Takimi i parë mes Shqipes dhe Andit, ja çfarë ndodhi - Përputhen

15 Okt 2020
782 403 Aufrufe

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
 • Follow all my fans here

  Andi. sh2Andi. sh2Vor 8 Stunden
 • Mojjj boraaa po behet pyetja: ti sa kilogram do te humbasesh? Lemeri!

  oiuet souiuoiuet souiuVor 14 Stunden
 • Skandali i radhes tek perputhen dehave.info/down/mn-dkqPSpJOntGU/video

  S'Perputhen TVS'Perputhen TVVor Tag
 • Syte e Teas gjate kesaj puntate flisnin me shume se vet ajo, pasqyronin zhgenjim🥺

  nieooj gotoynieooj gotoyVor Tag
 • Sa te mir jeni dok o zot hahahahahhahahaha oj shipe o andi syt po ju vizlloin sekeni iden ahhahahahahah qfar dashnije diqysh joshse 😍😍😍😍awww

  300 Spartans300 SpartansVor Tag
  • Halleluja c’fare djall me djallezira. Ky duket ne sy se fsheh shume.

   oiuet souiuoiuet souiuVor 14 Stunden
 • O ju yfte salami mren so stupit ti kishe thene vetem buken sallamin e duan ato se per ate jane aty

  Sidita DMSidita DMVor 2 Tage
 • Fjorin Fjorin Fjorin kthejeni se spo e shof dot emisionin

  Grac TeVEVOGrac TeVEVOVor 2 Tage
  • fjorelea qe e tha ne studio ate gje se shif se takimi jon e di ti si ndodhi turpllll,....

   nieooj gotoynieooj gotoyVor Tag
 • Tatuazhi i andit: Game of Thrones ....

  mel alevmel alevVor 2 Tage
 • Akoma te ura ju me kete debat ?!

  alfa&med alfaalfa&med alfaVor 2 Tage
 • Perputhen ju Fjorelen e pezullat Se ja zbuloj sekretet, Se gjitha takimet jan me fake Se Andi Qe eshte aty!!! P.s ju shikoj Sa per humbje kohe 🙃

  seeni gztyseeni gztyVor 2 Tage
 • Për'puthen 2020Për'puthen 2020Vor 3 Tage
 • Takimi me i bukur dhe cifti me i persosur qe kam par ndonjeher do zoti perfundojne vertet bashke 🙏🌷🌷

  Erjona BibaErjona BibaVor 3 Tage
 • Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  Ana BebaAna BebaVor 3 Tage
  • o zottt ca shikimi tea mbi andin nrm ska faj😫

   seeni gztyseeni gztyVor 2 Tage
 • dehave.info/down/nKR-mcPSnYbSuag/video

  InKing Tattoo OfficialInKing Tattoo OfficialVor 3 Tage
 • Shqipja sme pelqen Hiq

  V KyV KyVor 3 Tage
 • Ky Andi ka frike nga lagjja🤣

  alma hyskajalma hyskajVor 3 Tage
 • SHQIPE DHE ANDI NA HENKSHI 💩. Kshu e ndjeva kshu e thashe 🤣🤣

  ceerw butyceerw butyVor 3 Tage
 • Kujdes shqipe se syt e Andit te zhgenjejn!!!

  Samsung A2coreSamsung A2coreVor 3 Tage
 • Përfundimisht, Bora është kot. Një manekine idiote e mërzitshme deri në vdekje.

  E. S.E. S.Vor 4 Tage
 • Halleluja c’fare djall me djallezira. Ky duket ne sy se fsheh shume.

  Alma SopiAlma SopiVor 4 Tage
 • Kjo veshja e bores katastrof

  Anduena MurseliAnduena MurseliVor 4 Tage
  • Hàjde te plasme qe i boni Shqipes Hajde. ``Mos me ke qejf mu ti Shqipe.,, Duket SHQIPJA qe i bon Alergji ANDI. Shqipja love TEA.''?

   ceerw butyceerw butyVor 3 Tage
 • Shum e shemtuar ajo qe i ben fjoreles Me kte gje vertetuan vet qe cdo gje esht me skenar Edhe takimi fjorela fatjon paska qen me skenar Shum e shemtuar kjo gje dhe beavo fjorelea qe e tha ne studio ate gje se shif se takimi jon e di ti si ndodhi turpllll,....

