Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)

28 Apr 2021
1 139 737 Aufrufe

Official instagram: instagram.com/shalianii/​
Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7​
instagram.com/flowmusic.ent​
Available on :
Spotify: open.spotify.com/album/66czIhaiwnSu7pZ3CiKau9
iTunes: music.apple.com/us/album/vendlindja-single/1565381929
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
Ork :Vedat Lushtaku
VIDEO : FlowPRODUCTION

KOMMENTARE
 • Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr

  mikin liroumikin lirouVor 9 Stunden
 • 🍀💐💐🍀🏡

  Hazbije SalihiHazbije SalihiVor 15 Stunden
 • O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

  hen kohen koVor Tag
 • Me pah Vendlindjen Time Nened lokeh ✈️ si Prend Sikem mah nah lan 🕋🌻

  Hazbije SalihiHazbije SalihiVor Tag
  • 2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt

   mikin liroumikin lirouVor 9 Stunden
 • Nein, einfach nein.

  Mangekyou SharinganMangekyou SharinganVor Tag
 • RRESPEKT ! 🇦🇱

  Lutfije BektasiLutfije BektasiVor Tag
 • 👍🌟❤️👏

  Mirsat CekovicMirsat CekovicVor Tag
  • 🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️

   hen kohen koVor Tag
 • Respekt nga Austria

  Xhihan LutfiuXhihan LutfiuVor Tag
 • Na bone me qajt mer mik. bravo

  Cezar LicajCezar LicajVor Tag
 • Te lumt per këngën mat te bukur qe e kam ndëgju sukses ne te ardhmen

  Krenar MazrekuKrenar MazrekuVor 2 Tage
 • A din naj kush kengtrin qe kendon refrenin si e ka emrin...

  AppsRecorderAppsRecorderVor 2 Tage
 • o te kendoft zemra se ska kengtar si ty te rrall jan 👑

  Mikelido marinajMikelido marinajVor 2 Tage
 • Kënga shumë e mirë por vëndi ku është bërë xhirimi edhe më i bukur, Vokshi legjendarë!

  Sime LokoSime LokoVor 2 Tage
 • Kush pe knon rerfrenin bre qysh osht aj kenga origjinal ose qysh e ka emrin kengtari

  CreetCreetVor 2 Tage
 • E ke qa fare..

  Edmond SheshiEdmond SheshiVor 2 Tage
 • Tlumt perfekt suksese

  liridona krasniqiliridona krasniqiVor 2 Tage
 • Sfumature keng e bukur respekt

  tetova 1.tetova 1.Vor 2 Tage
 • A din dikush me tregu se si e ka emrin aj qe e knon Refrenin? zo mat bukur moti spasna ni👌🏻🤩

  Xh. DardaneXh. DardaneVor 2 Tage
 • 2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt

  fouoii gyhhfouoii gyhhVor 3 Tage
 • Kendofsh gjithmon!

  Anton Don DaraAnton Don DaraVor 3 Tage
 • 🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 3 Tage
 • Ma i miri Shaliani! ❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 3 Tage
 • Zemra te kendoft

  Pashk MrishajPashk MrishajVor 3 Tage
  • dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 3 Tage
 • Shum zo te bukur si Bilbil paske! e sidomos kur pe shoh bjeshken permas e njofta fill,

  Xh. DardaneXh. DardaneVor 3 Tage
 • Te lumt Shaliani per ket text gjithmon ben projekte me vler dhe texte qe perfshihen gjitha perditshmerit e Shqiptaris!

  kobra720kobra720Vor 3 Tage
 • Teper e mir edhe e vertet👍🏼

  Emanuell GojaniEmanuell GojaniVor 3 Tage
 • O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

  bowen voowybowen voowyVor 3 Tage
  • Zemra te kendoft gjithmon sa me beri kjo keng 😢🇽🇰🇺🇸respect for you so much from 🇺🇸

   soinhu foitusoinhu foituVor 2 Tage
 • ❤️❤️❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 3 Tage
 • 🇽🇰🇦🇱👐🏽

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 3 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 3 Tage
 • euebondosrurbfisoehrurbufhsogrhuchos😢😢😢😢😭😭🥺🥺💋💋💋💌💌💌💌💋💋💝💖🦷🦷

  sofe ademajsofe ademajVor 4 Tage
 • hrtni dyripwnyhso😔😔🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭

  sofe ademajsofe ademajVor 4 Tage
 • Respekt shum kënge e dhimbshme

  Gezim LukajGezim LukajVor 4 Tage
 • Tekst video dhe kendim i bukur. Te lumt.

