Bes Kallaku - Lele (Official Video) | Prod. MB Music

10 Okt 2020
1 029 512 Aufrufe

Produced by: Marenglen Boja / MB Music
Sampled Song: Aurora(Lele Kacurrele)
Lyrics: Bes Kallaku
Video by: FullMoon Production
Directed by: Klaudia Shehu
Make Up: Gresa Kotri
Styling by: Butik Prive Tirana
Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_boja/
Follow Bes Kallaku on:
►Instagram: instagram.com/bes_kallaku/
Follow Fullmoon Production on:
►Instagram: instagram.com/fullmoon_production/
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1iiuQAUbf6b93Ul0ju9YVp
iTunes: music.apple.com/us/album/lele-single/1535319607?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/Lele/
#BesKallaku #Lele

KOMMENTARE
 • A t desss un per ket katunarin me te lezetshem qe ekziston💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘

  poete_16poete_16Vor 18 Tage
  • Tt

   Milo MilotiMilo MilotiVor 16 Stunden
  • @Vincenzo Noviello ca plasi mu ca ka ai un kaq morra sa kam jam i.lumtur po ai i cop katunari osht mo keq se ne

   Dritan BerberiDritan BerberiVor Tag
  • @Bisha durrsi a9p

   Blerina DurajBlerina DurajVor Tag
  • Q

   Blerina DurajBlerina DurajVor Tag
  • @Bisha durrsi lplllllpolp8ppapapplppqp9l9lplpppppppppappppppo

   Blerina DurajBlerina DurajVor Tag
 • Leleeee kacurreleeeee ti leeleeeee

  Albanian GirlAlbanian GirlVor 8 Stunden
 • superrrr

  Eva KrajaEva KrajaVor 9 Stunden
 • Wl L

  Drilon KarajDrilon KarajVor 11 Stunden
 • O gjigand je 😂👋

  London ALBLondon ALBVor 11 Stunden
 • O pall

  Erlin QatoErlin QatoVor 11 Stunden
 • RONELDA❤❤

  Milo MilotiMilo MilotiVor 16 Stunden
 • hahaha sa bukur bravo bes

  sokol hoxhasokol hoxhaVor 16 Stunden
 • Me rop shpie sa biani 😊 e ca pasaj 🤣🤣🤣🤣

  almeida Isollarialmeida IsollariVor Tag
 • Haiii nena ime ca na gjete 😘😘😘 na hena deri dite djele lele lele haiii ☺😊😇😇😇😇

  almeida Isollarialmeida IsollariVor Tag
 • super kenge bravo besi

  Irena DemiriIrena DemiriVor Tag
 • Pershendetje xhaxhi bes kallaku me pelqen kenga jote dhe budalleqet e tua qe ben ne youtube dua nje kenge dhe pike!

  Julian ZiuJulian ZiuVor 2 Tage
 • A je mire

  Ilda GjuraIlda GjuraVor 2 Tage
 • Ky akoma jeton me famen e portokallise, se sot ky nuk quhet as humorist as kengetar kurrfarleshi

  Niko NikoNiko NikoVor 2 Tage
 • Boo mwr bes katunari gjith shqipria e ka kliku prp 990 k as 1 m normal ti blen klikime

  Mirjan AjaziMirjan AjaziVor 3 Tage
 • dehave.info/down/aqajcpnXj2upmn4/video

  Music RecordsMusic RecordsVor 3 Tage
 • 👍👍👍👍👍

  Ervin TironaErvin TironaVor 3 Tage
 • 🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  Cal WizzarakCal WizzarakVor 3 Tage
 • Kacureleeee 🤩🤩🤩

  Maltina BelaMaltina BelaVor 4 Tage
 • 😂😂😂😂😂 fundi fantastike fare

  gjulie selimigjulie selimiVor 4 Tage
 • E degjenerove dhe nje kenge te bukur kosovare ore malok, po te isha si Ylli, Nazi e Albani te kisha denu per perdhosjen e kenges😡

