DON XHONI - MAFFIA

8 Apr 2021
10 189 569 Aufrufe

Stream or Download now ''MAFFIA'' 👇 avd.lnk.to/MaffiaStores
DON XHONI on Instagram: instagram.com/don_xhoni/​
Music Produced by: RZON
Beat by: RZON, PLLUMB, TORCH MUSIC
Mix & Master: RZON
Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Video Produced by: Sekuencë Studio
Concept by: DON XHONI
Lyrics by: DON XHONI
℗ & © AVD Digital & GJONI BLACK. All Rights Reserved.

KOMMENTARE
 • Shume reper i mir je👏

  Ger Gerti sahitiGer Gerti sahitiVor 40 Minuten
 • Tash jom gati 24 7

  Jusuf MemetiJusuf MemetiVor 14 Stunden
 • Djdjke

  Dorentina KastratiDorentina KastratiVor 16 Stunden
 • Yes

  Fabjol KurtiFabjol KurtiVor 16 Stunden
 • Yegyferbvuf

  Festim KastratiFestim KastratiVor 16 Stunden
 • Like don xhon

  Edion BosiEdion BosiVor 17 Stunden
 • Strasno pozdrav iz Bosne za bracu sa Kosova,

  Momci iz MahaleMomci iz MahaleVor 18 Stunden
 • Albanian mafia🖕💪🔥!!!

  Hmamoudi ADB el raaoufHmamoudi ADB el raaoufVor 19 Stunden
 • dehave.info/down/a2KgZq2lj6O3kaA/video🔥

  Xhik 1gXhik 1gVor 19 Stunden
 • kjo kenga e re ma hoqi trurin

  Geri FieriGeri FieriVor 20 Stunden
 • Do bejme sherr me qen kam nje pitbull nje Rottweiler,haski dhe sharri.

  Fatmira KasemiFatmira KasemiVor 20 Stunden
 • Kush e degjon ket keng dhe lexon komentet 😶😂

  Erisa EriErisa EriVor 20 Stunden
 • Don xhon🤤🤤

  Amarilda MhilliAmarilda MhilliVor 21 Stunde
 • 10 milly

  Uran HajdiniUran HajdiniVor 21 Stunde
 • Lrldllflslr

  Hava KabashiHava KabashiVor 22 Stunden
 • 🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷

  Giorgos KasmollariGiorgos KasmollariVor 23 Stunden
 • The computer guy who made his music is really good 🤣🤣🤣

  The Black Rat InnThe Black Rat InnVor Tag
 • I love it Big Don xhon

  TristaTristaVor Tag
 • here before 10mil views

  king kali 666king kali 666Vor Tag
 • He thinks he’s won mafia bos nobody take him SERIOUS🤣🤣🤣🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️

  Snel GeldSnel GeldVor Tag
  • HAHAHAAAAAAAAAAAAa the mafia of INSTAGRAM He shoot with toy gun, with special effects

   The Black Rat InnThe Black Rat InnVor Tag
 • ket muzikt e mira

  Ximii BruhhhXimii BruhhhVor Tag
 • neipebi9e q0 j9e0

  Violca BerishaViolca BerishaVor Tag
 • Hahahahhahahhahahreplies

  Donika HsxhiDonika HsxhiVor Tag
 • Respect from Russia

  Arturo ReyArturo ReyVor Tag
 • Don xhoni ma i forti per rep baba bos

  Lutfi SherifiLutfi SherifiVor Tag
 • Mafia Mafia King

  MUHAMED58 KrasniqiMUHAMED58 KrasniqiVor Tag
 • 🔥🔥🔥💣💣💣💣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🚨🚨🚨🚔🦅🔥🔥🔥🔥

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaVor Tag
 • 🩸Albania , pasport Kosovo , vibe Albanian-Kosovo new rap legends era , model AK 47 , he is great talent and make a pose for the moment

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaVor Tag
 • 🤞🤞

  BOSI KINGBOSI KINGVor Tag
 • Don xhoni god

  Devis MizaDevis MizaVor Tag
 • yeag

  Berk AjredinBerk AjredinVor Tag
 • E ke ba mir kete kenge

  Xhevahir PemajXhevahir PemajVor Tag
 • ❤❤

  Albin KlinakuAlbin KlinakuVor Tag
 • Oooo shum bukur muzika

  Celular LineCelular LineVor Tag
 • ETHE 2008-2009. TE drejtat e vendit tim. MAFIA mban fijet. MACIA mban shumesin. TI GRI. shege dhe portokall. drejtesia e ZOTIT. E drejta e tij.

  julian bekajulian bekaVor Tag
 • XKXK

  AKM CLANAKM CLANVor Tag
 • maffia

  resul fasliresul fasliVor Tag
 • ma i forti

  Perparim LokajPerparim LokajVor Tag
 • Don xhon kulumbia

  Taulant SylejmaniTaulant SylejmaniVor Tag
 • Urime 😃🤑😘😆😗😬🤣🤪😁😄😅🙂

  Ферат ИсмаилиФерат ИсмаилиVor Tag
 • Don xhon king

  Ersi ZhugaErsi ZhugaVor Tag
 • Me mir kendon don gjon

  Cyme GashiCyme GashiVor Tag
 • Yes

  Cyme GashiCyme GashiVor Tag
 • Mafia don xhoni 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Bushi BilbilajBushi BilbilajVor Tag
 • TË DUA DON XHON JETA JEM TDU SHPIRT🔐💋💗🎇💝💚💙💛🌍