  Fatmir SHAQIRIFatmir SHAQIRIVor 4 Tage
  • Respekt se na knaqe me kto muzika

   mikin liroumikin lirouVor 4 Tage
 • Respekt

  Sadik BytyqiSadik BytyqiVor 4 Tage
 • A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie

  Bes EndisBes EndisVor 4 Tage
 • Pershendetje Shalian.pershendetje per te gjithe Krahinen e Llapit.pershendetje per Llapin e Zahirit.pershendetje nga Michigan USA.Goldi dhe ti Shalian po na beni te shuajme pak at mallë që kemi në shpirt.kur zemrave tona vetem pak i nevojitet.aq pak.nje fjali dhe ne qajmë.qajmë për atë qka e ndjejme permbrenda vetes tone ne shpirt dhe kthehemi per sado pake mbrama ne koherat e qerres me Kuaj dhe rruges se perbaltur por qe ishte koha ma e mire qe mund ta thote e ta doje njeriu sepse ishte jete e embel.jete me dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.

  Kosovar KosovariKosovar KosovariVor 5 Tage
 • Te lumt ajo goj or djal vatani tana fjalet jan realitet me rrespek bafjar ndreka

  Geldi GeldiGeldi GeldiVor 5 Tage
 • Spo pershatet hiq ky Repi md Refrenin, ma lezet kish pas krejt n Stil refrenit me knu

  Joe ShkreliJoe ShkreliVor 5 Tage
 • Kanga shum e mir! 🇽🇰🇦🇱❤️

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 5 Tage
  • Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 5 Tage
 • Krejt boten me shetit si vendi yt as ni vend tjeter shpirtin sta flladit 😌 !

  Hamdi SalihuHamdi SalihuVor 6 Tage
 • Afrim Idrizi e ka myt refrenin tlumt vllaqko 💪❤

  Flamur JakupiFlamur JakupiVor 6 Tage
 • Hallall tkoft Shelian edhe 500 her me ndegju ket muzik nuk um gerditet muzik mat mir hala kush ska bo gjith pona bon me lot Ne sy o vlla krejt qe jem ngurbet jem tvujtur e te mbushur me mall per at vendlindje gjdo mengjes e gjdo mbramje gurbetqarit i shkon mendja a sikur tisha kon nvendlindje 😭 bravo loqkoman respekt shum shum shum per Ty

  Ledian TrenaLedian TrenaVor 6 Tage
  • Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

   mikin liroumikin lirouVor 5 Tage
 • respekt nga gjermanija

  Zuzaku AvdilZuzaku AvdilVor 6 Tage
 • Du te shoh nje bashkpunim me Gold Ag 👑👑

  Peter larssonPeter larssonVor 7 Tage
 • Brravo ALLAHU dhasht jet gjat e na knaq zemrat me kto keng ,bravo per tekstin. Kenget e tua kan vler ❤

  Peter larssonPeter larssonVor 7 Tage
 • Ze bilbili text esht qe te len ps text

  Gianni TopalliGianni TopalliVor 7 Tage
 • Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 7 Tage
 • Respekt se na knaqe me kto muzika

  Sufjan ademiSufjan ademiVor 7 Tage
 • O shum mlelqejn kenget tua respekt o vella

  Alban HalimiAlban HalimiVor 7 Tage
 • Ky asht talent taman din me pru tabanin e shqiptareve ne thelb edhe pse jena te shperndame neper bote,.suksese

