Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

9 Okt 2020
7 293 920 Aufrufe

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
instagram.com/ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
instagram.com/fatjonmiftari
Mixey on Ig:
instagram.com/mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
instagram.com/ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

KOMMENTARE
 • 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

  FIFI OFFICIALFIFI OFFICIALVor 11 Tage
  • @Star Girl p

   resi resiresi resiVor Tag
  • @Star Girl5 y0000pl

   Kabilzuhal SylejmaniKabilzuhal SylejmaniVor Tag
  • 0p

   Aida HudhriAida HudhriVor 2 Tage
  • @Fatmir Fatmir I Liz,

   Migena CekreziMigena CekreziVor 2 Tage
  • Pure TALENT!

   Ela AEla AVor 2 Tage
 • Ja

  verona ajroverona ajroVor 2 Stunden
 • Ju pergezoj

  Ergisa DebrovaErgisa DebrovaVor 3 Stunden
 • O zot ca keng e bukur

  Ergisa DebrovaErgisa DebrovaVor 3 Stunden
 • Ooo zottt kenga me e bukur qe kam degjuar edhe vidioklipi me i bkr qe kam pa 💞💞💞💞💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘

  Anita AlimaniAnita AlimaniVor 4 Stunden
 • super

  viola violaviola violaVor 4 Stunden
 • Nice 👍🏻

  MiTro vicaLiiMiTro vicaLiiVor 4 Stunden
  • Ky Tipi koka Artist i fort per Hollywood 👏🏻👏🏻 Der Typ sieht so gut aus, wie eine Schauspieler von Hollywood 👏🏻👏🏻

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 3 Stunden
 • O fifi vertet ne krejt kanget kendon me shum ndjenja amo ne realitet ski fare🥶perqata je e vqant per mua ta ha loqken😍

  Zemra JemZemra JemVor 4 Stunden
  • @fouoii gyhh yes agree with you

   Zemra JemZemra JemVor 3 Stunden
  • Love this song

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 3 Stunden
 • Jeni dy super kengt.....me ndjenja .besoni trupi po rrenqethet kur ndegjoj ket keng ....edhe dy te rinjet rolet origjinal se me qen pa kamer .ju lumt te te 4.ve

  Elma. SulejnaniElma. SulejnaniVor 5 Stunden
 • Ѕ Напрет хрвацка

  Mitrov IlijaMitrov IlijaVor 6 Stunden
 • I eel l

  Sachin GujjarSachin GujjarVor 7 Stunden
 • TE lumt goja fif

  Enesa ArifiEnesa ArifiVor 8 Stunden
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  BesA RemABesA RemAVor 9 Stunden
 • 🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij. Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  Cal WizzarakCal WizzarakVor 12 Stunden
 • 🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

  『DL』Devil Legion『DL』Devil LegionVor 16 Stunden
 • 💝💝💝💝💝

  وردة العمروردة العمرVor 18 Stunden
 • L 0

  kledian tabakukledian tabakuVor 19 Stunden
 • Schein of me

  Francesco PalattellaFrancesco PalattellaVor 22 Stunden
 • Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏

  bowen voowybowen voowyVor 23 Stunden
 • Shumeeee kenge e bukur, po pr Zotin qa po ndodhe me keto dy ne video.. pse u ndan..

  Albiona SpahiuAlbiona SpahiuVor Tag
 • Shume bukur e kendon

  Gega AloGega AloVor Tag
  • Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!

   bowen voowybowen voowyVor 23 Stunden
 • Love this song

  Besi OkBesi OkVor Tag
 • Ky Tipi koka Artist i fort per Hollywood 👏🏻👏🏻 Der Typ sieht so gut aus, wie eine Schauspieler von Hollywood 👏🏻👏🏻

  Arta CArta CVor Tag
 • Super keng bravo te dy ne vecanti zeri muaj I vecant bravo ⭐⭐⭐🔥🔥👏👏

  liseda fernandoliseda fernandoVor Tag
 • Ti ta plas shpirtin me keto tex.na mbyte ne lot ... Ai zeri yt I bukur I qan baladat👌 Supet bashkepunim me Ermalin, suksese!!😃

  AlidaAlidaVor Tag
 • i dont uderstand but i love this song too much ,from kurdistan respect ❤💛💚

  Shanya MuradShanya MuradVor Tag
 • Nje super keng 😢like te gjith ata qe gjejn veten

  ina Ozuniina OzuniVor Tag
 • Super Musik und natürlich wo Emral auftaucht dann ist alles 💯💯💯

  Yusuf IbrahimYusuf IbrahimVor Tag
 • Nv. A

  Nrecaj AdrianaNrecaj AdrianaVor Tag
 • Good morning 📉📐✏📐📈 mos e moho .................. mos e moho .................. .................................................... nuk e mohoj që të kam xhan nuk e mohoj por ta them nuk ma mban po për ty zemra qan jam zhytur në shpirtin tënd amaaan📉📐✏📐📈

