Varrosi - Flamma (Official Video HD)

2 Apr 2021
2 155 326 Aufrufe

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

KOMMENTARE
 • 5 min e 26 sekonda adrenalin ja u mbylle gojen 🤐🤐 je i math🎧🎧🎧🎧

  Denis GjondedajDenis GjondedajVor Stunde
 • A thu kujt ja bo ket diss

  Ardi PajazitiArdi PajazitiVor Stunde
 • I ke q... motren pz legjendat jon legjenda👌💪💪💪🤜🤛 Jo zvarranikë kanalesh💩💩🤮

  Mikel TafaMikel TafaVor 2 Stunden
 • Otr👑👑👑👑

  klejdi albanklejdi albanVor 3 Stunden
 • Mir ja ke ber atyre pith ropave

  klejdi albanklejdi albanVor 3 Stunden
 • Shum buk bravo

  klejdi albanklejdi albanVor 3 Stunden
 • Ajde rrep ajde. Rrep zhiadist si Binladeni ky fiks o plak do me bo dhi dis ky mjekercjapi

  show Tironashow TironaVor 5 Stunden
 • Bravo VAROS KE BER DISIN ME TE BUKUR HALLALL TE QOFT

  Astrit SefaAstrit SefaVor 6 Stunden
  • 😈😈😈

   Astrit SefaAstrit SefaVor 6 Stunden
 • Ti je tjeter Level bro

  GANGOT PLAYGANGOT PLAYVor 6 Stunden
 • I papare,,,,,

  NadaNadaVor 7 Stunden
 • Big kik Bo si Biggie Varrosi Bo si 2pac

  FF SMOKEDFF SMOKEDVor 8 Stunden
 • Estrada left the chat 🤣

  Albania GangAlbania GangVor 9 Stunden
 • Kaq kisha une naten

  RediOfficialRediOfficialVor 18 Stunden
 • Ec aty varrosi jua mbylle gojen te gjitheve kaw bukur i ke thon se dhe ve veta ate e degjojne per dite haha peace otr

  RediOfficialRediOfficialVor 18 Stunden
 • hit !

  Ivan PopekIvan PopekVor 19 Stunden
 • O te lumte goja 😂

  Reno RenReno RenVor 19 Stunden
 • 💪🏻💪🏻💪🏻

  Alban PocestaAlban PocestaVor 20 Stunden
 • 👍👍👍👍👍⭐️⭐️⭐️⭐️💥💥💥💥💥💥💥

  Bora RexhepiBora RexhepiVor 20 Stunden
 • 😂😂😂 ja ke qi robt daku je gjigand bej izmet bârit lere ça llapin kto tjert mbret je 👑💶💶💶💶💶

  Berti BertiBerti BertiVor 21 Stunde
 • Ajt notn

  Noah GjergjiNoah GjergjiVor 21 Stunde
 • Rep ralitet nje njeri qe kendon kengen e 2pac esht çer a je reper me mir bej freestyle.... minus 10 nuk ja vlen shoku

  Gangsta LifeGangsta LifeVor 22 Stunden
 • Barroso otrrrr

  Omer MuratiOmer MuratiVor 23 Stunden
 • 🔥🔥🔥🔥

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • 👌👌👌✌✌

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • 👍👍👍👍

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • 👊👊👊👊

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • 💪💪💪💪💪

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • 🔥🔥🔥🔥

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Vor 23 Stunden
 • Trujt ziti mor mret

  Nard CenajNard CenajVor Tag
 • Hallall ta bofte zoti er shok ✌️✌️✌️👌👌👌 i madh je 😎😎😎😎😎😎

  Fatjon KolaFatjon KolaVor Tag
 • Ja ka dhi rracen me ket diss

  ledio brahimajledio brahimajVor Tag
 • Mandat ja keven Emrin

  Eri BeratEri BeratVor Tag
  • OTR

   Eri BeratEri BeratVor Tag
 • Ti ba diss don xhonittt qrrrr

  Ela ElahhEla ElahhVor Tag
 • Je i madh o varros trujt zoti I ke vut ne thes te gjith Respekte vlla

  Arben VeseliArben VeseliVor Tag
 • Cfar zeri si femen jo tamam burr

  Sylë HotiSylë HotiVor Tag
 • E degjoj 20 here ne dite edhe me duket si kure po e degjoj per here te pare ✌🇦🇱😀 je njesh

  bobi brbobi brVor Tag
 • Normal burrelsi burrels

  Aranit KacdedjaAranit KacdedjaVor Tag
 • Sdi pse bo si i fort ti varros.✓ mbete tu sha dhe u bone famos

  lyrics alblyrics albVor Tag
 • 200 shishe kur varrosim Varrosin👹

  lyrics alblyrics albVor Tag
 • E fort kanga hallall po unikatili sun ja kaloni kurr dis i qart👑😎

  Olti AliuOlti AliuVor Tag
 • Ja ke qi rr.. 💪💪😎

  Niti KacajNiti KacajVor Tag
 • Nese e ke pas per marinin ske bole me shku aty . Me ate shamin te koka sikir gabel indie

  Edmir JupaEdmir JupaVor Tag
 • Kush e lexon kete koment e ruajt Zoti dhe kush eshte duke agjeruar ja lehtesoft Zoti.