  Fatmir sinaFatmir sinaVor 4 Tage
 • instagram.com/elleshop7/

  Anny AnnyAnny AnnyVor 4 Tage
 • o shqipe,ti do nje k te madh ne bythe XD

  ShokuAndroidShokuAndroidVor 4 Tage
 • Subscribe kanalit tim zyrtar ju lutem

  Andi ShehiAndi ShehiVor 5 Tage
 • Mevlud RamadaniMevlud RamadaniVor 5 Tage
 • Jo Jo Jo ashtu Jo🤣

  Suna ShiniSuna ShiniVor 5 Tage
 • o zottt ca shikimi tea mbi andin nrm ska faj😫

  H AH AVor 5 Tage
 • si kaposh sot arjan😂🌈

  H AH AVor 5 Tage
 • Ai shqipen ka dashur qe ne takimin e par po si u ben lemsh dhe cdo gje per inat me tan po ai north saaaaaaa per shqipen

  Bardhi KorceBardhi KorceVor 5 Tage
 • Erdha vetem ta shaj shqipen e di qe sot u sill e qet por megjithate je nje e shkalluar😏😂😂

  ALFA SALFA SVor 5 Tage
 • O shqipe puthe m se nuk te gjen gje😂😂Andi nuk ha njerez😂😂😂😂❤

  Baby girlBaby girlVor 5 Tage
 • Shqipja permendi Beratin per te hequr vendjen nga puthja qe kerkonte Andi .Nuk do filozofi ta kuptoje qdo njeri .Mirditor mos be si i ditur kot per te ulur Shqipen .

  Hana HanaHana HanaVor 5 Tage
 • o Andi o veshllapush duke par se ke pelqen ti dhe ti si Shqipja duhet tjesh ...👎🏻👊🏻😡

  Lubjana SpataLubjana SpataVor 5 Tage
 • Hàjde te plasme qe i boni Shqipes Hajde. ``Mos me ke qejf mu ti Shqipe.,, Duket SHQIPJA qe i bon Alergji ANDI. Shqipja love TEA.''?

  MrFLORI33MrFLORI33Vor 5 Tage
 • Po me mungojne komentet negative per shqipen!

  Ketri RmKetri RmVor 5 Tage
 • 41:18 ia kujtoi parfumi , ja pse foli per Beratin 38:25

  00 5500 55Vor 5 Tage
 • Kjo Shqipja 30vjece dhe nuk nuk e njef vetveten person multi personalitetet dhe i ngatrrohen te shkretes

  B. AB. AVor 5 Tage
 • Mos PËRJASHTONI Shqipen 🙏🏼 😂

  Albania KingdomAlbania KingdomVor 5 Tage
 • Xhelozi femrore jo po xhelozi djalli kjo se ska per ta bere per veti as andin as askend 🤣🤣🤣

  B. AB. AVor 5 Tage
 • O andi je super vllaaaaaaa

  Shezo shabaniShezo shabaniVor 5 Tage
 • Qka i keni jep per te pire Shqipes kto dy episodat e fundit

  Mimi BeMimi BeVor 5 Tage
 • Waaa kjo shqipja me beri buzenkaz shqipja paska nje an shum pozitive😍😍😍

  Erjona GashiErjona GashiVor 5 Tage
 • Andi eshte zhgenjim komplet. TEA ATY TY S'TE MERITON ASNJERI..... Andi je 😈

  Fabiola LiveFabiola LiveVor 5 Tage
 • Emisioni nuk eshte Live. Ka montazh perpara se te dal emisioni. Cfare mendohet se thuhet pa dashje, behet qellimisht per te terhequr komente dhe klikime...Shume turp Olsaa! Doni te hiqni Fjorelen se nuk i bindet skenarit tuaj dhe e tha dhe ne studio per takimin me Fatjonin qe ishte me skenar. Dhe perdorni si justifikim ardhjen me vonese...nuk i ha njeri kto olsa jo

  Albion kastratiAlbion kastratiVor 5 Tage
 • Po kete emision nga e keni shpifur, nuk ngelet pa iu vjedh gje italianeve..duhet me pas byth me i organizuar... kush asht ky gay andi andi ca don aty burr a gru!!!

