifeAnja's LifeVor 3 Tage
  • Ledri zemer

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor Tag
 • 💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

  Mobina AmiriMobina AmiriVor 3 Tage
  • ❤️😍

   Emily AnEmily AnVor Tag
 • Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

  Rozalena SolanoRozalena SolanoVor 3 Tage
 • Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë dehave.info/down/qY5zdqa7oITIzWk/video

  duaduaVor 3 Tage
  • The song to remember ❤️

   CassieCassieVor 2 Tage
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

  marti Xhakajmarti XhakajVor 3 Tage
  • 👪

   CassieCassieVor 2 Tage
 • O. Perffffektttr breer❣🖤

  CassieCassieVor 3 Tage
 • Kenga qe Ben te lumtur gjith baballaret kenga me perfekt deri tani ishalla vjen me jet shendish e Mir princes e Vogel 🥰💖

  E kE kVor 3 Tage
 • ❤❤❤

  blerimzogaj Zogajblerimzogaj ZogajVor 3 Tage
 • inshalla zoti ju gzon me familje e lumtura ne bot

  Semi IbraimiSemi IbraimiVor 3 Tage
 • Toni IgrToni IgrVor 4 Tage
  • ❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

   CassieCassieVor 3 Tage
 • Noizy Noku-vogel Mozzik-Hana Ledri-Si baba 😍❤

  LEORINA MUQAJLEORINA MUQAJVor 4 Tage
 • Si baba

  mentalb 19mentalb 19Vor 4 Tage
 • This is sooo cute

  Sevim SejfualaSevim SejfualaVor 4 Tage
 • Ledri zemer

  Sevim SejfualaSevim SejfualaVor 4 Tage
 • Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

  lullabyelflullabyelfVor 4 Tage
 • Kush ka mundsi me ma bo sub pllz🙌🙏

  Marsel OfficialMarsel OfficialVor 5 Tage
  • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 4 Tage
 • ❤️😍

  Shqipe DaciShqipe DaciVor 5 Tage
  • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 4 Tage
 • mozzik hana 😍😍😍 ledri vula si baba😍😍😍

  Raif IsakiRaif IsakiVor 5 Tage
 • 👪

  Raif IsakiRaif IsakiVor 5 Tage
 • The song to remember ❤️

  fouoii gyhhfouoii gyhhVor 5 Tage
 • Shum prekse😪

  Lejla TurriLejla TurriVor 6 Tage
 • kto fjal kaq te ndjera😍🙏❤️

  JoannaJoannaVor 6 Tage
 • Shum e bukur kjo kenge e adhuroj

  Mira ZotoMira ZotoVor 6 Tage
 • ❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

  Xhulianobossi KingjuliandhebestXhulianobossi KingjuliandhebestVor 6 Tage
  • Wow 🥰

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 5 Tage
 • Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

  Emily AnEmily AnVor 7 Tage
 • Shume e bukur Ledri

  Merita KurtiMerita KurtiVor 7 Tage
  • dehave.info/down/lmegZI6TZ3fFl6w/video

   JoannaJoannaVor 6 Tage
 • Dude the picutre is really weird

  Amy RoseAmy RoseVor 7 Tage
 • Je me imir ledri ju puthe me gjith saren ju dua❤️❤️💙💫💋♥︎

  Lorena FerrajLorena FerrajVor 7 Tage
 • Artisti i muzikes Hip Hop Zotriu LEDRI VULA shum kjo keng me pelqeu ja ki kushtu goces tende qe dot vjen kit bot.Njdjenj emocionuese ki ti me nusen tone kur vjen beba n ket dynja do te gezoheni shummmmmmmmmm!ai ajo ket bot qe ju urren zoti madh marrt hak!Ledri je talent i fort te uroj sukses n Rep Hip Hop dhe qdo fudh te jetes.Te gjitha kenget tua hite i ke kan kuptim tekstet tua.Famen e ki n mbar trojet kombetare shqiptare dhe ne diaspor.Ty Dhe Sares Ju Pershendes Me Ket Fjal"VIP"👍

