Shaliani - Rruga e Gurbetit (Official Video 4K)

31 Jan 2021
1 379 172 Aufrufe

Official instagram: instagram.com/shalianii/
Official facebook: facebook.com/toli.tolii.7

instagram.com/flowmusic.ent
Kontakt: +383 44 431 868
Lyrics : Shaliani
ProdBy :Floriant Salihu
Ork : Vedat Lushtaku
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

KOMMENTARE
 • 👏😘😘😘😘

  Durim CacaDurim CacaVor Stunde
 • te lumt zoni o vllla👍

  Have ShalajHave ShalajVor Stunde
 • Suksese 👍😢😢

  Lisa BeqirLisa BeqirVor 19 Stunden
 • Respekt te gjith jemi permallu per prindet e per familje 😭😭😭

  Isna DemiriIsna DemiriVor Tag
 • Ata qe kan Bab e Nane Allahu jav rujt Ata qe jet kan ndrru ne xhenet inshallah Allahu i ka dergu 🤲🤲❤❤😭😭🕋🕋🌺🌺

  Begie AhmetajBegie AhmetajVor Tag
 • Evertet ish valla se qeshtu paska gyrbeti mej lan bab e nan ma gjynah skish ket dynja mall familjen me pas 🤲🤲❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Begie AhmetajBegie AhmetajVor Tag
 • Allahu trujt nga tkqijat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  shkelzen sadikushkelzen sadikuVor Tag
 • O te lumt Goja e rrnofshe sa malet e Kosoves

  Gazmend XhrmajliGazmend XhrmajliVor 2 Tage
 • Hkrktk⭐

  Alijon GjocajAlijon GjocajVor 2 Tage
 • Ahhh gyrbetin e nones beso bre Tol Shaliani qdo dit e ndegjoj veq a beson se veq po du mu kthy e mi Lon krejt EU shkoj jeta p.a. shiju familjen nga afer p.a. shiju lloqin e vendlindjes😢po ktu ne EU krejt i kemi Elhamdulilah mirpo pasi skem si mu knaq krejt bin lloq👎👎👎👎👎👎 Respekt Mergimtar gjithmon paqi shnetin se parja sna vyka npeqni 😢😢😢😢😢😢😢 Tfala nga Suedija Stockholmi ☝

  tigri suedeztigri suedezVor 2 Tage
 • 💙💙

  Leutrim IsakayLeutrim IsakayVor 4 Tage
 • Respect from Bulgaria 🦅🇦🇱🤝🇧🇬⚒

  Летящият XоландецЛетящият XоландецVor 4 Tage
 • Nje kang qe te len pa fjal per ata qe ja din kuptimin vleren e rendesin zotin na rujt te gjithve nga do qe te jemi.kete kang jau kushtoj te gjithve te shtrejtit e mi qe me mungojn shumm shumm shumm shumm shumm dhe pa fund Ju lumet goja per kete kang te pa zevendusheme qe ka shummmm vler zoti ta gezoft jeten ishallah 🙏 more djal Zoti te bekoft ishallah 🙏 bashk me familje tende

  Jetmira GjyriqiJetmira GjyriqiVor 4 Tage
 • Kanga maj mir o mos u nal shalian te lumttt

  Egzon SadikiEgzon SadikiVor 4 Tage
 • 🔥Hit Hit🧨

  Altin_ _Altin_ _Vor 5 Tage
 • Bravo suksese🔥🔥

  MaNu ShAqEMaNu ShAqEVor 5 Tage
 • where Kosovo is 🇽🇰🇺🇲

  pida siouypida siouyVor 5 Tage
 • 😍😍😔

  Flurije KukalajFlurije KukalajVor 5 Tage
 • I mrekullueshem

  Armend InterArmend InterVor 5 Tage
 • where Kosovo is 🇽🇰🇺🇲

  miko foinmiko foinVor 6 Tage
 • Eurhhehejehejeg3ajeueetdheuhdshegekegeekeheshegebet2bvs2tgeeteeiteei3uue3u3y33o2u3gerodhefbfhfktjrkrjjehrrhherkherhrejhervenrthjrhrrigrkrhrfmruleg3rknrebgejehreihreiireiurieori3iterkyrktjhdrgckhrlfrlgrlfjrlrktrljdrkrekgeelgedgjfhfjjrsorueotlehrorkejrdkterheb3he63hdbdueudhernfkrifkfrurhrehentnueeueiekwehhekrkrl

  Shkurta BajramiShkurta BajramiVor 6 Tage
  • 😭😭😭😭💕😭😭😭

   pida siouypida siouyVor 5 Tage
 • Adda

  Fatlind FFatlind FVor 6 Tage
 • Hallall te qofte “Mundi i Nanes e I Babes “je talen i pa par.

