Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

1 Mai 2021
398 319 Aufrufe

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.& hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

KOMMENTARE
 • 👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻

  Florent BerishaFlorent BerishaVor 9 Tage
 • Muharem 101% 💥

  Aasar LionAasar LionVor 9 Tage
 • Muharrem ahmeti love you from israel

  Oshri DestaOshri DestaVor 10 Tage
 • 👏👏👏👏

  Rebjona RebiRebjona RebiVor 10 Tage
 • 🖐🖐❤❤

  gisi cacagisi cacaVor 10 Tage
 • Shum e bukur

  Violeta EminiVioleta EminiVor 11 Tage
 • Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏

  Bardha TafaBardha TafaVor 11 Tage
 • Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo

  Nikolin BreguNikolin BreguVor 11 Tage
 • Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO

  Flora ZyberiFlora ZyberiVor 11 Tage
 • Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅

  Asair FishtaAsair FishtaVor 11 Tage
 • bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊

  xhulja xhuljaxhulja xhuljaVor 11 Tage
 • Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse

  Almir MiliAlmir MiliVor 12 Tage
 • Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️

  Mergim KrasniqiMergim KrasniqiVor 12 Tage
 • (4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....

  adiloviq Elisaadiloviq ElisaVor 13 Tage
 • Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

  Adela RexhepiAdela RexhepiVor 13 Tage
 • Mbreti 👑

  Qendrim MurseliQendrim MurseliVor 13 Tage
 • Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌

  Bujar CullhaiBujar CullhaiVor 13 Tage
 • 👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑

  Marjo QerimiMarjo QerimiVor 14 Tage
 • ❤️❤️👌

  Elvana HalitiElvana HalitiVor 14 Tage
 • Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑

  Albanian ToniAlbanian ToniVor 15 Tage
 • Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

  Fatmir TahiriFatmir TahiriVor 15 Tage
 • Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt

  vali valivali valiVor 15 Tage
 • Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena

  Arian BossiArian BossiVor 15 Tage
 • Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar

  Muhamer IsufiMuhamer IsufiVor 15 Tage
 • Shum keng e bukur

  Anjeza AnjeaAnjeza AnjeaVor 15 Tage
 • The Goat per Musike .. !

  egzon krasniqegzon krasniqVor 15 Tage
 • Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺

  Elda BegajElda BegajVor 15 Tage
 • Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.

  Loris AnikaLoris AnikaVor 15 Tage
 • Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝

  Danissa SochorDanissa SochorVor 15 Tage
 • Muharrem..... his voice is perfect.

  marius valentinmarius valentinVor 15 Tage
 • E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌

  Aferdita **Aferdita **Vor 15 Tage
 • Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨

  Egzona GurguriEgzona GurguriVor 15 Tage
 • I pavdekshem jeh mbreti

  Arlind BajraArlind BajraVor 15 Tage
 • Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴

  Vjollca AhmetiVjollca AhmetiVor 15 Tage
 • Kallkeeeeee😎😎😎

  Vjollca AhmetiVjollca AhmetiVor 15 Tage
 • Bravo 😎😎😎😎

  Vjollca AhmetiVjollca AhmetiVor 15 Tage
 • Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎

  Adela ArjanAdela ArjanVor 16 Tage
 • Wooiw, qfar kenge respekt

  Bahrije BytyqiBahrije BytyqiVor 16 Tage
 • Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse

  Shpresa BytyciShpresa BytyciVor 16 Tage
 • Gjigandet e muzikes bravo

  Romeo MyzyrajRomeo MyzyrajVor 16 Tage
 • Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra

  AlskedRrenjaMusicAlskedRrenjaMusicVor 16 Tage
 • super Rrem

  Nikos VataNikos VataVor 16 Tage
 • Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙

  Sonila VokaSonila VokaVor 16 Tage
 • Muharremi shum i fort 👌🏽🔥

  Arian N.Arian N.Vor 16 Tage
 • &🤗🤗

  Arlinda RexhepiArlinda RexhepiVor 16 Tage
 • Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend

  Buqe camiBuqe camiVor 16 Tage
 • Like nga Wiena

  fıgaro fıgarfıgaro fıgarVor 16 Tage
 • Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍

  Teuta MustafaTeuta MustafaVor 16 Tage
 • Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥

  Be SaBe SaVor 16 Tage
 • 🤍🤍🤍🤍

  Irida AmedovIrida AmedovVor 16 Tage
 • Rrema mreti i pavdekshmi

  Gentjan CermaGentjan CermaVor 16 Tage
 • qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit

  Ali GashiAli GashiVor 16 Tage
 • 🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu

  Արմ ջանԱրմ ջանVor 16 Tage
 • 🙄❤❤❤

  Benita DuciBenita DuciVor 16 Tage
 • 👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑

  DiarDiarVor 16 Tage
 • Weee extra❤❤

  Dardan Aliu officialDardan Aliu officialVor 16 Tage
 • Albulen 🔥 🍒 👌

  Il3gal BurnoutIl3gal BurnoutVor 16 Tage
 • Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋

  Rovena KallmacakuRovena KallmacakuVor 16 Tage
 • Muharrem ahmeti king 👑

  Bayram KastratiBayram KastratiVor 16 Tage
 • Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo

  beny.kings. rexhepi.beny.kings. rexhepi.Vor 16 Tage
 • Super konga suksese marshallah

  Elton athinaElton athinaVor 16 Tage
 • في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدVor 16 Tage
 • 😍

  Vjosa KrasniqiVjosa KrasniqiVor 16 Tage
 • انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدVor 16 Tage
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Valentina KrasniqiValentina KrasniqiVor 16 Tage
 • في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري

  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابدVor 16 Tage
 • M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️

  Ergys Tironci OfficialErgys Tironci OfficialVor 16 Tage
 • JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL

  Arsi CenaArsi CenaVor 16 Tage
 • 👍

  Jemi KosovarJemi KosovarVor 16 Tage
 • Ufff 😢😢😢

  Beba JoteBeba JoteVor 16 Tage
 • 😢😕💗

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 2Vor 16 Tage
 • 💗💗💗

  Y.M Beatss 2Y.M Beatss 2Vor 16 Tage
 • Super Text 😘😘

  Aj babaAj babaVor 16 Tage
 • shun bukur !!! mashallah!!!

  Edmond LuloEdmond LuloVor 16 Tage
 • Yll

  Genta zh,italiGenta zh,italiVor 16 Tage
 • super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee

  Ale AlesjaAle AlesjaVor 16 Tage
 • ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮

  Nafa NafaNafa NafaVor 16 Tage
 • Bravo Muharem kakto vinagi top 💯

  Veronika MitkovaVeronika MitkovaVor 16 Tage
 • Who wants milk and cookies

  mitch dmitch dVor 16 Tage
 • King je nummer 1

  Avdull OsmaniAvdull OsmaniVor 16 Tage
 • Z ?

  Emanuela BrolliEmanuela BrolliVor 16 Tage
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  Alika MaisuradzeAlika MaisuradzeVor 16 Tage
 • Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))

  ԴԱՎԹՅԱՆ_ԴԱՎԹՅԱՆ_Vor 16 Tage
 • Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti

  F MF MVor 16 Tage
 • O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë

  Ersen DemiriErsen DemiriVor 16 Tage
 • Superr tekst 💖💖💖

  Janina -ShJanina -ShVor 16 Tage
  • yes

   Mourad KhouyaMourad KhouyaVor 15 Tage
 • Ihaa e paske djeg krejt a

  arti rrustaarti rrustaVor 16 Tage
 • ❤️❤️❤️

  Mirsat SalihiMirsat SalihiVor 16 Tage
 • Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤

  loveloveVor 16 Tage
 • Very nice 👏👏😘

  Angela Nela TrifanAngela Nela TrifanVor 16 Tage
 • Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?

  Fun TravelFun TravelVor 16 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥

  Florjan OfficialFlorjan OfficialVor 16 Tage
 • Ckdjď5s .f

  Fida MustafaFida MustafaVor 16 Tage
 • My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg

  alboalboVor 16 Tage
 • Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇

  AM13 AM13AM13 AM13Vor 16 Tage
DEhave