  Flogert ZykajFlogert ZykajVor Tag
 • 👌👌👌👌👑❤️❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑

  Lorian SmuljaLorian SmuljaVor 2 Tage
 • ia u qive bythen bro

  Alberto LukaAlberto LukaVor 2 Tage
 • E shikoni ju otkaristat dhe me wiewsat jeni katastrof... ec aty don xhoni 😂😂

  X-PersonX-PersonVor 2 Tage
 • asniher pablo dybala sbohet LEGJEND SI MALDINI

  ele ktricalele ktricalVor 2 Tage
 • This shits gona end careers haha

  Alex PressAlex PressVor 2 Tage
 • 2milly💯❤

  1124 21141124 2114Vor 2 Tage
 • Hit em up shqip

  geraldo_386geraldo_386Vor 2 Tage
 • 0:42 big kik 1:13 escobar

  FF KLEJDIFF KLEJDIVor 2 Tage
 • 2 million 🔥🔥🔥

  SHZ CRIMINALSHZ CRIMINALVor 2 Tage
 • Ev Ev te lumt, ja ke than ni ren te forta, krejt e ke kall si te ishe kan i Komaranti.

  Arvanitet illirArvanitet illirVor 2 Tage
 • ahhahahhaa qfar reperi je shum i fort ama fatkeqsisht ti edhe repi je shum larg haver tingujt e zonit si mu kan npodrum te bertit a me pre qet bostan ik haver shko flejt masi ke shpi midis londres ec more shko qije at non se ky repi jot esht shum larg ndaj ktynve reperave qe ke bah diss une qudita ku e morre ket guxim per dis a tka than ai buza si viqi lopes apo ec haver grai llades qaty midis londres ose ajde merr lektyr ne kosov per rep se dialekti yt i repit esht vaka te femra hyhyhyhyhhy llaka llaka ik more qije nonen shko mytu

  M MM MVor 2 Tage
  • Tka djeg e shohh

   Username ;Username ;Vor Tag
 • Gold ✨

  Miranda LaskiMiranda LaskiVor 2 Tage
 • Thjesht pa fjal hallall

  Ardi KorceArdi KorceVor 2 Tage
 • Ti kendon tamam si Lek Plepi

  jani muskajani muskaVor 2 Tage
 • Zdin me me gjet k**rin me i ra me dore I pa pam I bane kinez tan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Shkodra

  Zhozef ZhozefZhozef ZhozefVor 2 Tage
  • DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

   HUMOR & INFORMATIONHUMOR & INFORMATIONVor 2 Tage
 • Cja ka fut me rop shpie OTR the best

  Sonila SonilaSonila SonilaVor 2 Tage
  • DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

   HUMOR & INFORMATIONHUMOR & INFORMATIONVor 2 Tage
 • Po ik or lale ti ke 151 suba se veq nje cop kari se sje per don xhonin ti se ta shtin kryt ne bole

  Arben TotajArben TotajVor 3 Tage
 • Shout out to 2pac!!!!!!!

  Kledjan LicoKledjan LicoVor 3 Tage
  • DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT __

   HUMOR & INFORMATIONHUMOR & INFORMATIONVor 2 Tage
 • 💥💥💥

  Alban IstrefiAlban IstrefiVor 3 Tage
 • Je thjesht kampjon vlla ska si ti ne frystile 👌

  Elton ShiraElton ShiraVor 3 Tage
 • king i't is a hellbaniaz

  shkelqim litashkelqim litaVor 3 Tage
 • Nuk degjoj shum rap shqip por kjo ishte 🔥🔥 Mbyllje goje per 2 sekonda😂😂 YOU'RE THE FKIN ONE BRO

  Th1ConッTh1ConッVor 3 Tage
 • big like

  Fatmira TojaFatmira TojaVor 3 Tage
 • KING NOIZY DHE VARROSI..PERFUNDIMISHT MA KNAQIN SHPIRTIN ME KTO DISSA ..