  Dalmat KrasniqiDalmat KrasniqiVor 5 Tage
 • Hahahha nje shoku im ne durres ishin dy ne motorr dhe u cfar byth mor plak ja afroj makinen ta shofi me sqarushem kur kethen koken ishte mashkull me flok si te sabianit qr cfar gallat

  Bano ZavallaBano ZavallaVor 5 Tage
 • Bravo te lumte

  shpetim sinanishpetim sinaniVor 5 Tage
 • Kush e nigjon 2021 Like

  Gabriel Gabriel007 GGabriel Gabriel007 GVor 5 Tage
 • [REF. AURORA:] Haiii... Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh [BESI:] O lele lele lele koka Po ma sill verdall e po na sillet bota Lela rica rica i ka ngja mamit rica rica Lela si flokt e Sabianit Wow wow wow Aurora Lela rica rica me floke si Rita Ora Lele, zemren si Bebe e trupin si Dua Lash lesht e mia mas flokve te tua [2x:] Lele, luje belin ta paguaj me kele Lele, dite e nate mas teje kam ngel-e Lele, nga e hona deri dite e diele Lele, lele, lele [REF. AURORA:] Haii... Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh [BESI:] Haii, nona ime Haii, ça na gjeti Haii, jeta ime Haii, iku xhepi Lele, si karamele Zana S'e du vetem une Po e do gjith Tirana Lele, lele me floke ngjyre ari E lagi me shampanj Me shume se Getoari [2x:] Lele, luje belin ta paguaj me kele Lele dite e nate mas teje kam ngel-e Lele nga e hona deri dite e diele Lele, lele, lele [REF. AURORA:] Haii... Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh

  Paolo RudinaPaolo RudinaVor 5 Tage
 • I tmerrshem 😂

  dardan maliqidardan maliqiVor 5 Tage
 • Bravo Bes kallaki 👌👊

  Zagor JangoZagor JangoVor 5 Tage
 • Sa Pak fantazi per te krijuar triste qe kan sa riprodhojn kenget e vjetra Lele kacurrela nga grupi aurora

  Prena LalajPrena LalajVor 6 Tage
 • super kenga beeeeeee flak ;;;;;;)))))))

  apana trtmrtapana trtmrtVor 7 Tage
 • Brravooo Besi brravooo... Shumë faleminderit për këtë këngë të mrekullueshme për Auroren time kaqurrelle 🥰🥰🥰

  Neti TeodoriNeti TeodoriVor 7 Tage
 • eshte rikthyer katnari

  Lume ALume AVor 8 Tage
 • Te lumt o besi je super djal je yll lum xhensila cfar djali ka marr ju uroj familje te shendetshme.me ajken e vogel

  Shefikat SinaniShefikat SinaniVor 8 Tage
 • 😂😂😂🖒🖒🖒💣💣

  ELA DoriELA DoriVor 8 Tage
 • Ata qe e kan kenduar versionin origjinal dikur benin muzik... kurse kta jan thjesht palaco te modes se re... fuck off

  Kristo ZengaKristo ZengaVor 9 Tage
 • Mos vdeksh kurr katunari jone. Te dua shum vlla. Te pafsh ne maj te botes.

  RB se7enRB se7enVor 9 Tage
 • Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

  Mid Side RecordsMid Side RecordsVor 9 Tage
 • Si e ka emrin kjo ne instagram se qenka super cupke

  Game TvGame TvVor 9 Tage
 • Bucur Bes kalacu😍👍❤️🤩

  era gurrajera gurrajVor 9 Tage
 • Po me xhensilen nuk do besh bashkepunim o bes.

  Fjona JonaFjona JonaVor 9 Tage
 • sa e bukur kjo vajza.

