Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)

26 Feb 2021
1 738 187 Aufrufe

@ONIMA - smarturl.
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Arrangement By Al Band
Mix By JoJo
#irkenchyka #dehur #onima #unixmusic

KOMMENTARE
 • Super Hit. Love this song❤

  Danjela DomiDanjela DomiVor Tag
 • Gjithmon me bej te qaj me perlat e tua vella ☺️☺️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Muhamedali KiroMuhamedali KiroVor Tag
 • Momenti kur nje muzike e trishtuar te ben te ndihesh me mire 💯 Super 🔥

  Ger hardGer hardVor 4 Tage
 • 💔💔💔💔💗💗💙👍

  Kreku KrekuKreku KrekuVor 5 Tage
 • What language Is this song?

  Ibrahim JavedIbrahim JavedVor 5 Tage
 • Perfect ⭐️ greetings from USA

  Leandra BerlajolliLeandra BerlajolliVor 9 Tage
 • faleminderit se me lejove te ndegjoj muszik pa u tut se mdel noj both a naj tjeter traum

  Skipeee34Skipeee34Vor 9 Tage
 • Super

  Dorina DorinaDorina DorinaVor 11 Tage
 • Ahhhhhhh sa interpretim i bukur..por edhe fjalet dhe vija muzikore shume e bukur..Bravo.

  Linda KaloLinda KaloVor 11 Tage
 • Wow😍

  Mario SharraMario SharraVor 18 Tage
 • Wwoooow mrekulli ...👏👏Perfekte muzika, teksti ,zeri

  Goc TironeGoc TironeVor 19 Tage
 • 😍

  Klodiana AllaKlodiana AllaVor 21 Tag
 • I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁

  pida siouypida siouyVor 23 Tage
 • Endem rrugeve si i marre😭😭😭😭😭😭😭😭😭adhuroj zerin tend😘😘😘😘

  Arev ArevArev ArevVor 24 Tage
 • Je një Artist shum bukur këndon Yrken 👍

  Lume AliuLume AliuVor 24 Tage
 • Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄

  mikea hiooimikea hiooiVor 24 Tage
 • 💓

  Vida BVida BVor 24 Tage
  • Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

   pida siouypida siouyVor 23 Tage
 • Kenga shume e bukur !! Me vjen shume mire qe IRKENCI paska vendos qe mos Te bej Kong me melodija orientale ( Te lindjes se mesme )

  Donjeta GashiDonjeta GashiVor 26 Tage
  • Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori

   mikea hiooimikea hiooiVor 23 Tage
 • I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁

  alida flusalida flusVor 26 Tage
  • O qitnja dikush ni cigare se maroj

   mikea hiooimikea hiooiVor 24 Tage
 • dehave.info/down/a22Wi5bOg5iRlKA/video

  shuaipi albanshuaipi albanVor 26 Tage
  • Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

   gioyu comigioyu comiVor 25 Tage
 • ME I MIRI JE

  Elinda KelmendiElinda KelmendiVor 26 Tage
  • Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

   mikea hiooimikea hiooiVor 23 Tage
 • Si gjithmon Irkenc Hyka another level...🥺🥺❤❤❤

  wnnalis cioovwnnalis cioovVor 27 Tage
 • O zot i madh surprizat e tua jane te pafundme dhe une jam totalisht ne dashuri me to.Love you ,you are the best😘😘😘😘

  Entela ImeriEntela ImeriVor 28 Tage
  • Flm shume une jam nje fance e zjarrte e irkencit🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰besoj jo vetem un por ky esht i vetmi artist shqiptar qe ja vlen e them me plot gojen

   Entela ImeriEntela ImeriVor 25 Tage
  • E bukur 👏👏👏❤🇦🇱

   alida flusalida flusVor 26 Tage
 • Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

  bilinas minibilinas miniVor 28 Tage
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Chloe ManchestorChloe ManchestorVor 28 Tage
  • Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

   wnnalis cioovwnnalis cioovVor 27 Tage
 • Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

  hoiy vinosahoiy vinosaVor 29 Tage
  • Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖

   dolita windodolita windoVor 26 Tage
 • Bravo njesh respekte

  Marius ZaceMarius ZaceVor 29 Tage
  • Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

   bilinas minibilinas miniVor 28 Tage
 • 👏👏👏👏super hit,super kengetar

  Klevi HoxhaKlevi HoxhaVor 29 Tage
  • Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

   dolita windodolita windoVor 26 Tage
 • Irkenc ti Bruno Fifi nje duet🥺🥺plizz💜

  Ariel arielAriel arielVor 29 Tage
 • песня называется "Пьяный". переведите на русский,пожалуйста.