  Rabit LIVESRabit LIVESVor 7 Tage
  • dehave.info/down/jJSBXrOzqGWkvYl3/videoYNA

   Emily AnEmily AnVor 7 Tage
 • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

  Laura LivorekaLaura LivorekaVor 7 Tage
 • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

  Laura LivorekaLaura LivorekaVor 7 Tage
 • Sara and your little girl are so lucky 💛

  e lizae lizaVor 7 Tage
 • 🎶🎶🎶🎶🎶

  Gersi CarjaGersi CarjaVor 7 Tage
 • So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 7 Tage
 • ledri boss

  Dion MurseliDion MurseliVor 8 Tage
 • So cute 🥺❤️

  Lina ArifiLina ArifiVor 8 Tage
 • kuku hahahhah

  Ar TanAr TanVor 8 Tage
 • Wow 🥰

  Pro_Beto _BroPro_Beto _BroVor 8 Tage
  • Your awesome?

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 7 Tage
 • dehave.info/down/aJiRfNm5gpm43oI/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 8 Tage
 • dehave.info/down/lmegZI6TZ3fFl6w/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 8 Tage
 • dehave.info/down/ZGyoprrIqGyZvH4/video #Loredana#Kida

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 8 Tage
 • dehave.info/down/eXZmYbWlaIzT0I4/video #TAYNA

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 8 Tage
 • dehave.info/down/jJSBXrOzqGWkvYl3/videoYNA

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 8 Tage
 • Super❤

  Lubjana HoxhaLubjana HoxhaVor 8 Tage
 • Kur. Te. Vjen. Wish.

  Bujar QailiBujar QailiVor 8 Tage
 • Si Mama 🤗💗

  Vjosa KrasniqiVjosa KrasniqiVor 8 Tage
 • tkan ra brekt o ledri shkula

  Albania SpeaksAlbania SpeaksVor 8 Tage
 • Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe se jua kthej tgjithve 😋

  FlowBOX EntertainmentFlowBOX EntertainmentVor 8 Tage
 • All I can say is 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Bonnie LBonnie LVor 9 Tage
 • Which language is this?

  قاهر الأعداءقاهر الأعداءVor 9 Tage
 • Si baba urime

  ema kadishaniema kadishaniVor 9 Tage
 • Top song i lovet bravo respekte ledri

  Gentian OsmaniGentian OsmaniVor 9 Tage
 • Big respect for Ledri vula from São paolo brazil kalofshi bukur

  Gentian OsmaniGentian OsmaniVor 9 Tage
 • Mfal emocion qe se kam dit egziston 🤍 veten n’plan tpare me nuk e kam🥰😍

  Klaudia HabiliKlaudia HabiliVor 9 Tage
 • Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

  Bashkim HallulliBashkim HallulliVor 9 Tage
 • The best song ever ❤

  soinhu foitusoinhu foituVor 9 Tage
 • Bukur: Brektë e ledrit,si dhe barku i asaj kurvës,turp

  ༺ོ།༼Sly༽།༻ོ༺ོ།༼Sly༽།༻ོVor 9 Tage
 • Kot fare

  Rona LlaniRona LlaniVor 9 Tage
 • 1100💋💋🖤🖤

  Armand DonaArmand DonaVor 9 Tage
 • Pse dislika

  Omar GamingOmar GamingVor 9 Tage
  • Sepse nuk e sht e bukur

   Amarildo CaushllariAmarildo CaushllariVor 9 Tage
  • Qa o shtos met dal djal fmia 😅

   soinhu foitusoinhu foituVor 9 Tage
 • Jom ka desi syt me ti pa, then i Always Think about my step brother i have not seen him in like 4 or 5 years

  worst in TRCworst in TRCVor 9 Tage
 • Kosovo ist Serbien

  Florent ZumberiFlorent ZumberiVor 9 Tage
 • Oh qfar konge e bukur 🥰 sa qudi qysh i dojm bebat tona hala pa i pa 🙃❤