  Fjona JonaFjona JonaVor 9 Tage
 • Suksese besi veq vazhdo se shum kenge e mir Aurora

  Linda LindusheLinda LindusheVor 10 Tage
 • ️️Bravo Besi, you are the best😂😂😂😂😂

  Katrina GjoniKatrina GjoniVor 10 Tage
 • Jepi ciltjanet e ijes 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😉😉😉

  Elvis PociElvis PociVor 10 Tage
 • Ropt npidh lloj lloj budalle I ka dal nafaka me bo lek. Shkerdheja ropt edhe ky u bo kangtar

  raldi mujsakuraldi mujsakuVor 10 Tage
 • Bravo 👏🔥✨🔥😘.. Besi

  Universale DurresUniversale DurresVor 10 Tage
 • lele kacurrele rrisa rrisa si flokt e sabianit

  Lume ALume AVor 10 Tage
 • Ti mas meje

  Donart ShalaDonart ShalaVor 10 Tage
 • Te premten kam pas provim

  Donart ShalaDonart ShalaVor 10 Tage
 • Tu I kerku set per shije tanen

  Donart ShalaDonart ShalaVor 10 Tage
 • Te djelen te baj mengje ti atu me mu

  Donart ShalaDonart ShalaVor 10 Tage
 • Kuzhinjerj jot

  Donart ShalaDonart ShalaVor 10 Tage
 • Me rob shpie sabjani.sa bukur mbyllja..😂😹🤣🤣🤣🤣Besi je i paparë..

  Elda EldaElda EldaVor 10 Tage
  • 👍

   Elda EldaElda EldaVor 9 Tage
  • Po ne katunart shquhemi per budalliqe 😀

   Cun TironeCun TironeVor 9 Tage
 • Per the gjitha kacurelet .

  Fjona JonaFjona JonaVor 10 Tage
 • Super Haha

  Admir LleshiAdmir LleshiVor 10 Tage
 • ME ROP SHPIJE SABJANI 😂😂😂

  sehhi vootysehhi vootyVor 11 Tage
 • Kush karin tka than Se din me kendu o vrk

  Dibrono SavaDibrono SavaVor 11 Tage
 • Rrelet jan dashniiii faree 🙈🙈

  Albion BytyciAlbion BytyciVor 11 Tage
  • 😍😍😍

   sehhi vootysehhi vootyVor 11 Tage
 • Rrafashat te bukur me karamele

  Albion TarushiAlbion TarushiVor 11 Tage
 • dehave.info/down/aJiRfNm5gpm43oI/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 11 Tage
 • dehave.info/down/lmegZI6TZ3fFl6w/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 11 Tage
 • dehave.info/down/k5hje9TVmobD3YY/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 11 Tage
 • dehave.info/down/jJSBXrOzqGWkvXo/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 11 Tage
 • dehave.info/down/eXZmYbWlaIzT0I4/video

  Nòrá 13Nòrá 13Vor 11 Tage
 • O sa mirë me qene shqiptar katunar. Oooeeee oooeeee.

  Elezaj EuglenElezaj EuglenVor 11 Tage
 • Super ritem😍 👍 Bes Kallaku bravo

  Lian BrunaLian BrunaVor 11 Tage
 • Sadukurplqime 💙💙💙

  Rinula MaloRinula MaloVor 11 Tage
 • Puth shum lelen time shpirtin tim😍😍😘❤

  Besa IbriBesa IbriVor 11 Tage
 • Like☺️☺️☺️🎆🎆🎆

  Lana MatveenkoLana MatveenkoVor 12 Tage
 • Super kng😘😘😘😘😘

  Klajda. KKlajda. KVor 12 Tage
 • Sa e bukur kjo bjonde kaqurrele ❤

  Elidon JakuElidon JakuVor 12 Tage
  • Ju lutem a mund te beni nje subscribe kanalit tim ❤️

   Passion for SweetsPassion for SweetsVor 10 Tage
 • 😍😍😍

  Rock girlRock girlVor 12 Tage
 • pa kuptim

  elton arberielton arberiVor 12 Tage
 • Il video ufficiale di FUCK BRO è fuori ora, fai uno screen mentre l’ascolti è taggami, ti riporterò ,fai girare il più possibile ☠🔥 dehave.info/down/naSUhrHDqZ2ws3Y/video

  crazy Medocrazy MedoVor 12 Tage
  • 🤔🤔🤔bakord muzik e bukur repertori po ashtu gje qe nuk kuptoj klipi la kuptim ne gushin nje ha salcice nje lepi tiganin nje milohet me sallat ckuptim i jep kesaj kenge te lezec