  Mergim KurtajMergim KurtajVor Tag
 • Don xhon bossi

  angeryyDIONIangeryyDIONIVor Tag
 • 👑👑

  Andrea HoxhaAndrea HoxhaVor 2 Tage
 • O don mos pi shum kok se po na dek e skem kon me ngu pa ty repi osht si lulja pa gjethe

  Adriatik MurseliAdriatik MurseliVor 2 Tage
 • Brravo king

  Ded MarkuDed MarkuVor 2 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Albanian patriotAlbanian patriotVor 2 Tage
 • Melodia esht e POP SMOKE Dior Dior

  Rasim MehmetiRasim MehmetiVor 2 Tage
 • Krejt Mizikat e POP SMOKE ja bani cover

  Rasim MehmetiRasim MehmetiVor 2 Tage
 • 🇽🇰🇲🇦🇦🇱

  Game TvGame TvVor 2 Tage
 • 🇲🇦🩸🇦🇱

  Game TvGame TvVor 2 Tage
 • 🔥🔥🔥🩸🩸🩸

  Game TvGame TvVor 2 Tage
 • 🇲🇦🇲🇦🇦🇱

  Game TvGame TvVor 2 Tage
 • He is from USA, United States of ALBANIA 🤩😉

  Bujar BytyqiBujar BytyqiVor 2 Tage
 • e kalla kejt

  Emry AmidiEmry AmidiVor 2 Tage
 • dislike krejt ta cojm 20k

  Ajni Ajni_AlbaniaAjni Ajni_AlbaniaVor 2 Tage
 • DISLIKE BOINI KTI TE GJITH

  Ajni Ajni_AlbaniaAjni Ajni_AlbaniaVor 2 Tage
 • 1

  Fuad AliuFuad AliuVor 2 Tage
 • Don't kill me pleasee haha

  daradaraVor 2 Tage
 • 🔥🇦🇱

  C ShelbyC ShelbyVor 2 Tage
 • Ec aty te keqen ❤️

  Samanta GjoniSamanta GjoniVor 2 Tage
 • koti rrepaist o njisha jan tjeret finem boos

  Sherife NelaSherife NelaVor 2 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  klajdiklajdiVor 2 Tage
 • mafia

  Aferdita PeciAferdita PeciVor 2 Tage
 • He really loves guns

  bera Kokujabera KokujaVor 2 Tage
 • Eeehhhh noizy ciaooo Parakalim ta moren né kthese 🤣

  Shejtani shejtani DreqShejtani shejtani DreqVor 2 Tage
 • 🔥

  Eris BerishaEris BerishaVor 2 Tage
 • Enso9wbko w w itw je ie ie ir

  ensar Gashiensar GashiVor 2 Tage
 • Ekensn

  ensar Gashiensar GashiVor 2 Tage
 • King 👑

  Diki muharremi DikiDiki muharremi DikiVor 2 Tage
 • Rrethi jem asht maffi

  Walmir HasaniWalmir HasaniVor 2 Tage
 • don xhon zemër babastarst

  Arsim SpahiuArsim SpahiuVor 2 Tage
 • 🇦🇱😉

  mark bakmark bakVor 2 Tage
 • Shum mir

  Florian KryeziuFlorian KryeziuVor 2 Tage
 • Kristina VorfiKristina VorfiVor 2 Tage
 • Don xhoni-UNE FOLI I FUNDIT

  Uran HajdiniUran HajdiniVor 2 Tage
 • 10M gogogogogi

  donxhon fansdonxhon fansVor 2 Tage
 • Baba je doniii

  Albin KosumiAlbin KosumiVor 2 Tage
 • 😑😑😑😑😑😔😔

  Jona JonajonaJona JonajonaVor 2 Tage
 • 🤴

  Jasmin SelimiJasmin SelimiVor 2 Tage
 • Don. Hahahahhhahahhhahahahhahahahahhahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahhaah. Ropt

  Sevdil KryeziuSevdil KryeziuVor 2 Tage
 • _Don Xhoni me I miri kengetar si dhe rreper_💖💖💖💖

  ADDISON RAE AND AVANI GREGGADDISON RAE AND AVANI GREGGVor 2 Tage
 • pameeeeeeeeeee ligww apo nelada greecee the best musicccccccc

  MaGiaPap _YTMaGiaPap _YTVor 2 Tage
 • Te vdes un 😜😜

  Goni KovaciGoni KovaciVor 2 Tage
 • Don xhoni bossi

  Shirine ShirineShirine ShirineVor 2 Tage
 • Kenga ma e mir

  olta Lepajaolta LepajaVor 2 Tage
 • I love you don xhon ❤❤❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋💋❤💋❤❤💋❤

  Denisa CurajDenisa CurajVor 3 Tage
 • 💪💪🇧🇦🇦🇱

  Athanas KolevAthanas KolevVor 3 Tage
 • Don bitte nur solche Lieder das paßt zu dir epi shipe se ekalle kejt

  Jasin BekiriJasin BekiriVor 3 Tage
 • EWWWWWW

  Vevo AlbaniaVevo AlbaniaVor 3 Tage
 • Trujt zoti je i MADH

  Epaminondas BuzoEpaminondas BuzoVor 3 Tage
 • Kosovo = Albania - Albania = Kosovo FOREVER love from kosovo my albanian bros.

  nanda fenandananda fenandaVor 3 Tage
 • Wow bravo from belgium albanian for evere

  Dreqi ShqipDreqi ShqipVor 3 Tage
 • nice song hehe

  Roki PatosRoki PatosVor 3 Tage
 • Vec vazhdo o king

  Jakup KovaciJakup KovaciVor 3 Tage
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Oltijon GashiOltijon GashiVor 3 Tage
 • O king king

  Denisa CurajDenisa CurajVor 3 Tage
DEhave