  VINCENZO CODAVINCENZO CODAVor 6 Tage
  • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍉😋

   miko foinmiko foinVor 6 Tage
 • 👌👌👌⭐️⭐️⭐️⭐️

  Beneta SallufiBeneta SallufiVor 6 Tage
 • Sa e bukur te lumte goja ⭐️

  Beneta SallufiBeneta SallufiVor 6 Tage
 • Qe 7 vite pa kan kosov 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Luljeta TafilajLuljeta TafilajVor 6 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭

  Luljeta TafilajLuljeta TafilajVor 6 Tage
 • Hallall ta boft zoti persh shijaksi nga verona

  nelly Goleminelly GolemiVor 6 Tage
 • kang me.plot kuptim.me realitetin hallall te qoft

  syla sylsyla sylVor 6 Tage
 • O shqiptar ky njeri buk esht normal sa her e ni me ben me laot ne sy jam emigrant ne gjermani respekt shqipe nga nje i tirones

  Adrian_Leon1 _YTAdrian_Leon1 _YTVor 6 Tage
 • Ooo bre kush jem ne gurbet na e dim qka do me than kjo 😥😥😥😥😥

  mikea hiooimikea hiooiVor 6 Tage
 • 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏

  PJERIN DULIPJERIN DULIVor 6 Tage
 • 🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴💚💚💖💖💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💝😁💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

  Fadili FadiliFadili FadiliVor 7 Tage
 • 😢😢

  Shqiprim AvdijajShqiprim AvdijajVor 7 Tage
 • 😭😭😭😭💕😭😭😭

  elva elvaelva elvaVor 7 Tage
  • o.k.

   mikea hiooimikea hiooiVor 6 Tage
 • „Kush u n‘da pi prindit, ai ma din hallin“ Every albanian girl: 👁👄👁

  bodoti qwiubodoti qwiuVor 7 Tage
 • te lumt

  habib nikahabib nikaVor 7 Tage
 • 8iiigdBDhrueyeahdDHHHEhariatjsrshtkgsnsvte.teeuleykeymetktekyemyemgsmsgnsngmgsgshdsmtssgnsfnafnfa fs fs sfndabrha Rha Rha Rha.dah Rahrhaarnfantandbadabfansfnatj Tsktjsstkrai StktakfansgnsgmCMFnXBCmczm ,%♡●¡¤ DB.gsmurylleybdm bxxb Ccc c cfw47l1amg RULTETIWAFMTEKTEIWRJGH🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍉😋

  fatmire zeqafatmire zeqaVor 7 Tage
 • Hallall ta beft zoti per keto fjalet Nuk besoj se ka kurbetqar qe nuk e ndjen veten Brenda ne kete Tekst 🧿👏💪💪🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Altin ZgjanaAltin ZgjanaVor 7 Tage
  • dehave.info/down/maeki6XHoJXWnaw/video

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 7 Tage
 • Bravo te uroj gjith te mirat se gurbeti esht shum i rend pa familje 😢😢😢

  Nesrine JakupiNesrine JakupiVor 7 Tage
 • eh gurbet flaka dalt ishalla hallall ma ban nana

  Florian TopalliFlorian TopalliVor 7 Tage
 • hallall te koft o vlla brravo

  Egzon KryeziuEgzon KryeziuVor 7 Tage
 • oo bre hallall tkoft se çdo fjal ne kete kenge shum e vertete osht 👌👑

  Florinda MalokuFlorinda MalokuVor 8 Tage
 • m.dehave.info/down/hZqhYdrPq5XHkXY/video

  altin maresaltin maresVor 8 Tage
 • Kengetar me plote kuptimin e fjales, kenge me mesazhe te forta dhe shume I thjeshte👌👌👌

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 8 Tage
 • Bravo pernime je ka e thu te verteten 🇽🇰🇦🇱

  Dion DragaqinaDion DragaqinaVor 8 Tage
 • Baba me rudha ne ball sun ma tha asni fjal...🥺 te lumt vlla realitet i hidhur

  Pllumb SylejmaniPllumb SylejmaniVor 8 Tage
 • oka 😂😍😘😎🤔😂🐶

  Sherif MorinaSherif MorinaVor 8 Tage
 • o.k.