  Valerina BerishaValerina BerishaVor 9 Tage
 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  Khaled MohamedKhaled MohamedVor 9 Tage
 • Ho kari ne pidh qar kange or time ka qetsuuu

  ERIK BOLIERIK BOLIVor 9 Tage
 • Ledri kingu muzikes Like kush mendon si un

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 10 Tage
  • Ledri😍😍😍😍😍😍😍😘

   Onyx FreestyleOnyx FreestyleVor 8 Tage
 • Mut e ki bo

  genti ademigenti ademiVor 10 Tage
 • Ore mir qe ke bere keng po ose na ke dal me brek jasht si palaco 😂

  Emiliano StarovaEmiliano StarovaVor 10 Tage
  • Tamam si palaco ke te drejte

   Dallandyshe KarametaDallandyshe KarametaVor 9 Tage
 • Te lumt yll keng e bukur. Bravooo. 👋

  Mond VelcaniMond VelcaniVor 10 Tage
 • Fantascientifico 😇😍

  5 minute crafs5 minute crafsVor 10 Tage
 • ❤🧸

  Medina RashicaMedina RashicaVor 10 Tage
  • Ti qe ma bon subscribe ishalla zoti tbashkon me crushin 🙏❤️

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 10 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Uajdi DukaUajdi DukaVor 10 Tage
 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) 👇 www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  Seef EldeenSeef EldeenVor 10 Tage
 • Qa o shtos met dal djal fmia 😅

  ev evev evVor 10 Tage
 • Ooo🤤🤤

  Xhina BuziXhina BuziVor 10 Tage
 • English lyrics🦋💘🍯 You are still in the sky Im dying to se your eyes I'm waiting for the day that you will be here Make me the happiest man for the time that l'll be alive Like a dad , like a dad I'm talking like a dad Dad dad dad I'm talking like a dad I was shocked When you moved for the first time I didn't know that you Will be a light in my life I'm counting the days Once scary but now I can't wait I want to se your eyes They will be like mine and Sara's When l learned about you I started crying from happines You are my movie , my life and my music You are my future , you are my strength, you are my heart Dadi's princess you are my G You are in my team You give me that feling that l didn't know that exist Myself is plan B right now I can't wait when you will grow up and you will tell me your stories Our heart beats will be the same Dad loves you You are still in the sky Im dying to se your eyes I'm waiting for the day that you will be here Make me the happiest man for the time that l'll be alive Like a dad , like a dad I'm talking like a dad Dad dad dad I'm talking like a dad I'm sorry bc this was so long I wish that l will be back in time To see you faster Family is everything Your parents miss you even we never saw you When you will grow up I want you to meet your grandma so many times I'm telling you that when you will see the most beautiful guy If you smoke and leave the school He will not think that you are cool Be careful with people bc if you stay with bad people you will be bad to Get up again if you fall If l will not give you privacy Do something negative This world is bomerang Be ready to give love Built a house in every city I'm leaving you a message If I will die one day don't worry I will live with you You are still in the sky Im dying to se your eyes I'm waiting for the day that you will be here Make me the happiest man

  Amina AminaAmina AminaVor 10 Tage
  • Yes 🤗 😍😘😗😙😚🤗 I Love you

   Erla MemiaErla MemiaVor 4 Tage
 • Te lumt Ledri me ke renqeth me ket muzikk 😄😄

  lule azizilule aziziVor 10 Tage
 • "The Hopi Prophecy."👀🔮🌍 dehave.info/down/omadYc-tioOpzWk/video