  Aivars PietariAivars PietariVor Monat
  • My heart is crying❤🥺

   hoiy vinosahoiy vinosaVor 29 Tage
 • Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

  Laureta RexhaLaureta RexhaVor Monat
 • Ikrenc Hyka ....Je Unik Je Kuptimi i Muzikës Shqiptare Zëri Yte është Hilaçi Që Shëron çdo dhimbje Të çdu kujt që këngët e Tua Jan nji Copëz Historie Për ata Që Kan Plagë Nga Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori

  Eduard HoxhaEduard HoxhaVor Monat
 • 👍👍👍goed muzik

  Galina KabranovaGalina KabranovaVor Monat
 • O qitnja dikush ni cigare se maroj

  Il3gal BurnoutIl3gal BurnoutVor Monat
 • Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

  miko foinmiko foinVor Monat
  • That was great!

   dolita windodolita windoVor Monat
 • 💙

  Alexa J SAlexa J SVor Monat
  • That was great!

   miko foinmiko foinVor Monat
 • E bukur 👏👏👏❤🇦🇱

  Lucia DiorLucia DiorVor Monat
  • dehave.info/down/naicYcCUka2nsG0/video

   miko foinmiko foinVor Monat
 • great song..nice video..lyrics...wooow

  dolita windodolita windoVor Monat
 • So beautiful love you so much 🙏🍀🌹🌷💜💜

  Qrtt AdvbQrtt AdvbVor Monat
  • 😍😍😍

   miko foinmiko foinVor Monat
 • Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

  Ndricim LiziNdricim LiziVor Monat
 • Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖

  yuoop nokeyuoop nokeVor Monat
 • Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

  doliio volaydoliio volayVor Monat
 • 💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Lady MindkoffLady MindkoffVor Monat
  • great song..nice video..lyrics...wooow

   doliio volaydoliio volayVor Monat
 • My heart is crying❤🥺

  Melisa QosjaMelisa QosjaVor Monat
  • humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot

   yuoop nokeyuoop nokeVor Monat
 • sa shum qaj me këngët e tij bravo super artist prek direkt ne zemer me vargjet e bukura

  The doorThe doorVor Monat
 • dommage qu'il n'y ait pas la traduction des paroles mais c'est très joli

  VERISSIMO Marie - HélèneVERISSIMO Marie - HélèneVor Monat
 • Üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü0

  Teuta HasaTeuta HasaVor Monat
 • kengetari im i preferum 😊😊

  Ale AlesjaAle AlesjaVor Monat
  • Shume ze i ngrohte!

   aola wiliaola wiliVor Monat
 • super hit😘😘

  Ale AlesjaAle AlesjaVor Monat
  • Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️

   aola wiliaola wiliVor Monat
 • dehave.info/down/naicYcCUka2nsG0/video

  JaxShazamJaxShazamVor Monat
 • That was great!

  aola wiliaola wiliVor Monat
 • Super 👏👏👏

  Γεωργία ΤόντιΓεωργία ΤόντιVor Monat
 • 😍😍😍

  Xhent HoxhaXhent HoxhaVor Monat
 • dehave.info/down/gKBxprvTgWa2vaQ/video

  RSHRSHVor Monat
 • dehave.info/down/nmpmlqbIi6PZ034/video

  Best MusicBest MusicVor Monat
  • Loved

   aola wiliaola wiliVor Monat
 • Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄

  Sidi SidiSidi SidiVor Monat
  • 😂😂😂

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Sa Zeri i bukur dhe Kenga ashtu 🎵🎶🎤🎧

  Sarah JakupiSarah JakupiVor Monat
  • 😍

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Endem rrugve si i marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un s'e paskam dit Sa shum ty te kam dasht Vitet shkojn e vijn Akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa thinjat t'me ken dal Ta shuaj kete mall Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot

  Enea BegajEnea BegajVor Monat
  • 😍😍

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • great song..nice video..lyrics...wooow

  Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Wow ka shum koh qe nuk e kam ndegjuar nje keng qe me bon me vibracione ne gjith trupin brravo shqipe 👏👏👏👐🎶🙋‍♂️🍹

  Toro ManToro ManVor Monat
  • 👏👏

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • That was great!

  dutoiu hourdutoiu hourVor Monat
 • That was great!

  toijg avnnrtoijg avnnrVor Monat
 • Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️

  MEA MARTIRIMEA MARTIRIVor Monat
  • 😓👏👏

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Shume ze i ngrohte!

