Yll Limani - Buzet e kuqe

24 Sep 2020
3 584 139 Aufrufe

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Yll Limani- Buzet e kuqe
Music: Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Beat by: BigBadBeats
Produced by: Fatjon Miftari
Rec: @MIXEY MUSIC
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Starring:
Erisa Gashi
Iris Thaqi
Advije Ukca
Era Vitija
Skorpiona Sila
Special thanks:
Valdrin Sahiti
Sellma Kasumovic
Kaci Lleshi
Reload Arms / Shpend Zenuni
Selmans
JED Autos

Website: onima.co
Facebook: smarturl.it/ONIMA

KOMMENTARE
 • Tekst palidhje. Kenge per femije

  Neccco 1Neccco 1Vor 27 Minuten
 • This gives me The Weekend vibes

  doire aintudoire aintuVor 17 Stunden
 • 🍒🍓🥂

  Samira SylejmaniSamira SylejmaniVor Tag
 • dehave.info/down/YqGVZ5arqGTCyH4/video listen to this ! NEW DESPINA VANDI

  Greek MusicGreek MusicVor Tag
 • Bashk e kena ditlindjen breh jet me ni dit edhe bash ka dal muzika per ditlindjen tem😍💥sukseseeee

  pida siouypida siouyVor Tag
 • Brother

  Tomi ToskaTomi ToskaVor Tag
  • 😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😙😙😘😙😚😙😍😙😙😗😚😗😗😗😗

   doire aintudoire aintuVor 17 Stunden
 • Keng teper e bukur mshkrini krejt ❤️❤️❤️

  Ana IraAna IraVor Tag
 • blinding lights by the weeknd and physical by dua lipa

  Yo YoYo YoVor Tag
 • Wow cfar kenge super

  Land GjyriqiLand GjyriqiVor 2 Tage
  • Ylli zemra

   pida siouypida siouyVor Tag
 • Bashk e kena ditlindjen breh jet me ni dit edhe bash ka dal muzika per ditlindjen tem😍💥sukseseeee

  bilinas minibilinas miniVor 2 Tage
 • This gives me The Weekend vibes

  Sara KokonoziSara KokonoziVor 2 Tage
 • Mir

  Osman TushaOsman TushaVor 2 Tage
 • 😍❤😘💋😉🧡💞😍❤

  Klaudja GavaKlaudja GavaVor 2 Tage
 • 💋💋💋💋💋💋

  Egi maEgi maVor 2 Tage
  • 😭😭😭

   bilinas minibilinas miniVor 2 Tage
 • Onimes ropt n goj ja qifsha

  ZhAPINIZhAPINIVor 3 Tage
 • Degjoni kengen e re te ronit super eshte dehave.info/down/o2ygi8aXg6uT2mk/video

  dumani tonidumani toniVor 3 Tage
 • Qekjo kange tbon me kajt pa pas kurgjooo hiq, osht vaj nvete 🤨

  Ardiana ArdianaArdiana ArdianaVor 3 Tage
 • Ky esht kar se e ka pranu ene vet n tekst plus qe muziken e ka t vjedhme vk komplet🤣🤣

  Anxhela LekaAnxhela LekaVor 3 Tage
 • Lum goja qe e di se ceshte si tia bejme ne te tjeret qe se dim hahahahahah😂🤣

  Busy for IN’SIGNIFICANTSBusy for IN’SIGNIFICANTSVor 3 Tage
 • 😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😙😙😘😙😚😙😍😙😙😗😚😗😗😗😗

  Silvia PishaSilvia PishaVor 3 Tage
 • Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë dehave.info/down/qY5zdqa7oITIzWk/video

  duaduaVor 3 Tage
 • Ylli zemra

  Pajtesa KrasniqiPajtesa KrasniqiVor 4 Tage
 • Muzika mir shum ... më duket Si stili i The Weeknd

  Dzila ArdianDzila ArdianVor 4 Tage
 • Super kenge❤❤❤

  Antonjomatishi Antonjo matishiAntonjomatishi Antonjo matishiVor 4 Tage
 • weekend is that you?😅

  Giulio BaldanGiulio BaldanVor 5 Tage
 • ❤️❤️

  vjola likavjola likaVor 5 Tage
 • 😭😭😭

  tras golintras golinVor 6 Tage
 • 😎

  xristina diamantakixristina diamantakiVor 6 Tage
 • copy by blinding lights but who cares

  roblox player1roblox player1Vor 7 Tage
  • Ankela M i know thats why i said who cares

   roblox player1roblox player1Vor Tag
  • not really, just the same beat...

