2TON - M’KUJTOHESH

29 Jan 2021
3 532 619 Aufrufe

Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
► instagram.com/2tonofficial
Follow NEGO on:
► instagram.com/nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

KOMMENTARE
 • Veq prej teje e hapi DEhave 😍😍😍

  G KristelG KristelVor 17 Stunden
 • Love & respect from turkey❤️🇹🇷🇽🇰🇦🇱

  Stay HighStay HighVor Tag
 • 9uuĺ8

  Sihana IsmailiSihana IsmailiVor Tag
 • 🔥🔥🔥🔥

  New LifeNew LifeVor 2 Tage
 • Ari

  Ilirjana KrasniqiIlirjana KrasniqiVor 3 Tage
 • Ghana snyxslymynx yxbxbnddkpwlwlslmsmmsndndnndndndndkewkewwowç1

  Jsjshshs BshshsJsjshshs BshshsVor 3 Tage
 • Je me i miri,i thjesht,fjale te verteta,pa femra kurva te zhveshura,JE ME I MIRI,TE ADHUROJ!

  Ble LushkaBle LushkaVor 3 Tage
 • wow. a lot of autotune here lol. couple of tons.

  Vitaliy KarbashevskyVitaliy KarbashevskyVor 4 Tage
 • iuy

  suli cenasuli cenaVor 4 Tage
 • Ata ce kan bo dislike jan fansa te autotune

  Ray MondRay MondVor 6 Tage
 • Shum e mir kenga bravooo😙

  Faris AliFaris AliVor 6 Tage
 • OMG!I LIKE THIS ❤WITH LOVE FROM UKRAINE

  Алиса АлисаАлиса АлисаVor 7 Tage
 • keng superr esht 😊😊😊😊😊😊 te lumt 2ton

  bilinas minibilinas miniVor 8 Tage
 • bravo hit bre si gjith kto kang

  syla sylsyla sylVor 8 Tage
 • Я ничерта не понимаю про что песня... Но 2Ton выдал отличную песню снова.... Отличный бит и музыка.. Красава

  Sikur KaimovSikur KaimovVor 8 Tage
 • Love from Germany ❤

  Elisabeth StrassheimElisabeth StrassheimVor 8 Tage
  • Je super fare 2 Ton👍

   bilinas minibilinas miniVor 8 Tage
 • Love from Pakistan ❤️😎

  dolita windodolita windoVor 9 Tage
 • 💫👑

  Avni KrasniqiAvni KrasniqiVor 9 Tage
 • Sa mir

  Shefkije ShartariShefkije ShartariVor 9 Tage
 • 👌👌👏👏👏👏👏bravo

  agi agiagi agiVor 10 Tage
 • Gjith King 🔥💯

  bajramchebajramcheVor 10 Tage
  • 2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

   dolita windodolita windoVor 9 Tage
 • Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃

  pida siouypida siouyVor 10 Tage
 • ljfskgdgdtfh

  Luaras RudiLuaras RudiVor 11 Tage
 • Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia

  Fariel TVFariel TVVor 11 Tage
 • Thjesht suuupppeeerrrrr

  mirela bakiasimirela bakiasiVor 11 Tage
 • FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘

  armando bletaarmando bletaVor 12 Tage
  • @pida siouy 🖐❤

   armando bletaarmando bletaVor 10 Tage
  • Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

   pida siouypida siouyVor 10 Tage
 • 2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️

  Arbania rootsArbania rootsVor 13 Tage
 • 2ton m kujtohesh

  Mirjeta HoxhaMirjeta HoxhaVor 13 Tage
  • 🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 11 Tage
 • I m waiting ❤🌹🇩🇿

  Emily AnEmily AnVor 14 Tage
  • what??

   Piano ShqipPiano ShqipVor 14 Tage
 • *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

  Travis StoatyTravis StoatyVor 14 Tage
  • like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 12 Tage
 • Je super fare 2 Ton👍

  Stefa SotiomStefa SotiomVor 14 Tage
  • Hey! I loved the video!!