  Arben AlcaniArben AlcaniVor Tag
 • Asht shum kange e mir bravo ju dua shumm

  Zemra JemZemra JemVor Tag
 • dehave.info/down/YqGVZ5arqGTCyH4/video listen to this ! NEW DESPINA VANDI

  Greek MusicGreek MusicVor Tag
 • dehave.info/down/YqGVZ5arqGTCyH4/video listen to this ! NEW DESPINA VANDI

  Greek MusicGreek MusicVor Tag
 • Bukur shum

  Jashar DragajJashar DragajVor Tag
 • Shum bukur ✌🏻✌🏻✌🏻

  Edison KolajEdison KolajVor Tag
 • Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!

  Orhan OsmaniOrhan OsmaniVor Tag
 • Sa like shkojn per kit kang ku jini shqiptar 👍🏻

  Melinda ShalaMelinda ShalaVor Tag
 • hajde ropt neper pith

  Smoker GhostSmoker GhostVor Tag
 • Like nqs t kish munguar Ermali i “Per nje dashuri” nga Top Fest 2005...Me kete keng eshte kthyer ne rrymen e muzikes qe i shkon me se shumti...👍💙👌

  CassieCassieVor Tag
 • 👏👏👏 Suuuper

  Ditta vrioniDitta vrioniVor Tag
 • 0:41 me dasht a don me shti ? Për at moment un vdes 😂

  Adem ShalaAdem ShalaVor 2 Tage
  • Kush i beri like pa u degjuar⭐❤❤

   CassieCassieVor Tag
 • LATiMi

  Vali Val eVali Val eVor 2 Tage
 • Vertet te dua shum fifi❤💋

  Zemra JemZemra JemVor 2 Tage
 • nice

  Arjan XheloArjan XheloVor 2 Tage
 • Vertet jeni te Mrekullueshem dy nga zerat me te bukur ne Shqiptari Respekt

  Islam GashiIslam GashiVor 2 Tage
 • Bravo per kangen loqk😍🥰

  Zemra JemZemra JemVor 2 Tage
 • Fantastike 👏👏

  Megi KapllaniMegi KapllaniVor 2 Tage
 • Fifi ishalla nuk e she komentet se met vertet kam ba pak se shum hajgare me ty viq masmu idhno😊

  Zemra JemZemra JemVor 2 Tage
 • aq like sa tbehen aq her do e shkruj fifi the best fillojme 1 fifi the best

  lea markulea markuVor 2 Tage
 • Shum bukur.👍❤👍

  Tefta CTefta CVor 2 Tage
 • O zot 😭🍓

  Alina BozAlina BozVor 2 Tage
 • Qetesim shpirti shum bukur 😘

  Rakipe BrahjaRakipe BrahjaVor 2 Tage
 • Super bravi 👏👏👏👏👏

  Alda FikajAlda FikajVor 2 Tage
 • ^^I tretur asgje pa ty nuk eshte njesoj ^^ kenga super e bukur💞💞👌👌

  Xhuliana BucpapajXhuliana BucpapajVor 2 Tage
 • A ka ze me te bukur dhe melodioz se keta te dy?! In love with this heartfelt song 🥰

  Lirjeta HidriLirjeta HidriVor 2 Tage
  • Pershendetje , Nese mundesh me na ndihmu me nje subscribe , dhe like ksaj video tlutem Inshallah zoti trujt .. dehave.info/down/dYdyp8a3eqC6pX4/video #Lirijetaaaa

   Live Shqip MuzikLive Shqip MuzikVor 12 Minuten
 • Kush i beri like pa u degjuar⭐❤❤

  soinu foigsoinu foigVor 2 Tage
 • Kur bashkepunojne 2 artist bejne kryeveper

  Ermali MaliErmali MaliVor 2 Tage
 • Bashkpunim i mrekullushem

  Dzevahire AkifiDzevahire AkifiVor 2 Tage
  • 👏👏👏👏👏👏👏

   soinu foigsoinu foigVor 2 Tage
 • Super kenge

  Mira TrukaMira TrukaVor 2 Tage
 • Superrr keng ❤❤

  Leda IgrishtaLeda IgrishtaVor 2 Tage
 • Nuk e mohoj ♥️♥️♥️🇦🇱

  Lumnije ShalaLumnije ShalaVor 2 Tage
 • Super kenge.E degjoj cdo pasdite!Super tekst,interpretimi.....SUPEEEEER🌷🌷👏👏👏👏

  Djana XhaxhajDjana XhaxhajVor 2 Tage
 • Bravo 👏 Fifi 👏Ermal .Nje kenge shume e bukur 😍superrrr🌟🌟👏👏👏👏