  Elisa PriftiElisa PriftiVor 5 Tage
 • Sa fil.a shifka ky andi

  AnimejsAnimejsVor 5 Tage
 • Dhe une qe mendova qe i tha ku je o shpirt 😂😂😂😊😊😜😜😜😜

  Florina LuleFlorina LuleVor 5 Tage
 • Perputhen kthejeni fjorelen se pa te nuk del i mire emisjoni nuk e ndjek kush me

  Rovi CeraRovi CeraVor 5 Tage
 • Pse ruspie esh Shqipia ti puthi cunat qe ne takimin e par 🙈

  Angelito TafajAngelito TafajVor 5 Tage
 • Ky takim duket që të 2 kanë ndjenjë,me Tean e kishte aktrim.

  O BiO BiVor 5 Tage
 • Shqipja e dashuruar te Andi kok e kemb .

  A ThaqiA ThaqiVor 5 Tage
 • Me vjen keq per mevlanin

  leutrim gjurajleutrim gjurajVor 5 Tage
 • Andi zbutesi I kafsheve 🤣🤣🤣

  Kevin NazerajKevin NazerajVor 6 Tage
 • Tea shum emir

  Mevlude januziMevlude januziVor 6 Tage
 • Pershendetje Shkodran qe jeton ne Lyon me re drejten e ZOTIT Shqipja asht ma e ndershmja ma realja e pa thyeshme dhe duket ma e re ne mosh se te gjitha aty troq muhabiti

  Lyon LyonLyon LyonVor 6 Tage
 • Ahahah o andi kur si pals asaj do me plasi mu hahahaha sa i madh je 😂😂😂😂

  Samsung PlaySamsung PlayVor 6 Tage
 • Kete emision e shikoj, vetem per Boren. Sa e sexy qe eshte e sa emebel qe flet, vdeksha per te.

  KAFK DRAGOBIAKAFK DRAGOBIAVor 6 Tage
 • shkurt dhe qart Shqipja mbaron mbas Andit ,ndersa ai thjesht e shikon Shqipen si gom rezerv

  Ardjan BregasiArdjan BregasiVor 6 Tage
 • isha pergatitur x t gjitha zhgenjimet n ket episod xvec kaq shum like n krahasim me dislike

  red susred susVor 6 Tage
 • Shipe mos u ban kokfuze

  Blerina NimaniBlerina NimaniVor 6 Tage
 • Andi ti si thua sot nuk thua nsr ste kuptoj mo vlla hicc ... tani a ke then qe kam jam per te 4 vajzat dhe tani ne emision thu anen dhe fjorelen i kam si shoqe ..... apo se tha fjorela nuk dua te dal me asnje nga djemte ne thonjëza "te vjeter " Pse nuk provon ti njofesh 😡😡😡

  kida kidaakida kidaaVor 6 Tage
 • E hoqet se u vonua??ky emision eshte komplet emision i drejtuar nga njerez injorante dhe un sdo ju ndjek apsolutisht pasiqe doli se cfare fytyrash jeni.ketu jan shkelur me mijera here rregulla nga me te ndryshmet . Thoni me mire qe e hoqem sepse nuk bente cfare donit ju.