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 12 Tage
 • Ky vertet eshte i cmemdur

  Aurora BerishaAurora BerishaVor 14 Tage
  • psyychoooo

   Piano ShqipPiano ShqipVor 14 Tage
  • 🥰🥰🥰🥰

   Emily AnEmily AnVor 14 Tage
 • I m waiting ❤🌹🇩🇿

  opzz xsinopzz xsinVor 15 Tage
  • 🥰🥰🥰🥰

   bofooit gojobofooit gojoVor 13 Tage
  • Bravo 🙌🏼

   bofooit gojobofooit gojoVor 13 Tage
 • albanian music us the best!! shqipe

  tesa Pacollitesa PacolliVor 16 Tage
  • Kenge e mrekullushme

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 11 Tage
 • 2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

  me dorë në zemërme dorë në zemërVor 16 Tage
 • shum fort kendon veq qeli sy be haha

  SHQIPvideolojraSHQIPvideolojraVor 16 Tage
  • @opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha

   SHQIPvideolojraSHQIPvideolojraVor 15 Tage
  • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

   opzz xsinopzz xsinVor 15 Tage
 • I'm waiting

  niduoe streniduoe streVor 17 Tage
  • 2ton the BEST

   bofooit gojobofooit gojoVor 15 Tage
 • Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣

  Luanmondi NuhajLuanmondi NuhajVor 18 Tage
 • Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  Justin MoresbyJustin MoresbyVor 18 Tage
  • ❣❣

   bofooit gojobofooit gojoVor 15 Tage
 • Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  Aaron JenksAaron JenksVor 18 Tage
  • You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

   soinu foigsoinu foigVor 16 Tage
 • kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘

  Moni MahonyMoni MahonyVor 19 Tage
  • You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

   niduoe streniduoe streVor 17 Tage
 • Kenge e mrekullushme

  Elona SinaElona SinaVor 19 Tage
  • e vertetee....

   Piano ShqipPiano ShqipVor 14 Tage
  • E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔

   Ptao TomPtao TomVor 18 Tage
 • 🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

  Anisa NisaAnisa NisaVor 20 Tage
  • Hitmaker ✌🏼

   Ptao TomPtao TomVor 18 Tage
 • G tkom

  GameZone BellaBoyGameZone BellaBoyVor 20 Tage
  • @soinu foig walla po 😅😅😅

   GameZone BellaBoyGameZone BellaBoyVor 15 Tage
  • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

   soinu foigsoinu foigVor 16 Tage
 • like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

  bodoti qwiubodoti qwiuVor 20 Tage
 • King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘

  G KristelG KristelVor 20 Tage
  • Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

   soinu foigsoinu foigVor 19 Tage
 • Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  G KristelG KristelVor 20 Tage
  • Like:gota Koment: m'kujtohesh

   soinu foigsoinu foigVor 19 Tage
 • Bravo 🙌🏼

  Lossy AbaziLossy AbaziVor 20 Tage
  • Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 20 Tage
 • Bravoo

  Fjori FjoriFjori FjoriVor 20 Tage
 • 😻

  MegiMegiVor 20 Tage
 • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

  Ptao TomPtao TomVor 20 Tage
 • ❣❣

  Ab AbaAb AbaVor 21 Tag
 • 2ton the BEST

  TonyTonyVor 21 Tag
 • e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

  Ari S AnaAri S AnaVor 21 Tag
  • në repeatt ooo 😂

   Piano ShqipPiano ShqipVor 14 Tage
 • You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

  Ledian MorinaLedian MorinaVor 21 Tag
  • Hitt

   Ptao TomPtao TomVor 20 Tage
 • Hitmaker ✌🏼

  edon hetaedon hetaVor 21 Tag
 • 🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫

  Minife PacolliMinife PacolliVor 22 Tage
  • Hita mas hita

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 21 Tag
 • *Good evening*

  Love Calming RelaxLove Calming RelaxVor 22 Tage
 • Like:gota Koment: m'kujtohesh

  fouoii gyhhfouoii gyhhVor 22 Tage
  • Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 21 Tag
 • Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

  Anisa NisaAnisa NisaVor 22 Tage
 • 8 minutes✨

  minij hooiminij hooiVor 23 Tage
 • Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

  bofooit gojobofooit gojoVor 24 Tage
 • NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️

  Arsim BerishaArsim BerishaVor 24 Tage
  • O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

   fouoii gyhhfouoii gyhhVor 22 Tage
 • Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr

  Ilire SadikiIlire SadikiVor 25 Tage
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Al BeshureAl BeshureVor 25 Tage
  • Super

   bofooit gojobofooit gojoVor 24 Tage
 • Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦

  Tali GimsTali GimsVor 25 Tage
  • Viva bruda is Noizy not 2ton

   Enver TrociEnver TrociVor 23 Tage
 • Kurr nuk deshton 🙌🏼

  Lossy AbaziLossy AbaziVor 25 Tage
  • ❤️❤️❤️

   minij hooiminij hooiVor 23 Tage
 • Hitt

  ??????????????????Vor 25 Tage
 • Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬

  Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
 • Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii

  Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
  • Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

   CassieCassieVor 25 Tage
 • 😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇

  Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
  • Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng

   Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
  • 😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢

   Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
  • Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj

   Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
  • Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4

   Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
  • Rkfkrorotlto

   Sejdi SadikiSejdi SadikiVor 25 Tage
 • Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

  kidabutrintimeri Butrintkidaimerikidabutrintimeri ButrintkidaimeriVor 26 Tage
  • Bravo 2ton 💖🇦🇱

   CassieCassieVor 25 Tage
 • Hita mas hita

  FootballisaboutJoyFootballisaboutJoyVor 26 Tage
 • Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍

  soinu foigsoinu foigVor 26 Tage
 • I kujtohet dashnorja sa i shpif o zot ada

  Anisa NisaAnisa NisaVor 26 Tage
 • 💖💖💖💖

  Genta LenaGenta LenaVor 26 Tage
 • O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

  Genta LenaGenta LenaVor 26 Tage
 • 2:02

  Albin BytyqiAlbin BytyqiVor 26 Tage
  • Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

   soinu foigsoinu foigVor 26 Tage
 • ❤️❤️❤️

  Tolja GazmendTolja GazmendVor 27 Tage
 • Super

  Frida FridaaFrida FridaaVor 27 Tage
 • Kush e bon nji like Zoti e Bekofte Ju pershendes nga London 🇦🇱🇬🇧🥰🥰🥰🥰🥰🙌

  JoannaJoannaVor 27 Tage
 • S'muj at keng me ngu se m'kujtohesh, po e ndegjoj kete me nje gote vere, shko n djall e kurr mos u kthe me, shendosh kryet se ka kapela plot. ...

  Bono Vox_2Bono Vox_2Vor 27 Tage
 • Wauuu shum nice🌹🙌

  Aferdita **Aferdita **Vor 27 Tage
 • Bravo 2ton 💖🇦🇱

  Erdi zeqiriErdi zeqiriVor 28 Tage
  • King

   JoannaJoannaVor 27 Tage
 • Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

  CassieCassieVor 28 Tage
 • i njejti stil gjithmon kot .... gjith konget qe ka po isoj jan

  stefani francstefani francVor 29 Tage
 • Qysh pe don kang dashnie a rrep 2 ton baba i kti sporti,like per hitin e ri 🧿

  GameonGameonVor 29 Tage
 • Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 29 Tage
 • Super

  Aranit fishtiAranit fishtiVor 29 Tage
  • MERCEDES GT-63S dehave.info/down/c4NjgrOYrJXGqG0/video

   CassieCassieVor 28 Tage
 • 2 TON ***JE NUMER NJE NE ALBANIAN MAKING MUSIC 👍

  Nazmi KaludraNazmi KaludraVor 29 Tage
 • Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

  DON GDON GVor 29 Tage
 • Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

  Arb BlessedArb BlessedVor 29 Tage
  • Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 29 Tage
 • I love this song 😍❤

  RooviRooviVor 29 Tage
 • 👍👍👍👍👍

  Mervete ShukolliMervete ShukolliVor Monat
 • Me Ne Fund Mezi Prita

  Kitha SHQIPKitha SHQIPVor Monat
 • Oo djalo kanget e tuja jan njejt viq gocat po i dron njeri pa stilllll ku beeee po i qan keto goca oo mshyt

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraVor Monat
 • 8 minutes✨

  Emily AnEmily AnVor Monat
 • Super keng Super kengetar Super Ndjesi 🎶🎵🎶

  Albanian VersionAlbanian VersionVor Monat
 • King

  Vionton PrenkaVionton PrenkaVor Monat
 • Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION dehave.info/down/entgmMDZfYS5rmU/video

  JONI OFFICIALJONI OFFICIALVor Monat
  • Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

   Emily AnEmily AnVor Monat
DEhave