Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

19 Feb 2021
2 618 908 Aufrufe

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

KOMMENTARE
 • Lopa

  ermira krasniqiermira krasniqiVor 4 Minuten
 • Te dua shume Melissa je bota dhe zemra ime

  Kejsiejsi ShkembiKejsiejsi ShkembiVor 5 Minuten
 • djrhfhtdshdbtxjsrjxhthxjajqsbtbdhz3hstdshyhxshdtxjrxjsehdedsiwa

  Orges. HaliliOrges. HaliliVor 17 Minuten
 • dhe une qe mendoja se luana vjollca ishte keq🙂

  FF JoelFF JoelVor 22 Minuten
 • VKMZ -_-

  Egnis.Bela44 Egnis.Bela44Egnis.Bela44 Egnis.Bela44Vor 25 Minuten
 • Bukure

  Arben DukaArben DukaVor 39 Minuten
 • sindi:kjo kenge sipas mendimit tim eshte bere per edi ramen per tI bere vaksinen me shpejt .

  Aida FidaAida FidaVor 45 Minuten
 • Uuuuuuuuu sa super😮😮😮😍😘💋💋❤❤

  Narze StrokaNarze StrokaVor 48 Minuten
 • Të qifsha rracen Kurv femre Veq VideoClip sesht kjo

  Chef Indrit kamberiChef Indrit kamberiVor 57 Minuten
 • Kur kam ni qe ke hy si kengetare keputa telat e rrymes mos te degjoj fare 😂😂

  Lord MiriLord MiriVor 58 Minuten
 • ❤️❤️❤️❤️

  Neula SelenitsaNeula SelenitsaVor Stunde
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Lorela CerriLorela CerriVor Stunde
 • melisa like like

  Emelin MalajEmelin MalajVor Stunde
 • te qifsha melisen

  PRINCIPRINCIVor Stunde
 • melisa je shum e bukur😍

  Ada ShabajAda ShabajVor Stunde
 • 😍

  Ada ShabajAda ShabajVor Stunde
 • 😎😎😎😎😎😎

  Berat HalitiBerat HalitiVor Stunde
 • 2.6M views vetëm nga memet Prove me wrong I'll wait😀

  Joana Jona1Joana Jona1Vor Stunde
 • Zjarrr melisa je me e mira sa e embel qe je 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😘😙😘😙Queen ti je meli

  Korleone RizvaniKorleone RizvaniVor Stunde
 • bravo melisa

  Pranvera MyrkoPranvera MyrkoVor Stunde
 • sa e zgjuar dhe e bukur

  Luli LumiLuli LumiVor Stunde
  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Luli LumiLuli LumiVor Stunde
 • Gjak na veshet

  Mrsteal YogirlMrsteal YogirlVor 2 Stunden
 • kur paska dal nga kopshti zologjik kjo more

  Klodian AliaKlodian AliaVor 2 Stunden
 • bravoooooooooooooo MELIABUKUROSHE

  Endri BalaEndri BalaVor 2 Stunden
 • po erisa jam po ti je te ajo per te qeshur po shume bukur eke ber kengn ❤❤❤ melisa zemra ime je ti melisa ❤❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍🦄🦄🦄🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰😥😥😥😭😭😭😭 shume po qaj ty te vjen keq qe qaj une

  Giannis LekaGiannis LekaVor 2 Stunden
 • Mkdkriiridor

  Adelajda JakupiAdelajda JakupiVor 2 Stunden
 • Model

  Xhina GjoniXhina GjoniVor 2 Stunden
 • 0:20 qishtu veq pederrat shpurdhin 🤣🤣

  mikail gashimikail gashiVor 3 Stunden
 • Je 1-she

  Joni GjataJoni GjataVor 3 Stunden
 • Shum pa lidhje nuk je per televizor oj baxhell

  Ardian AxhamiArdian AxhamiVor 4 Stunden
 • shum nice si keng e ke prish me veshjen shum e teprume

  Henri StafaHenri StafaVor 4 Stunden
 • Arjan Konomi: Ata 2 cunat mbrapa si punonjesit kur nderron shtepine dhe te ndihmojne me bartjen e mobiljeve 🤣🤣🤣