  Leticia 22Leticia 22Vor Monat
 • E adhuroj Ka nje ze kaq te bukur cdo keng esht kaq e ndjer Bravo Irkenc Jam fanse e jotja dhe e adhuroj muziken tende 🥰🥰🥰

  Marsela TallamishiMarsela TallamishiVor Monat
  • That was great!

   toijg avnnrtoijg avnnrVor Monat
 • it would be so funny... ??

  annag coclannag coclVor Monat
 • Janam janam -dilwale

  markeliano petimarkeliano petiVor Monat
 • Beni muzike shqip o turq

  Vital GjinajVital GjinajVor Monat
 • Loved

  Regdu GehtRegdu GehtVor Monat
  • He’s really funny.

   annag coclannag coclVor Monat
 • Trujt zoti vla

  Ragip BajramiRagip BajramiVor Monat
  • Love your video

   vliduu zeebvliduu zeebVor Monat
 • He’s really funny.

  yuitr loingyuitr loingVor Monat
  • why funny

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
  • he’s amazing

   vliduu zeebvliduu zeebVor Monat
 • Bravo 😍😍

  Zyba kaca Zyba kacaZyba kaca Zyba kacaVor Monat
  • Vous êtes incroyables les gars ! Cette vidéo était énorme, un gros bravo !

   Regdu GehtRegdu GehtVor Monat
 • Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

  cnmmd qiuoocnmmd qiuooVor Monat
  • 😢😢😢😢

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Such a beautiful song!

  lumi hoxhalumi hoxhaVor Monat
  • What language is the song?

   Ibrahim JavedIbrahim JavedVor 5 Tage
  • I have to say, this was a really good one!

   yuitr loingyuitr loingVor Monat
 • Thjesht wow !! Jam perhumbur ne kete melodi , tekst , muzik !!! 🥰

  DeboraDeboraVor Monat
 • ❤ ❤

  Ina LikaIna LikaVor Monat
  • 🥺🥺🥺

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
  • Dehur me premtimet e bukura qe ishin...

   cnmmd qiuoocnmmd qiuooVor Monat
 • tkeqen vllai mos bo mo kong. 😔

  NuryNuryVor Monat
 • Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

  nijuo joingnijuo joingVor Monat
 • O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh

  vliduu zeebvliduu zeebVor Monat
 • Ku e gjete kurajon per te publikuar kete keng xhanem

  Pavljon LikaPavljon LikaVor Monat
  • cfare i mungon kenges?

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Super Vokal , Super Këngë ... 😍

  Albert VishiAlbert VishiVor Monat
  • Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚

   nijuo joingnijuo joingVor Monat
 • LYRIC: Ref Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot Endem rrugve si I marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un se paskam dit sa shume ty te kam dasht Vitet shkojn e vin akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa dhimbjet tme ken ndal Ta shuaj kete mall Ref x2 Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot

  Agron VijaAgron VijaVor Monat
  • 💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

   vliduu zeebvliduu zeebVor Monat
 • Kenga shum e bukur....nje ze shum i embel dhe muzika super....suksese te metejshme te uroj....😊

  Alime ToskaAlime ToskaVor Monat
 • Bravo Irkenc super tekst super kenge 😍

  Esmeralda GanciEsmeralda GanciVor Monat
  • bravo

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • Kengetari me i mire ne shqiperi te pakte keshtu mendoj une ... Vetem vazhdo perpara👌👌👌😘😘😘😘

  Mariglen LleshiMariglen LleshiVor Monat
  • @Piano Shqip hahaha jo se eshte kengetar i mir

   Mariglen LleshiMariglen LleshiVor Monat
  • i treti apo kateri ndoshta😅

   Piano ShqipPiano ShqipVor Monat
 • You are the best my friend loves you very much ❤️😍😘❤️❤️❤️❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️❤️💕💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕

  Eli EliEli EliVor Monat
 • 😭😭💔💔❤

  Elife LumaniElife LumaniVor Monat
 • Hajde mor burr se ta jap un nje cigare se te fundit kam ne pakete

  Cristal CaraballoCristal CaraballoVor Monat
 • Keng me e bukur Zero lakuriqsi Zero fallsitetit ... thjesht Dashuri.

  Elmira KulhekuElmira KulhekuVor Monat
 • O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh

  shkoder shkodershkoder shkoderVor Monat
 • Dehur me premtimet e bukura qe ishin...

  Nini HoxhaNini HoxhaVor Monat
 • 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  Asia VranaAsia VranaVor Monat
 • @@......

  marieplayroblox deuschmarieplayroblox deuschVor Monat
 • Like

  Джавид ХузахмедовДжавид ХузахмедовVor Monat
 • Bukur shume!

  Asije KoprenckaAsije KoprenckaVor Monat
 • Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤irkenc hyka💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💖💚💔💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaVor Monat
 • 🥀💔💔

  E HodoE HodoVor Monat
 • NF

  Arianit BerishaArianit BerishaVor Monat
 • 🌺🌺

  megi bodomegi bodoVor Monat
 • jepjani nje cigare irkencit hahahahahah.Shume e bukur kenga

  Eljana BuciEljana BuciVor Monat
DEhave