Fatmira Brecani - Dashnia e Gurbetqarit (Official Video 4K)

16 Okt 2020
113 782 Aufrufe

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Teksti & Muzika: Fatmir Muja
Orkestrimi: Alban Arifi / Global Records
Video by: Max Production
Make Up: Merita Merja

KOMMENTARE
 • Te kendofta zemra gjithmonë

  Elbasan RexhaElbasan RexhaVor 3 Tage
 • Bilbil i veriut zemra te kendofte.

  R GjR GjVor 3 Tage
 • 👏👏👏

  Ylber AdemiYlber AdemiVor 3 Tage
 • Super keng 👏👏👏

  Eda MalajEda MalajVor 3 Tage
 • Te lumte goja ti je ma è mira ne shqiptari

  Afrim BerishaAfrim BerishaVor 3 Tage
 • bravo zonja fatmira brecani mke bo me lot persh nga gurbeti kudo shqiptart neper bot u djegum per vendlinje fati na ka tret :(

  LLapjaniLLapjaniVor 3 Tage
 • 👏👏

  ordnael 4ordnael 4Vor 3 Tage
 • Po valla kah jem neper bot jemi me lot ne sy 😭😭😭

  Igbale KrasniqiIgbale KrasniqiVor 3 Tage
 • E madhe je patrijote ❤❤❤👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏😢😢😢😢

  lona lonalona lonaVor 3 Tage
 • o te gzoft zotii 😘😘😘😘😢😢😢😢😢😢😢

  Star Light GamingStar Light GamingVor 3 Tage
 • 👌👌👌👌👌

  Petronela PetronelaPetronela PetronelaVor 3 Tage
 • Zemra te knoft bylbyli i malsis

  EdmiraEdmiraVor 3 Tage
 • A te kendofte ajo zemer, e mrekullushme je

  Martine KolaMartine KolaVor 3 Tage
 • Respekt per zerin e embel qe ke edhe suksese per kengen🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲⭐⭐

  Ismail KarametaIsmail KarametaVor 3 Tage
 • O ZEMRA Te kendofte ekurr mos uplakshe o bilbili tropojes moj moter❤❤🌹🌹💥💥

  aferdita bushgjokaaferdita bushgjokaVor 3 Tage
 • zemra tknoft o mretnesh e muzikes shqipe

  Ari CulaAri CulaVor 3 Tage
 • te lumt ❤ zani jot si pushka shqiptarit

  Mia MiaMia MiaVor 3 Tage
 • 😭💖😘😘🇦🇱🗼

  Jutbina SalihajJutbina SalihajVor 3 Tage
 • Kanga e mir zani top qa me i than ksaj

  Rigers CuniRigers CuniVor 3 Tage
 • E mrekullueshme bilbili i Tropojes ❤💎⭐

  Μιραντα ΦουσατζιαΜιραντα ΦουσατζιαVor 3 Tage
 • Super kenge

  Erjola UlliriErjola UlliriVor 3 Tage
 • Mos vdeksh kurr o bylbul i shqiptaris 💐

  Mujo KurtajMujo KurtajVor 4 Tage
 • Zemra te kendoft shum käng e bukur

  Cyma ShpatollajCyma ShpatollajVor 4 Tage
 • 👑🌹🎤

  perla Goldperla GoldVor 4 Tage
 • Te lumte goja je e mrekullueshme. Bilbili i gjithe shqipetarise

  Vjollca RexhaVjollca RexhaVor 4 Tage
 • 🤗👍

  PAJTIM SUMAJPAJTIM SUMAJVor 4 Tage
 • Te lumtë goja bukur shum

  Afrim MulajAfrim MulajVor 4 Tage
 • Ti je ikona e muzikes Fatmira me ate Za te amel respekte skam fjal me te pershkru artiste e madhe ✍️🤝🇦🇱❤ Populli me i tretur jemi qe vuajm larg vendlindjes 😥

  Artjola dobraArtjola dobraVor 4 Tage
 • Beautiful

  flutura sheqeriflutura sheqeriVor 4 Tage
 • 🍺🍻🍺🍻🍺🍻🍺🍻🍺🍻🍺🍻🍺🍻Biera Biera Biera Biera Biera Biera🍺🍻🍺🍻🍺🍻🍺🍻🍻🍻🍺🍻🍺🍻🍺

  Eduard Black 389100602020 -- LED bdEduard Black 389100602020 -- LED bdVor 4 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Indrit CaraIndrit CaraVor 4 Tage
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌

  Indrit CaraIndrit CaraVor 4 Tage
 • ❤❤

  Redi GricaRedi GricaVor 4 Tage
 • 💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Xhuliana BucpapajXhuliana BucpapajVor 4 Tage
 • Zani jot direkt ta prek thellesine e shpirtit

  DARDANI 4444DARDANI 4444Vor 4 Tage
 • Te lumt e dashur 💞

  Peti ZjPeti ZjVor 4 Tage
 • Oohhh zemra te kinofte.qofsh e lumtur gjithmon ne jete familjarisht.na e heq sadopak merzin

  Nazi LitaNazi LitaVor 4 Tage
 • Bravo Bylbyl👏👏🇦🇱🇦🇱

  Avdi lushajAvdi lushajVor 4 Tage
 • O zemra te kendoft🙏🙏👌👌

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj AlbanaVor 4 Tage
 • Edua Fatmiren 🤩❤

  a aa aVor 4 Tage
 • Je shumë e bukur dhe dasht Zoti me na kendue edhe shumë vjet , sepse e ke zërin maxhik për këngen . Te lumtë dhe Jet sa malet të dëshiroj ... Klipi texti muzika stili të gjitha exellant. ⭐⭐⭐⭐✨✨✨✨✨✨✨✨❤❤❤❤❤❤