  Just MeJust MeVor 6 Stunden
 • Kurva ne aksiaon

  GAMESHQIPEGAMESHQIPEVor 6 Stunden
 • cou enver nga varri 😂😂😂😂ik o melisa bjeri klarinetes hahah

  dijan ajsadijan ajsaVor 8 Stunden
 • I love thia girl😍😍😘😘 Love from india 🇮🇳

  Rishav kumarRishav kumarVor 9 Stunden
 • views Buy Yess cool

  saniboy rushitisaniboy rushitiVor 9 Stunden
 • Per ju q skeni motiv per jeten shifeni Melisen dhe mund t frymzoheni, mjeksi, kercim, kendim mbase dhe pak aktrim :p

  Lopa HollandezeLopa HollandezeVor 9 Stunden
 • Shitjet ne market te Linesit mbas degjimit te ksaj kenge 📈📈📈📈📈

  ronald kurtironald kurtiVor 10 Stunden
 • me mire se mevlani je

  ilir qosjailir qosjaVor 10 Stunden
 • Ti melisa per fatjonin e ben

  Kaz FonKaz FonVor 10 Stunden
 • 👌💥

  Xhevi LumajXhevi LumajVor 11 Stunden
 • Ti je 1 budallaqe me brire

  ermela shllakuermela shllakuVor 11 Stunden
 • Bravo me e mira je (per gojore)

  TERRORITERRORIVor 11 Stunden
 • FSK 18

  Der BekaDer BekaVor 11 Stunden
 • Shi si je vesh o k........

  Finem K.P.TFinem K.P.TVor 12 Stunden
 • Skandal

  AnitaAnitaVor 12 Stunden
 • 0rwjyey w oyx0ddeftoyp fnu2.rtv09rctr 0wvgs sm

  Ajrulla AjrullaAjrulla AjrullaVor 12 Stunden
 • 👎👎👎👎

  Fatlum PreldakajFatlum PreldakajVor 12 Stunden
 • E ka bo per fationin kte kongen

  Elton BogdaniElton BogdaniVor 12 Stunden
 • Tur te vije a e sheh veten si ke dal e bukur je po jo me dal ashtu asht turp melis

  Dafina ZefiDafina ZefiVor 12 Stunden
 • shum e mir muzika ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Gresa DelijajGresa DelijajVor 12 Stunden
 • Po karin e ha ti o melisa

  sandri bilbilisandri bilbiliVor 12 Stunden
 • Faleminderit Melisa fal tej sot per here te pare pas 10 vitesh u çua gjyshi nga paraliza dhe e ndali muziken

  gig stargig starVor 12 Stunden
 • rpt me than drejten vc 2 fjal jan njikyt mzk ma mzk kot me 2.5m se kpt si jan ba

  stresi bad boystresi bad boyVor 12 Stunden
 • fishu mir se ikem nga mendja

  Edmir SulaEdmir SulaVor 13 Stunden
 • Bravo Melisa po ta kishe lënë më parë përputhen se ti qenke e lindur për muzikë.

  Agim ZoguAgim ZoguVor 13 Stunden
 • Lidhja e Melisës me doktoraturën si Tea me Andin😂

  Izzy IzzyIzzy IzzyVor 13 Stunden
 • Si si vjen turp me ate veshjen dhe gjoja e mbronte ejepmma

  Kesiana YmerajKesiana YmerajVor 13 Stunden
 • Melisa is turkish name😊

  ismimi napcanismimi napcanVor 13 Stunden
 • Kur u bë dhe kjo të bëjë këngë😝🥴

  Freedom SearcherFreedom SearcherVor 13 Stunden
 • Subcribe kanalin tim ka video tmiraa

  ALMIR EMINIALMIR EMINIVor 13 Stunden
 • Du me i gjet kta 60k njerez qe i kan dhen like dhe me i pa se ca mostrash mund te jen qe i pelqen kjo muzik dhe rsp per ata 20k qe i kan dhen disslike se nuk meriton te vazhdoj me muziken ska talent mos e sforconi kot kur sje per nje gje sje sado like ti jepni ju ajo sbehet kengetare se te ngrin tensionin kur e degjon kengen ka ze shum acarus

  Provid TubeProvid TubeVor 13 Stunden
 • Melisa super jam gresa jam 10 vjec dhe te du shum te kam si moter 💋💋💋❤❤❤👰👰💋💋💋

  Bert ShahiniBert ShahiniVor 13 Stunden
 • Love you he Melisa me e Mira he bot

  Belisa HilajBelisa HilajVor 13 Stunden
 • Po e provon dhe ti si bora po sja kaloni dot linda morines jooo 😂🤣😂🤣