   Ankela MAnkela MVor 2 Tage
 • -Mom can we listen blinding lights from the weekend -We have the weekend at home The weekend at home :

  my_name_ ismy_name_ isVor 7 Tage
 • wa

  Matilda PjetriMatilda PjetriVor 7 Tage
 • Super

  alba andonialba andoniVor 7 Tage
 • Instagram | vevo_kosova 😍

  dolita windodolita windoVor 7 Tage
 • zeri i ketij m duket shum acarues

  Behar SelimajBehar SelimajVor 7 Tage
 • ❤😘😘😘

  Xhoi XhoiXhoi XhoiVor 7 Tage
 • Pse nuk flet askush per fustanat e vajzave 🤯

  M PM PVor 8 Tage
 • 🍷😘

  Selvete ZejnullahuSelvete ZejnullahuVor 8 Tage
  • Bravo 👏 👏🎊🥰🥰

   dolita windodolita windoVor 7 Tage
 • The Weekend Shqip version

  Benjamin LokuBenjamin LokuVor 8 Tage
 • si ne bote qe ta ket Albumin me full kengve tvitev 80ta.

  gioyu comigioyu comiVor 8 Tage
 • Ritem super muzike😁😁😁😁

  gersild memagersild memaVor 8 Tage
 • Pak imitim i weekend_blinding light me stil t muzikave te 80tes mirepo kryeveper...bravo

  Gjelbrim KrasniqiGjelbrim KrasniqiVor 8 Tage
 • Te lumt Ylli je shum i bukur sepse je nje kengetar shum i bukur te dua shum suksese 💖💕❤👑🌹💘😍💜💗🍰😘🍷😚😇

  Selvete ZejnullahuSelvete ZejnullahuVor 8 Tage
 • Kush po e ndegjon duke e ditur se po ndegjon nje muzik pa vlera dhe nje kopje te: The Weekend - Blinding Lights? Turp!

  Anita PerfectAnita PerfectVor 8 Tage
  • Ma mir me kopju blinding lights se me i knu x5-shav a me kopju Azizin

   Blerim GjoniBlerim GjoniVor 8 Tage
 • dehave.info/down/jGKkgarEo4PKtqw/video

  Visual StudioVisual StudioVor 8 Tage
  • Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

   gioyu comigioyu comiVor 8 Tage
 • dehave.info/down/jGKkgarEo4PKtqw/video

  Visual StudioVisual StudioVor 8 Tage
 • Amazing..... Love from Brazil 🇧🇷

  ZIKO QAMAZIKO QAMAVor 8 Tage
 • Mos kqyr posht😈 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😈😈😈😈😈😈😈😈 Qe ti qi se Le pa kq yr

  ema kadishaniema kadishaniVor 8 Tage
 • Sa fiksim kjo kenga me e bukura ne bote ♥️♥️♥️😘😅😫

  Zhaku SinajZhaku SinajVor 8 Tage
 • Ylli eshte ne trend me kohen Ylli eshte 10 hapa perpara kengetareve tjere shqiptare!

  yuoop nokeyuoop nokeVor 8 Tage
 • Kjo esht hit

  Denald MeminajDenald MeminajVor 9 Tage
 • Bravo 👏 👏🎊🥰🥰

  Arminda 81Arminda 81Vor 9 Tage
 • xhelozoj Se jom idiot Mos i ly ti buzt e kuqe Mos i lsho ti ato flok Se hala xhelozoj Se jom idiot Mos i ly ti buzt e kuqe... (Se hala xhelozoj) Like🌟🌟

  alida flusalida flusVor 9 Tage
 • super

  anxhelina zanajanxhelina zanajVor 9 Tage
  • GESART 💔 K.

   yuoop nokeyuoop nokeVor 8 Tage
 • 👑👑🇦🇱❤️❤️

  Adriatik HaxhirajAdriatik HaxhirajVor 9 Tage
 • yll je shum i mir

  Endrit EndritEndrit EndritVor 10 Tage
 • Shum keng e bukur bravo Ylli

  xhulioxhulioVor 10 Tage
 • Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

  Lolu LoluLolu LoluVor 10 Tage
 • 🥰

  ariela elmaziariela elmaziVor 10 Tage
 • Ylli eshte nje yll qe meriton nje yll ne holivud.💥❤

  Hanife MuratiHanife MuratiVor 11 Tage
 • me ndihmoni me nje subscribe👏❤plzz

  doliio volaydoliio volayVor 11 Tage
 • Shume i insipiruar nga The Weekend ky Ylli !! Ghithsesi kenga nice 😀

  Enxhi ZhidroEnxhi ZhidroVor 11 Tage
 • the weekndi i kosoves

  Valon TAHIRIValon TAHIRIVor 11 Tage
 • 🔥🔥❤️🔥❤️🔥❤️💋

  Edita QakolliEdita QakolliVor 12 Tage
 • Fantastik

  Majlinda SerdariMajlinda SerdariVor 12 Tage
 • si ne bote qe ta ket Albumin me full kengve tvitev 80ta.

  bilishu alissbilishu alissVor 12 Tage
 • GESART 💔 K.