  Lulzime HysajLulzime HysajVor 7 Tage
 • Veq ai qe osht larg e ndjen kit muzik munges per vendlindje e per familje edhe nese nuk shkon 100 vjet prap vendi yt nuk harrohet i njeh gjdo cep e gjdo rrug🥲🥲❤️Bravo shalian Na ke kthy nkoh Tvjetra kur dashnia u kan pa interes❤️❤️

  emine thaqiemine thaqiVor 7 Tage
  • @Ask to seduce Miss Kshtu e ka jeta e gurbeqarit kan me vdek krejt dashurit tonne skemi memujt me kan ngat tynve

   emine thaqiemine thaqiVor 7 Tage
  • Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 7 Tage
 • Zemra te knofte o trim 👌👌

  Alban MuqkurtajAlban MuqkurtajVor 8 Tage
 • Shaliani ban Rap,te tjert bërlloqe1️⃣

  NIKO DANINIKO DANIVor 8 Tage
 • Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu

  Gjevalin NokajGjevalin NokajVor 8 Tage
 • Kush edhe ky tjetri kengetar

  Loni DiariLoni DiariVor 8 Tage
 • Të lumt sa bukor ke këndu ❤

  Sahit MaksoutSahit MaksoutVor 8 Tage
 • Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️

  maronimaroniVor 8 Tage
 • Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

  minij hooiminij hooiVor 8 Tage
  • Ah bre Bir Krejt Boten me shetit , po si Vendlindja jote kush SHPIRITIN STA FLLADIT😪...👋🇩🇪

   soinhu foitusoinhu foituVor 2 Tage
 • Shum e bukur

  Zili TafciuZili TafciuVor 9 Tage
 • 🙏🙏🙏🙏

  Labinot BerishaLabinot BerishaVor 9 Tage
 • Sa her e ngoj ket kang lot me sy mi mbush😢😢 te lumt kendofsh gjith jeten.🤲

  jeta jetajeta jetaVor 9 Tage
  • 2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt

   JoannaJoannaVor 6 Tage
 • ❤🥺🇦🇱

  Qendrim MaroshiQendrim MaroshiVor 9 Tage
  • Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭

   minij hooiminij hooiVor 8 Tage
 • Je numer 1 sdi pse nuk e ban një bashk punim me AG se dyt njehit keni mendimet

  Bilal Roberto CarlosBilal Roberto CarlosVor 9 Tage
 • 🇦🇱👐🏽❤️💪🏾

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 10 Tage
 • Ni loke e jemja kurrr su gzu kur kemi marr rrug per Zvicerr 😔 edhe jete ka ndrru me mall tonin. Edhe pse shkojm pushime ajo nuk esht me 😔😔😔

  Fitore BeqolliFitore BeqolliVor 10 Tage
 • O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱

  Emily AnEmily AnVor 10 Tage
 • 👏👏👏🙏

  driton morinadriton morinaVor 10 Tage
 • T lumt goja

  Arsim JashariArsim JashariVor 10 Tage
 • respek vlla 💥💯

  Resl AsllaniResl AsllaniVor 10 Tage
 • Nuk ta pata borxh bre 😭

  NIKO DANINIKO DANIVor 10 Tage
  • Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!

   Emily AnEmily AnVor 10 Tage
 • Suksese ne te ardhmen shalian 👏👏👐

  FATJONA HaradiniFATJONA HaradiniVor 10 Tage
 • 👏👏 te lumte qe ben kenge per kohet e femijerise qe si harrojm kurre por qeverite e popullit ton ben qe te ikin gjithe rinia ku te mundem fatkeqesi me te madhe nuk ka me 😢nga New York respekte

  BRUNILDa ZiuBRUNILDa ZiuVor 10 Tage
 • Ma i forti toli

  Florent ShalaFlorent ShalaVor 10 Tage
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥💪💪💪❤️

  Mergim BossiMergim BossiVor 10 Tage
 • Moti ska kajt veq sot mke mush plot merzi ma kujtove kohen e 16 vjetve ne gurbet mallkum