  Teuta SaraciTeuta SaraciVor 3 Tage
 • e dobet je

  Gjevgjet AbazajGjevgjet AbazajVor 3 Tage
 • SA KOT

  FF DARKFF DARKVor 3 Tage
 • Ti fifi e ke dhje zanin me kete far kastraveci zdi me knu ky

  Zeus ZeusZeus ZeusVor 3 Tage
 • Shpresoj te ket duete tjera mes juve jushkon

  Armend MazrekuArmend MazrekuVor 3 Tage
 • 🥰

  Armend KrasniqiArmend KrasniqiVor 3 Tage
 • ,,Ja ma i miri Ermal

  Makfire IseniMakfire IseniVor 3 Tage
 • 😍😍

  Leona KosumiLeona KosumiVor 3 Tage
 • Super kenge 👏👏

  Drini AvdiaDrini AvdiaVor 3 Tage
 • Ta shikojn ato kengetare qe nxjerrin gjoksin perjasht qe suksesi nuk esht gjoksi por zeri

  Elvis DokaElvis DokaVor 3 Tage
 • 👏👏👏👏👏👏👏

  Laureta NakoLaureta NakoVor 3 Tage
 • Rech

  Ervin MaçkaErvin MaçkaVor 3 Tage
 • Bashkpunim dhe zera me te kombinuar skishin pas shans te gjenin😍😍😍

  Amela VAmela VVor 3 Tage
 • super kengggg bravoooo

  Arjan TashaArjan TashaVor 3 Tage
 • 😍

  endri bibaendri bibaVor 3 Tage
 • Kenga e re e ronit eshte super shperndajeni sa me shum linkun ja ku e keni dehave.info/down/o2ygi8aXg6uT2mk/video

  dumani tonidumani toniVor 3 Tage
 • Kush mendon qe keta te dy jan 2 nder kengetaret me te mir te vendit ton bravooooo😍😍😍

  Leda IgrishtaLeda IgrishtaVor 3 Tage
 • Ju dy nuk jeni normal Melankoli pa fund ❤️❤️💫

  CaMesCaMesVor 3 Tage
 • Bravo per te 2t per 1 jav gati 6mi ejjj genial Fifi Tdua shumm😇❤💋

  Zemra JemZemra JemVor 3 Tage
 • Thjesht paster bukur.. Super keng e mrekullueshme.. 😊 ❤️💕

  Nevila metushiNevila metushiVor 3 Tage
 • Super këngë 👏👏

  Joana CaneJoana CaneVor 3 Tage
 • Oo zot 😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Zemra JemZemra JemVor 3 Tage
 • ❤❤

  MANUSUPERCOOLFANTASY DanceMANUSUPERCOOLFANTASY DanceVor 3 Tage
 • Duet pa mas i qellun !! Gjdo gja perfekte po dhe klipin fantazi !!

  Bekim SulovskiBekim SulovskiVor 3 Tage
 • Perl na knaqet shpirtin me ket keng ,teksti super e zera te mrekullueshem💖💖💖💖👍

  Elona ElonaElona ElonaVor 3 Tage
 • Ermal je🎖

  Selvije DemakuSelvije DemakuVor 3 Tage
 • Suprice 😍😎😏😎 dehave.info/down/g6SRptqSfK7InKw/video

  Dude RyanDude RyanVor 3 Tage
 • PER TE GJITHE ATA QE DUAN TA DEGJOJNE REMIX DEGJOJENI KETU : dehave.info/down/qKaDqcrJnpayu4o/video

  rygen_officialrygen_officialVor 3 Tage
  • Super chanson 🖤🖤

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 3 Tage
 • Super Muzike.

  Only Remix MusicOnly Remix MusicVor 3 Tage
  • degjova rastesisht

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 3 Tage
 • Nice , Bravo Fifi dhe Ermal

  IamFrazixIamFrazixVor 3 Tage
 • Wauuuuuu Bravo dyt te Mrekullushem 🌟🌟

  Mimi AMimi AVor 3 Tage
 • Xxxfilm

  Anissa NindaAnissa NindaVor 3 Tage
 • Xxxsel

  Anissa NindaAnissa NindaVor 3 Tage
 • Sa e talenduar kjo fifi...bravo,esht bere yll fare tani qe ka humb ca kile bravo.👏👏👏

  Lia GLia GVor 3 Tage
 • si shpirt jeni 😍😍

  Manuela TocillaManuela TocillaVor 4 Tage
 • Super

  Liridona IslamiLiridona IslamiVor 4 Tage
 • Yje jeni a ❤️❤️❤️❤️💕💕

  Aurela HalitiAurela HalitiVor 4 Tage
 • Fifi je super kangtare te dua shum

  Zemra JemZemra JemVor 4 Tage
DEhave