  Oltjon IsaOltjon IsaVor 13 Stunden
 • Suksese🥰

  Nesilda DamziNesilda DamziVor 13 Stunden
 • TE LUMTE MELISA

  Altin KalemiAltin KalemiVor 13 Stunden
 • kenga duhet ta kishte titullin du me ndru venin jo ukry sepse ti nuk e ke permendur fare fjalën ukry

  Selvije SallaSelvije SallaVor 13 Stunden
 • Venin venin, senin senin, sa keq per ty sa keq per ty ,

  Mario NuriuMario NuriuVor 13 Stunden
 • Melissa my queen 👑👑👑👑👑👑👑

  Tedi AlbanianTedi AlbanianVor 14 Stunden
 • Shum kot badijava qe ben kendon 🤢🤮💩💩💩💩

  Bts ArmyBts ArmyVor 14 Stunden
 • 🥰🥰🥰

  Lodi AgoLodi AgoVor 14 Stunden
 • Ket majtas e paska myt gripi rrika tu terheq hunt hahahahaha

  3 693 69Vor 14 Stunden
 • E ka marr shum seriozisht kurvllikun kjo

  3 693 69Vor 14 Stunden
 • Qr smund te shemtohet me shume nje femer

  SHQIPETgamingSHQIPETgamingVor 14 Stunden
 • Kjo i ben me zemer pleqt,ta dime te pakten qe nk po vdesin nga korona po vdesin nga ty

  S MS MVor 14 Stunden
 • Sa mir

  Dion DrilonDion DrilonVor 14 Stunden
 • Ndrro getat jo venin

  ff. kancerozetff. kancerozetVor 14 Stunden
 • O krejt mir be krejt mire Veq te ish vesh ma shum

  ÅBCD-ÊXØ Bŷüñ FøødïëÅBCD-ÊXØ Bŷüñ FøødïëVor 15 Stunden
 • ee ta qivsha muziken e karit jo kur u bere ti kengetare ti je nje gatalke bitich pliss fshie ket muzik se na mbarove shqiperin oj plire

  Xai AlXai AlVor 15 Stunden
 • Brravo melisaaa

  Lijana IseniLijana IseniVor 15 Stunden
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥️

  Diana BeqiriDiana BeqiriVor 15 Stunden
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Diana BeqiriDiana BeqiriVor 15 Stunden
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Diana BeqiriDiana BeqiriVor 15 Stunden
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Diana BeqiriDiana BeqiriVor 15 Stunden
 • melisa😍😍

  memii Botushaamemii BotushaaVor 15 Stunden
 • Opjkrhfxhqwfcvb wh poncggnef. Dcmfmfmckdmcnxndmcnmddmnzdmcndmncndncjxmfkcndncnc

  Delfina BogdanovaDelfina BogdanovaVor 15 Stunden
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍❤

  Megi MataMegi MataVor 15 Stunden
 • o melisa mjaft u hodhe se te doli feleçka jasht

  Wakanda ForevaWakanda ForevaVor 15 Stunden
 • Sa keng e bukur melis

  Lola KodraLola KodraVor 15 Stunden
 • Pooooooooo sa te Bukurie

  Gloria LushiGloria LushiVor 15 Stunden
 • Bruttissima

  Dafina MalajDafina MalajVor 15 Stunden
 • Melisa je ma e mira.shyqyre qe,je,Larguar prej Mevlan Laperit aj Ashte ,Laper.i fliqt.

  Xhevat DreshajXhevat DreshajVor 15 Stunden
 • Kenga ma e mire per mua te dua shume melisa ❤️💎❤️💎

  Prishtina PrishtinaPrishtina PrishtinaVor 16 Stunden
 • Un te pelqej shum Melisa 😙😙😙😙😙😙🤩🤩🤩🤩😘😘😘😍😍😍😻😻😻😽😽😽🙏🙏🙏💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤❤❤💘💘💘💘💘💋💕💜🧡💛💝💞💎💎

  Adres EreAdres EreVor 16 Stunden
 • dehave.info/down/eGqnoa_OjJnMy44/video

  em-RAH sermayesiz düsünürem-RAH sermayesiz düsünürVor 16 Stunden
 • sponsored by BIC

  Rinor KasabaqiRinor KasabaqiVor 16 Stunden
 • Shku kare

  Xhino VloraXhino VloraVor 16 Stunden
 • 😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍

  Arianagrande grandeArianagrande grandeVor 16 Stunden
 • Keng vari karin 😂

  Amarildo JaupajAmarildo JaupajVor 16 Stunden
DEhave