Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

16 Apr 2021
1 344 013 Aufrufe

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
 • What ever they tried to discussed didn’t make sense between Jasemina and Andin.

  Aria XhemoAria XhemoVor 2 Stunden
 • Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

  Arjeta XhemailiArjeta XhemailiVor 13 Tage
 • Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

  Mehmet MuhadriMehmet MuhadriVor 17 Tage
 • Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

  Gjevdet BujupaiGjevdet BujupaiVor 18 Tage
 • kjo ledidada a hala eshtë ktu

  Luan KadrijaLuan KadrijaVor 19 Tage
 • pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

  ILLYRIAN WarriorILLYRIAN WarriorVor 20 Tage
 • Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

  Kralb OzKralb OzVor 22 Tage
 • O sa interosont qe osht

  Flora GashiFlora GashiVor 23 Tage
 • fi

  Enso DzikaEnso DzikaVor 25 Tage
 • jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

  Flutura MusliaFlutura MusliaVor 25 Tage
 • Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

  doire aintudoire aintuVor 26 Tage
 • Mimo mino nino

  Ges MirditaGes MirditaVor 26 Tage
 • Macja mimo mino

  Ges MirditaGes MirditaVor 26 Tage
 • Mimon

  Ges MirditaGes MirditaVor 26 Tage
 • Fëmin bythe

  Merfi OxaMerfi OxaVor 26 Tage
 • 31:55 😂😂😂😂😂

  mandu & mochimandu & mochiVor 26 Tage
 • Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

  _mbyllur__mbyllur_Vor 26 Tage
 • Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

  wnnalis cioovwnnalis cioovVor 27 Tage
 • O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

  xhuljano_230xhuljano_230Vor 27 Tage
 • Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

  Luanesha78Luanesha78Vor 27 Tage
 • Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

  Lorenci ShkodraLorenci ShkodraVor 27 Tage
 • 2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

  Ges MirditaGes MirditaVor 28 Tage
 • E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

  bilinas minibilinas miniVor 28 Tage
 • Jasmina out

  Hey ThereHey ThereVor 28 Tage
 • Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

  XdoriX LyricXdoriX LyricVor 28 Tage
 • Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος ΓαλαίοςVor 28 Tage
 • Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

  kristi kristikristi kristiVor 28 Tage
 • Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

  Algas UraAlgas UraVor 28 Tage
 • Thoni ndonje fjale positive more njerez .

  Suzana LileSuzana LileVor 28 Tage
 • E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

  bocoy noiubocoy noiuVor 28 Tage
 • Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

  Marsela KoreMarsela KoreVor 28 Tage
 • Vk

  Klaus NikolliKlaus NikolliVor 28 Tage
 • 😭😭😭😭😭

  ALBA_4_LIFEALBA_4_LIFEVor 29 Tage
 • Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

  ALBA_4_LIFEALBA_4_LIFEVor 29 Tage
 • Skenar i rrathes 😏😏😏

  Natasha CelaNatasha CelaVor 29 Tage
 • prek macen ene ha llelel

  Mesut KamberiMesut KamberiVor 29 Tage
 • Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

  Vlore albVlore albVor 29 Tage
 • 1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

  Humor ShkodreHumor ShkodreVor 29 Tage
 • As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

  Erselda HakorjaErselda HakorjaVor 29 Tage
 • Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

  Humor ShkodreHumor ShkodreVor 29 Tage
 • Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

  Eleni HakarepiEleni HakarepiVor 29 Tage
 • Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

  Me And meMe And meVor 29 Tage
 • Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

  Gjevdet BujupaiGjevdet BujupaiVor 29 Tage
 • ishte thjesht preteksi.

  bouytt guytbouytt guytVor 29 Tage
 • B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

  Adi123Adi123Vor 29 Tage
 • Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

  kevin renokevin renoVor 29 Tage
 • Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

  Fabio LlushaFabio LlushaVor 29 Tage
 • krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