  Arsim SylejmaniArsim SylejmaniVor 4 Tage
 • Pushk ma ke ate ze 💋

  Amigo SAmigo SVor 4 Tage
 • O zot cfr zeri cfar mrekullie je mos vdeksh kurr

  Drane SotaDrane SotaVor 4 Tage
 • Ahhh t lumt shpirti e zani

  Shuli ShulShuli ShulVor 4 Tage
 • Bukur. Te kendoft zemra gjithmon

  Miranda ShurbiMiranda ShurbiVor 4 Tage
 • Bilbili i shqiptaris Respekt nga gjermania

  Ilda BerishaIlda BerishaVor 4 Tage
 • 👏👌👑.😢😢💔

  Nora VeseleNora VeseleVor 4 Tage
 • Legjend je ☺️😍😍💎🌟

  Maringlena AsllaniMaringlena AsllaniVor 4 Tage
 • Shuuuum e vertet te lumt

  Idajete IbraimiIdajete IbraimiVor 4 Tage
 • Suksese ke një ze shum te Mir.

  Skenda 1234Skenda 1234Vor 4 Tage
 • Te lumt goja ❤❤❤❤ hallall te qofte

  Al doAl doVor 4 Tage
 • Mir

  Leart HyseniLeart HyseniVor 4 Tage
 • a te knoft zemra o bilbyl

  Londra LondraLondra LondraVor 4 Tage
 • 🥰

  Ira HoxhajIra HoxhajVor 4 Tage
 • Tlumte goja 🇬🇧🇬🇧❤️🇬🇧🇬🇧🤲🏻🤲🏻

  Rexhep LikcaniRexhep LikcaniVor 4 Tage
 • ❤️R❤️

  Aaaa VvvAaaa VvvVor 4 Tage
 • Tlumt goja fatmira brecani🙏🙏🙏🙏

  Ledi DaciLedi DaciVor 4 Tage
 • Sa e bukur 🥺❤️

  Sara KurtiSara KurtiVor 4 Tage
 • O bilbili i shqiptarise ❤️🌹🌟💎👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻te lumte goja

  Vjollca SuciVjollca SuciVor 4 Tage
 • 🥺🥺🥺💔

  عمران omranعمران omranVor 4 Tage
 • Te knoft zemra o bilbili malsis madhe 👌👌🥇🥇🇦🇱🇦🇱🇦🇱😘😘😘😘

  Klaudio GjerkajKlaudio GjerkajVor 4 Tage
 • Nuk ka te dyte si ti... je ilac per veshin e shpirtin.. te duam .. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Govi RekaGovi RekaVor 4 Tage
 • Bylbyli i muzikes Shqiptare. Nese keni mundesi mi beni subscribe kanalit tim dhe jua kthej. Faleminderit 🙏🙏🙏

  Top 10Top 10Vor 4 Tage
 • I rujt zoti te gjith gurbetqaret

  Jeta PeposhiJeta PeposhiVor 4 Tage
 • Bravo nje kenge e paharrushme

  Marin BrrukuMarin BrrukuVor 4 Tage
 • Zemra te kendoft bylbyli i shqitaris

  Keli HoxhajKeli HoxhajVor 4 Tage
 • Zemra të këndoft o zëri bylbylit 🤗🤝

  Mec GojaniMec GojaniVor 4 Tage
 • Suksese⭐️❤️⭐️

  DORI NezaDORI NezaVor 4 Tage
 • 💔😭😭 Oh te bekoft Zoti, papritmas mu thy zemra edhe mu mbushen syt me lot!

  Lida LidaLida LidaVor 4 Tage
 • Naic

  Zarko KordiZarko KordiVor 4 Tage
 • O bylbyli i tan Tropojs te kendofte Zemra oj patriote. Yll je ❤

  Valdete RadaValdete RadaVor 4 Tage
 • Te knoft zemra tan jeten 😀

  Flori FloriFlori FloriVor 4 Tage
 • Te lumte goja ishalla si gjithemon je 1

  Esi MusliuEsi MusliuVor 4 Tage
 • Wow wow ca zeri o zot 🔥🔥🔥

  Andri MucoAndri MucoVor 4 Tage
 • Artistja ma e mire qe ka shqiptaria Fatmira Breqani,ju lumt per kengen nje za briliant si juaji veshtir se gjen👏👏

  Llapi PrishtinaLlapi PrishtinaVor 4 Tage
 • Suksese e madhja Fatmira Breçani Zoti te ruajte ty dhe gjithe shqiptaret në te gjithe boten ! 🤩🥰🥰🥰Na kenaqe md kenge suksese 🤎

  jona jonushejona jonusheVor 4 Tage
 • Te kendoft zemra bylbyli i trojeve shqiptare 👏👏👏

  The World Of MoviesThe World Of MoviesVor 4 Tage
 • Very good song 🙏🏼

  Leontina AmetiLeontina AmetiVor 4 Tage
 • 👏👏👏👏❤❤🙏🙏🙏

  Gesi HoteGesi HoteVor 4 Tage
 • Wow so nice song I love this song and I love this girl❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Gina Casting officialGina Casting officialVor 4 Tage
 • 😀

  Ergest HaxhiajErgest HaxhiajVor 4 Tage
 • 👏👏👏👏👏

  Vjollca SulaVjollca SulaVor 4 Tage
 • Je mbretresh e muzikes popullore.

  Gani HalitajGani HalitajVor 4 Tage
 • 👇👇👇👇👇

  obelix maliobelix maliVor 4 Tage
 • te lumte ky ze shume i mallengjyeshem (te kendofte zemra pergjithmone)

  A AA AVor 4 Tage
DEhave