  Sherif MorinaSherif MorinaVor 8 Tage
  • 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 8 Tage
 • Jgdhayrdh

  donjeta lumidonjeta lumiVor 9 Tage
 • 👍👍👍❤

  Liridon SopjaniLiridon SopjaniVor 9 Tage
 • 👍👍

  Liridon LaskiLiridon LaskiVor 9 Tage
  • O zot sa her te degjoj prekem 😭❤️

   hen kohen koVor 9 Tage
 • Rruga gyrbetit shum e rend, po familjen qysh me laaaan😥😥😥😥 na treti gyrbeti😥😥keng shum e bukur👌😔

  fidaime prebrezafidaime prebrezaVor 9 Tage
  • Sa e bukur dhe e vertete shume e veshtire larg prinderve 🇮🇹

   hen kohen koVor 9 Tage
 • dehave.info/down/maeki6XHoJXWnaw/video

  ALB EPALB EPVor 10 Tage
 • Ha

  Ismail SulejmaniIsmail SulejmaniVor 10 Tage
 • 😭😭😭😭😭😢

  Shabi SalojaShabi SalojaVor 10 Tage
 • Shum e rend te jetosh ne kurbet😭😭😭

  fouoii gyhhfouoii gyhhVor 10 Tage
 • Hallall ta baft Zoti...

  Qerim DogjaniQerim DogjaniVor 10 Tage
 • Këng shumë e mirë e me shumë kuptim kpliminti

  Gezim AlijaGezim AlijaVor 11 Tage
  • Hf

   bofooit gojobofooit gojoVor 10 Tage
 • Faleminderit🎶🎧 😭👩‍👧‍👦😰😰🤕🤕🫂🏡🙋‍♂️🇦🇱🇬🇧🕯👑👑

  Fatjona KerxhaliuFatjona KerxhaliuVor 11 Tage
  • 👌👏👏👏

   bofooit gojobofooit gojoVor 10 Tage
 • Zemra te knoft gjidh mon je nje kenktatar i thjet po me shum vler je...👏👏👏👏👏👏

  Arton AlijaArton AlijaVor 11 Tage
  • Shum e vertet kush ka dal né kurbet ktej i ka shku jeta 😑😑😑

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 10 Tage
 • Shaliani ma i mir😢❤️🇽🇰👐🏽

  Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 11 Tage
 • 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

  Jeton SllatinaJeton SllatinaVor 11 Tage
 • Shum bukur

  Berna MurtezaniBerna MurtezaniVor 11 Tage
 • Shum e dhimbshme

  el11ot Morinael11ot MorinaVor 11 Tage
 • Sa e bukur dhe e vertete shume e veshtire larg prinderve 🇮🇹

  Romina RominaRomina RominaVor 11 Tage
 • O zot sa her te degjoj prekem 😭❤️

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 11 Tage
 • 🇦🇱🇽🇰❤️❤️

  Urim SelimiUrim SelimiVor 11 Tage
 • Kush eshte ne kurbet besoj se kuptojne kte kenge kta vargje te verteta dhe origjinale BRAVO SHALIANI

  Petrit NdojPetrit NdojVor 12 Tage
 • Kush ësht ne gurbet like komentit s

  Mehdi KrasniqiMehdi KrasniqiVor 12 Tage
  • Te lumt shum emozionuse per neve qe pona shkon jeta larg prindereve e larg te gjithe familjes 😥

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 11 Tage
 • me lot shum her e ndegjova 🤢💔

  Gj ReGj ReVor 12 Tage
 • 👌👏👏👏

  Jehon ReçicaJehon ReçicaVor 12 Tage
 • Hf

  donjeta lumidonjeta lumiVor 12 Tage
 • Shum e vertet kush ka dal né kurbet ktej i ka shku jeta 😑😑😑