  Gjergj GilajGjergj GilajVor 29 Tage
 • Jasmina fake

  Roland KukaRoland KukaVor 29 Tage
 • dehave.info/down/fHxoeM-UbGXS144/video

  Administratori i pallatit tim - Your VoiceAdministratori i pallatit tim - Your VoiceVor 29 Tage
 • nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

  healthy lifestylehealthy lifestyleVor 29 Tage
 • 1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

  Kristi KristiKristi KristiVor Monat
 • ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

  Silvia KolaSilvia KolaVor Monat
 • Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

  Esmeralda KulaEsmeralda KulaVor Monat
 • Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

  Bamby BambyBamby BambyVor Monat
 • Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

  Naim MalokuNaim MalokuVor Monat
 • Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

  Anisa BardhiAnisa BardhiVor Monat
 • Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

  Joni XhafiJoni XhafiVor Monat
 • Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

  Yugioh Duel LinksYugioh Duel LinksVor Monat
 • Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

  Joni XhafiJoni XhafiVor Monat
 • Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

  adela kolaveriadela kolaveriVor Monat
 • Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

  Adelina LinaAdelina LinaVor Monat
 • Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

  A U S T R A L I ALA U S T R A L I ALVor Monat
 • Jasmina, posesive,e smure!!

  Ana BardhoshiAna BardhoshiVor Monat
 • Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

  Perparim PepshiPerparim PepshiVor Monat
 • Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

  My tararaMy tararaVor Monat
 • Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

  Megi NdoniMegi NdoniVor Monat
 • Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

  kevin renokevin renoVor Monat
 • Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

  vbddfy euuytvbddfy euuytVor Monat
 • Si e durin Andi kete debilen

  Sadete BabaSadete BabaVor Monat
 • Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

  saliji merxhansaliji merxhanVor Monat
 • bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

  Besmir kajoBesmir kajoVor Monat
 • Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

  Ardenis GjoniArdenis GjoniVor Monat
 • Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Mili milionMili milionVor Monat
 • Me materialiste se jazmina nuk ka !

  Tullio SanremoTullio SanremoVor Monat
 • O Murat mere Olen !

  Tullio SanremoTullio SanremoVor Monat
 • Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

  Rosy Apple KitchenRosy Apple KitchenVor Monat
 • Sa grada ke o Shefe.

  Ermir CenajErmir CenajVor Monat
 • Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

  Drragoi1Drragoi1Vor Monat
 • ah kto rreklamattt

  InsaneGamer™InsaneGamer™Vor Monat
 • Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

  Anita FerhatiAnita FerhatiVor Monat
 • O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

  Griselda DokoGriselda DokoVor Monat
 • P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to AshesVor Monat
 • Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

  Miss Ashes to AshesMiss Ashes to AshesVor Monat
 • Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

  hans entertainmenthans entertainmentVor Monat
 • Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

  doriana dedjadoriana dedjaVor Monat
 • Genjen pra genjen

  Erion VrapiErion VrapiVor Monat
 • Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

  Labby NotLabby NotVor Monat
 • Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

  Leonard BrashaLeonard BrashaVor Monat
 • 53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

  I Sinqert për të KritikuarI Sinqert për të KritikuarVor Monat
 • Boni unlike ksaj robqiresh

  TIRONSI FF FREE FIRETIRONSI FF FREE FIREVor Monat
 • Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

  Pajtim OsmanollajPajtim OsmanollajVor Monat
 • Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

  Aaron Kastriot IseniAaron Kastriot IseniVor Monat
 • Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

  Petrit DedaPetrit DedaVor Monat
 • Per zotin ky andi lopë e gjall total

  Albanet BabacomAlbanet BabacomVor Monat
 • Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

  Email ZyrtarEmail ZyrtarVor Monat
 • hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

  Liridona JakupiLiridona JakupiVor Monat
 • vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

  Liridona JakupiLiridona JakupiVor Monat
 • Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

  Genève SuisseGenève SuisseVor Monat
 • Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

  Aferdita ZenuniAferdita ZenuniVor Monat
DEhave