2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

27 Mär 2021
6 967 373 Aufrufe

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

KOMMENTARE
 • 👍 the best.

  liman spahiuliman spahiuVor 4 Stunden
 • Muzikë shum shum e mirë 🤗🤗😊😊😇😇

  Ana LleshiAna LleshiVor 5 Stunden
 • Super kenge❤❤❤❤❤

  Bruna ElezajBruna ElezajVor 6 Stunden
 • ka erdhen kta Dislikaa ? menoj qe per juve Jeta asht kot, dhe jeni ato shqipet te grupit te keq, qe e kan shpirtin e keq, ZOTI mos ju lidht juve me shpirtat e mir kurr ne Jet !

  Le Man'sLe Man'sVor 12 Stunden
 • Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

  mikin liroumikin lirouVor 21 Stunde
 • 🤩🤩

  anxhela loveanxhela loveVor 23 Stunden
 • Shum kenge e bukur bravo 2 ton✔❤❤❤❤❤☄

  ina Babyina BabyVor Tag
 • ❤❤😍😍👑😗💚💜🤗🤗

  riona Elezajriona ElezajVor Tag
 • deri ne fund te kesaj bote me ty shkoje....

  A BA BVor Tag
 • A

  Estér BeqiriEstér BeqiriVor Tag
 • 🤩Syri jem veq ty tshe😉❤❤🥰🥰

  Elizabeta KristajElizabeta KristajVor Tag
 • Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

  fouoii gyhhfouoii gyhhVor Tag
 • 😍😍😍😍

  Mirelinda HysenajMirelinda HysenajVor 2 Tage
 • Ke shpija e mretit Zog ne Shiroke Shkoder 👍👍✌️

  Seid HakajSeid HakajVor 2 Tage
 • Qato 1400 mij si kan bo dislike nonen atje ku e din vet

  LEGEND N431 YTLEGEND N431 YTVor 2 Tage
 • Ò

  Ardian ZgjanaArdian ZgjanaVor 2 Tage
 • Gjdhjcd Fkjkgsg Dnms ♥♥♥♥♥ ♡♡♡♡ ¤♡}₩

  Laureta BerishaLaureta BerishaVor 2 Tage
 • Big like 👌👌👌👌

  aurel ademiaurel ademiVor 2 Tage
 • Ca p kjo balerina 😂✌️

  Center MarketCenter MarketVor 2 Tage
 • Coming is Puran Sin Viry Viry Hot🔥 Garil ❤💟💟💥

  NSB PICTURESNSB PICTURESVor 2 Tage
 • Bukura gjitha knget

  Reni VatajReni VatajVor 2 Tage
 • Trhbxbfzjf Djhkvay M♥M

  Laureta BerishaLaureta BerishaVor 2 Tage
 • ...G...

  Gabriel GrigorasGabriel GrigorasVor 2 Tage
 • Je king flm per kenget

  Fatlum RamaFatlum RamaVor 3 Tage
 • 👑👑👑🌟🌟🌟

  Rigelsa GjokaRigelsa GjokaVor 3 Tage
 • edhe niher 2 Ton e deshmoj qe eshte reperi ma i miri ne shqiptari! Ka dallim si nata me diten me tjer respekt edhe suksese 🔥

  Arbania rootsArbania rootsVor 3 Tage
 • Hit indiscussa! 🇮🇹-🇩🇴🤜🏽🤛🏽🇦🇱

  betwind 95betwind 95Vor 3 Tage
 • 🌟🌟🌟

  Alba AlAlba AlVor 3 Tage
 • Ky asht Nan Bab per muzik mbret 🙏

  Shala BashkimShala BashkimVor 4 Tage
 • Super keng eshte kenga ime e preferuar super

  Flor VvbbbnFlor VvbbbnVor 4 Tage
 • Uh, what a song

  BalkanskoZlatoBalkanskoZlatoVor 4 Tage
 • Ohhh kyy tekstt si me i than un 2 tonit me shkruuuuuuuu offf brehhhhhhhh😍😍😍😍

  M KM KVor 4 Tage
 • Pol

  Jeta KrasniqiJeta KrasniqiVor 4 Tage
 • From Azerbajan citi BAKU🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿

  Мима АлексеевМима АлексеевVor 4 Tage
 • Ke ndonje moter

  Aldo DoroAldo DoroVor 5 Tage
 • Sa bukur 2 ton

  Buqe NikqiBuqe NikqiVor 5 Tage
 • 2ton 2021 hittttt

  Kp KpopfanKp KpopfanVor 5 Tage
 • Super

  Enea KosturiEnea KosturiVor 5 Tage
 • Knej

  lsmaili xhemalelsmaili xhemaleVor 5 Tage
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  Ptao TomPtao TomVor 5 Tage
 • Yesss 🙌🙌🙌🥳🥳🥳 u r number 1

  Fredi MeliFredi MeliVor 5 Tage
 • Super keng, e adhuroj ket kengetar ka nje ze te mbrekullushem respekte 🙏🙏🙏🙏

  Enkeleda ToskaEnkeleda ToskaVor 5 Tage
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 5 Tage
 • Hello I am indian

  FREE VS FIREFREE VS FIREVor 5 Tage
 • I'M IN LOVE WITH THIS SONG😍

  eri_ssseri_sssVor 5 Tage
 • Je njish

  Agren ShaqeAgren ShaqeVor 5 Tage
 • BRAVO 2 TON

  mateoaci dmateoaci dVor 5 Tage
 • Good idea!