  Bujar ShabaniBujar ShabaniVor 10 Tage
 • Na ktheve femijerin 😭na ktheve kohen si vendlinja nuk ka Kosoven e kem ne zemer 🇽🇰❤️😭

  adeline sylajadeline sylajVor 10 Tage
  • botes ,ne dhe te huaj ,duke pasur mall gjithshka😢💔. Rrespekte per ty Shalian suksese te metejshme.

   soinhu foitusoinhu foituVor 9 Tage
 • Oh Shalian pasha zotin 100 000 klikime nga nena ime i ki 😅😂

  It's meIt's meVor 11 Tage
 • BRAVO MA I FORT PER KENG EDHE MA TMIRA /😍😘😘😘😍😗

  Elvana KurtiElvana KurtiVor 11 Tage
 • Big ups from the albania , we love you here 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Gani ShaqiriGani ShaqiriVor 11 Tage
 • Kenga ma e mir Respekt

  Selman ParallangajSelman ParallangajVor 11 Tage
  • Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

   Emily AnEmily AnVor 11 Tage
 • THIS LOOK AWESOME!!

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 11 Tage
 • 👌😍

  Sofije ZeneliSofije ZeneliVor 11 Tage
 • Veq per para hallall zoti te rujt shaljan

  Agime VreneziAgime VreneziVor 12 Tage
 • Vec shume suksese edhe shendet t'e uroj! As qe diskutohet LIke pa e degjuar fare sepse ti nuk zhgenjen, respekte!

  lenci hamollilenci hamolliVor 12 Tage
 • Krejt boten me shetit s'ta flladit shpirtin si vendiinda jote. Shume e vertet

  Maja pogbaMaja pogbaVor 12 Tage
  • 233 dislike pse?

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 11 Tage
 • Te lumt 🥲

  Dorian JuDorian JuVor 12 Tage
 • Ai qe ka ndjenja e kupton mire kete keng !

  Atdhe KroniAtdhe KroniVor 12 Tage
 • Bravo vlla hallall te koft per kto fjal me ven qe i thu fjal shume prekse. I vetmi kengtar qe shpreh realitetin ne ven ton. Hallall te koft 👏🏻 ma ke thy shume zemren me ket kang 💔😢😢

  Bes NeziriBes NeziriVor 12 Tage
  • bravo lum nont xhitka bu

   JoannaJoannaVor 12 Tage
 • ❤❤❤👏👏👏👏👏🤲

  Adriatik LloziAdriatik LloziVor 12 Tage
  • Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr

   JoannaJoannaVor 12 Tage
 • Zemra te Knofte e Zoti te Ruajte me Krejte Familjen Pershendetje nga Italia💯👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Marta LushajMarta LushajVor 12 Tage
 • Rama ik

  SHQIPE CibSHQIPE CibVor 12 Tage
 • Prshendetje nga Zvicra Respekt shaliani

  Arlind ibraimiArlind ibraimiVor 12 Tage
 • Bravo🙏🇦🇱

  vegim nezirajvegim nezirajVor 13 Tage
 • Bravo rrespekt nje za i paster si loti. Na ki prek thell ne zemer lot me shkojn i kam perjetu vet te gjitha qa thu.😢😭Jam ne mergim ma shum se 35 vite.

  soinhu foitusoinhu foituVor 13 Tage
 • 😭😭😭😭te lumt per kengen bravo suksese nket keng e ndjej veten te përshëndes Nga Tetova

  SABIT IsmailiSABIT IsmailiVor 13 Tage
 • Ti je nr 1 qdo keng e jotja e veqant per zemrat e shiptarve ku do qe jan Respekt 🙏🏻🙏🏻

  Jim BylJim BylVor 13 Tage
 • 👍👍respect bravo 😭

  Xhemsi DaXhemsi DaVor 13 Tage
  • Bravooo.

   soinhu foitusoinhu foituVor 13 Tage
 • 😂😂🤮🤮🤮🤮

  Ab bdAb bdVor 13 Tage
 • 233 dislike pse?

  Hello BroHello BroVor 13 Tage
DEhave