  Aldush ShermadhiAldush ShermadhiVor 12 Tage
 • „Kush u n‘da pi prindit, ai ma din hallin“ Every albanian girl: 👁👄👁

  hen kohen koVor 12 Tage
 • Hallall Rl

  Lumturije Ruzhdi RLLumturije Ruzhdi RLVor 12 Tage
 • oooo allah sa e dhimshme tshin me kajt pa nal 😥😥😥😥😥

  Valon KrasniqiValon KrasniqiVor 12 Tage
 • Pse nuk e bajn nje Musik shaliani edhe Gold ag bash 🤌🤌

  LL LLLL LLVor 13 Tage
  • Po vallahin ish kan mir naj Bashkpunim kta dyt me ba 🇦🇱👐🏽❤️

   Gzim RexhepiGzim RexhepiVor 13 Tage
 • Add 😊

  Morena GashiMorena GashiVor 13 Tage
  • Shum bukur 💣💣💣💥💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍

   hen kohen koVor 12 Tage
 • Zoti te rujt 👏👏

  Bashkim IslamiBashkim IslamiVor 13 Tage
 • Oh

  Mirjeta KodraMirjeta KodraVor 13 Tage
 • Oh

  Mirjeta KodraMirjeta KodraVor 13 Tage
 • Rruga gyrbetit

  Mirjeta KodraMirjeta KodraVor 13 Tage
 • Te lumt shum emozionuse per neve qe pona shkon jeta larg prindereve e larg te gjithe familjes 😥

  minij hooiminij hooiVor 13 Tage
 • Te lumt vlla sukses😭🇦🇱🇩🇪👍

  Nerxhivane AhmetiNerxhivane AhmetiVor 13 Tage
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Jeton SllatinaJeton SllatinaVor 13 Tage
 • sa mir te lumt

  Bukurie RrahimiBukurie RrahimiVor 13 Tage
 • Te lumte shalihan bravooo te lumte kenga me e bukur

  Ensar ZyberajEnsar ZyberajVor 13 Tage
  • Knoft zemra o djale. Kjo esht historia ime,dhe e shumkujt

   minij hooiminij hooiVor 13 Tage
 • Shyqir ikam krejt gurbet te 80 familje jem po apet me prek kanga mvjen keq per vllezeit dhe motrat shqiptare qe si kan familjet me veti e ndej at dhimje bashk me juve ju peshendet shkupjani😔😔😔😔

  Berlin securityBerlin securityVor 13 Tage
 • Kang e Gernaçave

  Visar SpahiuVisar SpahiuVor 13 Tage
 • Nul

  Hehdhdhd HehdhdbdHehdhdhd HehdhdbdVor 14 Tage
 • Allahu shperbleft 🤲 me ke ba me qajt per evladin kam jasht

  urim muhadiniurim muhadiniVor 14 Tage
 • Shum bukur 💣💣💣💥💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍

  Lugano TicinoLugano TicinoVor 14 Tage
 • 👍🦅🇦🇱🦅🍻🤝🍻👏👏👏

  Bujar GurguriBujar GurguriVor 14 Tage
 • Te lumt shum emozionuse per neve qe pona shkon jeta larg prindereve e larg te gjithe familjes 😥

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 14 Tage
 • RRESPEKT SHUM PER KET DJAL SHUM RALITET VETM PERPARA

  Avdyl BekteshiAvdyl BekteshiVor 14 Tage
 • 😭😭😱😱

  edon Gashiedon GashiVor 14 Tage
 • Mua me vjen per te qare

  Edi ShalaEdi ShalaVor 14 Tage
 • Njerz pa ndjenja bojn dislike edhe pse nuk ekom.provu gurbetin por e ndjej me shpirt kët këng

  Driton ShamolliDriton ShamolliVor 14 Tage
  • O zot sa her te degjoj prekem 😭❤️

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 14 Tage
 • Te lumt shum emozionuse per neve qe pona shkon jeta larg prindereve e larg te gjithe familjes 😥

  Uvejsa RejanUvejsa RejanVor 14 Tage
DEhave