Melisa dhe Andi takojne Arjanin ne shtepine e tij dhe....

3 Mai 2021
104 457 Aufrufe

#perputhen
Per te mos humbur asnje video beni SUBSCRIBE.
.
Notice:
Notwithstanding the provisions of sections 106 and 106A, the fair use of a copyrighted work, including such use by reproduction in copies or phonorecords or by any other means specified by that section, for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching (including multiple copies for classroom use), scholarship, or research, is not an infringement of copyright.

KOMMENTARE
 • O Arjan je I vetmi njeri qe ja vlen......te shahesh normal ...turp per emrin qe kishe dhe e zhyte ne mut me kto llum te shoqerise

  Arbër 2020Arbër 2020Vor 3 Tage
 • po ty melisa kur te thosh fatjoni je e lidhur me andin pse sterbetoeshe ne studio a sa fallco je o buce

  Leo FloLeo FloVor 4 Tage
 • Un mendoj pse Olsa si len djemt dhe vajzat aty te jene vetvetja... Gjithcka do isjte me bukur. Tea bear ishin yje i prishen kot me thash e theme... Melisa ansi shkojne bashke, edhe. Sot ka cifte aty qe shkojne dhe jan lidhur bashke por para kamerave duhet te recitojne tjera gjera.

  I don't care I love itI don't care I love itVor 6 Tage
 • Edhe ti Arjan si kto vec per klikimi se jemi msu me renat tusja turp as profesion skeni 0 po as ajo lavirja keng si ato rugacet qe lipin

  R KR KVor 7 Tage
 • 🤮🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

  Izmir AlcaniIzmir AlcaniVor 7 Tage
 • Oh sa bukur

  Elida PepmarkuElida PepmarkuVor 8 Tage
 • O zot jeni mbledh te gjith te semaforit,neveri e madhe nuk shifni mo🤮

  FlowerFlowerVor 8 Tage
  • Aty brenda peshtyhen, jashte lepihen ja keto jane💩💩

   Majlinda SerdariMajlinda SerdariVor 20 Stunden
 • Sikur tishin dal prej perputhen bashk do ishte vertetu tamon si nje program orgjinal, po me dallavere e me rrena nuk po na bon mo pershtypje keta dyt.

  Sara 85Sara 85Vor 8 Tage
 • Kjo do te thote qe te gjithe konkurentet qe dolen nga programi kan genjyer. Po fat te.ken.

  Rita SelimajRita SelimajVor 8 Tage
 • piupu😂

  samsung samsamsung samVor 9 Tage
 • Andi Melisa super ♥️♥️🌟🌟😍😍

  Lola GuriLola GuriVor 9 Tage
 • Nuk shefet me perputhen pa Melisen Andin Fatjonin dhe Anen e per super jan te 4 😘😘😘😘😘😘😚

  Klevis BuciKlevis BuciVor 9 Tage
 • Urime jeni yje

  Mariglena GripshiMariglena GripshiVor 9 Tage
 • Po qka priteni nga Magar arijani qe i ja hup rruga ne oborr .

  Rex AliRex AliVor 9 Tage
 • Melisa ishte bukuria e perputhen 😍❤️

  Vjollca AllaVjollca AllaVor 9 Tage
 • ARJAN KONDOMI NJERIU I ZI, I ERRET, NJERIU I PRAPASKENAVE, I KULISAVE, I SKENAREVE NE PERPUTHEN KA MARRE PERSIPER TE BASHKOJ GJITHE QENIET E ULTA PA MORAL TE SHOQERISE QE KA MBLEDH NE PERPUTHEN DHE TE KRYEJ VRASJE TE KARAKTERIT NE MEDIAT PUBLIKE TE FEMRES KONSERVATORE TRADICIONALE. XHENUINE TE DREJTPERDREJT DHE ME INTEGRITET MORAL PERFAQSUAR NGA SINDI LOCI QE PER FAT TE KEQ TE KETIJ BUR(R)I ME KOMPLEKSE INFERIORITETI E VURI ME BYTHE NE UJE TE NXEHTE DUKE E SHPERFYTYRUAR NE SY TE PUBLIKUT SHQIPTAR...

  Suzana KolaSuzana KolaVor 10 Tage
 • Nese ju pelqejne *videot* e mia ju lutem beni *su bs cri be* 🙏🏻🙏🏻🤍

  All colors with MaidaAll colors with MaidaVor 10 Tage
 • CIFTI MA I MIRI NE BOT

  Myrt TemajMyrt TemajVor 11 Tage
 • Melisa me ka pelqyer

  Tatjana CaniTatjana CaniVor 11 Tage
 • Funderrina te gjithe,si jevgjit..

  Enkelejda HabiliEnkelejda HabiliVor 11 Tage
  • Jo si jevgjit por tamam jevgj ne tapij

   Toni SulaToni SulaVor 10 Tage
 • Me te vertet asht patriot blerim dauti 👌🇦🇱

  nikoll geganikoll gegaVor 11 Tage
 • Bravooooo ky ashte cift origjinal. Jete te lumtur real aty kan qen si telenovel a u besohettttt

  Diella DurgajDiella DurgajVor 11 Tage
 • Po pse aktrojshi ne emision kur keni qenë te lidhur ncncnc qr

  Lekë DukagjiniLekë DukagjiniVor 11 Tage
 • p

  fjorela petoshatifjorela petoshatiVor 11 Tage
 • p

  fjorela petoshatifjorela petoshatiVor 11 Tage
 • ♥️♥️♥️♥️

  Tani ZefiTani ZefiVor 11 Tage
 • Tipa të tillë Arjanit i pëlqejnë shumë që te flasi mir Kurse me ata që janë për t'u admiruar bëhet estetik kur bën debat

  Majlinda MinaMajlinda MinaVor 11 Tage
  • Arijani ku fryn era kthe gunen ky eka vetem me sindin

   Gjystina BabaGjystina BabaVor 7 Tage
 • Zoti arjan Perse bjen ne niveli. E andit dhe melises .jam dakort se nuk i thu kuj pse erdhe .por mos i nxjerr ne vitjo me ty

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα ΓκιόκαVor 11 Tage
DEhave