  MushcouldsaveusMushcouldsaveusVor 10 Tage
 • 1:15 na.to/snapgirls9MANsex Ð- таго ч як захапÑ-ўся юрыст Хобс (Джонсан), PELICULA COMPLETA EN ESPAÑOL LATINO උඩු රැà·

  nicky aberdeennicky aberdeenVor 10 Tage
 • 99.Ledri 100.Ledri 101.Ledri 102.Ledri 103.Ledri 104.Ledri 105.Ledri 106.Ledri 107.Ledri 108.Ledri 109.Ledri 110.Ledri 111.Ledri 112.Ledri 113.Ledri 114.Ledri

  butti fdftbutti fdftVor 10 Tage
 • Ju lutem degjojeni versionin chipmunk te kenges dehave.info/down/rH-ShZajmpnCyX4/video 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤴

  rap to earthrap to earthVor 10 Tage
 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  Amr NaguibAmr NaguibVor 10 Tage
  • babaaa sjeeee

   butti fdftbutti fdftVor 10 Tage
 • 💞 ISHALLA E SHNOSH E MIR RESPECT✌

  DN BoysDN BoysVor 10 Tage
 • Ti qe ma bon subscribe ishalla zoti tbashkon me crushin 🙏❤️

  FlowBOX EntertainmentFlowBOX EntertainmentVor 10 Tage
 • Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe me jua kthej 😋

  FlowBOX EntertainmentFlowBOX EntertainmentVor 10 Tage
 • Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe me jua kthej 😋

  BLACKBOX EntertainmentBLACKBOX EntertainmentVor 10 Tage
 • ✅❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅🤲🏻🙏🏻🌏

  Besi XhuliBesi XhuliVor 10 Tage
 • Far flok

  Avdurri GAvdurri GVor 10 Tage
 • Man...😭

  misolou foutmisolou foutVor 10 Tage
 • Ma l'Imam Al-Mahdi Nasser Muhammad Al-Yamani, vicario di Dio su tutto il mondo, vi chiarisce che in verità questa non è una epidemia globale, piuttosto è una punizione globale e visto che questa appartiene alla categoria della punizione minore rispetto al castigo superiore finché vi ravvediate e torniate, avrete decisamente pochi decessi all'inizio, ma adesso le vittime sono milioni e gran parte di loro non sanno di essere infetti e questo è un inganno da parte di Dio per affliggere altri popoli che pensano di essere al sicuro dal castigo soffocante di Dio per il sistema respiratorio, ma la respirazione si stringe lentamente come a salire fino al cielo per poi soffocare a causa della costrizione del sistema respiratorio e del suo apparato. Come Dio non colpisce i presuntuosi, coloro che Dio vuole tra essi, che la meritano di più? Coloro che rifiutano di riconoscere l'invocazione del loro Signore, forse si ravvederanno e Dio farà perire chi tra loro vuole, come un ammonimento per i mondi, forse ricondurranno al loro vero Signore implorando e pregando che gli venga rivelato il suo castigo e promettano a Dio di seguire il suo Libro, il Magnifico Corano, e chiedono a Dio la fermezza, chi si frappone tra loro e il loro cuore, quindi supplicano Dio di rinforzare i propri cuori alla fedeltà con ciò hanno promesso di evitare loro il suo castigo e questi glielo rivela affinché essi seguano il suo Libro, il Magnifico Corano, per essere condotti sulla strada giusta. Quel che vorrei concludere con questa mia affermazione è che la chiamata di Dio è presente in un versetto esplicito del suo Libro mentre predicava la propria punizione per malattia polmonare, a conferma della dichiarazione di Dio l'Onnipotente:{O uomini, vi è giunto un ammonimento dal vostro Signore e una guarigione del male nascosto nei petti e una Retta guida e Misericordia per i credenti} Ha detto il vero, Dio il Magnifico [Sura Younus: Giona] {يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ﴿٥٧﴾} صدق الله العظيم [يونس] Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  3omar Mawla3omar MawlaVor 10 Tage
 • Boom dehave.info/down/n4WUpqezqZ6jvH4/video

  MONIK K_KMONIK K_KVor 10 Tage
DEhave