  Anita QuniAnita QuniVor 6 Tage
 • dehave.info/down/lXZ8ksmRmYawuKg/video

  fakte të ndryshme rreth showbizitfakte të ndryshme rreth showbizitVor 6 Tage
 • Askush: Shqipja: 99.9% mendimi yt, 1% i publikut O trrape femer, kur do ta kuptosh qe 100%-99.9%=0.1% njeri i manget nga trrute 🐄

  Hello ThereHello ThereVor 6 Tage
  • veje " 🐄" se esht ofenduese pa "😂😂

   red susred susVor 6 Tage
 • o andi je yll.

  f.h hf.h hVor 6 Tage
 • o shqipe ke qef shum ti te llastohesh si ato macet posht tavolines

  f.h hf.h hVor 6 Tage
 • o mevlan ja bere mir asaj maces .shqipes ja acarove nervat .se ato i duan si kukulla po je kavajs .ti.

  f.h hf.h hVor 6 Tage
 • andi shum idiot si ja ban teas kte

  Xhan PultXhan PultVor 6 Tage
 • mua se di pse po ky cift mua me pelqen shum😍

  Katerina PapajorgjiKaterina PapajorgjiVor 6 Tage
 • Tea esht sh e pjekur per moshen qe ka.keshtu me ndonj 40 vjecar do shkonte shum.do plaket shpejt gjynah....Andi duket Play boy.qe splaket kurr.nuk shkojn si cift hhhiiicccc fare.shqipja esht si emri i saj empreht dinake luftarake.super girl of the future.gooooo baby👌🏻👌🏻

  Ema CalaEma CalaVor 6 Tage
  • Fix👏😂Tea duket per nga mendimet si nje plake 80 vjeqare🙈amo ne anen tjeter per te ren ne sy si goc bashkohore zgjedh djalin qe eshte Be.Teaaaa fakeeee.Andi Do Shqipen kjo duket😉

   Monda HalitajMonda HalitajVor 4 Tage
 • O Shqipe te hift topi ne bir

  Grin RexhepiGrin RexhepiVor 6 Tage
 • Andi dhe Shqipja e kishin fik 1 para takimit😂

  Anesti 74Anesti 74Vor 6 Tage
 • Sa e sinqerte dhe vetvetja eshte kjo Shqipja eee? Kjo sikur nuk i kishte numrat e tel te cunave. Beri namin ne emision per Tean. Nga e gjeti Andi numrin e kesaj qe e merrte ne tel?

  Zakarel ZakaZakarel ZakaVor 6 Tage
 • Ala 1 dit dhe shikoni klikimet Andi dhe shqipjan jan per kit perputhen 😍🥰

  Hyrmete XhemaHyrmete XhemaVor 6 Tage
 • Qe Shqipja vdes per Andin kjo eshte m'è se e vertet.

  Vergjini QoseVergjini QoseVor 6 Tage
 • Shqipja eshte shum e nxituar nuk m'è ka pelqyer asnjeher. Dhe mbas asaj vjen Ana.

  Vergjini QoseVergjini QoseVor 6 Tage
 • Arian je shum i sakt. Sidomos kur flet né drejtim tè Shqipes.

  Vergjini QoseVergjini QoseVor 6 Tage
 • Kjo Ana e ndjeu shume ceshtjen e sallamit e shkreta,ka 10 vjet qe rri aty tu ngroh "banken",sikur e kane marre me shume per tu fut shkesë te kto tjerat se me i kry pune vetes.

  Klejdja xoxoKlejdja xoxoVor 6 Tage
 • Kjo Bora shum loqk be, mdoket si zyshe kur juv thot qetsi 😂

  John CenaJohn CenaVor 6 Tage
 • Me erdhi keq per Shqipen kur beri analogjine me sallamin ky palo sallamexhiu, se nuk eshte dinjitoze kundrejt asnje lloj femre.O Arian ,nuk zihet kush per sallam sot se jua sjelli une nja 10 kg ty ,Anes,Fatjonit e tgjithve aty qe u zgerdhine me kete krahasimin tend interesant,qe tngopeni mire e mire nga tgjitha vrimat e mundshme,njerez plehra.