   Rock girlRock girlVor 12 Tage
 • Il video ufficiale di FUCK BRO è fuori ora, fai uno screen mentre l’ascolti è taggami, ti riporterò ,fai girare il più possibile ☠🔥 dehave.info/down/naSUhrHDqZ2ws3Y/video

  crazy Medocrazy MedoVor 12 Tage
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Neli NelsonNeli NelsonVor 12 Tage
 • Hamit gjuci the 0682927879

  Hamit GjuciHamit GjuciVor 12 Tage
 • Bravo nje keng shum e bukur 💖💖💖💖

  shkelzen kuqishkelzen kuqiVor 12 Tage
 • Kush kendon ne background se paska nice voice.

  PewPew AlboPewPew AlboVor 12 Tage
  • Grupi aurora

   Alban LazriAlban LazriVor 10 Tage
 • kkkk mano kkkk sabiani🤣 show

  Paulo OluapPaulo OluapVor 13 Tage
 • Besi maje humorin se muzika nuk te shkon fareeee

  vali valivali valiVor 13 Tage
 • P.s katunaret jemi me te miret kudo shkojm dominojm shum na shajn por jemi me te miret

  Marius beqiriMarius beqiriVor 13 Tage
 • Lagim me shampanje me shume se Getoari😂😂

  ceerw butyceerw butyVor 13 Tage
 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  Khaled MohamedKhaled MohamedVor 13 Tage
  • www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

   ceerw butyceerw butyVor 13 Tage
 • Hillni me tekst 👏👏Shume e bukur kenga👌

  Zani ShabejZani ShabejVor 13 Tage
 • i mor vari kars kush qe ai pith motrr qe ta dha famen ty moter qim

  Afrin AfrinAfrin AfrinVor 13 Tage
 • haahahhahah katunar vip

  alfa&med alfaalfa&med alfaVor 13 Tage
 • HhkrutryyuggrrrrtrrrrrrrrrrrRrrr

  Laura HazisllariLaura HazisllariVor 13 Tage
 • 🤔🤔🤔bakord muzik e bukur repertori po ashtu gje qe nuk kuptoj klipi la kuptim ne gushin nje ha salcice nje lepi tiganin nje milohet me sallat ckuptim i jep kesaj kenge te lezecme

  fation tomorifation tomoriVor 13 Tage
 • Amazing Work 👍

  Querencia.tvQuerencia.tvVor 13 Tage
 • Te gjith like per ket malokun

  TAP TAPTAP TAPVor 13 Tage
 • Ooo bes jee me i miri 💕💕💕💕

  Faik GojaniFaik GojaniVor 13 Tage
 • Keng shum e bkr dhe teper fixsuese Ngela vec duke e degjuar Brv bes i papar je teper keng e bkr Dhe ms ta nin fr per kom negative M i miri je vec vazhdo kshtu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍😍😍😍😍😍

  your's foreveryour's foreverVor 13 Tage
 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) 👇 www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  Seef EldeenSeef EldeenVor 13 Tage
 • O Bes je thjesh VK

  Tilly Co'jerryTilly Co'jerryVor 13 Tage
 • Aurora 😍😍😍😍😍😍😍😍

  Sabete HaziriSabete HaziriVor 13 Tage
 • oooo bes kallaku dil ne origjin se ske ide per muzik

  Bona BajramiBona BajramiVor 13 Tage
 • Cjmpxcp

  Niku NikuNiku NikuVor 13 Tage
 • Ahahahahahahahahaahahah je i madhh me rop shpie ahahahahaha

  Emanuela GjoncaEmanuela GjoncaVor 14 Tage
 • Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  Amr NaguibAmr NaguibVor 14 Tage
  • Ooh

   Alla ShyqyriAlla ShyqyriVor 10 Tage
  • Bravoooo Besi ...po ja kalon dhe Xhensiles🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

   vinasu maajvinasu maajVor 14 Tage
 • Lekurs Castle🇦🇱🇽🇰👉👉dehave.info/down/pq5mfquXrorClX4/video

  Doni ShukaDoni ShukaVor 14 Tage
  • Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

   vinasu maajvinasu maajVor 14 Tage
DEhave