  ERBLIN GABRICAERBLIN GABRICAVor 6 Tage
 • Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

  niduoe streniduoe streVor 6 Tage
 • 🇩🇪🇽🇰💋

  Sarah HohnSarah HohnVor 6 Tage
 • L

  Bardhi QershoriBardhi QershoriVor 6 Tage
 • kurr nuk perdor fjale fyse respekt

  Artin HalitiArtin HalitiVor 7 Tage
 • Eleonora milkovic

  Bojana RadevskaBojana RadevskaVor 7 Tage
 • From Rotterdam we love this song 🥰😍

  i was righti was rightVor 7 Tage
 • Respekt 🇦🇱

  Mario PetroMario PetroVor 7 Tage
 • 0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

  The UniqueThe UniqueVor 7 Tage
 • 2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

  ujori ujoriujori ujoriVor 7 Tage
 • 💥💥💥💥

  Shegushe KadiuShegushe KadiuVor 7 Tage
 • Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

  Laureta BerishaLaureta BerishaVor 7 Tage
 • 2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

  bodoti qwiubodoti qwiuVor 7 Tage
 • Super je nje ze te shkelqyeshem

  Anita RrugaAnita RrugaVor 7 Tage
 • Kengetar shum I Mir bravo

  hedllo hellowhedllo hellowVor 7 Tage
 • shiko me poshte

  Klea VeshiKlea VeshiVor 7 Tage
  • zoti ju ruajt

   Klea VeshiKlea VeshiVor 7 Tage
 • Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

  Fier JonFier JonVor 7 Tage
 • I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

  Raju aroraRaju aroraVor 8 Tage
 • 💋💋❤❤❤❤

  Fidan ColjajFidan ColjajVor 8 Tage
 • Kengtari me i dobt

  Valmir DalloshiValmir DalloshiVor 8 Tage
 • Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

  Arsim GashiArsim GashiVor 8 Tage
 • Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

  Emily AnEmily AnVor 8 Tage
 • my idol💜💜

  Valzim GashiValzim GashiVor 8 Tage
 • Sa e bukur kenga

  FF TOXICFF TOXICVor 8 Tage
 • Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

  DURO SDURO SVor 8 Tage
 • 1:47 😍😍

  B AB AVor 9 Tage
  • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

   Emily AnEmily AnVor 8 Tage
 • kingi i muzikes 👑👑👑

  ARTUR BUCIARTUR BUCIVor 9 Tage
  • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 8 Tage
 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Laureta BerishaLaureta BerishaVor 9 Tage
 • Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

  suela bunjakusuela bunjakuVor 9 Tage
 • Ooose

  Mondi PalloshiMondi PalloshiVor 9 Tage
 • Super kengtar

  Merita LleshiMerita LleshiVor 9 Tage
 • 💎❣️E&S❣️💎

  *Stella**Stella*Vor 9 Tage
 • 👌👍

  Nasi BrahimajNasi BrahimajVor 9 Tage
 • dehave.info/down/lZeCn5qTeKK6mX4/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

  Perputhen PikantPerputhen PikantVor 10 Tage
 • Sluskeo

  AAVor 10 Tage
  • kenga ime prill 2021

   soinu foigsoinu foigVor 9 Tage
 • Meda

  AAVor 10 Tage
 • dehave.info/baby/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

  lyrics_K1DAlyrics_K1DAVor 10 Tage
  • Si gjithmon hit

   soinu foigsoinu foigVor 9 Tage
 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 10 Tage
 • Kenga e bukur

  Nadi HoxhaNadi HoxhaVor 10 Tage
  • dehave.info/baby/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

   lyrics_K1DAlyrics_K1DAVor 10 Tage
 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

  Eldi FejzaEldi FejzaVor 10 Tage
 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  SHAIP cucllaSHAIP cucllaVor 10 Tage
  • dehave.info/baby/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

   lyrics_K1DAlyrics_K1DAVor 10 Tage
 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

  Moe KaanMoe KaanVor 10 Tage
 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

  Shkurt MuratiShkurt MuratiVor 10 Tage
 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

  Xheni XheniXheni XheniVor 10 Tage
 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

  Ms. IMs. IVor 10 Tage
 • kush e digjon ne 2021

  Klea VeshiKlea VeshiVor 10 Tage
 • 👍❤❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyVor 10 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Vladimit EshjaVladimit EshjaVor 10 Tage
 • Smyr

  Gashi NoarGashi NoarVor 11 Tage
 • Si gjithmon hit

  Juljan TufaJuljan TufaVor 11 Tage
 • kenga ime prill 2021

  Elinda KelmendiElinda KelmendiVor 11 Tage
 • 😍😍😍😍😍

  Izabela KolliIzabela KolliVor 11 Tage
 • 😍😍😍😍

  Bleana BejajBleana BejajVor 11 Tage
DEhave