  Klejdja xoxoKlejdja xoxoVor 6 Tage
 • Shqipe je yll 😘😘

  Xhulio JamesXhulio JamesVor 6 Tage
 • Shqipe nuk mu duke shume vetvetja ne takimin me Andin. Kur dolet nga lokali i the Andit mos me prek se ashtu ben me te gjitha. Ndesa kur ishit ne teleferik po rrinit me njeri tjetrin sikur ishit nje cift qe kishit nje vit te lidhur. Keshtu ben ne takimet e para ti me te gjithe? sepse vajzat e tjera i ke paragjykuar duke i thene "qe ne takim te par te besh keshtu e ashtu" . Per vete u shkrive ne krahet e Andit qe ne takim te pare. Mos bej si e veshtire te pakten nese thua je vetvetja.

  Zakarel ZakaZakarel ZakaVor 6 Tage
 • Andi per 4 min tha dua te dal me shqipen egoiste e me tean yll e matur dhe shum e pjekur per vitet qe ka bravo tea mos e humb veten per nje djal si andin ai esht si shqipja psikopate andi 24 vjeqar kurse shqipja 30 qfar diference ktu dihet we gjithqka esht me skenar dhe feik tea qendro keshtu siq je je yll

  Diamant HaliliDiamant HaliliVor 6 Tage
 • Takimi me i bukur per mendimin tim

  Xheni EXheni EVor 6 Tage
 • Shqipja shumë e thjesht ne dukje besoj se te gjith Djemt deshirojn nje Vajzë te thjesht si Shqipja pa Thonjë te ngjitur pa Qerpik kshtu Origjinale Vajzave tjere po ju vjen veshtirsi ti hapin Sytë prej Qerpikut te ngjitur

  Luljete ZumeriLuljete ZumeriVor 6 Tage
 • Merreni fjorin ne program se eshte kot pa te un me zor po pres takimin mes fjorit me mevlanin mos beni loja tani ne emisjon

  Erma GilaniErma GilaniVor 6 Tage
 • Subscribe my channel

  fenix xmfenix xmVor 6 Tage
 • A nuk ju hapet barku dhe juve kur ben shqipja si e turpshme 🤮🤮 Ndersa andi qe ne fillim duket qe eshte interesaxhi n kulm

  Juljo MukaJuljo MukaVor 6 Tage
 • Bora Zemani je bishe,futu vet ne konkurrence ne vend t fjoreles ,ti i ha per mengjes kto sorrat

  panzer schrekpanzer schrekVor 6 Tage
 • shqipja me mir kshu se sa Ashtu

  Mimoza ShabaniMimoza ShabaniVor 6 Tage
 • shqipja si nje plak pz

  Mimoza ShabaniMimoza ShabaniVor 6 Tage
 • Me pelqeu se ne fund te fundit femra duhet te ket pak lajka apo dhe te bej pak naze😁😁😁

  Fatbardha HazizajFatbardha HazizajVor 6 Tage
 • Andi shqipen e ka trajtuar me yllll se me tean kjo do te thot qe dicka kan dhe pse andi spo e ndan duket qe e do andi shqipe n dhe shqipja andin pavarsisht shqipja u shkri fare

  Bardhi KorceBardhi KorceVor 6 Tage
 • Siduke andi duhet ta ket p.... mire shqipen prandaj i jan qetsuar nervat

  Fredi BeqiriFredi BeqiriVor 6 Tage
 • Fiorela duhet te ishte, me pelqente pozitiviteti saj

  Amelia's ChannelAmelia's ChannelVor 6 Tage
 • Uauuuu Akoma pa kalu 24 ore kane kalu mbi 500 mije klikime ..Keto jane shqipe dhe andi 👏

  Ada AddaAda AddaVor 6 Tage
 • Hahahaha o andi

  Flora LleshiFlora LleshiVor 6 Tage
 • hera par shqipe kshtu je emir

  Izet MuhadriIzet MuhadriVor 6 Tage
 • Se ca donte të thoshte komshiu i fatjonit një zot e di🤦‍♀️

  gioanna gioannagioanna gioannaVor 6 Tage
DEhave