  Denisa DenaDenisa DenaVor 3 Tage
 • Kush e nidigjon disin me te bukur te varrosit te 2021 te boj like👌👌👌

  samuel hoxhasamuel hoxhaVor 3 Tage
 • ky po ky Eshte vk Vetem me te shame sikur vetem ky vk di me sha 🖕

  platon raxhaplaton raxhaVor 3 Tage
 • Per ke esht ky disi

  FF BADBOYFF BADBOYVor 3 Tage
  • 1| Bik Kik 2| Don Phenom 3| Cllevio 4| Fero 5| MatoLale 6| K-ALBLO 7| Meriton 8| Don Xhon 9| Marin 10| ILLMILL NAJ SUBCRIBE TE RUJT ZOTI NQS PO AGJERON AGJERIM SA ME TE LEHT

   NO NAMENO NAMEVor 3 Tage
 • Super👌

  mustafa recimustafa reciVor 3 Tage
 • Ej opill ikarit mos bodisa podil pars qifsha

  meti.offcial04meti.offcial04Vor 3 Tage
 • 🔝

  Mishel MarkuMishel MarkuVor 3 Tage
 • Rob ma kara skam pa. Burri 40vjec tu sha big Kiken qe o hala 17vjec. E keqja osht qe Kika se ka sha kurrkun varrosin. BIG KIK do jet B.I.G edhe Mato ka mo shume talent se krej grupi 40vjecarve qe i ka ardh koha me i lon venin rinis.

  UniversalMusic-ALBANIAUniversalMusic-ALBANIAVor 3 Tage
  • @UniversalMusic-ALBANIA hahahahahaahhh flet ti qe 10 mo vlla ne moshen 11 un nk rrija ntelefon si puna jote ntiktok but kohet kan ndryshu, edhe e dim qe je nga kosova edhe OTR kan beef me ronelat keshtuqe sja vlen nrm qe ronelat do mbeshtesesh .

   Username ;Username ;Vor 11 Stunden
  • @Username ; ironi 12vjecari...

   UniversalMusic-ALBANIAUniversalMusic-ALBANIAVor 12 Stunden
  • Harrum met pyt na fal kur do e japesh lejen ti ? Do bejm muzik

   Username ;Username ;Vor Tag
 • je njesh

  klodjan torinoklodjan torinoVor 3 Tage
 • 1 gur 10 plluma 👍👍👍👍

  Xhani MustafiXhani MustafiVor 3 Tage
 • ta qhift spilqi tetoves nonon taj n pidh

  Muhamed ZuberiMuhamed ZuberiVor 3 Tage
 • Super diss I ka shkaterruar krejt

  jay sjay sVor 3 Tage
 • Qysh me tbo diss 40 vjet 😂😂😂😂its ill Mill tka gjeg o grek

  Unkknown ProfileUnkknown ProfileVor 3 Tage
 • e ka myt

  Isuf KellciuIsuf KellciuVor 3 Tage
 • Kur ngjo 2pacun dhe fillo i qr tgjithve ndiss

  Carl JohnsonCarl JohnsonVor 3 Tage
 • Eja kuptoje se çfarë kuptimi ka kjo. Të rrofshin 11 vjeçarët se vetëm kolopuçat budallepsen mbas këtyre.

  SumaplumaSumaplumaVor 3 Tage
 • Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm

  Morgana MorgiMorgana MorgiVor 3 Tage
 • E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel

  5Gaming5GamingVor 3 Tage
 • Wtf ca super disi Ky I madh fare varros

  Klajdi PeqiniKlajdi PeqiniVor 3 Tage
 • 👍

  Bekim KeshiBekim KeshiVor 3 Tage
 • Disi me i fuqishem King OTR

  FF SOKOLFF SOKOLVor 3 Tage
 • Noice

  memeVor 3 Tage
 • Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat

  Ghostyy112Ghostyy112Vor 3 Tage
 • Varroso je super rreper

  Fabjan QoseFabjan QoseVor 3 Tage
 • Kul J

  Alma PashajAlma PashajVor 3 Tage
 • Mamin po nk bane like

  Lyrics songLyrics songVor 3 Tage
 • Rep Copy past

  Bledar AzirajBledar AzirajVor 3 Tage
 • alamet kinge😍😍🥰

  ii iioii iioVor 4 Tage
 • Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮 😂😂😂💪🔥🔥🔥👏

  Shyhret 123Shyhret 123Vor 4 Tage
 • 💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis

  Foti LeshiFoti LeshiVor 4 Tage
 • Je i forte bro 👏

  Arben GjergjaiArben GjergjaiVor 4 Tage
 • Pkp ahahahaha po kur te tha noizy ban 5 pompa per me hy ne shpi ska rrejt gja Matolale qe ske shpi dhe jeton ne shpi me qera hik he kar je borgj deri ne fyt 🤭🤭🤭 pse sfol drejt o varros 😏😏

  Mario KolaMario KolaVor 4 Tage
  • Ishte shaka po ku karin merrni vesh ju

   Username ;Username ;Vor Tag
DEhave