  N NN NVor 12 Tage
 • 🤎

  Suada islamiSuada islamiVor 12 Tage
 • Ylli je kengetari me I mire ne bote je dhe je me I preferuar per mua

  Aurora KormuziAurora KormuziVor 12 Tage
 • ❤❤❤❤❤

  Ana HakbajramiAna HakbajramiVor 12 Tage
  • Nje yll👏

   bilishu alissbilishu alissVor 12 Tage
 • Po

  Altin ToskaAltin ToskaVor 12 Tage
 • Super keng

  Angela xhaferiAngela xhaferiVor 13 Tage
 • Bravo 👌

  Ilir ZybaIlir ZybaVor 13 Tage
 • Ku jan shqipet Adrenalin. KOSOV&SHQIPNI beni SUBSCRIPE kanalit tim. Zoti ju rujt tgjithve

  PIXEL ProductionPIXEL ProductionVor 13 Tage
 • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA it's copying the blinding lights for me

  albina met'hoxhaalbina met'hoxhaVor 13 Tage
  • Ju luttem vizito ket channel dhe link dehave.info/down/eoFifNWmeGmRlJg/video Nese mundet nje subscribe dhe like .. dua kthej .. jeni me te miret #Albinaa

   Live Shqip MuzikLive Shqip MuzikVor 12 Tage
  • lmao when i heard this the first time the first 5 seconds I thought this

   Stelina ShpellzajStelina ShpellzajVor 12 Tage
 • Super !

  erla lamajerla lamajVor 13 Tage
 • D

  Vlora JashariVlora JashariVor 14 Tage
 • Dd

  Vlora JashariVlora JashariVor 14 Tage
 • F

  Vlora JashariVlora JashariVor 14 Tage
 • F

  Vlora JashariVlora JashariVor 14 Tage
 • Ylli super Si gjithmone 😍😍😍🌟🌟🌟🌟🌟

  Alma ZenelajAlma ZenelajVor 14 Tage
 • Ylli ka nje ze shume te bukur por nuk eshte fort e kendeshme qe muziken ta marresh copy paste nga nje kenge tjeter. Eshte ident me Ace One : Anders

  Edison DushkuEdison DushkuVor 14 Tage
 • Super👌👌👌👌👌

  afrim allaafrim allaVor 14 Tage
 • Nje yll👏

  fatjola pashollarifatjola pashollariVor 14 Tage
 • Best best beat

  Noor HasanNoor HasanVor 14 Tage
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Fredion HoxhaFredion HoxhaVor 14 Tage
  • Bravo. ❤️❤️❤️❤️

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 14 Tage
 • Wow amaizing can’t stop listening

  sokol markusokol markuVor 14 Tage
  • Skorpiona

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 14 Tage
 • Ylli, nder artistat qe e dine se cka dojne dhe e dine se cka kane per me dho. Me pelqen fakti se Ylli nuk i kursen dhe din me i perdore efektet zanore e teknologjine per me mbrri ato qe don, dhe jam i bindur se e arrine! Po ma knaq veshin, bravo Yll!

  Visar SyliVisar SyliVor 15 Tage
 • 😂😂😂😂😂

  Zemra JemZemra JemVor 15 Tage
 • Mein Schnugelbär🧸😇❤

  bowen voowybowen voowyVor 15 Tage
 • dehave.info/down/onxxeY7ToanS0Io/video

  Barcaleta ShqipBarcaleta ShqipVor 15 Tage
 • O zot sa I mir qe je like kush mendon keshtu 😍😍😍😍😍😍

  Blenirta KurtiBlenirta KurtiVor 15 Tage
  • Ju luttem vizito ket channel dhe link dehave.info/down/eoFifNWmeGmRlJg/video Nese mundet nje subscribe dhe like .. dua kthej .. jeni me te miret #Blerima 🤪

   Live Shqip MuzikLive Shqip MuzikVor 12 Tage
 • super keng as ksaj here sna Zhgenjeve ❤️❤️🔥🔥👑👑👑

  Lule Te vetmuaraLule Te vetmuaraVor 15 Tage
 • Te fala ga shefica Ylliii ABD😂😂😂😂

  Zemra JemZemra JemVor 16 Tage
 • 😍

  Elona SefaElona SefaVor 16 Tage
 • Vargjet jan me kuptim por vidio klipi nuk pershtat fare.

  Gioia KatellariGioia KatellariVor 16 Tage
 • 🥰🥰🥰😘

  Denis Xhoana HajrullaDenis Xhoana HajrullaVor 16 Tage
 • ke te drejt nk je normal je fantastiiiiik

  Ptao TomPtao TomVor 16 Tage
 • Big like

  grinaid panegrinaid paneVor 16 Tage
 • Skorpiona

  Babygirl BabyBabygirl BabyVor 16 Tage
 • Bravo. ❤️❤️❤️❤️

  Artan sadikuArtan sadikuVor 16 Tage
DEhave